Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chorra Aliceee

dziecko nie chce przyjąć leku! angina + 40 stopni goraczki u 4 latki!!

Polecane posty

Gość pirulina
mimiaiiamiiaaaa29 to się kurde ciesz.......po co dołujesz biedną matke , która ma duży problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera mnie weźmie!!!!
Nosz zeby w takiej sytuacji 4latka rządziła rodzicami!!!!????Chcę nie chcę chcę nie chcę??? Dzieci mają odruch wymiotny szczególnie przy gorączce.Więc wsadz jej na siłę tego czopka (Paracetamol.bo nurofen przy tak wysokiej temp nie zadziała) a potem strzykawką dawaj po troszke antybiotyk.Trzymaj ją na pół leżąco i po policzku niech spływa lek!!! I uważaj by sie nie zakrztusiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowezsiejuz
czopek w pupek i będzie ok niech histeryzuje, uspokoi się jak gorączka spadnie dziecko szybko zapomina o takich nieprzyjemnych rzeczach, mnie mama też sporo leków aplikowała siłą, bo często chorowałam i odmawiałam współpracy a żyję i nie mam żadnej traumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czopek w tyłek, nie ma co płakać, a antybiotyk spróbowałabym w strzykawkę i też siłą zaaplikować, ale na tył języka - moze nie poczuje smaku tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorra Aliceee
Dostała czopek,ale bez płaczu sie nie obeszło :(. A z antybiotykiem dam jej juz spokój,jutro rano pojde do przychodni i zmienie antybiotyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz do lekarza po zastrzyki. przy następnej chorobie bez szemrania połknie syrop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorra Aliceee
Maż też mówi żeby jej antybiotyk jeszcze siłą podać,ze to dla jej dobra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikikiki
uświadom sobie, że ROBICIE JEJ KRZYWDĘ nie podając leku. Skazujecie na cierpienie, chorobę z powodu waszego mieczactwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto , przez takie zwlekanie kiedys z dzieckiem w szpitalu wylądujesz. Na drugi raz daj jej odczuwalnego klapsa w tyłek a jak nie podziała, to bierz czopek i szybko jej zaaplikuj, bo i ty sie szczypiesz z malaą i ona z tobą a wpradzie tylko przeciaganie czasu na niekorzysc wplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez krzywdy jej nie
robicie ze chcecie jej dac leki :o podać na siłe i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikikiki
bekneicie za nieudzielenie pomocy własnemu choremu dziecku - prawa rodzicielskie wam odbiorą jak się córce coś stanie "nie podaliśmy leku, bo odmówiła" i dziecka już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniHania
nie przykrywajcie jej, dopóki trochę temperatura nie spadnie, nie przegrzewajcie. Zobaczysz, jak trochę zbijesz gorączkę to może się uda jej podać coś do picia? a może i ten antybiotyk łyknie? choć szczerze - nawet dla mnie ten smak był straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca88723
Gdzie Ty jej tego czopka wsadziłaś?? Przecież dziewczyny nie mają pupy bo nie robią kupy!! Mają same pośladki!! Poucz się trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorra Aliceee
Mała wypluła antybiotyk :O. Nie mam już siły do niej, położyła się już,ale będziemy czuwać przy niej . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjetyy
moja ma 5 lat i jak ma antybiotyk to tocze z nia niezle walki czasem antybiotyk laduje nawet na scianie;/ jak juz trzeba to wlewamy jej na sile albo dajemy jej w reke czekolade ciastko i po kazdej kropelce antybiotyku przegryzie czekoladka ale najwazniejsze ze wypieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjetyy
jaki masz ten abtybiotyk? ja mieszalam jeszcze z danonkiem to troche zabija ten smak leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska - strzykawkę z antybiotykiem i wkładasz jej ją jak najdalej i wstrzykujesz - nie da razy tego wypluć, będzie musiała połknąć - oczywiście nie do gardła - przyznaję, że nie robiłam tego starszym dzieciom, bo nie musiałam, ale tak się dawało młodszym - i wcale się nie dławiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z pomoza
Moj synek wlasnie dzis zakonczyl antybiotyk zinnat. Tez nie chcial brac ae wlewalam strzykawka na sile i jz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorra Aliceee ,no coz, rob ja chcesz ,ale ja na Twoim miejscu od jutra bym ją na zastrzyki zaprowadzala, jesli nie che brac antybiotyków, wiec by u mnie miala zastrzyki, mysle ze po kuracji zastrzykowej na drugi raz juz by nie robila problemow z przyjmowaniem antyb. Postepuj jak uwazasz, widac ze tutaj nikt na Ciebie nie ma wplywu,ale robisz krzywde dziecko takim machnieciem ręki, kiedys to sie fatalnie skonczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorra Aliceee
Jak moja się uspokoi trochę to jeszcze raz z antybiotykiem spróbuję,ale teraz niech sie uspokoi trochę i niech jej temperatura spadnie choć trochę,bo jest rozpalona strasznie,od płaczu tez jej pewnie wzrosła. My mamy zinnat , strasznie gorzki antybiotyk ( brr nie dziwię sie,że nie chce go brac ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a w sumie dlaczego nie dostała tego zinnatu w tabletkach? są tabletki i 125mg i 250 mg. te 125 spokojnie połknie. moja 4 latka łyka wszystkie, nawet największe tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorra Aliceee
Jeszcze spróbujemy antybiotyk jej podac,ale niech chociaż troche sie wyciczy,bo jest cała roztrzęsiona i zapłakana. Normalnie to ona od 3,5 h śpi ,także jest padnięta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorra Aliceee
Nie wiem czemu nie dostała w tabletkah :O chociaż wątpie zeby połknęła tabletkę . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjetyy
takie dziecko nie polknie tabletki, sprobuj ja przekupic moze czyms ja w takiej sytuacji nawet strasze mala ze gwiazdor przyjdzie ;/zawsze cos tam poskutkuje chociaz czasem walka trwa pol godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj chora alicce. Moja córa 3,5 roku też nie przepada za lekami a o czopkach mozna zapomniec. Ostatnnio w grudnniu byla chora na angine tez miala 40st i tezx miala zinatt. ZInat jest okropnny w smaku gorzki. Wiem ze wam cięzko ale my małej podalismy pierwsza dawke na siłe - to dla jej dobra. Mąż trzymał córe za ręce ja jej podawałam takimzakraplaczem z syropów przeciwgorączkowych. wstrzyknełam szybko i zatkałam nos i od razu dałam duzo pić. Spróbuj jeszcze raz z tym antybiotykiem i zbij gorączke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorra Aliceee
Jutro mam iść do pediatry i wziąć inny antybiotyk,ale w zastrzykach?Jak ona mi nie przyjmie dzisiaj tego antybiotyku to jaka mam pewnosćć,że jutro bedzie pila inny ? Bo ja nie wiem,czy to tylko o smak chodzi :O Ale kurde zastrzyki to ja nie wiem jak ona zniesie :( Jak byłam z nia 3tyg temu na pobieraiu krwi to całe laboratorium ją słyszało,a ja z męzem i dwoma pielęgniarkami ją trzymałysmy tak sie rzucała :O. wolałabym jej tego oszczedzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorra Aliceee
fredzislawa - tylko właśnie ja już jej 3 razy dzisiaj siłą podawałam,wszystkie wypluła . Chciałam jej dac szybko do popicia,ale nie zdązyłam,bo juz wszystko było na podłodze . :( A teraz jezcze nie śpi i mówi,że ją brzuszek boli , eeeehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeoradeeee
tylko i wyłącznie antybiotyk w zastrzyku... ja tez tak mialam jak moje dziecko bylo male..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHora alicee weź cie w garsc do pioruna jednnago. ty jestes odrosła i ty decydujesz co i jak. po co bedziesz szła do pediatry??? podaj to co masz ! przeciez antybuityki nie są dobre jak cukierki, podawaj na siłe i juz, czasami tak trzeba. nie szkoda ci małej z zastrzykami ??? moja brała rok temu na Boze narodzenie i jak sobie przypomne jej płacz to az mi sie chce płakać. Wiec bądź twarda i podaj dziecku ten lek. Nie raz mloda bedzie jeszcze chora i bedziecie musieli sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×