Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Dzien dobry. Na pasztety nie zwracam uwagi. Bylam wczoraj z dzieciakami na zuzlu z okazji dnia dziecka, najpierw byly zabawy , potem mecz a na koncu rozmowy z zuzlowcami , po autografy stalo wie nawet po dwie godz. Syn zdobyl kilka i byl bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mieć naprawdę wielkie wielkie jak nie ogromne kompleksy hahahah no nie mogę jak ty się tam wypięłaś ahahha jakbyś była gototwa na ..... wiadodmo nie no nie mogę dziś ten widok będzie mi towarzyszył prze długi czas ....hahah zachlapałam monitor, poczekaj musze teraz go porządnie wyschnąć hahah ty a może dasz jakieś aktualne zdjęcie co? np z Dąbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam te twoje prowokacje, a rzeczywiście jak nie masz już nic do powiedzenia odgrywasz się wtedy na mojej rodzinie , bo sama nie masz swojej. Stara 40 letnia baba nic nie robi w niedzielne popołudnie, nie zajmuje się ''dzieckiem'' i bawi się w podchody jak nastolatka, hah, nawet nie będę rozstrzygać co wtedy robiłaś........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja ty na swoim profilu robisz sobie ze znajomych jaja ???????????????? boże dziewczyno usuń to jak najszybciej :classic_cool: współczuje ci ale to juz jest przegiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
a co się stało ? podaj namiary tej starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstawiła zdjęcię po pobiciu prze zmęża i taki opis że nie wstawię tu tego bo będe taka sama jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka ale ja przecież nie napisałam nigdzie że umieściłam tu moje zdjęcie. ty chyba chora jesteś faktycznie, jeżeli tak uważasz. zrobiłam plebiscyt pomiędzy twoją fotką a fotką przypadkowej laski z internetu-dlatego też wyciełam jej całą głowę. jak wrócę do domu to ci link do tej strony wkleję bo teraz z komórki piszę. wiedziałam że pewnie byś srała z podniecenia pisząc komentarz na temat tej fotki więc sraj i pisz-laska się ucieszy mając na uwadze charakter strony z jakiej jej fotkę podebrałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz jak nam pięknie konwersacja wychodzi jezyk.gif Topikowi wpisów przybywa... Pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta jak się tłumaczy meliniara , daruj sobie wieśiaro każdy wie jak wyglądasz i jak się wyginasz do .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
taka sobie ja -Ty się cały czas z czegoś tłumaczysz :classic_cool: widziasz a Aśka nie :classic_cool: chyba ona nie ma problemu ze sobą a tym bardziej z kimś takim jak TY Asia tak trzymaj i nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłumacz się tłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbieram dziś pocztę, a tu mandat :) jak jechaliśmy nad morze w Człuchowie fotoradar zrobił nam zdjęcie :) ale dużo nie tylko 80zł i 2 ptk karne lub 100zł i bez punktów :) dobrze że chociaż ładnie wyszliśmy na zdjęciu, mąż nawet uśmiechnięty za kierownicą :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym bordowym tico Wam fotke pstrykneli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - no jak ci gliniarze mieli dać mandat za te foteliki? Wszak wiadomo, że jak ktoś ma 3 dzieci to nijak ich w tico w środku nie upcha - przecież to normalka, że każda wielodzietna rodzina mająca pojazd tej marki, albo podobny wielkościowo, tak jeździ;) Gliniarze już nie zwracają na to po prostu uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta szmata ciągle tu przylazi zmien zdjecie profilowe bo ludzi straszysz gimbusie taka sobie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak twój bachor probówkowy kutasa w mamusi który nie portafi spłodzić dziecka to jest zal i hanba dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryj jak wielka probówkowa franca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie chce się zniżać do probówkowego gównojadu jak twój syn ? nie obojnak bo z probówy to z bledem wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu piszesz sama ze sobą? to pisz ja uciekam na lody :P nie zapomnij się podszywać się pode mnie :P no i oczywiście cie pozdrawiam gorąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Asia, skąd w tobie tyle agresji? Prawda w oczy kole? Ja myślę, że dobrze że moje dziecko kutasa od maleńkości nie oglądało - wszak to pedofilia! Za to twoja cała trójca miała przedstawienia po kilka razy dziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno Asia - jak nie przysiądziesz na d***e i nie zamkniesz mordy na temat dzieci z in vitro to zacznę twoje 3 karłowate pokraczne downy tutaj opisywać i zmajstruję ekstra galerię, mimo iż obiecywałam tam komuś, że tego nie zrobię. Ale przeginasz i zrobię to - nie dlatego że mnie to boli co piszesz, ale dlatego, że wiem jak to na ciebie podziała. Jak się ktoś pieprzy po pijaku jak królik , to nie sposób żeby coś normalnego na skutek tego wypierdział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale cie malpo boli pedofilko yebana, usun te zdjecia nagiego probowkowego , z łbem konia, czyja to byla sperma ze taki koński leba ma twoj bachor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te teksty o dzieciach to już szczyt wszystkiego :O.Niech usuną ten temat,zbanują wszystkie babki,które tutaj trzaskają takie teksty albo uj wie co jeszcze bo się niedobrze robi.Poza tym jest wiele kobiet,które nie mogą mieć dzieci,więc niech się ktoś zastanowi zanim takie durnoty znowu napisze.Ja (cenzura)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos widział kto się wypowiada zle o dzieciach ? tylko taka sobie ja :classic_cool: wiec teqi pilnuj tego co mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×