Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Cześć dziewczyny !!! Również bym chciała do was dołączyć termin mam na 4 maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja 28
Zuzka witaj u nas rozgosc sie i opowiadaj jak sie czujesz? lonia ale sie usmialam z tym cycem i lodowka hehe dobre. U nas tez maly bedzie spal w naszej sypialni. Musze miec na niego oki tak jak kini boje sie smierci lozeczkowej i takich tak gusia to ty bedziesz opowiadac o porodzie pierwsza. Ja nie chce znieczulenia w kregoslup czytalam ze tylko po gazie dziecko nie jest spiace i ze tylko gaz nie dociera do malestwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.suwaczki.com/ loniu- to link, jakbyś miała problem to pisz jeśli chodzi o brziszek to też długo czekałam tak chyba jest przy pierwszej ciązy wiec dlugo długo nic a póżniej nagle buch ;) i teraz juz z ledwością kurtkę zapinam :/ jak sie wczoraj zobaczyłam w lustrze u fryzjera to az mi oczy z orbit wyszły taka jestem juz wielka ;) wiec spokojnie doczekasz sie ;) kini jest przede mną 4 tyg a Ty za mną 4 tyg ;) co do zakupów to ja w h&m kupiłam sobie spodnie ciązowe bo fajne gatunkowo a w na zimę chciałam miec dzinsy i z ciązowych to tyle bo reszta dosc droga i zasze jakos szkoda mi było kasy a teraz są przeceny i pokupowałam sobie kilka bluzek dłużyszych, większych rozmiarowo i też super wyglądają a dałam po 30, 20zł a te ciązowe u mnie ok 90zł kini- łózeczko takie same wybrałam a ostatnio było jeszcze jedno jako nowść z bokami pelnymi i dwiema szufladami na dole i strasznie mi sie spodobało, przynajmniej łózeczka jestem w 100%pewna, co do ciuszków to jeszcze do czwartku czekam :) i oby wyprzedarze sie nie skończyły bo juz tyle rzeczy ładnych widziałam.. ;) z tym kojcem to masz myśl ! kurcze wczoraj oglądałam taki kojec w sklepie i rzeczywiście to łózeczko zastępuje je w zupełności.. o to spanie pytam bo moja znajoma umiesciła dzidziusia we własnym pokoiku i chodziłą do niego jak płakał nakarmic itd ale do swojego pkoju nie brałą, mi sie to w głowie nie miesci bo ja bym nie mogła takiego maleństwa samego zostawic.. podajcie mi link do tego ciązowego furum. zuzka witaj :) gusiu miłego dnia w pracy, jesteś niezniszczalna :) kini a masz gdzie w necie te stelaze do wanienki ? a kupujecie laktatory ? z aventu słyszałam ze są dobre i znalazłąm też taki sterylizator ;) http://www.agito.pl/philips-avent-sterylizator-mikrofalowy-scf28102-2843-363010.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=363010 to ma sens jak myslicie ? ania 1979 i resztę mamus pozdrawiam, przepraszam za chaos i całuję w brzuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 😘 Gusiu ''głupich jaśków'' jest kilka i w jednym z nich jest dolorgan zależy od szpitala i jakie leki stosują , więc nie wiesz co Ci podali , może masz epikryzę albo wypis ze szpitala , tam powinien być spis podawanych leków. Dolorgan to środek narkotyczny i otumaniający i powinien działać tak że jest Ci wszystko jedno a na mnie zupełnie odwrotnie. I boję się , bo jeżeli ja tak reaguje , to jak moje dziecko? Lepiej nie ryzykować , mogą Ci podać same przeciwbólowe , nie musisz być przecież na ''haju'' ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Zuzka witaj ;-) kolejna Mamusia z nami , musisz znaleźć tabelkę na wcześniejszej stronie i uzupełnić dane ;-) To ja rodzę 10 dni przed Tobą ;-) Napisz coś o sobie miałaś IUI czy naturalny cudzik ;-) Chłopczyk czy dziewczynka ? pozdrawiam 😘 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jeny do wanienki wybrałam sobie coś takiego http://allegro.pl/mata-do-wanienki-materacyk-do-kapieli-gratis-i2977217535.html ale jest jeszcze coś takiego : http://allegro.pl/mata-do-wanienki-antyposlizgowa-promocja-i2977217988.html Ten sprzedawca od tych linków ma dużo fajnych rzeczy i zamierzam kupić w tym sklepie część wyprawki. Fajne kolorowe pieluchy tetrowe mają , nożyczki , butelki pooglądaj . Jeśli chodzi o butelki to ten zestaw startowy jest super , zastanawiam się jeszcze nad butelkami antykolkowymi dr brown , a nad laktatorem jeszcze nie myślałam , może będę miała możliwość pożyczyć a jak nie to kupię na ostatnią chwilę bo przecież nie wiem czy będzie mi potrzebny ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia co u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka oczywiście Ty rodzisz przede mną wg planu , ale tego nigdy nie wiadomo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kini, boze to teraz mam co czytac bo rzeczywiscie dziewczyny tam piszą o tych wszystkich sprawach które przed nami a o których ja nie mam pojęcia i ile znajomych nicków ;) ta gąbeczka jest super i spokojnie wystarczy, zwłaszcza ze w tej wanience którą wczesniej pokazywałąm ten stelaz jest na stałe i jak dziecko wyrosnie to wanienka do wymiany a tak nie ma problemu, rzeczywiscie dużo fajnych rzeczy ma i atrakcyjne ceny, tez skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu dziękuję :-) to najpiękniejszy wózek na świecie ! ❤️ :-) No powiedzcie Dziewczynki czy nie jest boski........ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia09..........18.02.2013 ......36t .........Dz............Częstochowa Zuzka81......... 05.05.2013 .....25t......................... Kini77........... 14.05.2013 ..... 24t ..........Dz...........Jelenia Góra Edzia81 .........20.05.2013 .....23t ........ ..Dz...........Wrocław/DE Nadzieja28..... 04.06.2013......21t ..........Ch........... Ostrowiec /UK .. Jeny79 ..............................19t..........................Rybnik Lonisława77....15.07.2013 ..... 16t .........................Łódź/Bxl Agaolcia .........16.08.2013......11t.........................Radzyń Podlaski Marietanka .....21.08.2013......10t........................ Świdnik Anka1979 .......30.08.2013 ...................................Legnica 🌻 Zuzka witaj na naszym forum i rozgość się. 🌻 Kini jest boski ten wózek, tylko u mnie pod spodem by siedział biały kot :D 🌻 Jeny a tam niezniszczalna, po prostu czas mi szybciej leci w pracy, miałam być do dwunastej a wyszłam jak zwykle o 16 :D, i tak jakoś nie myślę że pobolewa mnie podbrzusze czy krzyż, bo wieczorem to jest dramat, aż się sama śmieje że taki połamaniec ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek boski :) gusiu bo tylko ja nie mam terminu porodu 16.6.13 czy któraś z Was jest na zwolnieniu L4, pracuje w małej firmie i zus jej wypłaca kasę ? bo mnie cholera juz trafia, drugi miesiąc z rzędu dostaje zaniżoną kwotę o jakies 500zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia09..........18.02.2013 ......36t .........Dz............Częstochowa Zuzka81......... 05.05.2013 .....25t......................... Kini77........... 14.05.2013 ..... 24t ..........Dz...........Jelenia Góra Edzia81 .........20.05.2013 .....23t ........ ..Dz...........Wrocław/DE Nadzieja28..... 04.06.2013......21t ..........Ch........... Ostrowiec /UK .. Jeny79 ..........16.06.2013......19t..........................R ybnik Lonisława77....15.07.2013 ..... 16t .........................Łódź/Bxl Agaolcia .........16.08.2013......11t.........................Radzyń Podlaski Marietanka .....21.08.2013......10t........................ Świdnik Anka1979 .......30.08.2013 ...................................Legnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski melduje się dzis po zakupach kupiliśmy w przecenie http://www.tesco.com/direct/philips-avent-newborn-starter-set/208-6539.prd?pageLevel=&skuId=208-6539 taki jak chciałam tylko z innymi smoczkami przypominają pierś matki:) http://www.clothingattesco.com/disney-101-dalmatians-all-in-one-bodysuit-and-hat-set/invt/kl222069/&bklist=icat,4,shop,catgkids,baby-0-2-years i to bo sie nie mogłam powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko.. slodkie te spioszki.. :-) Ja twardo jeszcze czekam.. Mam pytanko..Czy wiecie dlaczego kalmarów nie mozna w ciaży? Znalazlam tylko,ze jesli sie nie probowalo wczesniej, to zeby w okresie ciazy tego nie robic no i ogolnie wszedzie pisza, zeby nie.. A ja jutro ide ze znajmomymi do rest. hiszpanskiej.. :-( I ani szynki parmenskiej, ani tych pysznych serow; skrzydelek pieczonych nie lubie.. Pozostana mi frytki, ktorych tez nie, bo moze stary olej... :-( Cieżki los cieżarnej.. Nie chce popadac w paranoje, dlat. chcialabym wiedziec, dlaczego czegos nie mozna jesc.. Pomozecie? pozdrawiam serdecznie Mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonia wiem tylko że serów pleśniowych nie szynko i której piszesz tez nie wiem że niektórych ryb i owoców morza tez nie można jakieś bakterie tak czy inaczej nie ryzykuj ja nawet orzeszków sobie odmawiam i truskawek bo podobno bardzo uczulają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Nadziejko, choc mnie zasmucilas.. Wiem o serach, wszystkiemu co surowe, wedzone mowimy nie.. Ale te kalmarki beda robione w glebokim tluszczu.. Dlatgo pomyslalam, z skoro nie surowe... Ech, no nic to.. Jeszcze sie ich objem w swoim zyciu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka chyba też kupię te butelki a śpioszki śliczne ;-) Ja kupiłam dziś 2 kocyki , jeden grubszy i cieńszy , myjkę frotte i smoczek uspokajacz ;-) przy okazji zakupów zawsze coś;-) Loniu wiesz myślę że to jest tak , że oni piszą że nie można bo chyba chodzi o to że jeżeli nieświeże to można się bardzo zatruć tak jak rybami dlatego , ale też ze względu na to że w ciązy są wyczulone zmysły węchu i smaku i jeżeli nie będzie Ci smakowało to możesz się źle poczuć ;-) Ale jeżeli one będą smażone w wysokiej temperaturze to myślę że nie masz się czego obawiać i jeżeli masz ochotę spróbować to czemu nie? ;-) od czego są zachcianki ;-) Myślę że Ci nie zaszkodzą. W pierszym trym nie jedłam serów pleśniowych które uwielbiam ani dojrzewających szynek, mozarelli , wędzonych ryb i surowego mleka. A teraz jesli mam ochotę na łososia to czemu nie ;-) A jeśli chodzi o hiszpańską restaurację to zawsze pozostają Ci sałatki , zupy no i krem gaspacho jeśli mają ;-) samo zdrowie - myślę że coś tam wybierzesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kini.. Na gazpacho troche za zimno.. oni raczej serwują tapas'y.. Dlaczego nie pilaś mleka? Codziennie jest zalecana porcja wapnia.. To samo z lososiem. Zaleca sie tez makrelę i śledzia, ale nic wędzonego... Zawierają kwasy omega, ale to na pewno wiesz.. :-) Plaster sera zoltego=szkl. mleka, wiec chocby na kanapkę zarzucic raz dziennie.. No i rybka 2razy w tyg. Dobrze wplywa na rozwoj m.in. nerwu wzrokowego u dziecka i jeszcze jakichs tam.., nie pamietam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , nie jadłam tylko wędzonych , smażone i pieczone ryby jak najbardziej ;-) A mleka nie piłam tylko niepasteryzowanego , bo wcześniej lubiłam to ''żywe'' w szklanej butelce , ze wględu na listerie czy jakoś tak ;-) To udanej kolacji , napewno wybierzesz coś dobrego ;-) dobranoc dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki weekendowo, tego co wolno a co nie dopiero się uczę ale dużo ciekawych informacji znalazłam poniżej więc wysyłam linka: http://parenting.pl/portal/bledy-dietetyczne-ciezarnych Ja niestety od dzieciństwa nie znoszę mleka (w czystej postaci) i albo zmieni mi się smak w ciąży albo chyba tylko zamykanie oczu pozostaje aby wypić szklankę mleka :-) Wszystko dla Dzidzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamuśki KINI powiem ci że smoczki są na serio jak sutki hehe aż musiałam pomacać i do tego zestawu jest tez myjka i smaczek uspokajacz wszystko antykolkowe ,mam nadzieję że małemu spodobają się tak samo jak mnie :) lonia ja myslę że przede wszystkim nie wolno przesadzać jeśli masz ochotę to spróbuj troszkę jesteśmy w drugim trymestrze ja nawet latte wypiłam w tamtym tygodniu hehe sanders nauczysz sie wszystkiego co do mleka ja też nie cierpię ,ale chyba mój synek tak bo teraz nie mam oporów do picia i nawet mi trochę smakuję hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) Nadzieja , no wiem oglądałam je wczoraj w tesco faktycznie prawie jak maturalne ;-) Jak sobie pomyślę ile mam jeszcze do kupienia to masakra.. no ale pomału się kupi ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia hop hop , mam nadzieję że w porządku u Ciebie? zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzBrakuje nam tu Joasienki z tamtego forum , mam nadzieję że się wkrótce odezwie . zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Sanders smaki mogą się rzeczywiście jeszcze zmienić o 180 stopni ;-) może mleko będzie Twoim ulubionym napojem ;-) a jak nie to jest przecież dużo zamienników. Mnie akutat nie przeszkadza , ale lubię zimne i surowe z lodówki a teraz jak miałam grypę i musiałam wypić gorące z miodem i czosrnkiem to chyba mi obrzydło..... brrrr......... zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Anka79 jak się czujesz , mam nadzieję że infekcja Cie już opuszcza? 😘 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Dziewczyny , czy was też tak bolą plecy? Nie mogę się ułożyć , nie wiem czy to od kaszlu czy od brzucha. Bolą mnie właśnie nie w krzyżu tylko wyżej w odcinku piersiowym na wysokości łopatek wzdłuż kręgosłupa.. Okropnie :-( Idę się ''rozruszać' ;-) My idziemy wytoczyć się na spacer , jest pięknie i słonecznie ale okropnie zimno . Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniuś wieczorem napisze jaką mam liste na wyprawkę długo jak nie wiem dlatego chce co tydzien cos kupowiac bo pózniej będzie szok zresztą ja nie umię oszczędzac więc co tydzien tak tego nie odczuję.co do bóli to mnie tez boli jak za dużo stoję albo jak leże na plecach zostaje mi tylko bok a na boku znowu boli mnie biodro hehe xxxx zastanawiam sie właśnie co z edzią i z anitkm ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, cały dziś dzien mam kłucie nisko w podbrzuszu z lewej strony koło pachwiny ale wyżej na brzuszku boli mnie tzn kłuje mnie w jednym punkcie. Czy ktoś miał tak? troszkę sie niepokoję, jest tak że jak się odpowiednio ułoże jest ok ale jak chodzę to czuję to kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaolcia ja też ciągle tak mam kłuje i kłuje podobno nie ma sie czym martwic bo to rozciągania wez nospe .Niepokojące mogą byc skurcze po srodku w dole brzucha ból w okolicy lędzwi no i krwawienie jak cie kłuje zmien pozycje jak leżysz to wstań i odwrotnie ,i co ważne bron Boze nie masuj brzucha moze to powodować skurcze macicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu79...
aniu79 szukanie wrażeń to nie jest dobry sposób na przeziębienie. Proponuję zająć się swoimi sprawami a nie podburzasz. To chyba nie jest fair. Szczególnie, że dla Ciebie jak wcześniej napisałaś to niezły SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Nadziejo, mam nadzieję, że to nic poważnego. Miłego wieczorku, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×