Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość uuu upssssss
niemusze mu stawiac wodki, przekopie i bez niej hah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska jaka grubaska
no to zes znow wpadla, dziewucho ogarnij sie bo bardziej zblaznic sie nie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówisz dokładnie tak :) chyba jesteś moją sąsiadką , która mi cały czas zagląda przez płot na ogródek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie jej juz spokuj
ile bedziecie sie wyzywac patrzcie same na siebie heh:D szkoda na was czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie jej juz spokuj
nie bron mnie bo zaraz bedzie ze to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asce puszczaja nerwy
ahahahaha i kolejna wpadka aski ja pierdziele ile tego bedzie jeszcze aska idz juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booona
widzialam na zdjeciach twoja WILLE :D nawet sypialni nie macie bo spicie w stolowym na rozkladanej wersalce, willa dwupokojowa + slepa kuchnia , hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asce puszczaja nerwy
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booona
oczywiscie, mieszkasz w zagraconym mieszkaniu, spicie na kupie, zdjecia nie klamaia serdenko :) Czyli stolowy gdzie chlejecie palicie, zrycie, pierdzicie a potem w zapachach swojskich usypiacie. :) Ogrodek przed domem, hahahaha :D Dziwne ze z ogrodu zdjec nie masz, wsrod kwiatow i zieleni, natrzaskalabys na pewno, a nie z jakis spacerkow po parkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booona
spadaj butla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana kiedyś pisałaś o pracy :) wiesz już kiedy zaczynasz ? to ta sama co wspominałaś ? ja zamierzam iść dopiero jak dzieciaki podrosną :) nie chce nic stracić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booona
pociagnij temat pogody aska, a jak nie zaskoczy to wskocz na farbe do wlosow, a jak i to nie to o garach, moze ci sie uda kogos wciagnac do rozmowy z toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booona
jak dzieciaki podrosna to stracisz wszystko, jedynie na mopa bedziesz miala kwalifikacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Aska za przeproszeniem co nie chcesz stracic? Dzieci w szkole,przedszkolui.najmlodszego nie wiem gdzie masz skoro tyle tu siedzisz,wiec gdybys miala troche umiejetnosci i chcialoby Ci sie do pracy spokojnie moglabys wrocic. Po pracy akurat dzieciarnia wraca i zajelabys sie nimi.ale wychodzicie z zalozenia,lub twoj mezus,ze kobita winna siedziec w domu i zajmowac sie domem. To ty nigdy sie nie dorobisz. Do pomaranczki wyzej - juz kiedys asce wspominalam o tej jej luksusach.najlepsze zdjecie,stolowy,rozkladana wersala,ovok lozeczko dla dziecka a aska opis "tu jeszcze przed remontem" :O po remoncie wersala poszla na druga strone. Takie maja lukssuy.ale aska zamiasy zapewnic dzieciom przyszlosc woli siedziec na kafe. Dwie pensje pozwola wam oszczedzac dla dzieci,naucza cie niezaleznosci i obowiazkowosci. Lecz sie :O zdajesz te raporty jak psycholka. Ten ogrodek to jakis skrawwek wydzieoony przed blokiemm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Butelka, moim skromnym zdaniem to dobrze że chcesz wrócić do pracy. Asiu znam z perspektywy bliskiej osoby jak wyglądał powrót do pracy po odchowaniu dzieci - nie pracuje nadal - o tyle dobrze, że nie musi bo niestety w momencie kiedy ona chciała do pracy iść było wiele osób młodszych z większym doświadczeniem, krótko mówiąc okazywało się że jest za stara i w dodatku bez doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam dodać każdy ma prawo do podejmowania najlepszych dla siebie decyzji :) ja nie wyobrażam sobie nie pracować, chociaż najczęściej mam pracy po dziurki w nosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam, ze jednak po cos konczylam te studia, robilam magistra, mam uprawnienia. Kto wie, moze sie spelnie i sprawdze? Robie to dla siebie, dla malego i meza, chce sprobowac choc moj Tomasz marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asce puszczaja nerwy
butelka, a moze sprobujcie jeszce raz z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że jeśli rodzice się spełniają i są zadowoleni ze swojego życia to i dzieci są szczęśliwe, sama zdaję sobie sprawę że ciężko byłoby mi zostawić pod czyjąś opieką malutkie dziecko ale raczej nie zdecydowałabym się na pobyt w domu do czasu szkoły bo wiem że nie wytrzymałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asce puszczaja nerwy
wiem ze ciezki temat dla ciebie, ale w ktorym miesiac stracilas malenstwo i dlaczego , jesli mozna spytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booona
ah Tomasz, gdzie ty TO masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booona
aska konczyla zawodowke gastronomiczna, czyli kuchara, do baru mlecznego pewnie przyjma, kasze ugotowac i placki kartoflane da rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×