Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

joanna0709--starego wyjadacza posluchaj.Na trollowanie jest tylko jedna rada wypnij dupsko mamejowatym leszczom.Nie warto w ogóle sie nimi przejmować.Nawet nie reaguj co tutaj popierdują.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu tylko moze doprowadzić do rozwalenia tematu.Miałem też kiedyś swój temat grono szersze na nim przebywało.I zacżeły mameje atakować.Na mailu mówiłem wszystkim aby sie nie dali wciagać w zaczepki.Nie posłuchali.Zaczęła się TOTALNA WOJNA .Kres był taki że wykasowałem temat a 16 osób na nim przebywających rozpierzchło sie i wyszło całkowicie z cafe.Takie są efekty wojen na cafe.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Duchu :) rzadko nas odwiedzasz :) ja wstawiam mięsko i warzywka :) ziemniaczki gotuję osobno, po godzince dodaję kiszone ogóreczki i troszkę soku , na koniec dodaję ugotowane ziemniaczki i podgotowuje jeszcze razem , wrzucam dużo koperku i śmietanę ja akurat dodaję 12% :) no i oczywiście przyprawy w między czasie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sypie znowu śnieg, ślizgawica totalna, szłam do szkoły to o mało nie zwichnęłam kostki :( wczoraj u mnie najpierw sypał śnieg, potem padał deszczy , było na plusie, zrobiła się chlapa, dziś to przymarzło i na buty przydałyby się raki :) :) a wiecie, że moja babcia kupiła sobie takie botki z takim hakiem na podeszwie na śnieg haha i jest z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu :-) seks juz byl ;-) przeciez sie skarzylam, ze szetlanda mu ogolono i teraz wyglada glupowato i taki "goly":-D:-D:-D ale juz odrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego soku Joasiu??A można to wrzucic do szybkowara?? Wiesz więcej czasu poświecam w realu,mam masę wnuków i dzieci więc nie nudze sie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzystwo nakarmione,a że dużo nauki to cisza nastała,młoda też grzeczna a ja zaraz kawke sobie zrobie i pomysle co bandzie na kolacje wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica jak był to oki.Widzę teraz że z przekonaniem to mówisz kocico,za bardzo humorzasta jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu tego soku z ogurkow. Do szybkowara tak mozna ale na jaki czas to nie wiem. Mi sie marzy szybkowar taki 10l duzy na nasza rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki.🌻 Wiem ile można gotować.20 minut i wyłączam.Podciśnienie w szybkowarze reszte dokonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 5 litrowy i wystarczył na dwie osoby.Teraz jak jestem sam to obiad wcinam 3 dni.jakoś mi się na razie to nie znudziło.Biada małżonce jakby w przeszlości tak robiła.:P:DTaki ze mnie nietypowy typ w dodatku może zbyt apodyktyczny.Życie nauczyło mnie i na stare lata.Z cholerycznego introwertyka zrobiłem się sangwinikiem.Szkoda ze wcześniej nie:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz123
AŚKA TĘPOTO PISZE SIE OGÓRKOWA, A NIE OGURKOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? przeleciałam i sprawdziłam moje posty i co zabawne , bo albo źle widzę , że w wyrazie ogórkowa nie strzeliłam żadnego błędu !!!!! jeśli chodzi o ogórki to faktycznie na kilka razy użytych tych słów zdarzył się jeden błąd :( :( gratulacje odnalezienia !!! statuetka gramatyczna przyznana :) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz123
A TU ŚLEPOTO : soku z ogurkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno się wprowadzić na cafe gwarę ślaska.Jak się mówi tak się pisze.I nie ma ó ż rz w tym słowniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wypowiedź z 15;12 :) ale tam nie jest napisane ogórkowa tylko ogurkow :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie proszę, że oni do tej ankiety tak specjalnie ich dobrali. A młode pokolenie takie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzor CO2 - h2o hehe w synagodze nie mozna sie modlic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim, ja dopiero dotarłam do domu :) na obiad był mcdonald :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×