Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BOZENA 61

ZAPRASZAM KOBIETY PO 60 - siatce...

Polecane posty

Nie dość ,ze się podszywa ta kurka to jeszcze używa gwary ślaskiej.Ciepło ,ciepło.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielokrotnie ten temat poruszałem.Otóż te"złote dzieci" ,które zachowuja się jak bandziory sa z rozbitych rodzin.Ta co się podszywa widać umysł ma 12 latki więc nie należy sie spodziewać innych radosnych wypowiedzi.Na redakcje należy iść i zgłosić do usuniecia te godne pozałowania "wystepy"Inaczej się tego nie wypleni.Są też blokady ,ze nie wejdzie na cafe,tylko może sobie czytać do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA :) widzę , ze dyskusje zaogniły się i zrobiło się niemiło buuuu , dodam tylko , ze nie ma sensu , brać sobie wszystkiego do serca , bo " jeszcze się taki ktoś nie urodził , żeby wszystkim dogodził " :) POZWOLICIE , ZE PRZYTOCZĘ TU TEN MĄDRY CYTAT... Kochani jak ten czas szybko leci , jutro już 4 luty a 7 lutego , będziemy paczki smażyć :) albowiem / TŁUSTY CZWARTEK / oj , kiedy sięgam pamięcią do PRL- owskich czasów to kreci się łezka w oku , wszak życie było uboższe , ale jakieś weselsze i na każde święta człowiek się radował, teraz to wszystko zanika , czy tylko ja jestem taka sentymentalna ??? Napiszcie dziewczyny i chłopaki , czy to tylko ja się mylę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jeśli macie jakieś dawne przepisy , na paczki , czy faworki to bardzo proszę , bo chodzi mi właśnie o te stare przepisy np. mamy, babci , sąsiadki,,, przypominam sobie , ze moja ciocia piekła pyszne paczki , wiem tylko , ze na kilogram maki dodawała tylko 2 jaja , ja właśnie szukam takiego prostego przepisu , bo chciałabym te wszystkie smaki mojego dzieciństwa sobie przypomnieć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Spotykają się dwa pączki. - Kocham cię. - Jesteś słodki. Spotykają się dwa pączki. - Czuję się taki pusty... - Czemu? - Bo nie ma dżemu! Wiecie jak się nazywa niemiecki pączek? - Friedrich. " Hi, hi ,hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanki ducha
desiu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was serdecznie i miłego dzionka życzę :) Właśnie wyszukałam przepis na bułeczki z jagodami , wypróbuje go :) z pewnością będą dobre... BUŁECZKI Z JAGODAMI... 3 szklanki mąki 5 dkg drożdży 5 łyżek cukru 2 jajka 2 żółtka szczypta soli 1/2 szklanki mleka 1/2 kostki masła Mleko podgrzać. Roztopić w nim masło. Kiedy mieszanina będzie lekko ciepła dodać drożdże. Jajka ubić z cukrem na puszystą masę. Do miski wsypać przesianą mąkę. Dodać ubite jajka i mleko z masłem i drożdżami. Wyrobić gładkie ciasto. Przykryć i odstawić w ciepłe miejsce do wyrośnięcia. Kiedy podwoi swoją objętość, przenieść na stolnicę i lekko rozwałkować ( na grubość ok. 1,5 cm). Szklanką wycinać kółka. Na środek wykładać łyżeczkę jagód i pół łyżeczki cukru. Skleić i formować bułeczki. Ułożyć na blaszce i poczekać, aż trochę podrosną. Posmarować po wierzchu pozostałym białkiem. Piec w temp. 175 st. do zrumienienia. Najlepiej smakują ciepłe, ze szklanką mleka. Przepis z netu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Przyjemnego dzionka. Bożenko daję Ci tutaj link do tematu jeden z wielu,co się dzieje jeśli złośliwe pomarańczki atakują temat.Brak reakcji autorki czy autora tematu i jest dokładnie rozwalony temat.Przecież nikt nie chce sie kłocić czy przekomarżać w niewybredny sposób więc szerokim łukiem omijają go.Jeśli byłaby prawda tej złośliwej pomarańczki o mnie,to zadaje pytanie dlaczego umieszcza sie moją osobę w rankingach.Na tym temacie utworzonym nikogo nie znałem a jednak wyrażili przychylnie 2 -krotnie moją osobę.Więc przemyśl to dokładnie.🌻 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5495588&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wyrzuciłem stary piec Siemensa co posiadał piekarnik,gdyż tylko zona potrafiła w nim piec.Więc tylko mogę skopiować i córkom zapodać ten przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wam też powiem
Mam 54 lata, ale wszyscy mnie uwazają za młodą dziewczynę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wam też powiem
Duchu witaj;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko nie rób ściemy a ubranko sobie zmień.Jesteś w tym wypadku niewiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wam też powiem
Kocham Cię, Janusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wam też powiem
jak kupuję sobie piwko to zawsze musze pokazywać dowod :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam południowo :) BUŁECZKI WYSZŁY SUPER , TERAZ SIĘ STUDZĄ :):) *duch* cafe , zapytam wprost , czy Ty sugerujesz , ze pomarańczki wpadają tu po to , by rozwalić ten temat ? - wiesz dziwne to , przecież nie odzywając się , czy olewając niemile wpisy dajemy do zrozumienia , ze ignorujemy takie zachowanie...Myślę , ze przez to wymierzamy im siarczysty policzek :):) a to boli...*duch* cafe , tobie tez radze nie czytaj i nie komentuj tych obelg , bo winni się tylko tłumaczą... Pozdrawiam Ciebie serdecznie i proszę raz jeszcze :) nie kąsaj rozwścieczonych pomarańczy... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów
bozenko uważaj bo tu pełno starych zboczonych grzybów sie plącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wam też powiem
20 złociszów--> staruchy to twoi rodzice wiec wypi erdalaj scierwo, zreszta ty ciulu tez bedziesz stary juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów
chuj z tym,narazie nie jestem,pewnie jak będe to nie będe robił z siebie młodzieżowca na zjebanym forum,idzcie trumny poogladać to wam sie bradziej przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów
jeden to juz nawet za ducha robi:-D:-D uważajta bo to znaczy,ze smętarz blisko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów
dziadka by chciały jeszcze poruchać przed zejściem,bozenko nie daj się omamić,pewnie stac cię jeszcze na młodego ogiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnę Ci to Bożenko jak Cie oplują pomyjami.Co wtedy uczynisz.?Bedziesz zadowolona z tego?Zignorujesz jak Ci po glowię bedą skakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów
no widzisz bozenko jaki dzielny rycerz się ujął za tobą,uważaj ,pewnie stary dewiant b ędzie teraz kłapał bęzzębny pyskiem aby udowodnić,ze jeszcze na coś go stać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 złociszów taka ośla pała zwraca sie do Ciebie po imieniu.No cóż może lubisz aby szacunku Tobie nie okazywano.Przecież ślepy nie jest widzi jaki tytuł tematu jest a pozwala sobie na perfidną arogancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy :D:D świeta prawda :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 złociszów
uważaj dziadek bo korek trzaśnie i po romansie:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest właśnie przykład moich wcześniejszych wpisów. Tutaj nie da sie normalnie rozmawiać po prostu :( Pozdrawiam was, ale myślę, że kafateria dzięki tym dzieciakom, już nigdy nie będzie taka, jaka była kilkanaście lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahhaahhahah:):):):):) JEDNAK ZGŁOSZĘ TEN TEMAT DO LIKWIDACJI... ALE CO SIĘ UŚMIAŁAM TO MOJE :) hihihi,,,, hihihi... " GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×