Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Hejka :) młoda mamusia ;) nie zwracaj uwagi na takie docinki :) ja też aktualnie jestem w trakcie starania się, źeby skończyć szkołę i jakoś żyję. . . :) wkońcu wszystko co robimy to z myślą o naszych dzieciątkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) młoda mamusia ;) nie przejmuj się takimi komentarzami. . . też jestem w trakcie starania się, żeby skończyć szkołę i jakoś żyję. . . wkońcu wszystko co robimy , to z myślą o naszych dzieciaczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,........
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę :) własnie jesteśmy po kolacji włożyłam naczyna do zmywarki i zaraz uciekam pod prysznic , przyjechał mój brat z dziewczyną posiedzieli i niedawno pojechali jutro też mają wpaść . przywieżli mi troche niemieckiej chemii , proszek płyn do płukania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja wykapałam mala, nakarmilam i zasnela.. Ja też zaraz pod prysznic.. Dobrze że ten dzień już sie kończy.. Jutro może wybiorę sie do mamy a później do znajomej bo Mateusz ma dniowke w pracy to nie będę sama siedzieć,a Wieczorem sąsiedzi maja wpaść. Nie chce mi sie nic szykować, tylko kurczaka chyba upieke bo w planach był grill ale pogoda nie dopisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz siema :p moja Niunia leży, patrzy w tv i ssie sb rączkę ;) niedługo idziemy się kąpać i spanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, dajcie spokój z tą pogodą. . . :/ na centymetr nawet nie da się wyjść z chaty. . . Majówka z*******a nie ma co. . . :/ chociaż u mnie niby jutro ma być 18 stopni ze słońcem, zobaczymy ile w tym prawdy. . . oby coś, bo wyszła bym z małą, już mi odbija od tego siedzenia w czterech ścianach. . . :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę wpadne, pochwalić się, że u mnie dzisiaj była wspaniała pogoda, w cieniu 23 stopnie, ale na słońcu 30, tak więc mężuś chodził tylko w spodenkach i T-shertcie, także nie w całej Polsce padał deszcz i było zimno :) Witam nową koleżankę :) Jak ma na imię Twoje maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny ja rowniez jestem chetna sie dolaczyc do waszego grona :-) mam 18 lat i 5 miesieczna corke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witam wwszystkie mamy. Ale wam zazdroszczę tego słoneczka. U mnie dzisiaj ma być ładnie ale to sie okaże. Ja jestem w drodze do mamy, Lilka śpi w wózkt. Jestem w szoku dzisiaj prawie całą noc przespala. O 21 po jedzeniu zasnela i wstala dopiero o 3. Zjadła i spala dalej. A tak to zawsze maks co 3 godziny wstaje jeść. Miłego dnia!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaania939393939393
hejjj;) zaszlam w ciaze majac 18 lat i zmiescilam sie zeby urodzic majac 18..synek ma prawie roczek i jest przeslodki:) radzic radze sobie;) dzieci juz nieplanuje, a bobo bylo planowane...majac 25 lat moje dzidzi bedzie mialo 7 :D i bedzie superrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampeczka001 - moja dzidzia nosi imię Nikola :) ale ładnie u nas dzisiaj :) Kurcze, za jakiś czas wybieramy się na spacerek nie ma co :p moja mała też ładnie dzisiaj spała. . . od północy przebudziła się tylko raz nad ranem na małe co nie co, potem spała do 9. . . :p pozdrawiam no i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaania9393 i tak dalej :D - gratuluję i podziwiam że tak szybko się zdecydowaliście na bobasa :) u nas było nie planowane, ja najpierw planowałam skończyć szkołę, znaleźć pracę i jakoś w wieku 25 lat byłam zdecydowana mieć bobasa :) a wyszło na to, że zaszłam w ciążę mając 18 lat, urodziłam mając rocznikowo 20 i jak ja bd miała 20, to moja córa bd miała 5 xD no cóż. . . takie życie i ot taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam problem. . . mógłby mi ktoś pomóc? :( otóż moja dwumiesięczna córka nagle zaczęła rzadziej jeść. . . do tej pory jadła 120 ml co 3 albo nawet i co 2 godziny, a od przedwczoraj jak zje z 3 stodwudziestki na dobę to jest dobrze :( czy ktoś wie o co chodzi lub miał podobny przypadek i mógłby pomóc? bardzo się martwię, że coś jest nie tak, bo to do mojej Niuni strasznie nie podobne. . . picie pije normalnie co najlepsze. . . :( myślałam chwilowo, że może już nie potrzebuje tak często jeść jak na początku, ale czy to możliwe?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
MłodaaMamb a dużo pije!? Może ona sobie żołądek piciem zapełnia? Moja też teraz rzadziej je. Zwłaszcza jak jest ciepło. Jak np po 3 godzinach zacznie płakać to mleka nie chce bo wypluwa, wypycha butelke jezykiem i wg. A herbatę jak jej dam to pije. Mleka zjada tak 90-100ml. I tak z 5 razy na dobę. A wczoraj np zjadła 150ml a później prawie 7godzin nie chciała jeść tylko herbatke piła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie pije aż tak dużo fest. . . właśnie probuję dać mleko to jest tak samo jak u cb młoda mamusiu, że wypluwa mleko, smoczek Wypycha. . . Widac nie jest głodna. ale czemu. . . :( znajoma powiedziała, że to dlatego że ona już jest starsza i nie potrzebuje jeść tak często jak wcześniej. . . jej synek zaczął też rzadziej jeść jak miał 3 miesiace. . . może to nic strasznego. . . :( moja je teraz robi sb minimum 4 godzinne przerwy, dzisiaj np od 9 nic nie je :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Pogoda dzisiaj piękna u nas ale chyba później będzie padać bo tak sie coś zapowiada... Byłam u mamy, później trochę z koleżanka na spacerze to odrazu wróciłam zakupy.. Teraz siedzę z mała w parku, a zaraz zajde do Mateusza do pracy bo mam niedaleko. No a koło 16 do domu pojedziemy bo Mateusz tak pracę skończy. Rano sobie kurczaka w przyprawy dałam to jak wrócę tylko wrzuce do piekarnika i będzie... posprzatane też mam więc nie muszę dzisiaj nic robić. Wogóle to mała ostatnio jakas spokojna że aż dziwne. Zawsze w dzień marudzila a teraz już od wtorku spokój. Chyba to szczepienie tak na nią dobrze wpłynęło. Bo tylko po kapaniu troszkę marudzi ale nie Dlugo i to pewnie ze złości bo bardzo lubi sie kąpać. Jak ja wkładam do wody to odrazu sie cieszy i rozkłada ręce i nogi żeby ja myć. Jak już umyje to zaczyna machac nogami tak jakby sie domagała że chce jeszcze. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Moja wczoraj skończyła 7 tygodni. A na raz nie chce zjeść więcej niż 120ml? Koleżanka ma rację, ona teraz będzie jeść rzadziej bo jest coraz większa ale będzie też zwiekszac sobie porcje... Co do picia to mi pediatra powiedziała że nie powinna wypijac więcej niż 100ml wody lub herbatki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) witam nowe koleżanki .. u mnie pogoda taka że szkoda gadać,wkońcu południe polski heh co do karmienia a już nie pamiętam jak moja jadła,tyle że zawsze dużo.. ale zdarzało się ze miała gorszy apetyt ,może to nic złego :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witam Cię Wisienko po dlugiej nieobecności. Jak tam Ci idzie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak powinno być :) jest wesoła, nie płacze z byle powodu także możliwe, że się przestawiła na inny tryb ;)dzięki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampeczka001 - naprawdę?? :) czyli to normalne, że mała z dnia na dzień zaczęła jeść rzadziej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisa_20
Witam wszystkie młode mamy .. ;) W listopadzie ma 20te urodziny ... i jestem w 10 tygodniu ciąży !!!! :) To moja trzecia ciąża dwie poprzenie zakończyły się niepowodzeniem ;( A teraz jest wszystko dobrze mimo że ginekolog mnie troche nastraszył .... :D Ale jestem pełna nadziei xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisa_20 - witam :) gratuluję i powodzenia, napewno wszystko bd dobrze :) a tak poza tematem to z którego listopada jesteś? ja też w listopadzie Koncze 20 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodaa mamo Twoja córeczka jest jeszcze bardzo mała i narazie przejmujesz się pewnie wieloma rzeczami, ale z czasem zobaczysz że takie zamartwianie się nie ma sensu. P.S. Lepiej żeby dziecko jadło nieco mnej niż za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×