Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matimili

bezrobotna... dzień 150 (właśnie policzyłam...)

Polecane posty

Gość how about that
Ach i jeszcze jedno. Mam nie tylko wyksztalcenie ale swietne wyniki, moge je przedstawic i udowodnic ze to moja praca. Przez jakis czas sama dzwonilam do tych firm pytac czy dostali moja aplikacje i co o niej mysla. I slyszalam ze imponujace, ale nie ma dla mnie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaTolka
ciężko jest w Polsce o dobrych pracowników/specjalistów pomimo dużego bezrobocia. Mój wujek ma firmę o profilu informatycznym i bardzo ciężko mu znaleźć dobrych programistów, a płaci średnio 10tysięcy na miesiąc. Co więcej szukał ostatnio kobiety do pracy papierkowej + odbieranie telefonów, odpisywanie na maile (głównie współpracują z firmami z Niemiec, więc niemiecki na dobrym poziomie obowiązkowy) i też bardzo trudno było mu kogoś znaleźć. Zajęło mu to ponad rok, przy czym trzecia przyjęta dopiero radziła sobie z obowiązkami. Co z tego, że tylu bezrobotnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojjjzzzaaa3333
ja 3 juz 4 rok na socjalu i mi dobrze i nie szukam niczego odpoczywam po 8latch ciezkiej pracy, socjal styka na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojjjzzzaaa3333
ja to sie dziwie ze wy tam jescze siedzicie w tym dziadostwie, prosic sie zeby za 6zl pracowac, szok obudzcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaTolka
to gdzie ten socjal? chyba nie w Polsce... tutaj nie ma na to kasy. Po za tym dla tych na socjalu niskie bezrobocie też jest bardzo szkodliwe, bo ta kasa na socjal nie bierze się z nieba, tylko od tych co pracują, więc nie w twoim interesie zniechęcać ludzi do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojjjzzzaaa3333
za granica to jest zabezpiecznie na wypadek kiedy jestes bez pracy!!!!!!!!!!!!! to s a twoje pieniadze co ci pobierali i to nie male!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w kazdym kraju skandynawskim, uk, czy irl, ludzie obudzic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reichalll45
ja wyjechalam i zadowoona jestem, bezrobocie wpl zniszczylo mnei totalnie wewnetrznie wrak jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×