Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

bocian kle kle- Osioł i koń też umie się rozmnażać, powstaje muł ale to dwa różne gatunki imbecylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
A znasz jakieś inne przykłady? Bo ten jest z lekka nie trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Kiedyś taki nie byłem wobec kobiet, no ale życie spowodowało że zmieniłem zdanie i teraz jestem taki jaki jestem w stosunku do kobiet. Zresztą chce być w życiu sam, wiec to jaki jestem w stosunku do kobiet, nie ma już żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
Po skrzyżowaniu osła i konia powstaje muł...który zawsze jest bezpłodny. Widzisz gdzieś podobieństwo? Bo ja znam mnóstwo przykładów mieszanych rodzin i żadne z dzieci nie jest bezpłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą Barć jesteś jedyną osobą w moim topiku, który założyłam, i niejako Cie zainteresował, co wnioskuję po tym, że się tu udzielasz, a na każdym kroku mnie dyskredytujesz. Napiszesz mi, że zrobię loda teamu czy tamtemu, czy, że interesują mnie tylko ciuchy i kosmetyki, po czym piszesz, że Ci się podobam więc już jest ok. Nie jest ok, bo widać nie jest ze mną tak źle skoro piszesz w tematach, które ja wymyślam i do tego rozmawiasz, że mną, a podobno z kobietami nie ma o czym rozmawiać. Więc jak widzisz Twoja teoria o kobietach nie jest spójna. Nie jestem jakąś głupia blondynka, którą obrazisz, a potem jak dziecku dasz cukierek i ta będzie się cieszyła. Nie obrażam Cię , rozmawiam z Tobą normalnie, więc i Ty mógłbyś się do tego dostosować. Mogłam sobie założyć męski nick, wtedy bym była traktowana powaznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
Wszystko czego nie może mieć BSA jest przez niego dewaluowane. Murzyni bo...nieważne. Sfera domysłów żółci już ok:) Żydzi bo mają kase wg kolegi, która jemu sie należy Kobiety bo mu nie wskakują do łóżka tzn, że są głupie O_o jedynie jacyś bliżej nieokreśleni aryjczycy są mu bliscy jako komus kto uważa, że może dużo a gówno z tego wychodzi. Taka krótka charakterystyka, która jednakowoż wszystko tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- A gdzie ja napisałem że jesteś głupia? Dla mnie jesteś facetem, który podszywa się pod kobietę i wstawił zdjęcie jego dziewczyny ;) A tak na poważnie, to zauważ że cię nie podrywam, nie piszę do ciebie maili, nie zapraszam cię na randki, więc po co bierzesz mnie na poważnie? Traktuj mnie jak wroga, albo śmiecia. Jesteśmy anoniwmowi, więc nic nie stracisz a samopoczucie się się zwiększy. Kobiety które spotykałem, raczej nie przypominały osób takich jak ty, wiec ma zdanie o kobietach spotkanych w realu przez moje 29 lat. Ty jesteś anonimowa, więc możesz udawać kogo chcesz. Ja mogę udwać kultularnego gościa i lizać ci tyłek, ale wolę być sobą i pisać to co myślę. Nie jestem ruchaczem, który będzie słodził i sie podlizywał aby coś zaruchać, bo nie o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocian kle kle- Kobiety na seks, to mogę sobie kupić, stać mnie na tyle, aby sobie iść na dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć Tym się różnimy, że ja Ciebie nie traktuję jak wroga tylko dlatego, że jesteś facetem. Zresztą nie zagrażasz mi, to po co mam Cię tak traktować. Nigdzie nie powiedziałam, że mnie zapraszasz na randki, zresztą nikt tu tego nie robi. Ja akurat nie jestem anonimowa, bo każdy wie jak wyglądam, jestem osobą realną, nie ukrywam się pod pseudo anonimowością internetu. Facetem nie jestem, pewnie jakbym była to nasza rozmowa wyglądałaby zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
No to przyszłość Twojej"" rasy stoi pod duzym znakiem zapytania w takim razie. Nie słyszałeś, że masz się płodzić i produkować jasnowłosych bohaterów? Z takim podejściem Twoje wywody maja posmak mamentum na płycie nagrobnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą to nie jest wątek o pożyciu seksualnym Barcia, więc darujmy sobie tego typu wycieczki - to do Ciebie bocian. Zapytałam o ten Twój stosunek do kobiet pod kątem ideologi, którą głosisz. Jako Aryjczyk masz obowiązek przekazać swoje geny, bo podobno to nie jest rasa tchórzy, która ot tak zgodzi się na wymarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
WITF...Mnie tez tu wszyscy znaja. Wiedzą jak wyglądam a nawet gdzie mieszkam..No i co? Uważasz, że mam się czegoś bać? Bo ja uważam, że jestem całkowicie bezpieczny:) A nawet jak komuś się poyebie i zbłądzi do mnie w złych zamiarach to albo go przekonam, że się myli albo odeśle priorytetem, łądnie złożonego dla zaoszczędzenia miejsca do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
nie chcę się mieszać w osobiste sprawy kafeteriane albo kafeteryjne ...ale Kopernik , czyli (W....) tzn. autorka była i jest kobietą , chyba że się jednak mylę w naszej często kreowanej 'nadrzeczywistości ' ale się nie mylę , jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocian kle kle- Ja już się pogodziłem z zagładą mojej rasy. Problem mają ci "tolerancyjni". Bo to ich wnuczki będą gwałcone przez murzynów i arabów, moich potomków nikt nie zniszczy, nikt ich nie zniewoli, bo ich zwyczajnie nie będę miał. Po mnie to zastaną jedynie spaloną ziemię, a mrozy ich wykończą. Takie prawo natury. Niedżwiedzie też wyginą, mimo świetnego trybu dopadowania do środowiska, wilki takżę wyginą mimo ich inteligencji, takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
Na tym forum wszyscy są jak martini Bonda: Wstrząśnięci nie zmieszani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
Tak BSA...A za 5 mld lat słońce wypali ziemie i całe życie na niej...Więc po co walczyc o przegraną sprawę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
to coś pomieszam pewnie jeszcze w takim razie jutro i pojutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Bo ty jesteś kobietą i nie uznajesz ludzi za wrogów czy sojuszników, faceci maja inaczej. Żeby nie było, ciebie lubię bo jesteś jakaś inna a do tego ładna, co mi sie nie zgadza, wręcz mnie martwi że jednak kobiety umieją być "wyjątkowe". Ale jednak większość to suki i to głupie suki, taka prawda niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co by nie było, że jestem uprzedzona do jednej narodowości: - Dlaczego rosyjscy siatkarze często psują zagrywkę? - Bo celują w tył głowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć: Martwi Cię, że nie wszystkie kobiety są złe? Powinno Cie to cieszyć, bo może jednak trafisz kiedyś na jakąś wartościową kobietę w swoim guście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Uwierz mi że za niemki takie jak ty, to faceci życie by oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Jakie to ma znaczenie, jak i tak nie umiem podrywać kobiet, dla mnie bez znaczenia jakie są kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
w jakim kieliszku ? w kieliszkach się nie miesza zresztą trzy mocne piwa w sobotę ...i lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barć tu nie chodzi o umiejętność podrywania, tylko o nie zrażanie ich do siebie. Wiele kobiet po Twoich tekstach tutaj napisanych już by z Tobą nie rozmawiało, nie każdy jest tak cierpliwy jak ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian kle kle
niezłe te kawały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×