Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BOZENA 61

ZAPRASZAM KOBIETY PO 60 - siatce...

Polecane posty

mezatka z dlugim stazem--pozdrawiam tak samo. Jak widzę takie głupolów z domu lumpenproletariackich to normalnie sie zżymam.I masz racje ze cafe jest dnem bo wszyscy łącznie z Jolą Gasiewicz szefową cafe mają to w du.pie.Myśli sobie ,ze na pomarańczowo może byc bezkarny.Gdzie te tałatajstwo uczyło sie netu ,pytam sie.kropka postawiona w poscie i już maja jego ajpi.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnapaniusia
Dzien dobry. Troche mi brakuje do 6otki. Ale to juz ten przedzial wiekowy. Nigdy nie podzielalam zdania, ze mlodziez jest tylko zla. Rozni sa mlodzi ludzie. Trzeba olbrzymiego hartu ducha, zeby sobie radzic w dzisiejszym swiecie. A co do Kafeterii. Byl czas, ze byla dla mnie bliska Przyjaciolka. Lubie czytac fora. Rozne. Bo to taka swieza mysll normalnego czlowieka. Wulgaryzmy nie sa konieczne. Co one daja? I komu? 13latkom, ktorzy wejda na chwile do sieci? Dzisiaj internet to medium, ze tak powiem codziennego uzytku. Wyslesz i otrzymasz list od rodziny z dalekich stron, obejrzysz oferte sklepu, ktory Cie interesuje, sprawdzisz cene samochodu, ktory chcesz kupic, wreszcie pograsz sobie bezmyslnie w warcaby czy liteki na kurniku. zagladam tu rzadko. Jak zobacze takie teksty o siusiakach i innych narzadach to po wstrzasie wychodze. Mozna pisac o innych fajnych rzeczach. Plciowosc to piekna sprawa. I niech tak zostanie. Cichutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syneczku jesteś po prostu żle wychowany.Nie Ciebie by należało obić tylko twoich staruszków ,ze nie dopilnowali abyś należycie do starszych się zwracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów
bozenko trzymaj sie i uważaj na starych dewiantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:38 [zgłoś do usunięcia] 20 złociszów paskuda obleśna jest dumna że ktoś ją zechciał,dlatego pręzy bęben ile wlezie,nie zdając sobie sprawy,ze kazdy widząć jej morde zastanawia sie co to k**wa z tego będzie za potwór TO SĄ WYPOWIEDZI "MILUSIŃSKIEGO" na innym temacie o ciązach pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów.
:-D stary osle widzę,ze coś cie zabolało,widzisz prymitywna pało,doskonale zdajesz sobie sprawe,ze na kobiecym forum łatwo o zdobycz i wypromowanie siebie jako sympatycznego staruszka,który dla każdego ma cos dobrego:-D:-D bozenko tacy są najgorsi,odradzam ci matołow,którzy swoj czas marnotrawią na babskich forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów.
moze powinieneś zmienić na zbok cafe,to bardzie pewnie oddaje stan faktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów.
repertruar nie istotny,ważne ,ze jedna staruszka urotaowana przed starym ,oblesnym zboczuchem,fuuuuuujjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów.
Zawsze odganiam baby od Ciebie. Robię to z zazdrości bo nie lubię się dzielić. Kocham Cię janusz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów.
słabe,stary jestes i głupi ,nie dajesz juz rady, z reszta pewnie nigdy nie dawałes,czego sie mozna spodziewac po takiej cipce meskiej z banskiego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki posłuszny jestes ,wystarczyło trochę lekcji i już ponawijałeś smutki mamejo leszczykowata.Lecz ubolewam króciutkie są te twoje wypowiedzi.Zapewne masz umysł 10-latka i już robisz bokami.Jeszcze troche lekcji i może dojdziesz do swojego wieku obrzepało z koziej Wólki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wam też powiem prawdziwa
Dwa pierwsze posty były moje, reszta to podszyw:o Duchu nie byłam wychowana bezstresowo, ojciec mnie nie lubił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Życie często kręci się,jak kalejdoskop...Ja jednak pragnę korzystać z każdej jego sekundy bez względu na to, czy jestem w danym momencie wesoła, czy smutna.. Bo wiem, że wszystko, co Nam się przytrafia, dzieje się z jakiegoś powodu " MIŁEGO WIECZORKU WSZYSTKIM ŻYCZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wam też powiem prawdziwa
Miłego Bożena:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wam też powiem prawdziwa
Wstydźcie się za te "staruszki" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożena nie zwracaj uwagi na pomarańczowe wpisy, one są każdym temacie, a w szczególności tam gdzie sie Duch pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu duch cafe
ze swoimi "pieskami" rozwalił kolejny topik... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mameja zmieniła nick że niby kto inny sie wypowiada :DPowiedz swojemum staremu aby zaczął cię należycie wychowywać a nie kropelki % zazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) POZDRAWIAM :) I ŻYCZĘ MIŁEGO DZIONKA AZ DO ZACHODU SŁONKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CIE SANTO SERDECZNIE I POZDRAWIAM CIEPLUTKO... JAK WIDZISZ STARAM SIĘ MILCZEĆ I NE DAĆ SIĘ SPROWOKOWAĆ , ALE Z NATURY JESTEM CHOLERYCZKA I I CZĘSTO JAK BABA WYBUCHAM :) DZIĘKI ZA POUCZAJĄCE SŁOWA... BUZIACZEK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każda kobieta ma podobne pragnienia do pragnień mężczyzn, ale te pragnienia są wyraźnie kobiece, bo kobieta odzwierciedla te cechy Boga, które dał jej Bóg przy jej stworzeniu w ogrodzie Eden."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tych, którzy pozostali, a pozostałym już dziękujemy. Duchu, duchu ---- wiek zaawansowany różni się tym od młodszych, że umie przejść spokojnie bez kłótni i zaczepek w następny etap..........życia, znajomości etc..etc.. Ja będę dalej obserwowała rozwój wypadków na tym temacie. Ja osobiście zapraszam wszystkich , którzy mają ochotę pogadać, pośmiać się, czy czymś się ciekawym podzielić. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyjemnego wieczorku🌻 W tym wypadku masz rację jolkaza niestety poniosła mnie fantazja sprzed 4 lat.A wiesz ,ze widziałem w ub.r patyczaka i sips.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenko masz taki podobny charakterek jak moja skromna osoba:PBył to osobliwy przypadek teraz jestem od ok3 lat sangwinikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×