Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

witam -dzis mam 13 dzien i jeszcze jutro 14, po diecie zostaje dalej na 8/16 i do tego niełazcenie, pozdrawiam, jak kiedys mi sie przytyje to zaczne ta diete od nowa razem w polaczeniu 8/16 obie super po tej diecie juz nie chcew chudnac a jedynie wage trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Dzis drugi dzien diety,wczoraj wieczorem troche mnie glowa bolala,to chyba z braku cukru!Nie powiem ze bylo cudnie troche mnie ssalo,dzis tez owoce jem jako podwieczorek,bo sa za dlugie przerwy miedzy posilkami! Pozdrawiam i milego dnia :) 15/02/2013 : 67.2 kg 16/02/2013 ; 65,8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracja witaj ja słodziłam rano kawe 1 łyzeczka cukru tak jak na kopenhaskiej , ( został mi taki nawyk ) wiecej nic nie słodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis dodalam mleko do kawy chude oczywiscie,jesli dzis bede miala bole glowy to jutro tez dodam lyzeczke cukru,dieta jest bardzo uboga w kalorie wiec lyzka cukru nie zaszkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
Witam :) dzień czwarty :) jest dobrze :) powiedziałabym nawet bardzo dobrze:) nie wiem, ciągle ktoś krytykuje dietę, mimo ze prawdopodobnie jej nawet nie spróbował. mnie ona odpowiada jest w niej odrobina pieczywa, jaja warzywa, owoce, mięso... czy to źle? nie pijemy słodkich napojów ani alkoholu, nie mamy w jadłospisie słodyczy,.... w sumie to co w każdej innej diecie jest zabronione. mimo ze naprawdę lubię jeść nie głoduje na niej, nie trzęsą mi się ręce, nie czuje osłabienia. o to chyba chodzi:) w sumie jesteśmy dorosłymi ludźmi i bierzemy odpowiedzialność ze to co robimy, jeżeli widzimy ze dzieję się coś niepokojącego, przerywamy dietę ... prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja jestem po diecie kopenhadzkiej. I chyba zaczne od poniedziałku razem z wami. Mam nadzieje ze mnie przygarniecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszka 77
witam dziś 4 dzień ogólnie ok tylko zap... straszne jak sobie radzicie nie wiem czy waga leci w dół bo jest popsuta a czy jecie jabłka między posiłkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj trudka, tez byłam kiedys na kopenhaskiej nawet niedawno ale ta dieta to rewelacja ja juz po kurczaku na wieczor jajka i marchew gotowana , bo mi sie nie chce trzec :p) jutro 14 dzien i owoce oraz na kolacje ulubione danie z całego tygodnia, chyba zjem owoce i jogurt tak na tej diecie jest wszystkiego po troche i wcale nie wydaje mi sie taka zła , mam skurczony zoladek na dodatek moj brat tez ma 13 dzien dzis i na minusie ma 7 kg dzis sie wazyl ja sie zwaze juz po ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastina 6
ASZKA 77 ja jestem na kopenhaskiej i jest podobna bardzo do tej diety ale kopenhaska lepiej na mnie działa bo mi kg lecą,ale nie o tym chciałam ci powiedzieć tylko o zaparciach ,ja też miałam i to4y dni i koleżanka poleciła mi HERBATKĘ FIGURA 1 Z SENESEM kupiłam ją w aptece i zaparzyłam jedną torebkę i wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Ja też 13 dzień. Waga spadła o ok 4 kg. Jestem zadowolona. Również nie chcę już chudnąć, jedynie utrzymać wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margita a co po diecie tej bedziesz jesc zeby utrzymac wage i nie było jojo ja zostaje na 8/16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Ja mam jeszcze batony Cambrdge, na pewno jeden posiłek będę zastępowała takim batonem. Na pewno dieta 8 godzinna, no i na pewno nie chcę rozepchać żołądka. Moje sumienie nie pozwoli mi wciągnąć pizzy, ale sushi od czasu do czasu na pewno tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okey a bedziesz tam na topiku 8/16? bo ja juz tam jestem od paru dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Będę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Od poniedziałku zaczynam. Jestem po kopenhaskiej, widzę koleżanki z dk, aronka i Trudka:) Muszę miec rygor i koniec! Trzymajcie za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margita to fajnie zapraszam w imieniu dziewczyn dorcia witaj :) zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
no wiec tak 4 dzien mija i rano bylo o nastpne - 0.8 na wadze, czyli w sumie -2,8 kg w 4 dni jak dla mnie to wielki sukces:) niestety dzis mam parapetowke u znajomego bardzo boje sie odstepstawa moze nie tak w jedzeniu co w alkocholu!!!!!mam zamiar kupic sobie wytrawne winko czy myslicie ze az tak mi zaszkodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winko wytrawne wpłynie na trawienie, nie powinno ci zaszkodzic milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
Dzieki Aronka, odrazu mam mniejsze wyrzuty sumienia przy takim wsparciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam od poniedziałku ruszam z dietą. A po tem przejde na tą 8 godzinną. Gratulacje spadku wagi super. W poniedziałek rano się zwaźe i zobacze ile mi się uda schudnoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trudka jestem tez na margicie i na 8 godzinnej , bo one wspolgraja z esoba wiec jestem caly czas na tych dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aronka masz racje ale ja musze mieć określone co moge jeść bo bez tego wszytko bym jadła co tylko by mi wpadło w rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Trudka ja tez tak mam ze jak nie mam rozpiski to za duzo sobie pozwalam stad jestem na wiecznej diecie hihi , dzis konzce margite jutro zaczynam 8/16 i do tego niełaczenie w miare mozliwosci bede sie starac jutro sie zwaze i zmierze , miłej niedzieli ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzien za mna,bylo ciezko wytrwalam,wczoraj kupilam pyszna chrupiaca bulke na dzis rano i o maly wlos nie zjadlam jej wieczorem,ale udalo sie powstrzymalam sie ufff... dzis juz nie mam na nia takiej ochoty,wieczorem jakos wszystko lepiej smakuje i to trzeba zmienic! Pozdrawiam i milego dnia 15/02/2013 : 67.2 kg 16/02/2013 ; 65,8 kg 17/02/2013 : 65,4 kg maly spadeczke ale zawsze cos :) cieszmy sie z malych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×