Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

zakątek offtopowy do historycznego :)

Polecane posty

Gość dobre dobre dobre dobre
17:51 [zgłoś do usunięcia] WomanInTheFog "Imperare sibi maximum est imperium" - Seneka ­ Sciagnelas z polskich stron ? W jezyku lacinskim orzeczenie stawia sie na koncu zdania.Powinno byc: Imperare sibi maximum imperium est. Porownaj sobie z ta sama maksyma w innych jezykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad założył topik,na którym się wypłakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvana jest spoko :) i można by rzec ,że Foofighters ,to taka kontynuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacze, ja nie wiem co tak mu wszyscy tu dokuczają :) Zresztą w ogóle nie rozumiem tutejszego nalotu na prawiczki :) Ale to insza inszość, miałeś mi zdradzić jak to jest z tą budową psychiki mężczyzny :) Może przyczynisz się do tego, że będę pierwszą kobietą, która zrozumiała mężczyzn. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu zdradzać skoro żadnej tajemnicy nie ma??:D Chłop jest bardzo prostą konstrukcją i nie lubi się np domyślać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Women większość facetów jest prosta jak budowa cepa,to wzrokowcy ,patrzą najpierw na wygląd ,to znaczy na fizyczne atrybuty a później na resztę.Są tacy których "reszta" nie interesuje ,co tu jest do wyjaśniania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvana unplugd ,słuchałem całego koncertu.Niezłe ale wolę z elektryką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem bo skomplikowana psyche nie potrafi zrozumieć prostej doszukując się w niej skomplikowanej konstrukcji,której nie ma i to ją frustruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minty, to czemu tak faceci mówią, że charakter i mądrość też się liczy? To wszystko tak pod publiczkę? Tak na prawdę liczy sie tylko kawałek tyłka i nic więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Tak, tylko jak kobieta mówi, że mężczyzna jest prosty to wielka obraza majestatu i nagle sie okazuje, że macie bardzo głębokie dno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt faceci to wzrokowcy ale Minty uprościł aż za bardzo :D Ot chyba hołduje zasadzie : "chuju prowadź" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głębokie dno nie stoi w sprzeczności z prostotą konstrukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no to was nigdy nie zrozumiem :P Nic innego mi nie zostało jak do końca życia, pozostać samotną w moim niezrozumieniu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studnia wszakże prostą konstrukcją jest ,a jaka potrafi być głęboka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy,że pozwolisz facetowi być facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no tak :) Myślę, że większy problem jest z tym, że faceci są bardzo kobiecy ostatnimi czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minty, to czemu tak faceci mówią, że charakter i mądrość też się liczy? To wszystko tak pod publiczkę? Tak na prawdę liczy sie tylko kawałek tyłka i nic więcej? Dla mnie liczy się charakter i co kobieta ma w głowie i nie piszę tego że to ładnie wygląda.Z głupiutką i niezbyt bystrą kobietą to ja nerwowo bym nie wytrzymał ,podoba mi się jak jest dla mnie intelektualnym wyzwaniem i potrafi być charda, z taką nie będę się nudził .Lubię adrenalinę i niepewność co kobietka dzisiaj wymyśli lub zmaluje ;)No i musi mi się podobać a czy innym się będzie podobać to mi to lata:P Trochę uprościłem ale to na potrzeby topiku, by każdy zrozumiał,to że powodzenie mają ładne kobiety(tak ja Woman na topiku historycznym ;) ) z czegoś chyba wynika ? Ano z tego że większość facetów kieruje się zmysłem wzroku ,taka jest brutalna prawda ,a że ładnych kobiet dla wszystkich chętnych nie starczy(tkie mają też wymagania) to i te mniej atrakcyhjne też znajdą amatorów.Wiem jak to panie odbiorą ,ale czy nie jest to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×