Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Gość dalyah
Witam pozwoliłam sobie dołaczyc do tematu. Obecnie jestem na poczatku mojej drugiej ciąży (6tydzien). Móje starsze dziecko (syn) ma już 7 lat. Od ponad roku staralismy się z męże o drugie dziecko, niestety bezskutecznie. Próbowaliśmy z pomoc bromergonu, potem clo i monitorowania cyklów razem z pregnylem. W sierpniu postanowiłam odstawić wszystkie leki, @ wyregulowała mi sie, była jak w zegarku a tydzień temu dowiedziałam się ze się udało ( 3 testy + beta potwierdziły). Za tydzień mam pierwszą wizyte u lekarza mam nadzieje że będzie wszystko dobrze. Pierszą ciąże przeszłam bezproblemowo ale to było 7 lat temu, obecnie mam 32 lat i róznie może być zwłaszcza ze synek uodził się po cc gdyz był duży i nie chciał zejsć do kanału rodnego (4100g i 61długi). Wiecie może jak to jest z ciążą po cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini Ok. Jutro pójdę do ginekolog i zapytam się o ten test obciążenia glukozą i na pewno go zrobię. Moja mała też mnie kopie dołem, czasem też czuję jakby górą przez brzuch mi przelatywała, albo chyba jak się rozciąga, bo czuję ruchy w poprzek od jednej strony żebra do drugiej. A od wczoraj mam takie kłócia jakby w pachwinach, chyba więzadła się rozciągają i za długo na prawej stronie spać nie mogę, bo tak jakby mnie żebra po tej stronie bolały. A co do ruchów to są dni kiedy są silniejsze, a innego dnia nic nie czuję, ale mam nadzieję, że to znak iż dziecko ma jeszcze dużo miejsca i dlatego tak jest. Dziewczynki, tylko Wy tak nie szalejcie na tych zakupach we Wrocławskim Smyku, żeby dla mnie jeszcze coś do 16 lutego wystarczyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietanka śliczne te ubranka i gadżety , zwłaszcza czapeczka z pszczółką ;-) Tylko kupować ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Dalyah witaj , gratuluję ciąży , mam nadzieję że zostaniesz z nami ;-) Jeśli chodzi o przebieg ciąży po cc to chyba przebiega normalnie ale poród raczej będziesz też miała przez cc , tak z reguły jest. Musisz też dbać o brzuszek szczególnie w okolicy blizny. Oj długi ten Twój chłopak był ;-) Spokojnych 9 miesięcy 😘 Widzisz Jeny jakie długie rybki się rodzą ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia nie martw się napewno coś dla Ciebie zostanie ;-) A kiedy planujesz zakupy , może ''wpadniemy na siebie '' między regałami ;-) U mnie też tak jest że czasem szaleje 2 dni a potem dwa dni cisza i zaczynam się martwić . Jak układa się w poprzek to czasem czuje jednocześnie po obu stronach , dziwne uczucie ;-) Ale dzieci mają swoje pory brykania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro się wybiorę do SMYK-a w Cz-wie zobaczymy czy u mnie tez takie są przeceny :D, mam ktg na 12 to do pracy już nie wrócę tylko pójdę na jeden z ostatnich shopingów :D, bo teraz za dużo już nie daje rady chodzić. 🌻 Edzia to u was tam nie zlecają takich badań?? Zrób sobie jak coś na własną rękę bo to lepiej sprawdzić i jak coś zastosować dietę niż chodzić z cukrzycą ciążową, która może być niebezpieczna dla dziecka 🌻 Kini to zaszalałaś dziewczyno :D, ale super uczucie tak chodzić i wybierać dla swojej kruszynki :D. Fajne te rzeczy z ikei. 🌻 Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusiu jak Ty piszesz to ja juz odruchowo patrzę w prawy dolny róg monitora na datę ;) ja to bym juz na torbie do szpitala siedziała ;) ale masz racje polec jeszcze do smyka, naprawdę warto ;) ja też jeszcze jutro polecę :-D kini własnie sie dowiedziałam ze ja sama miałam 60cm długosci jak sie urodziłam a mam tylko 164cm wzrostu ;) wiec teraz juz od 62 wzwyz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini Jadę do Pl dopiero 15 lutego, więc na zakupy pójdę w sobote 16 lutego. Także nie wykluczone, że "wpadniemy na siebie między regałami". Wczoraj w Niemczech kupiłam 2 pierwsze rzeczy do ubrania dla mojej córeczki: 2 pary bodów z krótkimi nogawkami i 1 parę śpioszków. Także coś ruszyło, a najlepszy był mój Mąż. Kupił naszej córeczce taki mały basen do pływania (ja nie umiem pływać, a On był wcześniej Mistrzem Polski w pływaniu wśród seniorów). Idę jutro do mojej ginekolog zrobić sobie termin na ta glukozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ;-) Przeżyłam test z glukozą.. ;-) Nie było tak najgorzej , ale bez soku z cytryny byłoby o wiele gorzej. Najgorsze to siedzenie ale trudno, dobrze że to tylko raz. Ludzie patrzyli na mnie jak na ufo , bo ten sok z cytryny miałam w pojemniku na mocz , nie miałam nic mniejszego w domu a wiecie jak to rano nie ma czasu na nic. No więc patrzyli dziwnie jak lałam ten sok do tego kubka i wyglądało jak siki hahahaa ;-) Ale już po wszystkim , także Edzia jak nie lubisz słodkiego to zaopatrz się w sok i prasę ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Gusia daj znać jak udał się shopping i ktg ;-) Nie przemęczaj się za bardzo 😘 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia ja też będę chyba w sobotę , to daj znać w jakich godzinach planujesz odwiedzić Bielany to będę szukać brzuchatki ;-) To zapowiada się że Wasza córeczka będzie prowadzić aktywny tryb życia , Tatuś przekaże jej całą swoją pasję już od początku to super ;-) Ja natomiast nie umiem jeżdzić na nartach a uważam że dziecko powinno umieć 2 rzeczy : pływać (dla swojego bezpieczeństwa) i jeździć na nartach , a potem niech robi już z tym co chce ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Anka79 co tam z Tobą?? ❤️ A reszta Mamuś? pozdrawiam wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) o 17.40 mam wizyte, blagam trzymajcie kciuki, kazda para sie przyda.. Nie potrafie myslec o niczym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka trzymamy mocno!!!!!!!!!!!!!!!! koniecznie daj znać po wizycie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini tak czytam i chyba u nas faktycznie inna ta glukoza hehe u nas smkuje jak lemoniada wydaje mi sie ze właśnie dodaja sok z cytryny i na serio nie było zle ,nastepna wizyte mam w 28 tygodniu i znowu glukoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka no właśnie , może sami dodają w laboratorium cytrynę;-) Mój lekarz dlatego wysyła od razu na 75 gram żeby nie musieć powtarzać , no ale jak trzeba to trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy w początkach ciąży miałyście problem z upławami? Przyznaję, ze jest to spory dyskomfort ale też nie jestem pewna czy alarmować lekarza z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanders upławy masakryczne wręcz leje się ze mnie ,bez wkładki nie da rady jeśli są przezroczyste i bez zapachowe nie ma się czym martwić ,Ja tez ponikowałam niepotrzebnie jak sie czujesz ???? kini no wiesz u nas tez 75 ,ale chyba u nas robi sie dwa razy hm dziwnie no ale jak trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się się dobrze, mdłości prawie żadnych, zero zmęczenia i innych takich, tylko te upławy. Niestety, jest trochę stresu związanego z pracą i wydarzeniami w rodzinie i zamiast się cieszyć to się martwię właśnie tymi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanders fajnie że dobrze sie czujesz oby tak dalej! co do stresu to musisz wytrzymac lekko ni będzie niby wszyscy m,owia że ciąża to taki cudowny stan ,ale zmartwień nikt nam nie odbierze.Musimy przetwrwaćdla naszych male,nstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanders upławami nie powinnaś się raczej martwić póki nie są jakieś strasznie obfite ale do noszenia wkładek musisz się przyzwyczaić;-) Co do stresu to nie powinnaś się teraz denerwować , zwłaszcza na początku , pamiętaj że teraz tak naprawdę nic nie jest ważne tylko Ty i Twoja Dzidzia.. Musisz być trochę egoistką i myśleć teraz o sobie , wszystko się ułoży. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Nadziejka nie ma znaczenia , jakby było pół litra też byśmy wypiły ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Aneta no i jak tam Twoja wizyta?? odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleciałam wczoraj jeszcze do smyka i kupiłam body 5szt po 25zł albo pajacyki 3szt za 25zł-, skarpetki 5par za 10zł ! kupuje rózną rozmiarówkę bo te rzeczy są prześliczne ! naprawdę nie wydałam dużo a ciuszków juz mam hohooo :-D byłam wczoraj u mojej prowadzącej.. rzeczywiscie tą kreatyniną poniżej normy mam sie nie przejmowac bo tylko powyżej jest żle i świadczy o chorobie nerek, morfologię też mam lekko zaniżoną to mi powiedziała ze w drugim trymestrze to ok bo krew sie rozrzedza, no i pyta mnie jaka płec po rtych połówkowych bo ona obstawiała chłopca- mówie ze dziewczynka ! no i sprawdzała i mam piękną fotkę cipulki mojej królewny w całej krasie wiec na 100%potwierdzona dziołszka :) kini tez dostałam na za 3tyg na wizytę zlecone to badanie glukozy 75, to dadzą mi w laboratorium do wypicia ? czy musze do apteki leciec ? bo żadnej recepty na to nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny glukozę musisz kupić w aptece kosztuje grosze ok 5 zł , dajesz ją Pani w laboratorium i tam Ci ją rozpuszczą w wodzie. Po rozpuszczeniu pojemność porównywalna do małego piwa ;-) Ty to szalejesz z tymi zakupami kochana ;-) To super że masz pewność co do córeczki bo ja powiem Ci tak nie do końca z racji tego że była bardzo ''wstydliwa'' ;-) i nie chciała się się fotografować ;-) Buziaczki lecę dziś do pracy miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest pecherzyk ciazowy odpowiadajacy wiekowi ciazy, dostalam duphaston i L4 na dwa tygodnie. Po tym czasie mam sie zglosic na wizyte i miejmy nadzieje bedzie juz zarodek z bijacym serduszkiem.. Takze przede mna dwa tygodnie, ktore beda decydujace. Moglabym isc na bete i powtarzac ja co dwa dni, ale stwierdzilam, ze po raz pierwszy odpoczne od tego wszystkiego ki poczekam, i tak juz nie jestm w stanie niczego zmienic, cokolwiek tam sie dzieje.. Wierze, ze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, gratulacje! Na pewno będzie wszystko dobrze, ja byłam w 5t1d też nie było zarodka a w 7 t pięknie biło serduszko :) Najważniejsze to spokój, ja wariowałam i teraz wiem, że nie było to potrzebne:) Głowa do góry, odpocznij i dbaj o siebie :) Szalejecie dziewczyny z zakupami :) Ja już też nie mogę się doczekać. Powiedzcie mi czy na usg przesiewowym dostałyście płytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkm88
witajcie wszystkie przyszle mamunie:) anetko nie lam sie musi byc dobrze ja tez sobie tak wmawiam!!! ja wizyte mam juz albo dopiero w srode juz sie nie moge doczekac czy bedzie widac bijace serduszko. ja rowniez nie moge sie doczekac kupowac cala tę wyprawke... to musi byc cos cudownego:) dobranoc spadam spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini jeszcze nie wiem, o której będę w Smyku, bo u mnie wszystko zależy kiedy sie wyrobię, jeszcze nie zrobiłam planów, ale jeśli tylko będę wiedziała to dam znać. Dzisiaj idę ustalić termin robienia badania glukozy. Powiem pielęgniarce, żeby dała mi termin dopiero pod koniec następnego tygodnia, żeby po tej wyżerce pączkowej czasem nie podskoczył mi cukier. Aneta Gratulacje z okazji ciąży, nie myśl nawet, że może byc coś nie tak. Powtarzanie bety zwykle uspokaja, ale w moim przypadku, gdzie beta aż tak rewelacyjnie nie rosła dodawało mi tylko stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny 🌼 Strasznie tu cicho ostatnio.. U mnie jakoś kiepskie dni ostatnio , jestem strasznie nieporadna , wszystko leci mi z rąk. Mam wrażenie że wszystko mnie przerasta i jak ja sobie poradzę.. Zrobiłam ten test glukozy ale wynik jest jakiś dziwny i nie wiem jak go zinterpretować. Mianowicie glukoza na czczo wyszła mi 92 (norma do 99) , po godzinie 212 (norma do 180) a po dwóch godzinach wyszło 129 (norma do 140) no i jak to odczytać? Po za tym w ciągu 2 tyg bardzo skoczyło mi tsh z 1,45 do 2,75 . Lekarka zmieniła mi dawkę euthyroxu z 75 na 100 ale żeby w takim tępie? Sama już nie wiem , może tak ma być. Poza tym hemoglobina nadal nisko więc chyba czas już na jakiś preparat. Wyciągnęłam z kartonów maty , zabawki itp , wszystko leży na podłodze i nie mogę się zebrać żeby to wyprać i posegregować.. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz A jak u was dziewczynki nic nie piszecie ostatnio.. Aneta gratuluję , teraz już będzie tylko dobrze , nie stresuj się ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia i co umówiłaś się na glukozę? faktycznie zjedzone pączki mogą zafałszować wynik , ja wczoraj pożarłam 3 i potem miałam chyba zgagę :-( Ale co tam w końcu tłusty czwartek ;-) Jasne rozumiem, może się zgadamy i uda nam się spotkać fajnie by było 😘 miłego wieczorku Mamuśki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini- nie wiem co Ci napisac, najlepiej idz do lekarza, pewnie wysle Cie jeszcze raz na ta glukoza. Co do tsh to wiem, ze starsznie skacze w ciazy, znam jedna dziewczyne, ktora co miesiac musiala miec zwiekszana dawke leku, tak jej tsh skakalo. Wiem, ze wplyw na to ma jeszcze jod. Nie wiem jakie witaminki bierzesz, ale dobrze by bylo gdyby nie zawieraly jodu, nadczynnosc tarczycy jest przeciwskazaniem to stosowania jodu. Chociaz nie wiem jak to wyglada jak sie bierze tabletki na nadczynnosc.Najlepiej zapytaj o to lekarza, nie chce nic namieszac, wiem tyle ile wyczytalam w necie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mamusie w weekend. :D Mnie też ostatnio dopada chandra i się śmieję do M że to chyba depresja ale przed porodowa, szczerze mówiąc mam już dość łażenia z tym brzuchem jest mi ciężko, szybko się męczę, a w weekend nogi mi puchną że szok (na szczęście tylko w weekend), a tu jeszcze może mnie czekać 3 tyg czekania na mój skarb, tak mnie uświadomił mój lekarz. Nawet do tego SMYKa nie dotarłam bo zawsze coś wypadło a później już nie miałam siły, bo brzucholek już ciągnie w dół :D. Za to wczoraj poszłam na "imprezę" pewnie jedną z ostatnich, w Częstochowie była prezentacja nowej wypasionej hali sportowej połączonej z prezentacją drużyny żużlowej na sezon 2013 i wystąpił " Weekend" ze swoim hitem "Ona tańczy dla mnie", impreza była przednia,troszkę "poszalałam" jak na moje możliwości. Tak to nikt nie lubi disco polo a wszyscy bardzo dokładnie znali tekst piosenki :D, i cała hala śpiewała z nimi wrażenie niesamowite przez niezłą akustykę, ale po prawie 3 h ledwo doczłapałam do auta. :D 🌻 Kini wydaje mi się że z tą glukozą to spoko ważne są te wyniki na czczo i po 2h, tak mi lekarka powiedziała, u mnie nawet nie robią po 1h, tylko na czczo i po 2h. Także nie martw się. Na pewno wszystko ok. Mnie na niską hemoglobinę przepisała buraki forte 2 x 1, ale przez jakiś czas jadłam buraki non stop, barszczyk wołowinkę i się podniosła nieco ponad normę. I jak coś to torbę spakujcie tak max do 8 m-ca bo później to się nic nie chce, nie mówiąc o braku sił. 🌻 Aneta no to super że lekarz potwierdził super wiadomość, jeszcze trochę i usłyszysz serduszko i będziesz o wiele spokojniejsza, choć i tak na pewno będziesz się stresować przez całe 9 m-cy jak każda z nas :D, no ale taki już nasz urok zawsze trzeba się czymś martwić. Teraz dbaj o was i pisz co tam słychać. 🌻 Anitkm, Marietanka nawet się nie obejrzycie jak to szybko zleci, i będziecie buszować po sklepach i po necie w poszukiwaniu różności dla swoich skarbów. 🌻 A jak tam samopoczucie reszty ciężaróweczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek dziewczynki faktycznie cos zaniebdałyśmy forum -Kini ta glukozę to myśle że powinnaś powtórzyć ,z drugiej strony jak doktorka nie widzi w tym nic zlego to może warto jej zaufać wiesz u nas nawet nie robią po 1 h więc moze to nie takie ważne??.Co do tsh to jaka powinna byc norma ja odebrałam wyniki i mam 1.2 biore ciągle euthyrox 25 i kazała mi nadal brać znowu moja znajoma twierdzi że 1,2 to za mało w ciąży hmmmm sama nie wiem. -Gusia kochana ja to sie dziwie ze ty ciągle na chodzie 👄 taka dzielna jestes ja ledwo chodzę a jak pochodze trochę więcej to brzuch mi twardnienie i zaczynam wpadać w panikę , 🌼 Mysle że ciąża to szczęśliwy ,ale jednak trudny czas dla nas ,kini tez mam tak jak ty sama nie wiem co się dzieje od tygodnia siedzę w domu ,doktorka powiedziała mi że to jest normalne w ciąży i że to nie jest tak ze tyko uśmiech ,radość itd.ALE Mnóstwo kobiet w ciąży ma stres ,pocieszyła mnie tez że po porodzie bedzie jeszcze lepiej hehhe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężaróweczki moje kochane a może zrobimy sobie profil na nk zabezpieczymy żeby nikt nie oglądał oprócz nas i bedziemy tak wstawiać fotki naszych brzucholi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki 😘 Anetka , może masz rację z tymi witaminami może to przez nie , bo biorę od 2 tyg femibion który ma sporą dawkę jodu a wcześniej brałam zwykły falvit który nie zawierał go wcale więc może dlatego .Ja już nie mam nadczynności bo moja tarczyca została wycięta i dlatego muszę brać euthyrox do końca życia żeby z kolei nie popaść w niedoczynność bo tarczyca nie wytwarza już hormonów. Ach pomieszane to wszystko ;-)Zadzwonię w poniedziałek to zapytam. Dbajcie o siebie , następna wizyta będzie pewnie ekscytująca ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Gusia Ty to jesteś Heros Kobieta ;-) Ja na tym etapie ciąży to będę się czołgać chyba ;-) To poszalałaś na koncercie , ale przynajmniej oderwałaś myśli od porodu. Tak u nas ten Weekend był tydzień temu jak byłam w Karpaczu na kabarecie i oczywiście wszyscy śpiewali i tańczyli ale przecież nikt tego nie słucha ;-) Co do glukozy to też myślę że raczej ok bo w końcu po 2 godz jest w normie , może poprostu mój organizm potrzebuje więcej czasu na rozłożenie cukru. A buraki forte to sobie kupię bo z mięsem to u mnie średnio. Jeszcze kilkanaście dni i będziesz w jednopaku ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Nadziejka masz rację , raz lepiej raz gorzej ale damy radę. Może tą chandrę też potęguje fakt że jestem wciąż sama , bo M pracuje całymi dniami a jak przyjeżdza 20-21 to jeszcze siada przed komputerem , więc tak naprawdę śpimy tylko razem.. No ale wiem że musi. Będzie lepiej ;-) Nadziejka ja mam konto na NK i FB , jeżeli chcecie to możemy się wymienić , chętnie bym was zobaczyła moje kochane Mamusie , a jeśli chcecie utworzyć nowe konto specjalnie dla nas , to jestem jak najbardziej za ;-) świetny pomysł kochana , niech się reszta wypowie ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz A co z resztą? Anka79 co tak zamilkłaś wszystko ok? Marirtanka , Agaolcia , Jeny i reszta meldować się ;-) Kupiłyście coś nowego? buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jod w ciąży
jest potrzebny Maluszkowi! Poza tym u Kini nie ma mowy o nadczynnosci! Nie prawda jest rowniez, ze tsh 1,2 w ciazy to za malo! To bardzo dobry wynik.Wrecz trzeba przy stwierdzonych chorobach tarczycy pilnowac w ciazy, aby nie podskoczylo wyzej niz 2,5-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini ma w stopce napisane, ze ma nadczynnosc.. Ale tak jak mowilam, wiem tyle ile wyczytalam w internecie, wiec lepiej zapytac lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×