Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BOZENA 61

ZAPRASZAM KOBIETY PO 60 - siatce...

Polecane posty

Gość czy ten temat ma za zadanie
wklejanie wierszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak ośla pało
Mimo wszystko czuję się młodo. Czy już się Wam zdarzyło popatrzeć na innych ludzi w Waszym wieku z tym dziwnym uczuciem: "Ja chyba nie wyglądam tak staro?"Jeżeli tak, ten dowcip Wam się spodoba ... Siedziałam w poczekalni u swojego nowego dentysty i rozglądałam się. Zauważyłam na ścianie dyplom ukończenia studiów, na którym figurowało jego pełne imię i nazwisko. Znienacka mi sie przypomniał wysoki, przystojny, ciemnowłosy chłopak o tym samym nazwisku. Chodził ze mną do liceum jakieś 30 lat temu. Czyżby mój nowy dentysta był tym chłopakiem, w którym sie nawet trochę podkochiwałam? Jak go jednak zobaczyłam, szybko porzuciłam te myśli. Ten prawie łysy facet z siwiejącymi włosami, brzuszkiem i twarzą pełna zmarszczek był zbyt stary, by mógł być moim kolega ze szkoły. A może jednak? Zapytałam go, czy nie chodził przypadkiem do X LO? Tak owszem, chodziłem i byłem nawet jednym z najlepszych uczniów, zarumienił się. A w którym roku Pan zdawał maturę? - zapytałam. On odpowiedział: W siedemdziesiątym szóstym. Dlaczego Pani pyta? To Pan był w mojej klasie! - powiedziałam zachwycona. Zaczął mi sie uważnie przyglądać. I następnie ten wstrętny, pomarszczony staruch zapytał: A czego Pani uczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×