Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

Bardzo fajne i sensowne te postanowienia :) Trzymam kciuki za wyniki badan. A ja namowilam Malzona, zeby z okazji Dnia Kobiet zamiast na lody (uwialbiam! a mamy jedna taka lodziarnie w miescie, prowadzona przez wloska rodzine, w ktorej maja galki lodow w tej cenie co wszedzie, ale 2 razy wieksze - ja nie jestem tam w stanie dwoch zmiescic :P) zaprosil mnie na basen. Bedzie zdrowsza rozrywka dla obojga, bo Malzon taka sama wydra uwielbiajaca wode jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :D Z okazji naszego święta życzę wszystkim spełnienia marzeń o szczupłej sylwetce i zrzucenia wielu kilogramów bezboleśnie :) Muszę się pochwalić :) Czekałam chyba z 5 dni żeby waga drgnęła i dziś zamiast 76 .... 74,9 :D Nie wiem jak to się stało że przez 1 dzień taki spadek, ale jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa. Moja 6 z przodu do lata robi się coraz bardziej osiągalna. Zapraszam na poranną kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja też życzę wam spełnienia marzeń i pięknych ciał na wiosnę i lato a przede wszystkim ZDROWIA!!!!!No to co kawusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki Myslałam ze to ja będe pierwsza z zyczeniami a tu Grubcia zrobiła psotke o 3 nad ranem :) Ode mnie,spełnienia marzeń-wiadomo jakich,więcej usmiechu i wiary że sie uda:) dla Wszystkich babeczek przepiękny utwór https://www.youtube.com/watch?v=19o5XA63xHc Koszulko-gratulacje!!! Oczywiśce ze będzie 6 z przodu,ja tez marze juz zeby 7 zobaczyć.nie wazyłam sie dzisiaj,zrobie to w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzieliłam się z Wami moimi widokami z okien :) wprawdzie jeszcze tak pięknie i zielono nie jest, ale czekam na wiosnę z utęsknieniem. Koszulko mega gratulacje, na pewno do lata zobaczysz szóstkę z przodu. Ja już jestem po śniadaniu, zjadłam 2 kromeczki ciemnego chleba z wędlinką i dużą ilością ogórka.O dziesiątej trzydzieści jogurt. Nie mogę się poddawać, na wadze tego nie widać, ale przecież optycznie na pewno się zmniejszyłam. Jak pojadę so mamy mojej zważę się na jej wadze. Tak dla porównania.Piję herbatę zieloną, muszę z powrotem nauczyć sie pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubciu,widoki całkiem miłe dla oka : Ja takie mijam w czasie podrózy rowerem. Pamietaj aby wazyć sie rano /po wysiusianiu/ na golaska,ja tak robię,kiedys wyczaiłam ze bluza wazyła prawie 1 kg :) Pic trzeba,ja bardzo lubie mineralna niegazowaną,zreszta moje dziecko mi wtóruje,nie kupuje tych soków ze sklepu,bo to sam cukier,jezeli już...to robie sama z marchwii np Esh-świetne propozycje,znalazłam tez cos dla siebie :) Zawsze wystrzegałam sie mozarelli nawet light,a tu jedną kulke z pomidorkiem mozna ,wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam jeszcze,mam nadzieje ze Esh sie zgodzi ze mna ,do sniadania np zamiast kawy zrobic sobie kako ale z mleka 0,5% mam na mysli KAKAO prawdziwe /np to z wiatrakiem/ ja dodaje jeszcze słodzik,a czasami to i bez słodzika wypiję.Ma duzo magnezu,więc z pewnoscia poprawi nasze samopoczucie :) Moje sniadanie -2 kromeczki z cyklu pieczywko fitness ,2 kawałki serka białego i to kakao wyliczyłam,ze jest to ok 260-280 cal /kromeczka 1 ma 77 tak było napisane na opakowaniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego kobitki!! Przede wszystkim zycze Wam i sobie osiagniecia upragnionego celu wagowego ;) Grubcia masz piekny widok z okna, ja mam podobny ale nie az tak ladny :P Koszulka gratulacje!! i byle do przodu, ja pozniej tez sie zwaze, moze 67 rowne bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysl z tym kakaem ale ja chyba nie wytrzymam bez kawki porannej :) Owocku mniam sniadanko ;) ja pol bulki grahamki z serkiem i ogorkiem i kawa z mlekiem ogladalyscie wczoraj na TVN style program Zdrowie na widelcu?? Bylo wlasnie o sniadaniach. Dowiedzialam sie ze w niektorych jogurcikach owocowych jest nawet 14 lyzeczek cukru ;/ i ze niektore ciemne pieczywo wcale nie jest ciemne tylko farbowane jakimis substancjami zeby tylko wygladalo jak ciemne... Trzeba czytac etykiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrauhehe Masz 100 % racji,własnie trzeba czytac co jest napisane na etykietach.Program jest mi znany :) Podobnie jak "Wiem co jem" Pieczywo zazwyczaj kupuje w znanej mi od dziecka piekarni,tam jest zawsze kolejka,bo słynie z tego ze nie uzywaja zadnych ulepszaczy itp Ten chleb co teraz jem to jest pakowany hermetycznie /akurat jego kupiłam w spozywczym/wszystko jest opisane :) A co dodaja do tych wędlin za 14 zł i tańszych...to jest masakra. Mrauhehe,tez masz pyszne sniadano :),nawet jakbys 1 bułeczke zjadła,to nie zgrzeszyłabyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, grubciu! Świetny widok z okna i super okolica na spacery! Lubię takie spokojne miejsca blisko natury... Zgadzam się z owockiem, wodę pić trzeba! Ja też mam problem z regularnym piciem dużych ilości wody no ale jak trzeba to trzeba. Kiedyś ktoś na tym forum (albo na fitnesie) dodał link do filmiku na youtube dlaczego trzeba pić wodę i ten filmik wiele mi rozjaśnił. I to nie jest tak, że każdy musi wypić np 2 litry dziennie- to się liczy indywidualnie do wagi. A z tym chlebem, jak i z wieloma innymi rzeczami to wg mnie jest chamstwo! Człowiek myśli że kupuje coś zdrowego a tak naprawdę nieświadomie się truje. Powinny być mega kary za takie kłamstwa. Dla mnie chleb razowy to chleb razowy a nie jakis farbowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te jogurty,tez masakra...lepiej kupic naturalny i do niego dac owoce:)Ja mam słabosc do Activii,ale w wersji z owsianką nie jest słodki i ma bardzo mało kalorii jak na jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie najlepiej jest kupowac w sprawdzonej piekarni gdzie mamy pewnosc co do jakosci. pokazywali nawet taka oszukana bulke. miala taki karmelowy kolor bo wlasnie dodaja karmel i taki kolor wychodzi. latwo mozna sie naciac ;/ ale teraz to tak ze wszystkim, koszulko masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszulko,,,tak to jest chamstwo...i powiem Wam że za komuny nie było takich jaj..tzn farbowania chleba np.A teraz aby tylko skusić,a to zapachem,a to kolorem,zeby tylko sprzedac g...o zarobić,a to ze sie ludzie trują...kogo to obchodzi? Jak ja zobaczyłam co dodaja do tanuch wędlin to myslałam ze z fotela spadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazywali własnie w programie "wiem co jem" co dodaja do takiej kiełbaski za 14 zł...otóz na kg kiełbaski mięska było ok 30 dag a reszte..to robili taka paciarę /fuuu/ jakis proszek o smaku kiełbasu i woda zeby zwiekszyc objetosc,to wszystko było pieknie przyprawione,aby ładnie wygladało i kusiło zapachem..SKANDAL...:( Od tamtego czasu kupuje szynke taka tredycyjna ..niestety cena to ok 28-30 zł...ale wole pare deko takiej niz pół kg tamtego syfu..U mnie w domu i tak bardziej wolą nabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze sa parowki podobno ;/ jest w nich wszystko oprcz miesa... moja znajoma wyjechala do anglii do pracy i pracowala przy kurczakach. opowiadala ze zielone, zgnite kurczaki myli w plynie, prali pozniej pakowali i to szlo na sklepy. mysle ze w polsce niedlugo do tego dojdzie albo juz doszlo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, teraz strach coś kupić, albo nieświeże, albo taki skład, że włosy dęba stają :-( Ja też ostatnio kupuję mało wędliny, jak już to takiej droższej. Wogóle szynki często są niedobre. Dietetyczka z jogurtów polecała naturalny, a z owocowych Jogobellę light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrauhehe,czego nie mieszkasz z moim mieście? Poszłybysmy razem na zakupy te spozywcze :)) A tak sama muszę iśc,ech :( Chciałabym do konca czerwca tak z 8-9 kg..wyciagnełabym mojego męża do Rzeszowa do mojegu ukochanego Kappahl .Jestem zachwycona tym sklepem,pomijam ze jest rozmiarówka od 34 do 52 chyba,to rzeczy sa niepowtarzalne.. A odnosnie tych kurczaków-wiem,ze tak robią...dobrze nawet w Polsce miec znajoma na "mięsnym" zawsze mrugnie okiem jak jest cos nie do konca świeże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pisza o nowej aferze mięsnej w onet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze byloby isc na zakupy z osoba ktora cie rozumie :) doradzalybysmy sobie hehe ;) ja poluje na kurteczke skorzana tzn skoropodobna. juz mam nawet upatrzona i buty tez by mi sie przydaly nowe i spodnie. i wogole wszystko. kocham zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam niedawno ta jogobelle light o smaku grejfrutowym, faktycznie jest slodka i taki dziwny smak miala ale moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×