Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

dzirwczyny zawsze po porazce jest chwila zalamanie to zrozumiale ,normalne ja tez bylam zalamana tym ze tylko in vitro mi zostalo ryczalam chyba ze trzy dni juz mi przeszlo przwyczajam sie do tej mysli i nic nie poradze nie zminie widocznie tak ma byc dziewczyny ale trzeba bylo sie otrzasnac i czekam co tu salej robic beti glowa do gory wyplacz sie i powiedz sobie nie dam sie i tak zwycierze i tak trzeba myslec gizela a jak ty sie czujesz!rzeczywiscie przykre wiadomosci dzis sa:(ale nix nie zrobimy trzeba pidniesc glowa dziewczyny i powiedzic sobie dam rade uwierzcie ja juz mam czasem dosc po tylu latach ale staram sie nie laamac bo tak mi to nie pomoze nic nie zmieni ani nie cofnie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, słońce Ty nasze ❤️ Bardzo mi przykro.....trzymaj się cieplutko, jeszcze będzie dobrze. Wypłacz się a potem znajdź siły na kolejny cykl!!! Majka- to jest straszne jak się dostaje już ten swój upragniony cud a tu taka akcja.... Trzeba się pozbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula przyczyny nie ma zadnej bo moje i meza wyniki sa super. Takze przyczyna jest to ze za bardzo sie chce ;) Probujemy juz 2 lata. No i tak jak juz na poprzednim forum pisalam mam corke 12 letnia z poprxedniego zwiazku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczyny macie racje dzisiaj trzeba się wypłakać a potem trzeba stanąć z podniesioną głową do tej nierównej walki :( kiedyś sie uda musi. Mam wizyte w klinice w następnym tygodniu na bank najperw reszta badań a potem kiedy IUI nie wiem za 3 miesiące może jak dobrze pójdzie trzeba czekać cierpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dzięki za odp.Pytałam bo tak mi się o uszy obiło że jak np. była to by ciąża jajowodowa to trzeba usunąć wraz z jajowodem,jak się mylę niech ktoś poprawi.Tak więc chociaż dobrze tyle że w takim miejscu ,a nie innym,marne pocieszenie... Paula u mnie ok dzięki że pytasz,nic nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to się zastanawiam czemu sie IUI nie udaje : wrogi śluz jest omijany , wybierane najlepsze plemniki, leki itd.??? Czy to możliwe że jest za pózno wykonywana że nie trafią z nią na czas ??? NIc z tego już nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Beti :-(((( ale ja jeszcze jestem dobrej myśli :-) może coś jeszcze wyrośnie jakiś groszek :-)) Ja na razie mam tylko test z siusiu a z krwi dopiero może po południu zrobię. Nie wiem co będzie bo nie mam objawów @ ale ja ich nigdy nie mam. Czasami mam takie uczucie jak przed @ takie chlup i zawsze jest krew a teraz nie więc nie wiem co to. Beti a jaki byś miała zastrzyk gdybyś była w ciąży??? Beti ogarnij się dziś leć z m do restauracji na kolacyjkę i na spokojnie kolejny miesiąc próby. Buziaki kochana i tysiące uścisków ode mnie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to znowu Wam dziękuję za wsparcie mykam robić obiad i się biore za prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Aniaszy mam nadzieję że TObie się chociaż uda :) Co do nas to narazie przerwa z IUI przynajmniej 3 miesiące musimy zrobić dalsze badania : genetykę, laparoskopię itd. Także narazie nici z dzidziusia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka rozumiem musisz wierzyc ze sie uda i dalej prubowac tyle zoatalo gizelko to ze nic nie boli nie oznacza ze sie nie uda pamietaj cierpliwie czekaj a my razem z toba ehh pogwatmane to wszystko ale wydaje mi sie zw nic nie dziwje sie bez przyczny wszystko dzieje sie po cos a czemu nas tak doswiadcza hmm no wlasnie na to nie ma odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti tak jak pisalam czasem lekarze nie wiedza co jest przyczyna tego ze sie nie udaje na proces zaplodnienia ma wpluw wielu czynnikow i nie ma na to odp iui dziala na takiej samej zasadzie co natura tylko skraca sie czas podrozy plemnikow i podaje bezposrednio a jednak nie wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - fatalna wiadomosc..współczuje..3maj sie! Beti - przykro mi:(nie tak to mialo być... Ja dzis dostałam okres po naturalnych staraniach,takze tez jest mi smutno... Trzymajcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Nadzieja umiera ostatnia ja mam nadzieje ze organizm beti ją oszukuje i że jednak się udało i dla tego kolacyjka żeby dzidzi nie upijać :-) Czy każdy musi mieć te zastrzyki w brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia mi też jest przykro że nam się nie udaje :( Aniaszy te zastrzyki dostałam zaraz po IUI ze względu na moje poronienie żeby się sytyuacja nie powtórzyła nie jestem w ciąży więc nie ma powodu żeby je brać. Paula zgadzam się na dzisiaj coś mocniejszego dzisiaj się luzuje wieczoram a od jutra biorę się za sibie najpierw basen, potem stała praca i klinika i walka o nasz upragniony cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, Beti - kochane, tak bardzo mi przykro, że aż słów brakuje... Życzę Wam dużo siły na najbliższe dni. zaczyna się nowy cykl, nowa szansa, nowy dzień... Bądźcie dzielne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia :( Super zaczyna się passa na tym naszym nowym forum, nie ma co. AniaSzy - jutro masz przynieść nam tu dobrą wiadomość i rozpocząć serię dwóch kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa panda a powiedz mi jak zle nasienie ma twoj m?widze ze jestes pi 3 nie udanych iui nie myslisz nad ivf?czy bedziesz jeszcze probowac IUI?bo mojego m nasienie jest fatalne wiec niema sensu robic kolejnych prob bo praktycznie nie ma szans i szkoda tylko pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Mam ogromną nadzieję że mi się uda aby dać nadzieję na cuda :-) Nie wiem czy jutro zrobię test bo jadę do rodziców ale chcę podejść do tego spokojnie bo boję się porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LisaPanda- ja jeszcze pdnośnie badania HSG o którym pisałaś, że musisz zrobić i, że sie boisz. Myślę, że najlepiej mieć zawsze obraz sytuacji z kilku stron dlatego napisze Ci jak było u mnie.... Nie zaliczam tegombadania do najbardziej przyjemnych :) jeśli bym miała je zrobić jeszcze raz to zastanawiałabym sie nad narkozą - słyszałam, że ją podają jak się chce. Ja takiej opcji nie dostałam, podłączyli mnie tylko pod kroplówe i dali Ketanol. Nie było to przyjemne, czułam jakby spotęgowany ból okresowy. Wiem, że są dziewczyny któryvh nie boli, mnie niestety tak:/ po swoich doświadczeńiach zawsze będę radzić aby prosić o narkozę - tyle tylo, że ja mam bardzo niski próg bólu.... To jest rada ode mnie, napewno są dziewczyny które miały inne doświadczenia... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Nati ja miałam identycznie jak Ty, kroplówka potem zabieg. Nikt mi nie dał wyboru tak robią i koniec. Mnie bolało mimo obniżonego progu bólowego więc mało powinnam czuć ale czułam ból. Mnie ratowała myśl że po coś to robię dla szkrabika który mam nadzieję że niedługo się pojawi. Jest to ból chwilowy nie utrzymuje się długo więc to jest pocieszające. Dasz radę nie martw się :-) musisz dla tego szkrabika :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób Aniaszy test kiedy bedziesz uważała to za słuszne nic na siłę, nie musisz się spieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia przykro mi że i tobie się nie udało.... Aniaszy co do hsg. Ja miałam to badanie,zero bólu, a dodam że jajowody nie były do końca drożne,bo na wypisie napisane jest że kontrast z trudem się przedostał,a jak się już za pewne orientujesz to badanie jest bardziej bolesne o ile jajowody są niedrożne.Ja nie miałam narkozy,dostałam głupiego jasia-chyba,bo mega kręciło mi się w głowie,pielęgniarki pomagały mi siadać na wózku.Znieczulenie potem nie trzymało długo.Także porozmawiaj z lekarzem,bo po co aż tak silne znieczulenie ogólne jak naprawdę wystarczy głupi jasiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Sorki że tak sie wpraszam w to forum,ale tez mam problem z zajsciem w ciąze.Starm sie juz trzy lata inic.Mam jeden niedrozny jajowód wiec moze w tym tkwi przyczyna.Ja nie miałam jeszcze IUI ale w poniedziałek ide do kliniki i bede rozmawiac o tym.Ponoć ten rok jest rokiem płodnym wiec zycze wszystkich staraczką o ten malutki cud po serduszkiem pozdrawiam was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka30 miałaś laparoskopie czy wycieli ci jajowód ?? Sorki że pytam ale ja też miałam ciąże pozamaciczną w czerwcu 2012 i po prostu jestem ciekawa co dalej, a mało jest ciąż pozamacicznych 2% wszystkich ciąż więc mamy pecha. Przepraszam że tu tak wjechałam z buciorami ale nie mam z kim o tym poklikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wiki:) - zaglądaj do nas i pytaj, napewno wszelka pomoc sie znajdzie wśród nas :D No właśnie chyba chodziło o Głupiego Jasia przy tym badaniu, choć o narkozie tez gdzieś czytałam. Bo jeśli chodzi o ketanol to mnie nic nie pomógł a dodam, że jajowody miałam super drożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×