Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Kochana Beti - jeśli teraz zostanę to to też będą drugie z rzędu święta wielkanocne spędzone w szpitalu - co więcej z tego samego powodu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula, badanie zrob przed @,jeśli coś będzie nie tak,możesz jeszcze sie przeleczyć.Na badanie czeka się z trzy dni.Przygotowanie do badania wygląda podobnie do bad.drożności .Po @ możesz nie zdążyć,nie wiem ile u Ciebie trwa,ale przy badaniu bakteriologicznym musi być po @,więc jak coś jest nie tak to nie zrobisz w tym cyklu histerioskopii. Pozdrawiam i trzymam kciukiiii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Nati - szkoda. Ja jednak ciągle wierzę, że wyjdziesz na święta!! Beti - jak tam u Ciebie? U mnie przyszła wczoraj późnym wieczorem, takze zaczynam cykl i znów do walki :) DZIEWCZYNy, która teraz testuje? Donia pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko ja dalej nie ma @ masakra jakaś nie wiem czemu aż tyle mi się spóznia nawet nie mam żadnego plamienia no cóż trudno muszę czekać i tylko wszystko mi się przesuwa :( Donia pierwsza testuje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Ja w tym tyg testuje, tylko się zastanawiam kiedy. W sobotę będzie 14dni po IUI, ale święta i laboratorium może nie być czynne, więc pójdę chyba w czwartek już. Nie miałam zastrzyku z hcg więc nie Powinno nic zakłamać wyniku. Wy też spać nie możecie czy praca? Ja dzisiaj o dziwo mam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spać nie mogłam , pozatym wstałam dzisiaj wczesniej biore się za robote, jade na większe zakupy i okna myje :) Doniu ja trzymam mocno kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym jakoś się dzisiaj zle czuje, cykl mi się rozwalił pewnie przez to hormony wariują w tamtym miesiącu miałam @ 27dc jak nigdy a teraz 34dc i nic słaba jestem przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu - wg mnie możesz śmiało robić we czwartek. Czekamy z niecierpliwością :) Ja niestety od 2 tygodni wstaję tak wcześnie - już o 5:30:( Mój mały przestwił się na czas letni i wstaje z pierwszym promykiem Beti - u mnie iui wypadnie między 8 a 11 kwiet. Czyli wyjazd przekładamy. Przy moich długich cyklach z iui mnie dogonisz i razem będziemy testowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki - no ja też mam dzisiaj wolne :) Jestem po obchodzie i SZOK! Ordynator powiedział, że jutro po badaniach być może mam się przygotować do wyjścia!!! Jestem mega zaskoczona, słyszałam że wypuszcza przy 200 a ja mam 600.... No jutro pewnie będzie 500 noi zobaczymy co tam na usg. To już nie ważne z tym jutrem - ważne żeby wszystko było dobrze do piątku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati widzisz głowa do góry najważniejsze że w święta będziesz w domku :) ciesze się bardzo :) Laleczko miejmy nadzieję że będzie tak jak mówisz :) Co można zrobić żeby przyspieszyć @ wiem głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - ja chyba doradzam jednak poczekać spokojnie. Wiem, spokojnie się nie da. Są tabletki Provena na wywołanie okresu, brałam je kilkakrotnie. Bierzesz 5 tabletek przez 5 dni i po nich dostajesz okres. Ale lekarz mi je przepisał gdy miałam 2 cykle ... 60dniowe!!! Pomogły. U Ciebie Beti myślę jednak, że @ wkrótce przyjdzie sama, bez wspomagaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti mi po laparoskopii cykl wydłużył się do 38 dni, więc spokojnie. Jak @ ma przyjść to przyjdzie. Wiem, że łatwo się mówi, bo Ja też się denerwowałam. Ale w końcu przyszedł. Myślę, że nasz organizm uczy nas cierpliwości na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vini1981
Beti kochana czasami sex pomaga :) To nie jest zart. Bylo to juz wielokrotnie poruszane na innych forach. Pozdrawiam I zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vini dzięki też o tym myślałam i zaatakowałam ostro mojego m w sobote i nic :) Chyba jeszcze dzisiaj się wezme za niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja dzis zaczynam 7 tc. Bylam na usg, moje malenstwo ma 5,8mm i bijace pieknie serduszko :-) Zycze kazdej z Was takiego widoku :-D Na pewno sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to świetne wiadomości. Dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa :) Beti mi na przyjście @ pomaga kieliszek wina ewentualnie piwa i długa gorąca kąpiel. Sex też działa ;) Niektóre dziewczyny biorą nospe. Nati to dobra wiadomość że wypuszczą cię wkrótce do domu. Ja jutro jadę na monitoring i mam nadzieję że będzie decyzja kiedy IUI. Już mam dość tych zastrzyków z Gonalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karnecik
Ania -na pewno to uroczy widok. przesylaj fluidki, a bedzie i nam dane:) Ja bylam dzis u immuologa, i dostalam skierowania na badania za 5,5tys...ale trudno wykopie spod ziemi ale je zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratuluje :) Mam nadzieję za niedługo wszystkie będziemy takie szczęśliwe :) Klarnecik jak możesz to powiedz dokladnie jakie badania kazał Ci zrobić ??? Strasznie drogie ale trudno jak trzeba. Siacha dzięki za pomysł z winem mnie na razie nic nie pomogło ale sama przyjdzie czuję ją :) Daj znać jak tam jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - to swietna wiadomosc, ze juz niedlugo bedziesz w domku:) Nasiedzisz sie w tym szpitalu, wspolczuje...Dobrze, ze masz co robic :-) Donia-czekamy na wysoka bete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę ,że ta nasza Nati dobrze już tam sobie czas zorganizowała i dziennie z dziewczynami klachała hehe jaki rym :) XXXXXXXXXXXXXX Klarnecik rany to jakaś astronomiczna suma jak za same badania,współczuje. XXXXXXXXXXXXXX Aniu gratuluje i niech zdrowo rośnie :) :) XXXXXXXXXXXXXX Dołączam się do dziewczyn oczekujących przyjścia wstrętnej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Nati to super wieści trzymam kciuki żeby jutro na usg wszystko dobrze było.Aniu gratulacje napewno to wspaniały widok zobaczyć bijące serduszko.Klarnecik współczuje to starasznie dużo pieniędzy.Może uda Ci się coś na nfz zrobić?doniu ja również dołączam się do dziewczyn i trzymam kciuki za wysoką bete. Kochane ja jutro mam usg sprawdzić kiedy owulacja ale tak jak myślałam wystąpiła wczesniej.Dziś miałam śluz płodny więc myśle ,ze owulka była.Jutro zobaczę na usg czy pęcherzyki są pękniete czy faktycznie jest tak jak myślę.Mam nadzieje,że to było dziś bo nie ryzykowałam ,że strace cykl i z mężem działaliśmy.Zastrzyku nie wykorzystałam ale trudno bede miała na iui i już nie bede musiała kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti na skierowaniu mam tak: - receptory kir+ligandy(met. pcr-ssp) kirs(ja) epitop (ja i maz) -ocena wewnątrzkomórkowej ekspresji tnf alfa : il-10 -odpowiedz limfocytów na alloantygeny w tescie mlr -lct -immunofenotyp -aktywnosc komórek nk - przeciwciała : ana2, aoa, iga -antygeny zgodnosci tkankowej klasy II: hla-dq-alfa to mam zrobic...cokolwiek to oznacza...czarna magia jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula- myslalam ze to troche taniej bedzie, ale trudno...oddalabym wszystkie pieniadze by osiagnac cel...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik dzięki za odpowiedz rzeczywiście czarna magia ja z tych badań miałam tylko NK, i ANA kurcze drogie to wszystko ale sprawdzić i będzie spokój. Milka życze CI żeby natura zrobiła swoje :) Giuziula ty też nie masz jeszcze @??? Siacha czekam na info od CIEBIE i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, konsultowalam dzis z dr swoje badania, powiedzial zeby robic, ale powiedzial ze powinnam miec rowniez zrobiona histeroskopie, i teraz mam pytanie- gdzie na na fundusz ja zrobie?napiszcie gdzie Wy mialyscie, ile bylyscie w szpitalu, czy bylo znieczulenie ogolne, czy nie, czy bylyscie zadowolone. i czy wykonuja za jednym zamachem diagnostyczna i operacyjna w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarnecik histero wykonuje się w znieczuleniu ogolnym jest to zabieg mało inwazyjny także naprawde szybko się do siebie po nim dochodzi, za jednym zamachem jest zabiegowa i operacyjna jeśli coś jest nie tak to w czasie zabiegu pobieraja wycinek. U nas niestety nigdzie nie znalazłam na nfz i musiałam zapłacić 1100zł za zabiegową 1400zł za operacyjną, ale wiem że dziewczyny mialy na nfz także Ci podpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem po wizycie 15 dc a pęcherzyk tylko 14 mm ale dr powiedział że zareagowałam na Gonal i mam dalej wstrzykiwać to on urośnie i IUI w przyszły wtorek. Trochę się obawiałam bo to będzie 21 dc a ja mam ok. 28-dniowe cykle ale dr uspokoił żebym się nie martwiła bo po Gonalu cykl się wydłuży i napewno zdążymy z IUI. Następny monitoring w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×