Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ponura,szara,smutna niedziela...

Polecane posty

Gość lkjhghjk
"przepychanki z żaba nie mają nic wspólnego z tym, co myślę o facetach wypowiadających się w ten sposób o babach" a to posiadania cycków i macicy uprawnia do ulgowego traktowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna amelia & 31
Nie wiem o jaka akcje chodzi ale Zelek nazywala duzo gorzej rozne osoby kiedy probowala przypodobac sie niektorem kafeterianom jak wyzywali innych dyskutantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jigjdifjdf
pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nigdzie nie napisałam, że żelek jest lepsza od Xxa ba! ja też potrafię lekko :classic_cool: zapędzić się ze słowami ale są jakieś granice ja piszę co jest w moim rozumieniu ich przekroczeniem oczywiście każdy ma prawo do wyznaczenia własnych granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jedni mówiia prosto w oczy swołocz inni za plecami gówno. Taki urko kafe samców alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Tu sie zgadzam z Iftar. Wole uslyszec cos wprost niz ma to krazyc za moimi plecami. Ale kazdy ma prawo uwazac inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak było jest i będzie;
krzykliwe i wredne babochłopy und inne imitacje kobiet na tym forume nie zasługują nawet na krztę szacunku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ifka tera powie mnie
[zgłoś do usunięcia] *iftar jedni mówiia prosto w oczy swołocz inni za plecami gówno. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, nie jestem samcem alfa,ale Żaba przekroczyła wszelkie granice i nie żałuję swoich słów pod jej adresem.Zresztą ciekawe,jak niby miałem jechać po niej w analogicznej sytuacji,jak nawet w sumie prawie nie znałem K. z Kafe?Więc siłą rzeczy i nie miałem właściwie z czym się wtrącać;tymczasem Żelek pojechała jak sęp po padlinie i stąd moja reakcja. I jej płeć KOMPLETNIE nie ma tu nic do rzeczy,choć po facecie w takiej sytuacji pojechałbym chyba jeszcze gorzej!Sorry,ale jak się złośliwie wymierza całą serię kopów w jaja,to trzeba się liczyć z reakcją adekwatną do swojej akcji.Pomijam fakt,że Żelek też bynajmniej nie opierała się na słowach nie wymagających cenzurowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
I mamy urodzaj na pomarancze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepu
jam mandarynka kwasna ze hej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Podaj linka do tej wypowiedzi zelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z wami na tym topie
co wejdę i poczytam jakieś docinki, złośliwe uwagi pod adresem jakiejś zabyi x, pogratulować! ładnych parę stron już wypisaliście w tym tonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 godziny później: misiu zdaje się wciąż ma tej kafe tak serdecznie dość, że nie może się powstrzymać od tego, żeby być na miejscu dając tej całej kafe do zrozumienia jak go męczy :P (oceniam na oko, bo nei mam czasu czytać) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
Tak jak mówiłem. Zbroja lśni, ale strasznie miękka i niezbyt ochronna. ­ W sumie to taki Rycerz Ceremonialny, ma stać na piedestale i lśnieniem wzbudzać ochy i achy Księżniczek, ale do boju to się nie nadaje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehehhehe
oho, widać że żabcia "narobiła" sobie nie jednego niezbyt przychylnie nastawionego do niej osobnika (że tak to delikatnie ujmę) :D ale czy kogokolwiek to dziwi ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepu
W sumie to taki Rycerz Ceremonialny, ma stać na piedestale i lśnieniem wzbudzać ochy i achy Księżniczek, ale do boju to się nie nadaje. ­ wypisz wymaluj Król Julian :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
Rycerz - wyobraź sobie sytuacje, gdzie ruszasz do ataku z kolegami zakutymi w równie lśniące zbroje. ­ Nagle rozlega się żałosny kwik, mężni koledzy, zatrwożeni spoglądają na chmurę bitewnego kurzu. Chmura powoli opada i co widzą? "Naszego" Rycerza, który piszczy niczym w agonii, będąc kopanym przez niewielką (acz jadowitą) Żabę po słabiźnie. ­ Nawet nie muszę chyba wspominać, jak by to zadziałało na morale Towarzyszy Zbroi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Dostane linka do tej wypowiedzi Zelka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepu klep
up up bo fajny temat i wesoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś,bardzo smieszna historia,aczkolwiek muszę nadmienić że niektóre silne oddzaiły kolonizatorów przetrzebione zostały przez znacznie mniejsze od żab stworzenia (dokładniej: komary). Morał z tego taki,że coś może być cholernie małe i upierdliwe,ale niekoniecznie da się to skutecznie unieszkodliwić ;) Chociaż może w jej wypadku pomoże zlewanie? x PS. Nie śmiem dodać,że jad niektórych żab jest śmiertelny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepu
żaba co ty kumkasz za farmazencje krolowa ? i znow wyszło, ze krol...jest nagi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
I znowu wszystko sprowadza się do zbroi. Ale cóż, trudno postawić znak równości pomiędzy zbroją Ceremonialną, a Bitewną. Ale ważne, że lśni. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
Zbytni balssk szkodzi oczom. Dlatego w trosce o siebie i swoje zdrowie nie tylko fizyczne, oddalam się bo moja Pani do kapieli mnie woła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×