Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ponura,szara,smutna niedziela...

Polecane posty

ja to czytałam i jedyne co tam wyczytałam to to , że żaba niezrozumiała wypowiedzi Xxa a raczej sobie zinterpretowała i dośpiewała ją po swojemu (chodzi o to jakoby on pisał, że dała się nabrać na jego prowokację- mimo, że on pisał po prostu o prowokacji pomarańczy) żadnych wielkich kopnięć tam absolutnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham posty
znowu popyyyycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co jest prawdą na tamtym topie to wypowiedź Xxa, że żaba za nim lata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to nie była prowokacja iksa, to powinien to zignorować, a nie przylatywać i robić z siebie idiotę :P ­ ale z jakiegoś powodu miał potrzebę przylecieć tam i dać się obśmiać. ­ przylatując zasugerował, że jednak miał z tym coś wspólnego. a potem próbował zrobić ze mnie wielbłąda i wmówić mi, że ta nieudolna pisanina to moje dzieło. a ja nigdy nie wezmę na siebie słabej prowokacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupki chrupki
zabciu droga dalas sie pierwsza sprowokowac a potem wsiadlas na iksa jak ci sie gupio zrobilo :classic_cool: nie wypieraj sie zdarza sie najlepszym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nie miałaś dziwnej potrzeby tam być ?:P bo jakoś mi się wydaje,, że i ciebie tam widziałam:P mimo, że top ciebie nie dotyczył:P a co do tego przywoływania do tablicy zapomniałam, że lecisz z z wywieszonym ozorem wszędzie gdzie napiszą twój nick:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupki chrupki
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Jak nie pasuje to zawsze mozna olewac i nie czytac postow pod danym nickiem. Ja tak robie z kilkoma osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam zaraz nie zamierzasz:P powiedzmy, że chcesz poudawać, że nie zamierzasz no ale zawsze to coś chwilo trwaj! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks x czy Ty udajesz czy naprawdę nie rozumiesz o czym ja do Ciebie pisze??? Mnie sprawa Żaba - Ty nie interesuje w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej twierdzisz że za nim nie latasz?:P:P:P jeszcze zapytaj czy ma dużego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar nie oglądałaś madagaskaru?:) (swoją drogą chała jak cholera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam, bo jego styl pisania bardzo przypomina mi jednego kafe-prawika, który już tu nie pisuje. a przynajmniej nie pisuje pod swoim nickiem :classic_cool: no ale skoro to takie tajne to obędę się bez tej wiedzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa....zaskoczył...potrzebował 48 godzin ale w końcu zaskoczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupki chrupki
zabcia jest boska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś wcześniej nie napisała, że nie zamierzasz się tłumaczyć to po twoim ostatnim poscie w życiu bym na to nie wpadła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIesz co Iftar?Ponieważ na swoją obronę musiałbym użyć prywatnych szczegółów dotyczących naszej relacji, (a tego najzwyczajniej robić nie zamierzam i to bynajmniej nie dlatego,żeby się ktoś nie oburzył),to ograniczę się jedynie do wyrażenia głębokiego rozczarowania Twoim tokiem myslenia dotyczącym tej kwestii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks x Twoje rozczarowanie - Twój problem. Gdybyś czytał uważnie to, co do Ciebie pisałam, nie barykadował sprawy własnym ego i kłótnią z Żabą, to może problemu by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupki chrupki
iksior no nie badz taki opowiedz :classic_cool: my tu wszyscy niecierpliwie czekamyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar,to w takim razie pokornie Cię proszę,byś w swej łaskawości wyjaśniła biednemu,tępemu jak zbyt wiele razy użyty Polsiler facetowi co DOKŁADNIE miałaś na myśli w pamiętnych postach?Bo nie wiem już kompletnie,czy Cię nie rozumiem czy rozumiem aż za dobrze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×