Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izoterma30

kto zaczyna starania metoda in vitro

Polecane posty

Gość izoterma30
Paula, mi tez te miesiące oczekiwania ne piwerwszą wizyte sie starsznie dłużyły i myslałam, ze to bedzie cała wieczność, ale jakoś szybko mineło. Starałam sie szukać sobie zajecia, zeby czas szybciej płynął i zleciało, zobaczysz nim sie obejrzysz bedzie po....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
Dziewczyny a tak troche poza tematem, czy próbowałyście leczenia ziołami ojca klimuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście nie wierzę w zioła może dlatego że u mnie jest inna sytuacja bo mam endometriozę a jej się nie da wyleczyć tylko przygasić specjalnymi lekami a zioła tu nic by nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
a byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę po 17 dopiero :) Jak tylko wrócę to na pewno dam zanć co mi powiedział ale na pewno USG mi nie zrobi bo wychodzi z założenia że na takim etapie się nie ingeruję usg tylko trzeba dać spokojnie się dzidziusiom zadomowić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam od lekarza i tak jak myślałam nie zrobił mi usg powiedział tylko że jeśli będzie mi się ciężko oddychać to mam jechać do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no mam nadzieje ze szybko zleci eh... izoterma30 ja nigdy nie prubowalam ziól bo nie blyo takiej potrzeby bo i tak by to nic nie dalo mala ilosc plemnikow i bardzo słabe tak więc.... tygrysek333 dokladnie niech maluszki sie zadomowia dobrze zobaczysz bedzie wszystko dobrze trzeba w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma 30
To w sumie nic nowego ci lekarz nie powiedział... Mnie cały czas materii ból taki jak przy @. Nawet nie wiem tak naprawdę na jakim etapie cyklu jestem. które bóle sa normalne a które powinny mnie niepokoić. Pewnie gdyby nie ogromna ilość hormonów nabrzmiałe piersi były by dobra oznaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma 30
Aha a propo tych ziół to pytałam z ciekawości bo czytałam ze wielu osoba to pomagało np przy niedrożności, niewydolności, PCO itp. nie wiem na ile to możliwe, bo niby na to nie ma lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Izoterma powodzenia dzisiaj na badaniu :) życzę wysokiej bety i oczywiście napisz jaką masz tam już wysoką :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
ja jade dopiero jutro:) chociaz najchetniej to bym dzisiaj zrobiła i moze juz bym wwiedziaa na czym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek33
a może zrobisz test taki sikaniec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma 30
Robiłam we wtorek bo nie mogłam się doczekać na hsg i nie wyszedł z tad moje załamanie :-( i szukanie alternatywy bo to moja jedyna szansa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma 30
W sumie racja, ale może nadal jeszcze dzisiaj zawyżać może mi wynik ovitrel. Zresztą dla mnie wyjazd do laboratorium to cała wyprawa. A jeszcze nie mam ad blood samochodu, więc skoro kazali mi jechać jutro u to jutro już pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
Corraz blizej jutra a mnie coraz bardziej boli brzuch... juz nie daje rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Izoterma a bardzo Cię boli ten brzuch ?? a testem siekanym się nie przejmuj bo ja czytałam że jedna dziewczyna miała HCG 800 a testy jak nie wychodziły tak nie wychodzą:) Może brzuch Cię boli z zamartwiania się ??? Może za dużo o tym myślisz?? Chociaż wiem z wlasnego doświadczenia że nie da się nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma 30
Chyba to stres i nerwy masz racje, ale na prawdę nie potrafię się włączyć i zapomnieć. Ale jakoś tak niestety dzisiaj nie potrafię pozytywnie myśleć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze Cię rozumiem bo też nie umiem się wyłączyć i nie myśleć. Nie da się nie myśleć choćby nie wiem jak człowiek chciał :( I przez to się tylko stresujemy. Nie jesteś sama bo ja też się trochę martwię czy się uda bo tak jak u Ciebie to i u mnie jedyna szansa :( Będę jutro mocno trzymała kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma 30
Trzymaj mocno :-) przyda się ;-) ja o Tobie też pamiętam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
no i niestety:( beta spadła do 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek33
Jejku Izoterma tak bardzo mi przykro :( Przytulam bardzo mocno :( Co powiedzieli w klinice ?? Tak bardzo mi przykro wiem że Ci to nic nie pomoże i żadne słowa nie pomogą ale trzymaj się i bądz silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izoterma nie tak mialo byc:(:(:(:(przykro mi jak jasna cholera ehhh:O powiedz kochana ty mialas IVF-ICSI? jaki u was jest problem z nieplodnoscia bo nie pamietam hmms skleroza ....co dalej zamierzacie? xxxxxxxxxxxxxxxxxxx tygrysku a jak ty sie czujesz? kiedy idziesz na bete? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja coraz bardziej sie zastanawiam co bedzie jak mi sie nie uda:( na drugie ivf juz mnie nie bedzie stac, i tak bedziemy sie zapozyczac na to pierwsze IVF chcemy IMSI zrobic ,i tez tak sobie mysle co bedzie jak nie bedzie mrozaczkow i wogóle sie nie uda moge zapomniec o byciu matka:( chodz mysle pozytywnie i z wielka wiara i nadzieja cholernia sie boje co bedzie jak sie nie uda ani nie chce myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izoterma plemnik u was byl wprowadzany do jajeczka bezposrodnio? czy mialas klasyczne IVF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil24
Hej Dziewczyny jestem tu nowa. Również przygotowuje się do in vitro. Już nie mogę się doczekać wizyty dziś 18 dc. Podchodzę na krótkim protokole. Moja historia to 1,5 roku starań, dwie nieudane inseminacje. Nasienie męża ok. Podejrzenie niedrożności jajowodów, niskie amh 1,4. Bardzo chciałabym żeby wyszło za pierwszym razem. Wam również życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Izoterma gdzie jesteś odezwij się. Tak bardzo mi przykro nawet nie wiesz jak bardzo i domyślam się co czujesz bo jestem w podobnej sytuacji (brak mrozaczków) Trzymaj się cieplutko buziaki X Paula ja zamierzam iść na bete we wtorek to będzie mój 10dpt więc już powinno coś pokazać :) Czuję się dzisiaj nie za dobrze bo boli mnie dość mocno brzuch tak jak na @ :( i trochę mnie to martwi. Od dzisiaj mam też mega wzdęcia. W pracy nie było zaciekawie z moimi wiatrami :) Ale dałam rade a teraz się mąż ze mnie śmieje ale nie wiem od czego to. I o 18 dosłownie padłam, odlot zupełny nawet nie pamiętam kiedy się to stało :) o 20 mnie mąż obudził na zastrzyk. X lil24 witaj na forum :) Napisz gdzie będziesz podchodziła do IVF i jaka jest u Was przyczyna niepłodności. Ja też miałam krótki protokół i teraz jestem już a raczej dopiero 6dpt i czekam na rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma 30
Żyje, nie mam dzisiaj ochoty na nic, od płaczu chyba kilo jestem lżejsza :-) ale wiem ze w końcu będzie dobrze, nie jestem w tym wszystkim sama. . . Ale i tak mocno trzymam kciuki :-) i obmyslamy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×