Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

giziula duphaston połykasz. Luteinę albo pod język albo dowcipnie:) pod język jest wstretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dobry temat o tym "mówić-nie mówić"... Ja podobnie jak giziula jestem mega otwartą osobą i nie mam zahamowań jeśli chodzi o takie tematy. Zero problemu z tym żeby mówić iż my się musimy trochę bardziej postarać.... Inaczej jest niestety z moim mężem - on nie znosi plotek, jest bardzo zamknięty i zdystansowany do ludzi, nawet do rodziny. Nawet jego mama nie wie.... Wychowywany w wielodzietnej rodzinie w której wszyscy mają już po dwojce dzieci minimum, zawsze uważany za bardzo twardego zawodnika itd..... Wiem, że to myślenie nie jest dobre. On ma tak, że wystarczam mu ja i nikogo więcej nie potrzebuje :) ze mna jest inaczej - bardzo bym chciała powiedzieć wielu osobom żeby poprostu to z siebie zrzucic ale wiecie - obiecałam mężowi.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśńie mi sie pomerdało i mam duphaston a nie lutkę :) czyli co - duphaston sie połyka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti!!! LisaPanda!!!! Krzyczę, bo powiedzcie mi jeszcze raz kochane - duphaston zaczynam dzisiaj tak? 18dc i troszke ponad 72hpo iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za kazda z osobna i czekamy na dobre wiesci sama chcialabym speubowac kolejnych iui a coz skoro to nie wchodzi w gre zostaje IVF.zastanawiam sie czemu to nie moze byc o polowe tansze ?tyle kase a przeciez i tak nie ma 100% szans ze sie uda:/ ja wiem ze nie jedtem e tamacie iui tylko pisze o ivf mam nadzieje ze nie bedzie wam przeszkadzac to ze pisze o ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że nie my nie z tych :) niestety koszta są spore ale jak tak sobie pokalkulowałam wszystkie badania, monitoring, leki i 6 IUI to wychodzi na to samo co in vitro tylko jedno niestety :( drogie to wszystko ale w tym kraju nic nie ma za darmo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze czasem mi tak przykro u mnie w najblizszej rodziny sa same maluszki dzieci moich dwoch siostzenica-chrzesnica ma 17miesiecy w kwietniu bedzie miec braciszka siostrz udalo sie w pierwszej ciazy za trzecim podejsciem a z drugom dzieckiem od razu strzal noi mam jeszcze jedno bratanka ktory skoncxul 1miesiac zycia czasem mi tak zle z tym one sie ciesza dziecmi itd a ja musze tak sie meczyc dzieciaczki slodkie ale coz mam nadzieje ze ten caly trud zpstsnie wynagrodzony a roczku chcrzesnicy siostra z mezem tez oznajmili ze spodziewaja sie druviego dziecka powiem wam ze po raz kolejny w tym momencie mnie zatkalo wyszlam i oczywiscie pilaly sie lzy za pierwszym razem buylo tak samo same maluszk w rodzinie bo synek szwagierki tez ma ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja dzis bylam w klinice, wykryli mi jedna bakterie i dali antybiotyk... M robił powtorne badanie i wyszło wszystko ok. Lekarz mi nic nie zaproponowal tylko pytał co ja chce dalej robic...Hm... najpierw to musze pozbyc sie tej bakterii,a potem pomysle... Paula - u mnie wkoło tez mnostwo ciąż i dzieci i jakos przykro mi sie robi, ze nie jestem w gronie ciężarówek.. Beti - powodzenia jutro!3mam kciuki! Udanego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati to tak samo jak ja masz z tym mężem.Ja nie mam żadnych zahamowań,ale mój m z kolei wychodzi z zasady "nie mów nikomu co dzieje się w domu" heheh zawsze się z niego śmieję i dokuczam mu tym tekstem że taki dzik z niego.Właściwie odkąd jesteśmy razem to sporo się zmienił i nie jest aż taki zdziczały,ale akurat pod względem niepłodności to go troszkę rozumiem.Męski światek rządzi sie innymi zasadami i on nie chce żebym mówiła wszystkim o tym, pewnie dlatego że narusza to jego ego :):) Paula ty i twój m jesteście bardzo zawzięci więc na pewno jakoś skołujecie te pieniążki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Moje kochane dziewczyny :-***** Jestem i ja ale nadrabiam zaległości w czytaniu Was więc dajcie mi chwilkę :-)) Mam pytanko czy w trakcie brania luteiny może przyjść @?? Czy dopiero po odstawieniu??? Buziole dla Was :-))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia - co za bakteria? AniaSzy- witaj i Ty wśród nas. Fajnie, że nas znalazłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura hura jest nasz kochana Aniaszy , ja po I IUI brałam luteine i dostałam miesiączke w 30dc jeszcze przed betą potem ją odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy a ty jak tam się czujesz mam nadzieje że nie masz @ i kiedy idziesz na bete????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula - mam dokładnie to samo. Nie mów i nie wynoś nic z naszych czterech ścian:) Też sie staram to zrozumieć - mężczyźni z reguły myslą troche inaczej. Dzisiaj mój mąż np. wrócił cały happy, bo szef mu da ńowe auto-cacko na co ja mówie- powiedz tacie! A on- siedź cicho i ńic ńie gadaj hahahahaha :D dziwoląg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pauli31
Cześć dziewczyny! Mam pytanie do Pauli (jestem przed drugą IUI), jaką ilość/jakość plemników ma Twój M, że lekarz zadecydował, że tylko IVF? Dzięki za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopauli31 przed leczeniem m lekarz powiedzial ze z takimi wynikami zostaje ivf gdyz mam w t ym ze na objetosc w 1mlitrze jest zbyt mala i zbyt mala ilosc i 90%bez calkowitego ruchu qyniki poprawily sie nie znacznie prawie nic nie drgnelo pozatym konsultowalam na bocianie forum z profesorem .doktorem szamanowiczem.z kliniki bocian w Bialym stoku z 25letnia praktyka zawodowa ze wyniki sie nie nadaja na iui i trzeba podchodzic do ivf ...moglabym prubowac ale szanse sa zerowe szkoda prubowac i tylko znow sie katowac iui wiec lepiej podejac od razu do ivf a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pauli31
Pytam, gdyz my też borykamy się z męską niepłodnością:( Jeden lekarz mówi, ze z naszymi wynikami można próbowac IUI, inny że mamy zerowe szanse. Mój mąż ma ok 7mln/ml, ale tylko 3% prawidowych, ruch też troche obniżony;/ i zastanawiamy się co dalej. ( a Twój jaka ma ilość)? Do tego mąż miał osttanio grypę, więc chyba musimy wszystko przełożyć na za kilka miesięcy?;( Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
No żeście się naprodukowały :-) tyle stron przeczytać :-) Witam wszystkie nowe dziewczyny :-) Ja Wasz pozytywny promyczek wróciłam tu do Was :-) Byłam u mojej endo podniosła mi euthyrox do 75 no i dostinex biorę 1/4 raz na 10 dni nie na 7 tak jak wcześniej. Podobno ta moja walnięta prolaktyna tak ma że skacze a tym razem spadła poniżej normy i pani powiedziała że nic się nie stanie nie zagrozi przyszłej dzidzi :-) Ja mam teoretycznie testować w piątek i to będzie 24dc a teoretycznie w sobotę powinnam dostać @ . Mój M zmusił mnie do kupienia testu więc leży w szufladzie :-P ja w cale nie chcę go robić bo się boję. A do tego w piątek rano do rodziców jadę a moja mama mówi że już szampana ma przygotowanego :-) Wariatka :-) Generalnie objawów jak zwykle brak :-) Chodź dziś miałam rano takie mdłości ale nie wiem czy to nie przez parówki drobiowe hihi Ja jestem strasznie pozytywnej myśli :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy witaj trzymam kciuki za pozytywny wynik duzo tu was po iui oby byle same DWIE GRUBE KRECHY U KAZDEJ Z WAS! do pauli31 powiem ci to nie najlepsze sa wyniki swiatowa norma who wskazuje ze musi to byc ponad 15ml nie jest zle ale to za malo z tego co widze i rozumiwm ze 97%o nie prawidlowej budowie? moja ma mniej od ciebie zalezy tez ile ma na objetosc w 10plemnikow a jak z rucjliwoscia?to musi byc twoja decyzja a gdzie sie leczycie jak dlugo sie starasz? no ciezko jest ale jak.dla mnie to wyniki nie sa dobre przemyslcie to sobie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Paula31 ja walczę od 6 lat :-) i się nie poddaję :-) w cuda wierzę bo one są na świecie :-) i jeden z nich ma teraz 3,5 roku i ma na imię Wiktor :-) syn mojej siostry po 6 latach starań i braku kasy na ivf wyszło naturalnie :-) Paula i za Ciebie trzymam kciuki :-) Mocno mocno :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Witam staraczki na nowym forum. Beti trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie. Byłam dzisiaj u gina i od lutego znowu zaczynam walkę o dzidziusia. Narazie mam brać luteinę pod język przez 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania szy co ma byc to i bedzie ja tez wierze ze przez ivf mi sie wkoncu uda!!! nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Siacha u nas robi się coraz ciekawiej :) cieszę się że wpadłaś i również z tego że wracasz dzielnie do walki :) jutro dam Wam znać myślę że najpózniej o 13 pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze podpytać o luteinę. Czy biorę ją 10 dni, jak powiedział lekarz czy do dnia @? Teoretycznie jest to ten sam dzień, ale po IUI zawsze mam 24-25. dnia, czy wtedy mam dobrać te 10 dni, czy odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czemu uciekłyscie :) nie dajcie sie jakims trolom bo tak zawsze bylo i bedzie zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz tak z innej beczki bylam na becie 2 raz wiec bede dzownic okolo 22 ciekawe o co chodzi z tym wynikiem = 3 pewnie pozostalosci po zastrzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×