Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

Gość martinia 33
ta dieta jest super ja zaczynam tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Postanowiłam założyć konto i z Wami popisać:) Zaczełam dietę w poniedziałek i juz mam 2 kg mniej:) Jestem szczęśliwa! Dużo lepiej się czuje i faktycznie nie jestem głodna, może wieczorami tylko ale mam na to sposób:) Idę wcześniej spać a rano wstaje wypoczęta:) :) Od dzisiaj mam zamiar jeździć na rowerku stacjonarnym. No zobaczymy jak będzie dalej:) Pozdrawiam i życzę wytrwałości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia witaj fajnie ze nas coraz wiecej :) damy rade dieta fajna nawet nie czuje sie głodna ani słaba głowa mnie nie boli oby tak dalej a cp bedziecie robic po diecie zeby nie było jojo? macie jakies plany ? podzielcioe sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pi kolacji zjadlam 3 plastry szynki z indyka i nie dam rady wiecej widac zoladek sie skurcza gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
ja dzisiaj 5 dzień i na szczęście po ćwiczeniach :) kurcze dziewczyny podziwiam was za ta wytrwałość i że tyle kalorii tracicie. ja startowalam z ok 82 kg przy 166 cm wzrostu to jest masakra. myśle że coś mi ćwiczenia pomogą bardziej bo na ta diete już nie licze tak chociaż przestrzegam !! mój żołądek już jest tak zniszczony po tych wszystkich dietach że teraz dałam sobie ostatnia szanse ! i jak nie wytrwam to tak jakby mi ktoś w twarz napluł !!! i już na zawsze pozostanę tłustą świnką .Trzymam za Was kciuki !!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Właśnie wróciłam po fitnessie godzina wycisku pod okiem genialnego trenera:) Zjadłam sałate z jajskiem i pomidorami bo z racji pracy musiałam zamienic posiłki i nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale nawet nie chciało mi sie jesc więc może to skutek diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Hej, ja kupię jutro żółty ser. Powiedzcie, jak macie zamiar przyrządzić rybę i jaką? Ja wieczorami zapijam głód hektolitrami herbaty zielonej. Mam piękny dzbanuszek, filiżankę, cudnie... Nie jest to lampka czerwonego wina jak zwykle, ale tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota82
Hej dziewczyny. U mnie dobrze szło do momentu kiedy nie złapałam cholernego przeziębienia i wszystko szlag trafił. Fakt byłam na diecie tylko dwa dni ale zawsze to coś :( Jeszcze jutro sobie odpuszczę ale od piątku pełna mobilizacja. Mam tylko jeden poważny problem. Nie znoszę kawy :( Herbata musi być słodzona więc pewnie nie będzie takich rewelacyjnych efektów. Trzymam za Was kciuki bo jak czytam to świetnie co niektórym idzie. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dzis 8 dzien coraz blizej końca :) czuje sie dobrze ale zaczynam miewac zawroty głowy nie wiem czemu. Chudne dosyć szybko z efektów się ciesze ale jeśli tak ma być to chyba przerwe diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 8 dzień , waga ok.4-4,5 mniej ale ................... potworne problemy ze sprawami jelitowymi tzn. 3 albo i 4 dzień i wogóle nic i małe zawrociki głowy , ale to chyba minie . a tak poza tym żyje jeszcze hehe życze wszystkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie po śniadaniu, jeżeli ktoś jeszcze przed to życzę smacznej bułki:) A wy jecie normalnie owoce między posiłkami czy tylko wtedy kiedy jest pora obiadowa lub kolacyjna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... od jutra zaczynam juz nie moge sie doczekac:) i strasznie sie boje tej meczarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Ja też po śniadanku. Bułeczka - niebo w gębie. Owoce jem tylko przy posiłku. Między posiłkami piję wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja w trakcie sniadania i picia kawy , u nas pada od rana cały dzien -normalnie masakra, faktycznnie bułak niebo w gebie ja dzis mam grahamke fajnie ze topik działa nadal ,tylko autorka nam zniknela gdzies ,mam nadzieje ze sie wkrotce pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giemonia
obawiam się że autorka wymiękła... u mnie też się pojawiły kłopoty jelitowe tak jak ktoraś tu napisała, ale zmieniłam kawe na herbatke na trawienie i wszystko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez bez paczka i faworkow 1 raz szkoda ze nie ma tu w menu napisane ile czego mozna zjesc np ile tego sera ile marchewki ja juz jem ak na oko .musze zaraz wyjsc jak wroce to tu pozniej zagladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaola
To już wiem czego mnie to jelito bolało:) i dzisiaj zgrzeszyłam bo ugryzłam raz pączka :) ale może wielkiej tragedii nie bedzie :) nie róbcie tego bo są straszne wyrzuty sumienia hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam bylismy z psem w parku na spacerze ale sie nachodzilismy chyba spaliłam te kalorie z sera zołtego ;) ja go zjadłam 2 plasterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia 33
a wy macie jakas rozpiske w jakich ilosciach jemy te produkty albo czy je wazymy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia 33
??????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nannanaannanaatalia
moja dieta margita www.dietamargita.pinger.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jestem pojedzona kolacja brzuch mam pełny zjadłam jogurt nat, plus 2 kiwi i pomarancze 1 co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Ja też dziś dałam czadu z kolacją: grejpfrut, kiwi, jabłko i jogurt naturalny. Jesli chodzi o ser to zjadłam sporo więcej niz 3 platerki. Zaraz idę piec mintaja na jutro. Będę tęskniła rano za bułeczką, bo akurat za marchewką nie za bardzo przepadam. Waga leci. Było 72,6, a teraz jest 71,6. Czuję się dobrze, choć dziś bardzo bolał mnie brzuch, ale już przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margita mnie tez bolal brzuch zaraz po kolacji i niezle mnie przeczyscilo mysle ze ten posilek byl objetosciowo wiekszy od innych a zoladek sie jednak kurczy ale juz mi przeszlo tez jutro 5 dzien jak mi sie nie chce trzec jutro marchewki a musze podwojnie bo moj brat tez zaczal diete razem ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
hihi miałam ten sam efekt łazienkowy. Marchewkę też muszę utrzeć i rybę usmażyć na patelni grillowej. Nie lubię gotowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy miec jutro mniej na wadze po wizycie w wc jaka rybe robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na osiedlu zlikwidowali rybny a w sklepach tylko mrozone chyba kupie tilapie bo jest dobra choc wolalabym swieza ale do marketu nie pojade bo nie mam za bardzo kiedy zauwazylam ze jestem na 2 dietach i na tej 8 godzinnej bo jem tylko 8 godz a przez 16 nie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×