Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

ale u mnie piękna pogoda dziewczyny . słonko świeci cieplutko czuć juz wiosne . wrócilismy ze spaceru . przygotowałam obiad tylko kotlety zostało mi usmażyć , poukładałm małemu ubrania w szafie , mały zasnął jakieś pól godziny temu więc mam chwile dla siebie zaraz kawkę sobie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mały za długo nie chorował , wszystko już było dobrze w środe miał wrócić do przedszkola , wstał z płaczem że go ucho boli , coś mu z ucha leci taki biały płyn i ma 38 stopni gorączki , jak Rafał wróci z pracy to do lekarza jedziemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
ja też niedawno wróciłam do domu. Mała przynajmniej trochę pospala bo wózek i fotelik w aucie to jedyne gdzie w dzień dobrze śpi. w domu jakoś jej to spanie nie idzie... Mateusz pojechał do pracy.. teraz częściej pracuje i dłużej bo nie 12 tylko 14-15 godzin.. dzisiaj pojechał na 16 i do 8rano... niby nie za fajnie bo mało w domu jest a z drugiej strony bo weźmie prawie 2 razy większą wypłatę to będzie można w coś to złożyć. dodatkowe pieniądze nigdy nie wadzą.. muszę napisać wypowiedzenie umowy z cyfrowym polsatem bo trzeba 3 miesiące wcześniej a mamy do lipca. mieliśmy tylko zmienić pakiet na inny ale Mateusz coś nawymyslał żeby zrezygnować całkiem i wziąć od nowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
czesc kochane ja mam duzoo spraw zwiazanych z weselem na glowie ale super dzisiaj zamowilam zaproszenia;p bylam z kolezankami na sacerze z psem bo super fajna pogoda. maja dzisiaj do mnie wpasc na noc wiec szykuje sie babski wieczor;p ogolnie czuje sie dobrze wyniki badan tez ok no i maluszek na nastepnej wizycie bd wiedziala co mam;p a w 20tygodniu umowilam sie na 4d a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
a co do cesarek to nie prawda moja ciotka miala 4 i wszystko ok. pytałam taty tak z ciekawosci i mowi ze teraz wykonuja po 4,5 ale zkazda jest wieksze zagrozenie i zalezy od stanu pacjentki jak jej organizm zareaguje i czy lekarz sie podejmie itp. tak wczoraj rozmawialam ze znajomymi i chce miec góra 2dzieci narazie to jedno a drugie tak za 4,5lat:) a wy jak sie na to zapatrujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
mama to pochwal jak będziesz wiedziała co w sobie nosisz... co do dzieci to u mnie sie okaże. najpierw myślałam że następne za 3 lata. Mateusz też tak chce. ale doszłam do wniosku że za 3 lata Lilka do przedszkola a ja najpierw pomyśle o jakiejś pracy. chociaż z rok popracować i dopiero mogę zacząć myśleć o 2 dziecku. ogólnie chce mieć dwoje lub troje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
a z tymi cesarkami to moja ciotka też miala 4 i jest ok. jak pytala lekarzy czy kolejna cesarka nie będzie zbyt dużym zagrożeniem to powiedzieli że nie, a jeśli by tak było to by jej powiedzieli żeby rozważyła możliwośc podwiązania jajników.. zwłaszcza że ona ze względu na chorobę nie może rodzic sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama555 zazdroszcze Ci tego biegania w związku z weselem , bardzo mile wspominam przygotowania do ślubu , ja miałam ślub wojskowy czyli mąż w mundyrze szpaler itp . oj ale kiedy to było ... brałam ślub w lipcu było strasznie gorąco . dużo osób planujecie zaprosić na uroczystość ? ja na razie na następne dziecko się nie zapatruje i szczerze to raczej nie planuje więcej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Sasandro jak u lekarza? :-) Mama555 a twoj tata jest ginekologiem ? Mloda mamusiu nie rezygnuj z cyfrowego polsatu, mi teraz sie skonczyla umowa i przedłuzylismy i dostalismy dekoder z nagrywarką za 49 zł, i 49 płacimy miesięczny abonament a dodali nam 20 nowych kanałow ,według mnie to sie opłaca bardzo. Mojej teraz nagrywam bajki na to bo ma taką jedną ulubioną i potem jej puszczam także bardzo fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze drugie bym chciała w wieku 25 lat , chociaz w sumie nie wiem ale fajnie by bylo gdyby mała miala rodzenstwo :-) chociaż wolałabym wpaść to bym sie nie musiala zastanawiac co by bylo gdyby , oczywiscie nie teraz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Wisienko mi Mateusz coś trul o rezygnacji bo dzwonił do nich sie dowiedzieć co i jak bo my mamy ten duży pakiet za 99.90zł a chcemy zmniejszyć bo nam to nie potrzebne i tam mu babka powiedziała że już 3 miesiące wcześniej musi podać na jaki pakiet chce zmienić itd. później miesiąc przed końcem umowy jakieś pismo do nich wysłać o zmianie i zostaniemy przy tym dekoderze co mamy. jakoś tak mi Mateusz to mówił. no i on stwierdził że lepiej zrezygnuje i weźmie od nowa żeby później sie nie okazało że jednak nie może zmienić na taki pakiet jak chce, a ja mu sie w to nie wtrącam. niech robi jak uważa. Mała mi Ciągle marudzi. Na rękach śpi a jak tylko ja odłoże to płacz. ciekawa noc przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , byłam z młodym u lekarza nic nie stwierdził , powiedział że może spał na tej stronie i ucho sobie przygniutł . wczoraj się z moim pokłóciłam , przyjechał z pracy jakoś ok 18.30 bo miał odprawe , zjadł i usiadł do kompa w trakcie uświadomił mnie że maj- czarwiec jedzie na 1,5 miesiaca na poligon do Drawska Pomorskiego , więc zostane sama , zaczełam się uczyć mały marudził a Rafał nic siedzi na allegro i samochody ogląda . mały płacze , ja książki i notatki na całym łózku a on się pyta czy kawki sie napijemy bo jak coś to żebym zrobiła , tu już nie wytrzymałam powiedziałam żeby dupe ruszył sprzed kompa i zajął się małym , że ja nie siedzę cały dzień na kanapie i maluje paznokcie tylko w domu robie wszystko . obraził się i spał na kanapie , i dobrze mu tak , dzisiaj też przyjdzie zje i na trening leci , ale mam zły humor od wczoraj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
moj tata jest chirurgiem:)ale cos tam sie zna i pytał kolegów. ejj super ślub! mundur i w ogóle;p ja w sierpniu tez mam oby byla fajna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
a gosciu około120. kurde nie fajnie ze sie pokłóciliście ale bardzo dobrze mu powiedziałaś!!:) moze dzisiaj jakos Cie przeprosi;p kurde 1,5miesiaca bd sama? przerąbane no ale takie życie a to pierwszy raz czy juz zostawałas sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama555 nie pierwszy raz zostaje sama na tak długo , zreszta chyba przyzwyczaiłam się do tego , pierwszy tydzien jest najgorzej a potem mozna się przyzwyczaić . co do kłótni to już dzwonił przeprosić , my nie umiemy sie długo gniewać . Ja na slubie miałam ok 90 osób a najwiekszym błędem było to że płacilismy za dzieci ( co prawda chyba tylko 50 zł od dziecka ) ale było kilkoro dzieci które i tak siedziały na kolanach rodzicom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co slychac , sasandro dobrze ze malemu nic nie jest a ten bialy płyn z ucha to co było ? Mama555 by zaprosilismy 140 ludzi a przyszlo 120, jeszcze bylo kilka par ktore potwierdzily ze będą a nie przyszly,a miejsca musieliśmy zapłacic ,tak samo jak paczki z ciatkami byly zamowione dla gosci... Mloda mamusiu to duzo placicie za ten abonamert ale to pewnie jakis wypasiony pakiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten biały płyn to była woskowina , wieczorem go kompałąm wody do ucha się dostało i wyleciało nastepnego dnia . Młoda mamusiu my płacimy 48 zł a mam telewizję razem z internetem , 108 kanałów a internet 8 czegoś tam mega :) wczesniej mieliśmy z orange tv+internet to płaciliśmy 112 zł ale to jakis pakiet specjalny był gdzie net smigał aż miło i dodatkowo dużo kanałów było sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
my mamy juz potwierdzone miejsca kto bd tak ze luz:) a nawet jak komus jednak w ostatniej chwili cos wypadnie ( wątpie) to trudno takie zycie:) pogoda w miare a u was jak? dzisiaj na obiad kluski śląskie z sosem grzybowym i pomidorówka:) super ze z małym ok to posłałaśgo w koncu do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w środe idzie do przedszkola a ja wracam w końcu do pracy . pogoda beznadziejna szaro , ponuro ale w miare ciepło . ja dzisiaj na obiad zrobiłam rosół a kurczaka podsmazyłam do tego kulki ziemniaczane i sałatka . wiecie jaki swietny makaron w kauflandzie wychaczyłam , z postaciami z bajek , kupiłam małemu autka i postacie z kubusia puchatka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
tez widziałam taki makaron ale w tesco fajna sprawa ;p ide cos zjesc i przed tv papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie.. u nas dziś słońca nie wiele ale za to cieplutko. niedawno wróciliśmy ze spaceru... Wisienko dużo płacimy dlatego chcemy zmniejszyć bo i tak większość kanałów na nie potrzebna. a mamy te wszystkie sporty, filmowe te wszystkie hbo itd.dodatkowo te vod czy coś. nie oglądamy tego a płacić trzeba. bez sensu. Sasandra my nie możemy wziąć pakietu z internetem bo tu nadajniki jeszcze nie dotarły.. mała dziś znow ciągle marudzi. już nie mam pojęcia o co jej chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
witam, :) u nas dzień już zleciał. byliśmy na zakupach kupiliśmy ten prezent na niedzielę. teraz wracamy do domu.. myślałam że kupię sobie zakiet do sukienki ale lipa nie ma na mnie rozmiaru. dzisiaj już w balerinkach chodziłam co zdumiewające wszyscy jeszcze w kozakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Truskaweczko my z Mateuszem dziś bez kurtek wyszliśmy to patrzyli na nas jak na wariatów bo babki jeszcze w płaszczach i czapkach a słońce takie skromne było ale tak cieplutko że do domu sie nie chciało wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
ładna dziś pogoda. cieplutko. wkoncu czuć wiosnę... zaraz mała ubiore i pójdziemy na dwór, ona trochę pośpi i wózku a ja będę miala czas żeby z Mateuszem koło domu ogarnąć trochę. musimy jabłonki poprzycinac. trochę mi sie nie chce a samo sie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . u mnie pogoda beznadziejna słońca brak i mgła straszna . mały w przedszkolu ja w pracy , oj cięzko było dzisiaj wstać. powoli z mężem rozgladamy się za kupieniem mieszkania ale ceny są obłędne , bez kredytu sie nie obedzie . co prawda mam działke budowlaną którą mogłabym sprzedać ale szkoda mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
u nas rano było tak pięknie a teraz wieje. trochę wyszłam z mała ale tylko koło domu siedzimy bo coś sie zaczyna na deszcz zapowiadać to nawet nie będę sie nigdzie oddalać żeby potem nie moknac w razie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam u nas jest wiatr, nie ma słońca ale jest ciepło. masakra kudzie jeszcze w kozakach i grubych kurtkach. ja tam mialam wczoraj krótki rekaw i cienki plaszczyk, balerinki a ludzie patrzyli jak na wariatke:) ale trudno, mały teraz spi:) a się lenie:). póżniej pójdziemy na dwór.. Patryk zobaczył na zdjęciu kombajn i suszy głowę Michałowi żeby mu kupił.. :) a tatuś szczęśliwy bo synkowi podoba się to co tacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
straszny wiatr sie zerwał. ja właśnie obiad kończę. dziś ziemniaki do tego kotlet z piersi kurczaka i warzywa z patelni. nie miałam żadnego pomysłu.. wogóle już mi brakuje weny żeby cały czas coś innego gotować. ludzie tak chodzą poubierani jak ciepło, przepoca sie a później sie dziwia że chorują od lekkiego wiaterku.. zdaje sie że nie macie innego wyjścia niż kupić mu jakiś kombajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mała spi to mam chwile :-) Sasandro super ze chcecie kupic mieszkanie, my kupimy moze za rok , wiadomo ze na kredyt bo niewiem kogo stać za gotówke :-) chcialabym kupic tutaj na tym osiedlu co teraz mieszkamy, fajnie tu jest , dobry dojazd ponoć najlepsze osiedle tutaj w Bielsku :-) a jaki chcecie metraż ? Nam moze by wystarczyło tak 50m2 :-) U nas też słońca nie ma ale jest ciepło chyba 12 stopni ,a jak mała wstanie to pojdziemy na spacer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy się nie dziwcie , u mnie jeszcze snieg lezy co prawda co raz mniej go ale jest , słońca nie ma wiatru tez nie, w miare ciepło bo 1 stopień na + , chlapa jak jasna cholera , nie mam pomysłu na obiad może zrobie placki ziemniaczane oj dawno nie było takie z młodych ziemniaczków :) jeszcze godzina i do domu siedzę i pije kawke popołudniową . musze małemu jakieś spodnie kupić takie lżejsze bo na zimowe faktycznie już za ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×