Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość Malutka truskaweczka
My też byliśmy na spacerku, mały smigał na rowerku :) aż miło było popatrzeć jak brykał, teraz zjadl kolacje i zaraz pojdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie młode mamusie w tak piekny poranek . weekend nam minął stanowczo za szybko , była piekna pogoda mały spedzał mnóstwo czasu na dworzu , spacer , rowerek , zabawa na placu zabaw :) przyprowadzalismy go do domu to wygladał jak mały powstaniec , wszystko brudne w piachu , spodni na kolanach to doprać nie mogę ale to nic bedzie miał jedne takie do zabawy w piaskownicy. wczoraj byliśmy u moich dziadków na wsi babcia dała mi jajek , ziemniaków. młody wybawił się ze swoim psem którego musielismy zostawić u moich dziadków bo w bloku po pierwsze by się męczył a po drugie jest za duży . w Piatek muszę wziąć sobie wolne bo dziadek ma zabieg na jaskrę i muszę go zawieść do szpitala a szpital wojewódzki jest ponad 200 km od nich . a dzisiaj poniedziałek powrót do szarej rzeczywistości :( . Rafał niedługo wyjeżdza na ponad miesiąc na poligon i znowu sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
czesc kochane ja ostatnio nie mam zbytnio czasu zeby siasc i popisac z wami masa zalatwien z tym weselem plus piekna pogoda wiec nie siedzimy w domku. dzisiaj tez slicznie!! a dopiero 9! masakra a u was co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam was, u nas też piękna pogoda. weekend zwyczajnie przeleciał mi między palcami, tak szybko czas mija, chciałabym żeby trochę zwolnił. :) młody też wczoraj nie miał czasu na siedzenie w domu. Teraz też coś zjemy, wstawimy pranie i pójdę na spacer z Patrykiem jutro pewnie pojedziemy do mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witam.;) faktycznie dziś pięknie. z mała już przed 8 wyszlam z mała na dwór. w słońcu ponad 30 stopni jest... teraz przyszłam to naszykuje obiad i pójdziemy na długi spacer. jak wrócimy to tylko nastawie żeby Mateusz zjadł przed praca.. tak pięknie że nawet mi sie nie chce nic w domu robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
u mnie 25stopni w CIENIU!:) bardzo sie ciesze kocham słonce. obiad juz zrobiony pranie powieszone pokoje lśnią wiec mam czas na nic nie robienie;p dzisiaj po poludniu wybieram sie na spacer z psinka moja uwielbia biegac :) dziewczyny zastanawiam sie nad imieniem bo nie wiem czy wam mowilam ale dziewczynka bd:P no wiec co sadzicie o Lenie albo Julce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
a co do majowego weekendu to wybieramy sie na te cieple zrodła na słowacje na 5 dni z moimi siostrami i ich facetami i moze moi rodzice pojada jak sie zdecyduja w koncu bo u nich ciezko z braniem urlopu wiadomo jak to lekarze:) ale moze sie uda. Buziaki kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 555 gratuluje córeczki :) nie wiem gdzie mieszkasz ale na pewno nie na mazurach u mnie jest 14 stopni i pizdzi jak w kieleckim , co prawda słońce jest ale wiatr zimny . co do imienia to wasza indywidualna decyzja tobie ma się podobać a nie innym . Lena , Julia jednym się podoba innym nie choć powiem ci szczerze że jest bardzo dużo dziewczynek o takim imieniu ale powtarzam to twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
u nas jest 35 stopni w cieniu. piekna pogoda:) mlody teraz ma chwile drzemki :) ja wieszam pranie:** hmm pieknie w sam raz na grila:) jak tylko posprzatam drzewo do cieńcia to robimy sobie extra grila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
pomylka 35 w sloncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w miare ciepło 25 stopni na słońcu . mały własnie bawi się na placu zabaw , wiecie własnie z tego placu zabaw jestem najbardziej zadowolona , przynalezy do bloku z balkonu jest na niego widok , spokojnie moge młodego puścić samego się bawić a do tego jest monitorowany , o tej porze robi sie tam istne przedszkole . za jakieś pół godzinki wróci Rafcio z pracy więc zaraz wstawiam ziemniaki . idę sobie kawke zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
mama555 gratuluje. co do imienia to też jestem zdania że wam ma sie podobać chociaż tez zauważyłam że Jen i Julek strasznie sie na mnożyło, daje decyzja należy do was. macie jeszcze dużo czasu.. Zy tu o sprzątaniu a ja mam w domu sajgon. stwierdziłam że mam dzisiaj dzień lenia i nic nie zrobiłam. tylko obiad i pranie. mała marudzi a mi sie spać chce. od 3 nie śpię. Mateusz w pracy. masakra. mam nadzieję że jutro będzie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza mloda mamusia :)
hej mamunki. Chcialam tylko sie przywitac i dodac otuchy tym,ktore nie wierza w mlode macierzynstwo. Ja mialam 18 lat kiedy urodzilam pierwsze dziecko i 20 kiedy urodzilam drugie. Teraz maja lat 16 i 14 wiec to juz samodzielni chlopcy majacy swoj mlodziezowy swiat. Ja majac teraz lat 34 zdecydowalam sie na jeszcze jedno dziecko, ciekawe jak to bedzie tym razem. Na pewno duzo gorzej przechodzi sie ciaze :/ a i sil nie ma juz tyle co wtedy kiedy mialo sie lat 18 :) zycze Wam duzo optymizmu i nie bojcie sie-poradzicie sobie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny , jak wam minęła noc ? ja się o dziwo wyspałam jak nigdy , zaraz do pracy wychodzę , mały do przedszkola . cholera nici z majowego wyjazdu :( Rafałowi słuzbe przydzielili z piatku na sobotę ... może w sobotę skoczymy do znajomych na działkę na grilla ale napewno nie ruszymy gdzies dalej tak jak mielismy w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie.;) o dziwo całkiem dobrze dzisiaj spalam razem w mała więc dobrze sie czuje. Mateusza mama mi już o 5 rano ciśnienie podniosła. przylazla i stwierdziła że mam jechać z mała do lekarza czy przypadkiem chora nie jest bo dziwnie wygląda. a ona wczoraj wieczorem miala kolke. 6 godzin nie spala, może z 10 minut i zmęczona, oczy miala podpuchniete troszke po tym i nic więcej. i mówię że ona nie jest chora tylko zmęczona ta koka no chyba że przeziębienie bezobjawowe bo nie na gorączki ani nawet katarku. kompletnie nic. a ta do mnie że zaniedbam mi w szpitalu wyląduje bo przejdzie na oskrzela. nosz kur... jak mi jeszcze raz przyjdzie to jej powiem niech wyjdzie. już Powiedzialam do Mateusza że wywiesze kartkę na drzwiach nie wchodzić bo przeciez nie będę sie w pokoju na klucz zamykać.. wczoraj to samo. mała zaczęła trochę marudzic a oni że na ręce wziąć. mówię że próbuje ja oduczyc właśnie od rąk i jak nie śpi to leży a ja tak ja zajmuje zwłaszcza że ona patrzy i słucha jak sie do niej mówi albo jak zabawka grzechocze a ci już nauki że przecież dziecko dużo bliskości potrzebuje, żeby dużo nosić, przytulac. no ja rozumiem trochę ale nie cały dzień.;/ Sasandra my od długi weekend też grilla chcemy zrobić zwłaszcza że akurat moje imieniny są.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamusiu no niestety mieszkanie z rodzicami wiąże się z takimi nieprzyjemnymi sytuacjami . może wytłumacz jej na spokojnie że jesteś jej bardzo wdzięczna za wszystkie rady ale to twoj dziecko i ty jesteś Lilki mamą i wiesz co dla niej najlepsze a jezeli bedziesz miała jakieś wątpliwości to poprosisz ją o jakieś wskazówki . muszę się wam pochwalić :) idziemy dzisiaj mieszkanie ogladać które chcemy kupić , ogladalismy zdjęcia w necie i w sumie jesteśmy zdecydowani . a nie ukrywam że super okazja 63 m2 3 pokojowe w nowym budownictwie mieszkanie po generalnym remoncie i tylko 130 tys . właściciel tego mieszkania stwierdził że na starośc woli mieć własny dom który buduje i chce go jak najszybciej skończyć a brak mu kasy na dalszą budowe więc zalezy mu na tym żeby mieszkanie jak najszybciej sprzedac . tak więc jedziemu na 19 je obejrzeć i jak coś to staramy się o kredyt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehehehe
młoda mamusia.;)- teściowa jest u siebie w domu a tobie jak się coś nie podoba to pakuj się i wynajmujcie sobie sami mieszkanie . Swoja droga z Ciebie tez niezła zołza ...jak po porodzie dupy nie mogłaś ruszyć to teściowa była dobra do opieki nad mała a teraz obojętnie co zrobi to ci przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
Sasandra- młodzi, pracowici ,zaradni rodzice .Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na placu zabaw mały bawił się w piaskownicy i w pewnym monencie woła mnie , wygladam przez balkon i pytam się co się stało o on mówi ,, mama takie dziwne długie zwierzatko różowe ogonkiem macha i oczu nie ma ,, wyciaga rękę i pokazuje mi wielką dzdzownice , mówie żeby ją na trawę gdzieś z boku połozył a on do mnie że do domu chce ją zabrac i bedzie się nią opiekował :) ma dzieko pomysły . o 14.30 kończe prace lecę po małego i na 15.30 idziemy na basen , uwielbia pływać a są 2 razy w tygodniu zajęcia dla dzieci z instruktorką . wczoraj wieczorem zrobiłam gulasz więc dzisiaj tylko ryż albo kasze ugotuje i obiad z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
kurde współczuje Ci mieszania z tesciową wiem ze napewno duzo Ci pomogła ale kurde przesadza moim zdaniem i wcale Ci sie nie dziwie,powiedz Twojemu zeby pogadał z mama zeby lekko mówiąc sie nie wtrącała bo przeciez wiesz najlepiej co jest Twojej córeczce ! super mieszkanie Ci sie trafiło!! oby wszystko było oki trzymam kciuki:** my w weekend przeszlismy rozmowe z moimi rodzicami i tez sa zdania zebysmy dom kupili i wcale sie nie gniewaja ze niby dostalismy od nich mieszanie super a wolimy dom oczywiscie mama juz zaczeła drukowac zdjecia domow i przysyłac znowu chce pomoc a mojemu to tak srednio sie podoba tzn bardzo jest im wdzieczny ale wiecie On jest bardzo samodzielny i zaradny ale wiadomo ze super i lepeij jest przyjac pomoc niz brac kredyt jakos to przyjął i sie zgodził wiec spotkanie odbyło sie bez obrazania i wszysko ok. dopiero w styczniu zaczniemy poszukiwania bo w sierpniu to wesele potem pazdziernik malutka sie pojawi wiec nie chcemy tak na szybkiego sie przenosic itp. Fajnie ze nam wszsytkim tutaj sie dobrze układa i w rodzinie i w pracy i w ogóle:) mój dzisiaj znowu poleciał w delegacje wraca w piątek:)moze do zakopanego jak bd pogoda:) ja dzisiaj do przyjaciółki jade bo obiecałam że podwioze ją do lekarza z córeczka ma 3latka:) słuchajcie mam pytanie bo jak narazie zamówiłam kołyske http://allegro.pl/kolyska-first-years-5w1-swiatlo-melodie-wibracj-i3189129504.html i wiem ze starczy mi na 4,5miesięcy bo kolezanka miała taką więc łóżeczko dopiero bd kupowała póżniej chciałabym drewniane polecacie jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
super ze chodzisz na basen ja tez bylam pare razy ale kurde kiepsko pływam..;p przewaznie to z ta przyjaciółką i jej córką więc wiadomo woda po pas to nie ma strachu;p ale kurde na ten większy to się boje;p próbowałam sie nauczyc ale kiepsko mi szło;phehe a mały jak sobie radzi? lubi basen? kurde super sie wam trafiło to mieszkanie bardzo wam gratuluje kochana;*** ja kompletnie nie wiem co dzisiaj zjem chyba po prostu jak pojade to gdzies sie zatrzymam no bo wiecie sama jedna jestem to nie chce mi sie gotowac;p fajna pogoda troszke sie chmurzy ale jest ciepło:) podobno dzisiaj u mnie maja byc burze zobaczymy jak to bd poki co sie nie zapowiada:) Sasandra suepr macie ze z balkonu widac plac zabaw i ze monitoring nie musisz sie martwic az tak o małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian2@tlen.pl
ja mam 21 lat i 4 letnie dziecko, nie planowalam ale mam kocham szaleje za moim dzieckiem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama555 ja miałam od początku zwykłe drewniane łóżeczko bez żadnych udziwnień i materac gryczano kokosow . łóżeczko było z baldachiem i miało taka matę między szczebelkami żeby dziecko rączek nie włożyło . a i bardzo przydatna okazała się szuflada pod łóżeczkiem w której mogłam schować pieluszki itp.zwróć uwagę by łóżeczko było regulowane na wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja umiem pływać , wychowałam się nad jeziorem więc pływanie było rzeczą oczywistą , jako nastolatka byłam ratownikiem WOPR , a mały po mamusi chyba odziedziczył zamiłowanie do wody , największą radoche miał w tamtym roku jak kajakiem pływał :) a na basenie zakładam mu rękawki i sam pływa teraz ma face żeby mu jeszcze okularki zakładać i uczy się nurkować :) mieszkanie fakt okazja ale wiesz zdjęcie zdjęciem nie ma jak to na własne oczy zobaczyć alatego dzisiaj jedziemy obejrzec i jak coś to działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
no najlepiej samemu zobaczyc wiadomo trzymam kciuki:)! zazdroszcze Ci tego pływania no ale wszystko przede mną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama555 wszystko przed tobą , a basen w ciązy to fajna sprawa . Słuchajcie wczoraj przyszła do nas stażystka , dziewczyna 19 lat i szefowa powiedziała że będzie pracować razem ze mna i koleżanką i poprosiły was by nową kolezankę zapoznać ze wszystkim , przedstawiła się nam my jej też no i coś chciałam żeby zrobiła ksero dokumentów czy coś i mówie do niej ,, Magda czy mogłabyś mi skserować dokumenty ,, a ona do mnie że przede wszystkim to Pani Magdo a po drugie ona jest tu 2 dzień i muszcze się nie oswoiła ze wszystkim , o 10 zostawiła wszystko i wyszła bo powiedział że idzie na kawę i coś zjeść na miasto że w prawie pracy pisze że przerwa jej się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
ja pierdziele! masakra! Ej zamiast sie z wami zapoznac i miec fajne stosunki bo przeciez w podobnym wieku jestescie 5lat róznicy? kurde co za tupet az w szoku jestem! i co jej powiedziałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic jej nie powiedziałam ale koleżanka to słyszała i powiedziała że jak nie chce to niech nic nie robi ale to nas zapyta kierowniczka o opinie na jej temat i będziemy musiały jej powiedziec jak się stara . ale ona i tak nic sobie z tego nie zrobiła i tak wyszła na przerwę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
ojoj sasandro, ja to bym jej odrazu powiedziala ze to ona jest tu dka.was a nie wy dla niej, u nas pogoda fajna :) teraz ide na ogród a pozniej bede sprzetac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za chwilę kończe prace , lece po młodego i na basen , pogoda nie za ciekawa niby ciepło ale słońca nie ma . dzisiaj troche zabiegana jestem ale aby do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×