Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

zakątek offtopowy do historycznego :)

Polecane posty

no a kobiety rezygnują z bycia szyją :D a drzewiej bywało tak ,że facet był głową rodziny ,a kobieta szyją :D więc mądra potrafiła głową kręcić jak chciała z korzyścią dla wszystkich :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Już Ci kiedyś pisałam jak odświeżyć stronę :P Ostatnie zero zmieniasz na jeden w pasku i widzisz wszystkie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie muza idzie na okrągło:D tak mam ,że pomaga mi sie skupić przy pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez słucham muzyki cały czas, w pracy co prawda nie mogę, ale po drodze i w domu to leci non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy ,czyli na etacie też mogę słuchać ,jeśli nikt nie chodzi i tyłka nie zawraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no ja w sumie też bym mogła, na słuchawkach, najwyżej jakby ktoś coś chciał ode mnie to by mnie szturchał w ramię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no w sumie racja, niechby ktoś spróbował :P Kurcze słucham teraz tego KSU, zaraziłeś mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tom rad niezmiernie, bo zarażać pozytywnie to nie grzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wymylić jak odwzajemnić zarazki :P Tylko chyba nie mam takiego jakiegoś zespołu, bo reszta co słucham to metal, punk itp. A takie normalne, to znasz wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak delikatnie spytać się dziewczyny czy jest dziewicą? Powiedzieć: Gdybyś żyła w średniowieczu, to czy byś się obawiała, że wieś Cię wyda smokowi na pożarcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj xyzed :) Mnie dziś grypa żołądkowa dopadła i umieram, także marny kompan ze mnie :P Ale i tak wrzucę: Mąż z żoną w ZOO. Przechodząc obok klatki z gorylem wiatr podniósł spódniczkę żonie. Na niespodziewany widok goryl oszalał. Mąż na to do żony: -Proszę cię podnieć go jeszcze bardziej! Żona zaczęła "pozować" a goryl coraz mocniej szalał aż dostał białej gorączki. Wtedy mąż otworzył klatkę, wepchnął do niej żonę, zamknął drzwi i mówi: -Spróbuj teraz jemu powiedzieć, że Cię głowa boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) i współczuję No a ten dowcip to u nas o Masztalskim :D Przychodzi baba do lekarza ,a lekarz też baba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli woda mineralna i sucharki u Ciebie w diecie teraz królować powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, to masz inny :) Wchodzi pijak na dworzec autobusowy, szuka wolnego miejsca, ale nie ma dużego wyboru, więc siada obok księdza. Ksiądz niezadowolony, bo pijak "wonie" alkoholem, z jednej kieszeni wystaje mu butelka, z drugiej papierosy. Pijak wyjmuje gazetę i czyta. Po chwili zwraca się do księdza z pytaniem: - Może mi ksiądz powiedzieć co powoduje artretyzm? Ksiądz pomyślał: no! teraz mu palnę kazanie! - i zaczyna: - Jeżeli nadużywasz alkoholu, papierosów, prowadzisz życie niemoralne - cudzołożysz, kradniesz, nie szanujesz wartości - to Bóg zsyła artretyzm! Pijak pokiwał ze zdziwieniem głową, zakrył się gazetą i czyta dalej. Po chwili księdzu głupio się zrobiło, że tak z góry potraktował bliźniego, zaczyna w pojednawczym tonie: - Przepraszam, wiem że tak nie powinienem, a jak długo pan ma ten artretyzm? - Kto? Ja? - dziwi się pijak - ja nie mam, właśnie czytam, że papież ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre:D:D:D Aż taką wielbicielką małej czarnej jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×