Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

Gość mjatiaa
Ja nie mam joho po teh diecie a jeszcze mi spadlo 1,5 kg a nie chcialam juz jem wszystko alr sie nie obzeram bo sie zoladek skurcztl schudlam4,5 kg nie majac nadwagi jedynie brzyuch za duzy byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjatiaa
Jojo*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatakaja
Jest tu ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że nie było mnie przez weekend, ale musiałam się czymś zając na maxa, żeby nie myslec o jedzeniu ;) Dzień szósty to dla mnie w sumie 2,3 kg w dół, a dla męża 2,5 kg. Szału nie ma, ale trzymamy się całkiem nieźle ;) Wymyśliłam, żeby do kawy dodawac troszkę cynamonu, jest bardziej znośna ;) A jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzień, kolejne pół kg mniej. Prócz mel B, wczoraj pierwszy raz biegałam. Pół godziny. Jutro zaczynam drugi tydzień diety. Jest przyzwoicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, zaczynam drugi tydzień. Od wczoraj waga nie spadła, wręcz pół kilo w górę!! Także bilans pierwszego tygodnia to tylko 2 kg ubytku wagi. U męża 2,5. Czu ktoś jest też na tej diecie?? Czemu nie zdajecie relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, u mnie od wczoraj kilogram w dół!!! Już traciłam wiarę, choć już się przyzwyczaiłam do tego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedostatni dzień diety a ja straciłam w sumie tylko 3 kg... Ale zrobię ten ostatni, żeby nie było, że jestem niekonsekwentna. Może cudem jakimś dziś zgubię kolejne 3 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wylaszczona55
Hej dziewczyny! Wiem jak mozna w kilka chwil zgubić kilka kilogramów! Chyba nikt nie zaprzeczy ze opalone ciało jest po prostu piękne i wygląda na mniej kilogramów.Ostanio natknęłam się na bardzo fajny sklep z samooplaczami, bronzerami, peelingami i wsyztskim co jest związane z opalaniem w domu. I jest fajną alternatywą dla szkodliwego salarium! Sklep gdzie są filmiki instruktażowe, informacje,artykuły i bardzo wiele kosmetyków w naprawde niezłych cenach to SUNTAN. Polecam Wam gorąco, pozdrawiam, Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdxcb
Zaczyna ktos jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdxcb
Moze jtos sie zdecyduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
ja zaczne chyba dzis kolejny raz ta diete. nigdy nie moge dojsc do konca z nia. ale teraz juz naprawde dam rade. moze ktos zacznie ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dietę zaczęłam wczoraj z wagą 62,4kg dziś rano 61,7kg. Jestem już po śniadaniu, jest to moja druga dieta (po dukanie rok temu na którym myślałam, że umrę). Słonecznego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorsport
Hej ;-) Ja od dziś też zaczynam tą dietkę... zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Od rana tylko kawa, i już mnie ssie, ale to raptem pare dni męczarni. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
ja po kawie i ok. 15 były jajka a teraz czekam na kolacje bedzie piers z kurczaka i pieczarki zamiast sałatki i owoców. moze mogłyby sie odezwac te osoby które skonczyły ta diete i podzieliłyby sie z nami spostrzezeniami na temat tej diety. ja jestem tylko ciekawa ile wytrzymam. moze jeszcze do nocy któraś z odchudzajacych sie do mnie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaszka o
J dopiwro od sovoty bo mampelno vadan w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaszka o
Poprawiam pisownie :) ja dopiero od soboty bo mam caly tydzien badania rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
kajaszka szkoda strasznie ze nie od jutra byłoby razniej w wiecej osob, ale czekamy do soboty. a moze któras inna dziewczyna zaczyna od dzis albo jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
widze ze nikt sie nie dołaczy. szkoda bo we dwoje zawsze razniej. ja trwam dalej w piatek podam ile juz ubyło. a teraz czekam az sie ktos odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mino trzymania się jadłospisu dziś waga pokazała tylko 0,2 kg mniej, czyli 61,5 :( Ale nie chcę też żeby kilogramy gnały jak szalone, wtedy duże ryzyko równie szybkiego jojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
witam ponownie. ja dalej wg. jadłospisu ogólnie ok. a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaszka o
Hej wszystkim no od soboty bo w czwartek mam gastroskopie a w piatek usg bzucha wiec nie chce jz zaczynac lepiej pi badanach juz zaczne trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorsport
No u mnie same 'odstepstw'... próbuje sie wymigać, też trzema posiłkami dziennie, ale boje się, że nie bedzie takich efektów jak na tej dziecie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
czesc dziewczyny. jak wam idzie? ja po dwoch dniach mam z 79.2 na 77.5. moze byłoby wiecej ale troszke grzesze. pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój czwarty dzień diety i miłe zaskoczenie w porównianiu do wczorajszej wagi - dziś 60,5kg. Czuję się bardzo dobrze, z zaparciami nie ma problemu, co często było kłopotem, nie chodzę głodna, choć wieczory nie są proste:) Trzymajcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
lila a ile wazyłas na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja od dzis też zaczynam dietę razem z wami:) Mam 168 i 62,7gk moim marzeniem jest uzyskać wage 56 kg ale to graniczy raczej z cudem :) postaram się na maksa.Powodzenia życze wszystkim i utraty zbędnych kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anret
czesc ja dalej jade choc troche modyfikuje ta diete. bardzo chce schudnac i mam nadzieje ze sie uda a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×