Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

beti. Majka przykro mi. Co do Hsg to dostałam coś przeciwbólowego wcześniej i relanium na rozluźnienie. Badanie trwało może z 5 minut. A ból? Taki jak w pierwszy dzień miesiączki. Chwilke dosłownie, jak kontrast podawali. Da się wytrzymać. Nigdy bym się nie zdecydowała na narkoze do tego badania. Chwilka bólu jest bardziej bezpieczna dla organizmu niż znieczulenie ogólne. Bardziej mnie stresowali studenci, którzy byli na sali i oglądali moj wypiety tyłek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi - do nas się z buuciorami nie wchodzi, każda "nowa " forumowiczka jest bardzo mile widziana, choć może to głupio brzmi jeśli chodzi o powód któremu joest poświęcone to forum :) Witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula,nawet nie chcę pisać, jakie ma nasienie, bo jak czasem czytam, jakie wyniki podawane są jako "złe", to się załamuję:( w każdym razie, mimo wyników, które nie są co prawda klasyfikowane jako "niepłodność", ale są kiepskie, mój lekarz twierdzi, że próbować warto. To znaczy wiesz, my jesteśmy w takiej sytuacji, że IUI kosztuje nas 200 zł, więc od biedy można robić i co miesiąc, jeśli chodzi o kwestie finansowe. U nas w grę wchodzi ICSI, decyzję podejmiemy w zależności od wyniku HSG. Jak będzie OK - kolejne 3 próby, jak będzie problem, będziemy rozmawiać z lekarzem, czy od razu ICSI, czy będziemy udrażniać itp. Ewentualnie, przygotowuję swojego M, żeby powolutku zaczął przymierzać się do myślenia o dawcy... Przynajmniej dziecko miałoby "pół" naszych genów, a nie było takie całkiem różne od nas :( xxxx U nas właśnie nie dają narkozy, tylko zastrzyk z ketonalu, przyjmują na oddział itp. Będę rozmawiać o znieczuleniu, ale z tego, co mówiły znajome z poczekalni, to raczej nie wchodzi to w grę, bo mają swoją "jedyną słuszną" metodę :/ Aż mi się ręce trzesą jak myślę o tym badaniu :( xxx WikiA-Z witaj! Chociaż mam nadzieję, że niedługo będziesz się żegnać i przenosić na ciążowe :> A jak nasienie Twojego M? Wszystko ok? Niedrożny jajowód też nie jest wyrokiem, więc jest duża szansa, że się uda, tylko pęcherzyk musi urosnąć po "dobrej" stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wasze wypowiedzi.....jak pisałam wczesniej ja tez miałam HSG ale nie miałam zadnego znieczulenia i tylko leciutko mnie bolał brzuch.Dziewczyny ile razy podchodziłyscie do IUI?Ja narazie jestem na clo wiec ten cykl postaram sie naturalnie a jesli to nie wyjdzie zdecyduje sie na IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa panda rozumiem no tak 200zl ri nie wiele alw tez sie szarpac nie potrzebnie u stresowac kolejnymi IUI wiadomo ICSI koszta mnie to czeka ale jak nasienie jest tak kepskie to ja na waszym miejcu robilabym ICSI jesli cie oczywiscie stac bi eiadomo to przewaznie dyskfalifikuje finansowo no ale to juz musi byc twoja osobista decyzja ja moge tylko radzic ja w tym sprawach jestem realistka co do mojego doswiadczenia z nieolodnoscia no ale glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mój mąż robił badania i są wporzadku.Ja robiłam hormony,hsg i histeroskopie.Hormony u mnie takze s wporzadku.Wiem własnie ze moge zajsc naturalnie ale cały czas odczuwam jajniki tylko po tej stronie niedroznej.To mnie bardzo martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"beti31xxx Aniaszy to ja teraz wierzysz " o co tu chodzi ? Beti piszesz pod dwoma nickami i sama sobie zadajesz pytania i odpowiadasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi 86, Wiki-A u nas są wszyscy mile widziani :) także pytajcie o co chcecie oczywiście na niektóre pytania nie znamy odpowiedzi bynajmniej ja. Ja jestem po 3 IUI niestety nieudanej , ale sie nie poddam , mam nadzieję że dzisiejsza zła passa w końcu się skończy pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki ja tylko raz podchodzilam tyllo do 1IUI i ostatniej niestety:o spokojnie z jednym jajoowodem tez sie udaje jesli moge ci pocieszyc to mojej znajomej siostra wlasnie miala tylko jeden drozny udalo sie naturalnie po 3latach staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi nie zrozumiałaś chyba na tamtym forum się wylogowałam i napisałam potem do Aniaszy że to ja żeby uwierzyła i tylko tyle przeszłyśmy na nowe forum z pewnych przyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LisaPanda mój M ma tragiczne wyniki 8 mln/ml i tylko 4 % prawidłowej budowy więc masakra. Beti tylko się nie obrażaj ja tylko grzecznie pytam bo po prostu nie rozumiem, nikogo nie chcę urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, na razie lekarze mówią, że jeszcze z tymi nasionkami jest co próbować, jak mówię decyzja o ICSI zapadnie po HSG, wtedy będzie jasne, co tu dalej robić. Zwłaszcza, że nasionka M bardzo się poprawiają po lekach i po preparacji do IUI, tym bardziej jeszcze spokojnie czekam na kolejne wyniki. Ale na pewno nie będę czekała i robiła 9, 10 IUI, to bez sensu, szkoda czasu. Myślimy o tym, by w lato kończyć nasze przygody z IUI i lecimy do kliniki. xxx Co do kasy na ICSI to sytuacja też jest nieciekawa, bo mamy kredyt hipoteczny ogromny. Ale zbieramy, troszkę może pożyczymy od rodziny (że niby na mieszkanie), i robimy! Ja jestem koszmarnie zawzięta, jak sobie ubzduram, że trzeba zebrać 13 tys, to je zbiorę! Wezmę ileś tam godzin korków więcej itp., zbiorę, nie ma bata!!! xxx Wiki, ja też mam cały czas owulację po jednej stronie, ale po CLO urosło mi pierwszy raz od pół roku na drugiej stronie, więc nie przejmuj się, urośnie w swoim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, na razie lekarze mówią, że jeszcze z tymi nasionkami jest co próbować, jak mówię decyzja o ICSI zapadnie po HSG, wtedy będzie jasne, co tu dalej robić. Zwłaszcza, że nasionka M bardzo się poprawiają po lekach i po preparacji do IUI, tym bardziej jeszcze spokojnie czekam na kolejne wyniki. Ale na pewno nie będę czekała i robiła 9, 10 IUI, to bez sensu, szkoda czasu. Myślimy o tym, by w lato kończyć nasze przygody z IUI i lecimy do kliniki. xxx Co do kasy na ICSI to sytuacja też jest nieciekawa, bo mamy kredyt hipoteczny ogromny. Ale zbieramy, troszkę może pożyczymy od rodziny (że niby na mieszkanie), i robimy! Ja jestem koszmarnie zawzięta, jak sobie ubzduram, że trzeba zebrać 13 tys, to je zbiorę! Wezmę ileś tam godzin korków więcej itp., zbiorę, nie ma bata!!! xxx Wiki, ja też mam cały czas owulację po jednej stronie, ale po CLO urosło mi pierwszy raz od pół roku na drugiej stronie, więc nie przejmuj się, urośnie w swoim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny :) Wiki Na innym forum czytałam o dziewczynie która miała też niedrozny jajowód,owulacja za każdym razem po niedrożnej stronie.W końcu lekarz zdecydował o większej dawce hormonów,żeby troszkę bardziej że tak powiem "upaść" pęcherzyki po drugiej stronie i sie udało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa panda rozumiem no u mnie nie wchodzi w gre iui nasienie meza sie nie zmienilo niestety na lepsze:o co do k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi pytaj o co chcesz poważnie a ja się nie obraże nie ma powodu :) Daleka jestem od tego:) Co to jest ICSI??? I dziewczyny która miała już laparo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za was i za siebie.Najwazniejsze to pozytywnie mysleć.Tylko że tyle czasu to trwa.Własnie niedawno sie dowiedziłam ze moja kuzynka jest w ciązy kolejny raz.Jej synek ma 18 miesiecy a teraz drugi raz bez zadnych starań nawet jeden cykl.Poprostu.Przykro mi sie zrobiło ale wierze z e wtym roku sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kosztow icsi tez mam kredyt i mie wiem skad wezme naprawde dobrze ze macie chodz od kogo pozyc ja niestety nie mam skad ejhhh koszta masakra w glowie sie miesci sorry za drugi post ale wyslalo mi sie za wczasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi tak mialam laparoskopie zarodek zagbiezdzil sie na zewnetrznej stronie macicy. Za tydzien ide na sciagniecie szwow. Pytalam dzis lekarxa ile czasu trzeba odczekac powiedzial ze koniecznie jeden cykl a zeby wszystko ladnie sie zagoilo ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lisa panda poczytam i podszkole sie troche. Tam się leczysz???? Bo ja właśnie w tej klinice u DR. Czerwińskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie po prostu wzięłam stamtąd informację :) Ja leczę się w Warszawie, w Szpitalu Bielańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja mialam w prawym jajowodzie :/ ale ja mialam kuracje metotrexatem i poszło, dzieki dziewczyny za miłe przywitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PAULA 31
PO CO TY SIE TU UDZIELASZ?TO JEST FORUM O INSEMINACJI A NIE O IN VITRO MOZE ZNAJDZ SOBIE INNE FORUM O I IN VITRO I TAM SIE UDZIELAJ NIE CHCEEMY CIE TU !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PAULA 31
CIEBIE IUI JUZ NIE DOTYCZY A NAS TU INTERESUJE INSEMINACJA A NIE PISANIE O IN VITRO NIE INTERESUJE TO NAS MAM NADZIEJE ZE DOTARLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula no stress :) znowu ktoś się nie potrzebnie wcina, przerabiałyśmy to na poprzednim forum. Nie przejmuj się tym nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym droga pomarańczko zauważ że my też mówimy o in vitro nie wiadomo co nas czeka w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×