Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

Muszę się pochwalić Mamom "niefejsbukowym" - Kacperek sam wszedł dziś na sofę :) Mało zawału nie dostałam jak go tam zobaczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Kacperka ;) Dominik też od jakiegoś miesiąca wchodzi i schodzi sam z kanapy :) Dominik ma trampki do chodzenia po domu paputków nie ma i chyba też mu kupię ale w sumie czy warto jak on je zaraz ściąga i woli chodzić w skarpetkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek ma takie butki z Befado, na necie kupiłam i chodzi w nich nawet. Czasem ściągnie ale nie często. Na sofę nie wejdzie ale za to na puf i po schodach uwielbia się wspinać...oczywiście stoję wtedy przy nim i czuwam, żeby nie pacnął gdzieś głową ale jak go tylko podtrzymuję to się strasznie denerwuje. Pozdrowionka, mykam chłopakom obiad gotować na jutro, bo ja znowu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
kalamburka wiem ze zdrowe nie jest ale nie mam sil patrzec na ten brzuch... :( moja mloda biega w skarpetkach,nie zawsze z Abs.najlepiej sie czuje jak uda jej sie zdjac skarpetke i biega boso,wrzeszczy przy tym z radosci:).mamy kilka paputkow ale jakos woli bez.szczerze mowiac szkoda kaski,przynajmniej u nas. no kochana tylko patrzec jak wejdzie na sofe potem na stolik czy parapet czy jeszcze cos innego.dzieci to mali akrobaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy u was tez taka piekna pogoda normalnie wiosna :-D A ja dzis domisiowi zrobilam kaszke na sniadanie a julii jogurt grecki z platkami kukurydzianymi jak domis zobaczyl co ona je koniec kaszki nie tknal musialam tez mu zrobic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i była piękna pogoda, no ale ja w pracy więc niewiele widziałam... nie za kolorowo, męża ścięlo grypsko porządnie, dzieciaki szalały, Teściowa zła, bo Starszak niegrzeczny...jutro miałam jechać do siostry na imieniny, no ale sama się nie wybiorę, bo to ponad 50 km i raczej Antek mi nie wytrzyma, a Jaś go nie zabawi aż tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kalamburka pytanie do Ciebie bo mamy dzieci mniej wiecej w tym samym wieku. Co podajesz Kacperkowi na sniadanie, 2 sniadanie i podwieczorek. Chcialabym urozmaicic Ksawerowi troche menu a nie tylko te kaszki. Wczoraj Ksawery podjadl troche jajecznicy jak jadlam z mezem sniadanie i mu smakowalo bo co chwile otwieral buzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłamama, u nas ostatnio ze śniadaniem kiepsko-Kacper dostaje mleko, więc niestety Ci nie pomogę. Coś kaszki nie chce jeść, chlebek tylko suchy, więc daję mu mleko. Muszę kupić jakieś kiełbaski drobiowe, może jakąś wędlinkę i będę mu robić urozmaicone kanapki. Sama nie wiem. O jajecznicy też myślałam, ale smażonego chyba jeszcze się nie podaje. Sama mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
dziewczyny ja malej daje na 2 sniadanko albo -jajecznice -kanapeczki z wedlinka drobiowa choc nie zawsze ,obrana ze skorki -paroweczki Morlinki tez obrane z tej skorki,nie mowie oczywiscie o folii -paroweczki cielece,tez obrane -zielony ogorek jej smakuje -serek Bakuś -Danonek -jogurcik dla dzieci -czasem gdy ja jadlam Danio to mala tez dostala z buleczka -jajeczko gotowane jezeli chodzi o podwieczorek to czasem to co na sniadanie tylko jak rano jest jajecznica to wieczorem np serek poza tym na wieczor raczej staram sie dawac lzejsze jedzonko typu budyn,serrk,kanapki. mam nadzieje ze troszke pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi, dzięki :) Bardzo mi pomogłaś. :) Kupiłam dziś wędlinkę, kiełbaski drobiowe i zobaczymy. Chciałabym rozszerzać dietę Kacperkowi, ale boję się tych wszytskich konserwantów. Rinoxi, widzę, że 2 kg mniej-fajnie. Ja sobie nadal ćwiczę, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
kalamburka ja tez bardzo balam sie nowosci dla malej,zwlaszcza ze bedzie ja bolal brzuszek.ale przekonalam sie ze trzeba dawac nowosci i to co sami jemy bo nie jest takim maluszkiem i musi nauczyc sie jest "normalne"jedzenie.do niedawna mala nie wiedziala co to czekolada czy lizaki,mentosy.a teraz wiem ze w rozsadnych ilosciach moze je skosztowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie karmię małego ale on ma tylko 6 ząbków i jeszcze dobrze pogryź nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Muszę się pochwalić-dostałam na Walentynki nowy samochodzik :) Ale się cieszę, normalnie się nie spodziewałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrewagra
Super kalamburka a jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Kalamburka, ja nie dostałam nic, bo w zeszłym roku nakrzyczałam na męża że mnie nie słucha i kupił mi nie ten zapach, który chciałam i teraz się odegrał. Poza tym leży chory od tygodnia i nawet jest na L4, więc nawet nie wychodził nigdzie. A ja Antkowi planuję dawać kanapeczki z chlebem (tylko bezglutenowym), zjada szyneczkę, też bez glutenu (z Bobrownik jest taka) i swojską, ugotowaną prze ze mnie też uwielbia. Jajecznica u nas odpada, bo uczulenie... Daję mu też jogurty co drugi dzień, takie dla dzieci i banany podgryza, bo je uwielbia, jabłko. Słodyczy staram się nie dawać, bo i tak jesteśmy ciężcy więc uważamy, no czasem polizać lizaczka dostanie. Teraz też zamówiłam paluszki dla bezglutenowców i też spróbujemy. Pochwal się Kalamburka, jaką bryczkę dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Opel Astra kombi III :) Marzę o Vw Tiguanie, ale może za kilka lat ;) Na razie cieszę się asterką, bo baaardzo mi się podoba :) Lubię duże samochody a on do takich należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mamy podobne upodobania :). Mąż jeździ oplem, dokładnie takim modelem i dokładnie taki sam skasowaliśmy jadąc w tym roku nad morze. Nic nikomu się nie stało, na szczęście, więc wydaje się dość bezpieczny. Zresztą ja też jeżdżę Oplem tylko corsą (można powiedzieć że jeźdżę, bo mam na liczniku ledwo 12 tys, a mam go 3 lata...). Ale jest ok, tylko dużo pali i jeden i drugi. No to w takim układzie życzę miłej jazdy nową bryczką, no i jak to się mówi szerokiej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Wasze Maluszki? Zdrowe? Mam nadzieję, że tak. Mam jeszcze takie pytanko, bo w sumie zastanawiam się, czy nie przestawić młodego na jedno spanko...jak to u Was wygląda? Wczoraj i przedwczoraj mi się udało raz go tylko uśpić, no ale dzisiaj teść mi pokrzyżował plany i jak byłam w kościele, to mi go też położył, więc dzisiaj na dwa spania jechaliśmy. Zazwyczaj, jak właśnie pośpi za długo w dzień, to mi się budzi więcej w nocy i rano dość wcześnie, stąd też się tak zaczęłam zastanawiać czy to może już nie czas na jedno spanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakaka, niemieckie samochody chyba faktycznie są dobre i bezpieczne :) Fajnie, że napisałaś o tym autku pozytywnie-tym bardziej się cieszę, że je mam :) Normalnie dla mnie samochód to jak dla prawdziwej kobiety biżuteria ;) Mam dużo z faceta ;) Nawet nie wiecie jak się cieszę! :) A astra to diesel czy benzyna? Mnie się wydaje, że mało pali-6 litrów/100 km. Malakaka, my od dawna już mamy jedną drzemkę - ostatnio od ok 11.30 - 13.00 - 13.30 (czasami później, zależy o której Kacper się rano obudzi). Najlepiej jak śpi maksymalnie do 14.00, bo wtedy zasypia mi o 20. a jak śpi do 15-16, to idzie spać około 21-21.30. Najgorzej z wyjazdami, bo samochód jednak usypia. My jesteśmy zdrowi. Odpukać. Oby zima już nie wróciła. Kacper ostatnio na spacerach chodzi sam. Wózek rzadko zabieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie -czy wymieniałyście już wózki? Ja na wiosnę chcę kupić typową spacerówkę i nie wiem, jaką wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakaka, Grześ też już od dłuższego czasu śpi raz w ciągu dni- zazwyczaj 2 h. Kalamburka- szerokiej drogi i oby autko się sprawdziło i obyś była mega zadowolona. U nas pojawił się problem- od wczoraj mały ma podwyższoną temperaturę ( 37-38 stopni) beż żadnych innych objawów- czyli kaszlu, kataru itd. Nie wiem co robić i kiedy iść do lekarza.. Temperatura ładnie spada po podaniu ibufenu, ale po iluś tam godzinach wraca. Póki co nie panikuję, bo ma apetyt i bawi się dość ładnie w ciągu dnia, w nocy jest gorzej- kiepsko śpi, ma przyspieszony oddech. Poradzcie coś dziewczyny- co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, ja stawiam, że to gorączka trzydniowa... Chyba że już przechodził? Po 3 dniach gorączki wychodzi na ca łym ciele wysypka i na drugi dzuień jej nie ma. Kacper przynajmniej tak miał. Ja bym czekała, chyba że się mocno denerwujesz to idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalamburka, dziękuję:* Możesz mieć racje. Mały nie miał w ogóle gorączki odkąd się urodził- to jest pierwszy raz. Szkoda mi go, bo się meczy- szczególnie podczas snu. Chyba dziś pojadę jednak do lekarza- niech na niego spojrzy chociaż i oceni fachowym okiem. Jeszcze jak na złośc mój mąż pojechał w delegację.. ehh A co, wózka- to jeszcze nie wymienialiśmy. Mamy baby active 2 w 1- ze spacerówką i póki co nam wystarcza. Pewnie za jakiś czas pomyślimy o "parasolce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ostatnio problemy z kupką u małego prawie tydzień czasu miał biegunkę dziś już kupka normalna. Co do wózka tez mamy 2 w jednym ale jak dla mnie spacerowka jest za cieżka i go wystawilismy na sprzedaz ja chce wozek parasolke ale taka lepsza nie taka zwykła szukam na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. U nas juz coraz bardziej wiosennie,sniegu juz prawie brak ,dzisiaj słoneczko swieci,dla mnie taka zima moze byc co roku! Kalamburka gratuluje super prezentu,oby sie dobrze sprawował. Ewa Domis juz całkiem wydobrzał? A jak remont,bliżej końca? U mnie Michas jest na antybiotyku,przeziebienie sie mocno rozwinęło i sobie nie poradził,takze tydzien juz z tym walczymy i siedzi biedaczek w domu. A co do spacerowki,to macie juz cos na oku?Ja przegladałam ich duzo tak do 300 zł i najbardziej podpasował mi i opinie tez ma dobre-MILLY MALLY RIDER lub VENUS,ale jeszcze nie podjęłam decyzji. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie,miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, jak Grześ? Egrewagra, a Ty czym się kierujesz przy wyborze spacerówki? Podłączam się pod pytanuie Polopolo-jak remont? Ja na razie mam na oku wózek easygo loop, ale muszę podpytać w sklepach o plusy i minusy. W necie znalazłam dużo pozytywnych informacji. Zobaczymy. Polopolo, zdrówka dla Michasia! Pogoda dziś typowo wiosenna-cudo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ już wydobrzał. Stan podgorączkowy minął. Byłam u lekarza i w sumie babka stwierdziła ząbki. Idą mu kły dolne- już je prawie widać. Wcześniej ząbki "szły" bez podwyższonej temperatury, dlatego nie brałam ich pod uwagę. Tej nocy też spał już dobrze. Oby wszystko wróciło na swoje tory. Polopolo, niech Michaś zdrowieje- a jak u Was ze spaniem? ustabilizowało się? Kalamburka, ciekawy ten wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalamburka rzeczywiscie fajny ten wozeczek? A jak cenowo? Ze spaniem Michasia to dalej nienajlepiej,jest po kilka pobudek w ciagu nocy,a teraz jak chory to juz wogole zle spi. Ale pocieszam sie ze moze w ciagu roku to sie zmieni i wreszcie przespimy całe nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×