Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

wejdz wpisz swoje haslo i poczytaj co ci twoja wlasna matka napisala . bo sadze ze to twoja matka, leciwa kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ci wspolczuje meza zboczenca, skad ta jego przypadlasc? czy ojciec tez go molestowal ? czy tesc do ciebie tez sie dobieral ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz o tym szerzej porozmawiać? wklej linka do profilu osoby, o której teraz piszesz, może ktoś inne zabierze jeszcze głos w naszej dyskusji? Czy twoje fantazje na temat mojego fejsa oznaczają, że chciałabyś, abym sobie założyła konto na tym profilu społecznościowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja kolezanka napisala ci ze masz sie rozstac z mezem - dlaczego ? pewnie sie domysla. a twoja mama podpisala ze mowila ci to wiele razy i cierpi na tym jej wnuk - dlaczego masz takie klapki na oczach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytaczam z twojego fejsa i zdjec rysunkow twojego syna. najpierw by trzeba bylo skupic sie na tym problemie , prawda ? wszystko pokolei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego umieściłaś na swoim profilu zdjęcie swoich dzieci w tych smutnych szarych ubrankach, na tle toruńskich slumsów? Sprawia ci przyjemność pastwienie się nad młodszymi i słabszymi od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moim nieistniejącym fejsie temat już był przerabiany. może chcesz porozmawiać o tym, dlaczego tak uparcie trwasz w przekonaniu, że posiadasz moje dane, nie mogąc tego udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tylko ty masz na to parcie, ja nie :D nie buduje sie tym ze ujawnie twoje dane, nie dostane za to skrzydelek czy nie urosne :D ale ty nie dlugo sufit glowa przbijesz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze aśka - a teraz przez chwilę skup się: robisz się nudna - koniec sesji terapeutycznej na dzisiaj:P Wypisałaś się, już ci lżej na duszy i na c***e. Jeszcze walnij jedno zdanie na podsumowanie wieczoru pod jakimkolwiek nickiem i zmykaj do łóżeczka! Dobranoc prosiaczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jednego piszesz z kims a myslisz o kims innym , czy to jest jakies rozdwojenie ? moje miasto to nie torun i juz ci kiedys pisalam nie mam dzieci i meza :D ale ty swoje :D tak samo jak na fb . Onie jedno a ty swoje. ze te rysunki sa piekne, chociaz 3 letni chlopec rysuje czarne penisy. to nie jest dziewczyno normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudna to ty jestes :D od kilku miesiecy piszesz jedno i to samo, ja dopiero dwie srtony :D ale to jest poczatek naszej dyskusji na temat twojego syna molestowanego bekarta ze szkalenj probowki, konkubenta seksoholika , ktory r***a co chodzi i skacze nawet syna i twoim fb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawajcie link do fejsa takiej sobie albo wypad z tymi pomówieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sratatata czytam od początku i taka sobie nigdy nie napisała tu swoich danych, oprócz bodajze miejscowości podczas rozmowy z boną. Ale to tez mogła napisac np miasto gminne a mieszka na wsi. Więc Aśka uspokój się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. to tylko pomówienia. Nic nie masz dziuniu czy jak ci tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D**a, już się nie wypowiem, bo i tak wychodzi że jestem taka sobie. A ja jutro jadę na koncert do Gdańska. Zgadnijcie jaki zespół gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie mam pojęcia dlaczego ten temat jeszcze nie umarł.Zamiast przenieść się gdzieś i fajnie popisać to ciągle tutaj jest obrzucanie się błotem.I napiszę Wam szczerze,że teksty o dzieciach z in vitro to już poziom poniżej wszystkiego.Życzę osobom,które tak wrednie piszą o tym aby same zachorowały lub coś złego im się przytrafiło bo nie zasługują na nic dobrego od życia.Wiele osób nie może mieć dzieci i Wam życzę tego samego. Jeśli chodzi o Joannę to sama się jej dziwię dlaczego wciąż tutaj pisze.Myślałam,że jest mądrzejsza i odpuści ale jednak chyba lubi nagonkę na swoją osobę.Tak z tego wynika.I według mojego odczucia zastanawiające jest dlaczego pomimo sympatii wielu osób niby-te osoby nie piszą na topiku ;).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi ponieważ nie uważam ze powinnam stąd uciekać, nic złego nie zrobiłam , żebym musiała podkulać ogon. Dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teqi-mnie zastanawia to już dawno dlaczego wszystkie te osoby cukrujące aśce nigdy nie odpowiedziały jej co robią na obiad, jakich kosmetyków warto użyć, co robią na codzień, o jakichś zakupach. ale jak podkurvię aśkę to zaraz jest i aśka i one-w komplecie i wszystkie mówią w tym samym języku. a co do twoich życzeń - przyłączam się- życzę tej kurvie która tak pisze o dzieciach z in vitro aby zdychała w bólach i wszystkie jej "normalne" bachory tak samo i bachory jej bachorow podobnie! a resztka jej patologicznego rodu aby wyginęła z powodu niepłodności. teqi-cieszę się że to głośno powiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja: taka-sobie-ja. pisze z komórki nie wiem czemu mnie nie zalogowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i sobie tez zycze aby mój bachor nie mial nigdy dzieci bo na to nie zsluguje to znowu ja: taka sobie ja. jak wroc z pracy to sie zaloguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu piszą kobiety? Wstydzcie się:o życzenia bezpłodności, wyzwiska dzieci od bekartow? Czy wy jesteście normalne? Brak jakiejkolwiek empatii uczuć wyższych. Kto was wychowywał? Syf i dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×