Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Bez odpowiedzi
Ostanie slowo.....skoro piszesz do gizuli ze jest blondi to jaznasz czyli jednak jestes z tego forum. To nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyuuyyyyyyyu
aaaaaaaaaa i podchodz do kolejnej iui napewno sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blad
Przeciez ci mowie dziewczyno, ze tonie gizula.. Co sie tak zawzielas. Gizula, przykro mi, ze ta pomaancza sie do coebie przycsepila. Dobra spadam bo jak grochem o sciane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blad
Czy izla kiedykolwiek prawla moraly o tym, zeby byc milym dla wszyskich? Nie. A ja o tm pisze a weszlam na forum postrannie zajrzec co aie tu dzieje choc kiedys juz tu pisalam z wami ale przestalam pisac o nie podoal mi sie klimat a dokladnie to ze ktos tu macil. Bo dziewczyny te sale sa i byly fajne. Na temat innych sie nie wypowiadam o ich nie zanm. Dziewczyny powdzenia przy nasepnych iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia80
witam, mam pytanie od mojej przyjaciolki, która chwilowo nie ma stałego dostępu do netu. czy możecie polecić jakas dobra klinikę zajmujaca się nieplodnoscia w warszawie lub łodzi? bardzo bym była wdzieczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia80
Jeśli możecie polecić tez konkretnego lekarza prowadzącego, do którego warto się zapisac to taka informacja również bylaby sporym ułatwieniem. dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkaskoczka
dziekuje za odpowiedz. paramery sa w miare ok ale nie idealne. z tym, ze lekarz mowi, ze nie ma czego stakiego jak idealne nasienie. spróbujemy chyba z tym iui. zawsze warto probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Martko co tutaj się znowu dzieje żenada nikt nie pisze tylko pomarancza przez dwie strony :( Ja dzisiaj jade na monitoring dam Wam znać i odchodze możemy się spotkać wiecie gdzie i pogadać potrzebuje spokoju teraz buziaki :) Giziula dobrze że napisałaś cieszę się że czujesz się w porządku to najważniejsze trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie zwracajcie uwagi na te pomaranczowe wpisy, ja to mysle, ze ktos jest wyjatkowo zlosliwy i zazdrosny ( i pewnie jest to ta sama osoba),Beti, Giziula, Nati - wiecie kogo mam na mysli:) Giziula- ja bym na Twoim miejscu podeszła jeszcze raz do iui! udanego dnia! 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to juz jest po prostu chore :( zamiast miec spokój to ktoś siedzi non stop na kompie i wypisuje jakies dyrdymały i jeszcze bezczelnie mówi ze to któraś z nas bez sensu. A co do Anulki nie dziwie jej sie że nie wchodzi dziewczyna jest w ciązy chce miec święty spokój a nie czytać takie bzdury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkaskoczka
Gizula, dzieki za odp. U nas niby wszystko ok ale rezultatow brak. Starmy sie 2 lata. ja mam tez nieregulkarne cykle. dzieki. bede sie odzywac jesli zdecydujemy sie skorzystac z pomocy lekarza. Poki co pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie nikt
nie chce już czytać takich bzdur o których piszecie. A Ty Giziula jestes najbardziej fałszywą i dwulicową babą z jaką kiedykolwiek miałyśmy styczność. Nikogo nie obchodzą Twoje pęcherze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje No właśnie nikt
No właśnie nikt widze ze nie tylko ty masz takie zdanie o fałszywej i dwulicowej giziuli tu na tym forum beti a skad wiesz ze to nie jedna albo jedne z was? taka tego jestes pewna :D to moje gratulacje hahahahahahahahah zebys sie nie przeliczyła fałszywe małpy forum wzajemnej adoracji :D najbardziej fałszywy temat jaki jest na forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wróciłam totalna masakra Siacha historia lubi się powtrzać na mnie Gonal też nie działa nawet nie płacze bo sił nie mam 14 dc jeden pęcherzyk 15mm masakra jakaś Dr. Mercik powiedział że nie ma co ryzykować nie dał mi już zastrzyków znowu cykl mi przepadł już zresztą trzeci w dupie to mam naprawde nic tylko siąść i wyć , dał mi clo powiedział że skoro tak ładnie reaguje na clo to na cholere mi te zastrzyki i teraz znowu czekanie do @ i stres czy coś z tego wyjdzie jeśli nie to odpuszczamy już całkowicie bo to bez sensu jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty wstrętna babo daj nam święty spokój w końcu znajdz sobie inne forum i tam kracz ile wlezie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti - przykro mi, ze te zastrzyki takie sa kiepskie.. moze probujcie teraz naturalnie, wiesz jak to jest.. ja zreszta mysle, ze Ty kochana to nie masz chyba tak wielkiego problemu z zajsciem, tylko donoszeniem...3maj sie i główka do góry! W koncu i dla nas wyjdzie słonce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia dzięki za słowa pociechy ale chyba przy tak marnym pęcherzyku to i tak nic z tego, dziwi mnie to że po takich drogich i podobno dobrych zastrzykach taki marny skutek :( gin stwierdził że Gonal jest teoretycznie lepszy od Clo ale to zależy od organizmu także czekam na @ i od 3dc do 7dc clo i zobaczymy coś do tej 4 IUI jakoś dojść u nas nie może dzisiaj się wieczorem alkoholizuje muszę odreagować to wszystko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się co ty mówisz kobieto wszystko się obróci przeciwko Tobie pewnie nie masz dzieci mam nadzieję że nie bedziesz miała nigdy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie że zle życzysz i to nie tylko mnie taka prawda a co do poronień to już wszystkie badania miałam zrobione od a do z tak chcial bóg i tyle i chyba nie wiesz o czym mówisz poważnie nie ja pierwsza nie zareagowalam na gonal to słowa lekarza chyba on się lepiej zna od Ciebie przychodzicie tutaj ze swoimi mądrościami życiowymi i rozwalacie nam forum obrażając każda ale to każdą z nas pokolei jak nie równo trzeba mieć pod sufitem żebym mieć z tego ubaw to tyle więcej nie zamierzam się wdawać z Wami w dyskusje bo szkoda słów na takie osoby i życia szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betula nikt
Ci źle nie życzy , nie odwracaj kota ogonem i nie uprawiaj czarnej magii!!! Trochę wiecej samokrytyki i dystansu do siebie a nie potrafisz tylko krytykować innych . Pamiętaj że jeśli komuś źle życzysz to wróci do Ciebie. a skoro wypowiadasz takie słowa że masz nadzieje że ktoś nie będzie miał nigdy dzieci to się dobrze dwa razy zastanów. I nie rozczulaj się tak nad sobą , tu są dziewczyny w o wiele gorszej sytuacji i nie robią z tego hallo że dali im złe zastrzyki. Wyluzuj może wtedy Ci się uda. A terapia to bardzo dobry pomysł , szczegolnie grupowa z innymi uczestniczkami tego wspanialego i będącego ''oparciem'' dla innych forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach terapii grupowej :) : Giziula - dobrze, że juz wróciłaś! Noooo, zdecydowanie pobudki przed 6 są najciekawszą częscia dnia :) ja tak sie przyzwyczaiłam, że w domu przez długi czas tez sie budziłam tak wcześnie! Kolejny krok za Tobą! xxxxxx Beti- aj bidulko, bardzo mi przykro, że masz pod górkę znowu :O życzę Ci wszystkiego najlepszego :) xxxxxx Tak sobie czytam i niestety ostatnich wiele stron to prawie same pomarańczowe posty a co za tym idzie prawdopodobnie nasze forum padnie, bo jak widać wiele dziewczyn nie chce czytać tych obelg i bzdur czemu się nie dziwię. Na szczęście mamy naszą grupę na fb, tam nikt nas nie będzie obrażał. Tak więc kochane kokoszki, gadające o niczym, głupie czarne i blondyny hihi :) luuuzik, nie ma sensu :D i chciałam zapowiedzieć, że czas piccolo się już skończył i dzisiaj idzie nawet procentowe winko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze tak co uroda lub jej brak ma wspólnego z pragnieniem zostania matką nic a nic , a tak pozatym to obrażając mnie w ten sposób że znowu poronie lub niektorzy nie powinni mieć dzieci obrażacie też mojego męża czego sobie nie zyczę bo go nie znacie i nic o nim nie wiecie nawet jak wygląda także troche szacunku i kultury. Mój makijaż moja sprawa, a zęby mam zdrowe wszystkie w przeciwieństwie do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati i masz rację ja tez dzisiaj wysokoprocentowo lecę , tak to forum zostało zniszczone przez jakieś baby tęskniące za rozumem szkoda słów ja też nie zamierzam tego czytać dobrze że mamy swoją grupę wsparcia na fc tam przynajmniej nikt nam się nie będzie wpieprzał w życie dość tych obelg to zdrówko kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - fajnie, to wszystko ujęłąs :) no i najwazniejsze, ze mamy swoje forum na fb:) Beti - nie denerwuj sie tymi chorymi tekstami, ktos po prostu ma coś nie tak z głową.. W sumie powiem Ci , że żal mi tej osoby, bo pewnie nie ma żadnych przyjaciół, wiec tu wylewa swoje niepowodzenia życiowe.. Myślę,że ona po cichu nam zazdości tego, że się wspieramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti albo nie rozumiesz tekstu
pisanego albo już zaczęłaś się alkocholizować ;-) Nikt słowem nie wspomniał ani o Twoim mężu ani o Twoich zębach ;-) Moze te zastrzyki Ci zaszkodziły? Sama życzysz źle innym a potem masz pretensje że Cię atakują. Zweryfikuj swoje zachowanie i pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz bo to wróci do Ciebie jak bumerang. Być może to jest właśnie źródło Twoich niepowodzeń. Już kiedyś Nati życzyła źle komuś żeby pomarańcza nie została nigdy matką no i widzicie co się stało... W przyrodzie nic nie ginie ;-) Wasze zdrowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kurcze faktycznie można się wkur... z tym gonalem,ale nie poczekasz jeszcze kilka dni? Przeciez za dwa trzy dni może podrosnie,a przecież z jednym spokojnie mozesz podejść do iui.Chyba że uważasz że się nie opłaca ,ja jednak bym poszła jeszcze na usg za dwa lub trzy dni,15 mm to nie jest az tak mały i jest chyba szansa że jeszcze podrosnie.Niektóre dziewczyny tez podchodzą do iui w późniejszych dniach cyklu.Tak czy owak trzymam kciuki. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Emcia dzięki za odp tak właśnie chyba zrobię,spróbuję może jeszcze tą 4 iui :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Dziewczyny nikt nas stąd nie przepędzi nie damy satysfakcji pomarańczowej mendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty giziula nie byc taka
madra bo do madrosci to ci jeszcze troche brakuje i tak sie iui nie uda wiec sie tak nie podniecaj wiesz czemu sie nie udaje? bo za bardzo chcesz wyluzuj troche :D:D:D:O kto to widzial zeby w miesac w miesiac podchodzic do iui czy in vitro jak ktos to juz napisal zesrac bys sie chciala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×