Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

możesz mi przytoczyć choć jedno zdanie gdzie cię atakuje ? napisałaś to już conamjniej dwa razy, poproszę o cytaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedziesz odpowiadał na moje posty, bo się zapytałam wprost jaki masz w tym cel ? dziękuję bardzo :) kulturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asawasa
joanna ty ale jebnieta jestes, babka pisala rzecznie a ty jak i na kazdym temacie jesli ci inna wypowiedz nie pasuje to jedziesz, ja pierdole ty naprawde nie masz co robic, zajmij sie lepiej dzieciokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliłam się tylko w jednym poście i może tego nie zauważyłaś , no cóż :) ale jak ktoś chce odbierać kogoś kto ma atakować to tak jest :) zadałam ci pytanie i nie rozumiem dlaczego nie chcesz odpowiedzieć , nie uraziłam cię w żaden sposób , i nie napisąłam na twój temat nic, za ty się rozpisałaś , bo co ? bo ja się o coś pytam ? a inni dyskutują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asawasa
ja przytocze [zgłoś do usunięcia] joanna0709 joanna0709@tlen.pl'; [zgłoś do usunięcia] MirrabellMink jeżeli masz z tym jakiś problem to siedź tam na jej topiku i nią dyskutuj , z nami nie musisz http://www.quku.org/cos_slodkiego_na_dobranoc ,1530.html http://www.youtube.com/watch?v=bhdk26eko3c jak ma problem to ma stad isc joanna jebnieta babo nie ty decydujesz kto gdzie ma byc, nie ty tu pania jestes , a za taka sie uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelko-od hazardu niestety nie.Okey ja uciekam z psem i do sklepu.Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolna wola każdego co robi, wy Anitce także ją dałyście skoro tak pragnęła samorealizacji w aucie męża ;) A jeśli ktoś uważa ją za taką biedną i pokrzywdzoną i tak doskonale rozumie jej przypadek niech pomaga na jej topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiedziała mi na pytanie , szkoda, byłam ciekawa, dlaczego ktoś wchodzi na czyjś topik i zaczyna pisać jako kto psycholog anity ? czy ja ją atakowałam ? bo się pytałam ? nie napisałam dlaczego ją broni , czy dlaczego jej nie broni ? nie stanęłam po niczyjej stronie :) i to było to ,że atakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty miałaś grzecznie słuchać i odpowiadać, pytanie z Twojej strony na własnym topiku zresztą to przecież szczyt agresji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest śmieszne bo wchodzi na temat pewna osoba i strzela madrosciami . To wygląda tak, jakbyśmy miały za obowiązek prowadzenie Anitki za raczkę. Kogoś widać boli, że temacik stracił widownię. No cóŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaxx
A ja dziś zrobiłam kapuśniak który chodził od miesiąca za mną,pierogi z serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj six .. :) rzuciłam się jak wygłodniały pies :) :) pewnie, można wyrazić swoje zdanie, nie mam nic przeciwko, nie mój własny topik to też wiem , ale nie wchodzi się do czyjegoś pokoju i puszcza monologu :) dla mnie to była promocja znikającego już topiku :) producent promuje swój towar poprzez '' dyskusje '' nie chodzi o to jesteś za czy przeciw :) po prostu żeby było w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaxx
Joanna to zapraszam wyszedł pyszny i wielki gar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liga
Dziewczyny co myślicie o 9 letniej dziewczynce z Meksyku co urodziła dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam właśnie wczoraj link , niewiarygodne , i to , że ją do domu wypuścili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta 9 latke przebija jeszcze mlodsza matka. Najmlodsza matka swiata miala 6 lat jak urodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze poraz ostatni Nike ja reklamuje temat Anitki a ty joanno, bo caly czas do niego wracasz! Po 2 nawet nie wypowiadalam sie na wspomnianym temacie. Kolejna rzecz forum jest dla wszystkich wiec i wszedzie wolno mi sie wypowiadac. Joanna ty tylko zalozylas ten temat a to potrafi kazdy, ja zaloze i jak ty przyjdziesz z mila checia cie przywitam, jesli, bo nie mam zamiaru zakladac tematow. Kolejna rzecz byla wspomniana rozmowa o tej anitce to sie wypowiedzialam, bo akurat na ten temat byla rozmowa. i nic mnie nie boli, na wyklocanie tez nie mam ani ochoty ani czasu. Takie moje jedno zdanko, wiecej zrozumienia i kultury zycze przedewszystkim nauki czytania ze zrozumieniem:) Pozdrawiam i zycze dalszej konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę na rozlużnienie. Przepraszam, czy byliscie na mszy w niedziele? Pastor wygłasza niedzielne kazanie na temat przebaczenia. Po płomiennej przemowie pyta zgromadzonych: - Ilu z was, bracia, przebaczy swoim wrogom? Połowa wiernych podnosi rękę. Niezadowolony pastor kontynuuje kazanie. Mija 20 minut i znowu pyta: - Ilu z was, bracia, przebaczy swoim wrogom? Tym razem zgłasza się jakieś 80%. Pastor, wciąż zawiedziony, wraca do kazania. Mija kolejne 20 minut. Pastor znowu pyta: - Ilu z was, bracia, przebaczy swoim wrogom? Ponieważ każdy już myśli o obiedzie, wszyscy podnoszą rękę - wszyscy z wyjątkiem staruszki z drugiego rzędu. Pastor pyta: - Dlaczego pani nie chce przebaczyć wrogom? - Nie mam żadnych wrogów. - Jakie to niezwykłe! Ile pani ma lat? - 94. - Proszę wyjść na środek i wszystkim powiedzieć, jak doszło do tego, że w takim sędziwym wieku nie ma się żadnych wrogów. Staruszka nieśmiało wychodzi na środek, bierze mikrofon i mówi: - Przeżyłam wszystkich SK**WYSYNÓW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec z synem handlują ziemniakami po osiedlach. Zajeżdżają na podwórko i wołają: ziemniaki ! Ziemniaki ! > Z drugiego piętra wychyla się kobieta i mówi, że chce. > - Ile? > - Cztery worki. > - Synu idź - mówi ojciec. > Na górze babka pyta: - Dobra. Ile płacę ? > - 200 zł. > - Hmm, nie mam tyle, ale pan jest dorosły, mi też niczego nie brakuje, może seks? > - Hmm, wie pani, musiałbym się skonsultować z tatą. > - Ale, no wie pan, przecież pan jest dorosły, po co takie pytania ? > - Jednak wołałbym zapytać. > - Ale dlaczego? > - No bo w zeszłym roku przeruchaliśmy 8 ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektor do pracownika : panie, pan wszystko powoli robi się porusza, powoli pisze - powoli pan myśli, powoli pan mówi. Czy jest cos , co pan szybko robi ? - Tak , szybko sie k**wa męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio przychodzi do domu i pyta się taty: - tato pomożesz mi napisać wypracowanie na temat katastrofy? - Tak , pisz - W domu nie ma ani grama wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Mężu: Piszę do Ciebie ten list, aby powiedzieć, że opuszczam Cię na dobre. Byłam dla Ciebie dobrą kobietą przez ostatnie siedem lat i nie otrzymałam za to nic dobrego. Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie piekłem. Twój szef zadzwonił do mnie i powiedział, że rzuciłeś dziś robotę. Ostatniego tygodnia wróciłeś do domu i nawet nie zauważyłeś, że mam nową fryzurę, pięknie zrobione paznokcie, przygotowałam Twoje ulubione mięso i mam na sobie nową, piękną i kuszącą bieliznę Przyszedłeś sobie, zjadłeś w dwie minuty, i poszedłeś spać zaraz po obejrzeniu meczu. Nigdy nie mówiłeś mi też, że mnie kochasz czy czegoś podobnego. Zatem albo mnie zdradzałeś, albo nigdy nie kochałeś. Ale to już nieważne, ponieważ odchodzę. P.S. Jeżeli masz ochotę mnie szukać, to nie rób tego. Twój BRAT i ja przeprowadziliśmy się razem do Szczecina! Mamy nowe wspaniałe życie! Twoja Była Małżonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×