Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość młoda mamusia.;)
akurat tego że mnie nie zdradza jestem pewna w 100% to widać w jego zachowaniu. są sytuacje że zachowuje sie z ten sposob ale ja sie trochę nie potrzebnie Wkurzam. tu koło domu to chociaż jak zniknie wiem że jest u sąsiada. może dlatego mi nie mówi jak idzie. a tak to zdarza sie że coś wyskoczy, ja sie zawsze Wkurzam ale przyzwyczajam sie. on sie tak wyłącza zawsze jak ma jakiś problem albo z czymś sobie nie radzi bo uważa że nie wolno mu mieć żadnych słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
sorki ale w życiu nie sprawdziłam bym kom mojego faceta co to za zaufanie?!! wystarczy pogadać poza tym to ze nie napisał nie oznacza ze zdradza no prosze Was moze chciał pobyc sam ze soba ma duzo na głowie praca dom napewno chce zapewnic Ci wszystko co najlepsze a czasami to jest trudne! nie usprawiedliwiam go ale wystarczy siąść i porozmawiać porządnie nim wstrząsnąć i tyle. Daj znać co tam i nie przejmuj sie tymi tekstami ze Cie zdradza. kurde dlaczego od razu najgorsze zakładacie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym sprawdziła i nie miałabym z tego powodow wyrzutów sumienia ,ale to tylko i wyłącznie moje zdanie i nikomu tego nie narzucam :-) młoda mamusiu to poprostu musisz z nim wyjasnic co ci sie nie podoba w jego zachowaniu to wtedy moze zrozumie i napisz nam jak sytuacja wygląda :-) ale w sumie racja co to by był za facet ktory miesiąc po porodzie zdradza więc napewni miał inne poważne powody i nie chcial cie martwic , zreszta ty go najlepiej znasz, nie mi oceniać :-) Lampeczko wkoncu jestes :-). Ja też mam jutro szkołe od 8 do 17 :-) Miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
ja sie wcale nie przejmuje, wiem że mnie nie zdradza i nie muszę go sprawdzać żeby mieć pewność. gdyby mnie zdradzał to nie robił by dla mnie i Lilki tego wszystkiego co robi... już z nim o tym rozmawiałam, wie że tego nie lubie, denerwuje sie itd ale nic nie poradzę na to że on ma czasem taka potrzebę odłączenia sie od świata. muszę Poprostu to zaakceptować. na szczęście ja jutro nie mam zajęć. dopiero za tydzien. zaraz Ide spać póki mała śpi bo nie wiem jak będzie później a tej nocy prawie nie spala, w dzień też skromnie więc jestem wykończona. miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
witam u nas też dzień zleciał. Patryk jeszcze bryka.. a ja już padam z nóg. cóż uroki macierzyństwa. Nie wiem jutro mam całą chałupe do ogarnięcia:) szybki prysznic i też mykam spać Słodkich snów dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie dziewczyny.;) od samego rana piękna pogoda. już jest w słońcu 20 stopni tylko że wiatr dość zimny. na popołudnie zapowiadali burzę więc zobacze co będzie. mała wkoncu pięknie spala w nocy. tylko dwa razy wstala jeść. najpierw przed 1 a później po 4 więc ja też mogłam pospać. Wstałam o 6 więc jak przyszła kolejna pora jedzenia to już nie spalam. od rana wzięłam sie za robotę korzystając z okazji że ona śpi. teraz gotuje zupę to później sie tylko podgrzeje a zaraz poprasuje i w sumie będę miala koniec roboty Narazie i będę sie nudzić bo Mateusz dzisiaj późno wróci bo po pracy ma pare spraw załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana 1982
młoda mamusia.;) karmisz piersią czy mm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
dopiero po 10 a ja już wszystko mam zrobione. poszłabym z mała na dwór bo akurat wstała ale jakieś chmury naszły i nie wiem czy nie zacznie padać. Liliana 1982 karmie piersią i dokarmiam mm tak że jak zje z piersi to jeszcze koło 30-40ml mm dojada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siedzę w szkole na zajęciach, o matko jak mi się nudzi :( Wczoraj jak wyszlam z lazienki po kąpaniu w samych gatkach to mój Szymon sam wyjal mi spodnie z szafy i przyniosl mi, normalnie az w szoku bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny . jak wam mija weekend ? z Rafałem ogarnelismy mieszkanie , teraz wyszedł z młodym na spacer a ja za obiad się biore niedługo . pogoda piekna a mnie głowa boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam, matko ale.jestem zrąbana. Michał jest w pracy.. ja sprzatałam cały dom. tylko wanny nie umyłam bo bede prała męża ciuchy z pracy i, i tak się ubrudzi. młody jeszcze śpi musze chwilę odpocząć bo tak mnie kręgosłup boli że nie wytrzymam. jak młody wstanie to tez trochę sie przejdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
ja właśnie wracam z zakupów.. pojechaliśmy takie konkretne zrobić żeby co drugi dzień sie nie ciagac. teraz to już chyba dwa tygodnie nie będę musiała zakupów robić, tylko tyle co pieczywo... ale pogoda dzisiaj. słońce grzeje a za chwilę chmura najdzie, przez 5 minut pada i znow słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D jak wam mija niedzielne popołudnie ? , u nas pogoda beznadziejna nie ma szans na spacer . właśnie za robienie obiadu się wziełam , Rafał sobie drzemke uciął a Dominik rysuje w swoim pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
u nas dzisiaj fajnie cieplutko tylko jak zwykle wiatr dość chłodny... My po obiedzie i odpoczywamy sobie troszkę póki mała spokojna. Mateusz o 17 na nocke a ja znow sama zostanę z mała. już mam powoli dość... nic mi sie nie chce. najchetniej tmwawm sie zamknęła na 4 spusty przed wszystkimi. ciągle mnie głowa boli już od kilku dni, nie wiem, chyba mnie gdzieś przewiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . jak minął wam weekend ? ja własnie pije kawę do pracy już się ogarnełam , mały jeszcze śpi . oj mam dzisiaj tyle roboty że na samą myśl mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam, mi weekend minoł super, pogoda super piękne słońce sukienka i sweterek i było mi za gorąco :) patryk bawił się już w piasku :) ojj cudownie poprostu. tylko mój mąż mówi że łapie doła.. i nie wiem co z tym zrobić jak mu pomóc zwłaszcza że on sam nie wie dlaczego mu źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
u mnie weekend Srednio. wczoraj znow sie pokłóciłam z Mateuszem. tak mnie wkurzyl że myślałam że go rozniose. u mnie pogoda Dziś świetna. na krótki rękaw można wyjść tak pięknie słońce grzeje.. teraz gotuje zupę a jak skończę to Ide z mała na dwór i pewnie wrócę dopiero pod wieczór bo nie będziemy siedzieć w taka pogodę w domu. no chyba że coś sie zmieni.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
czesc:) u mnie weekend super mi minął :) a dzisiaj sliczna pogoda! troszke wieje ale 16 stopni i jest super;) ide z kolezankami na jakis spacer i kawe:) buziaki i do potem miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny po weekendzie :-). Wkońcu pogoda super, przynajmniej u mnie :-). A ja dziś do pracy na 15, pierwszy dzień :-). Dostalam prace w takim sklepie w centrum handlowym i strasznie sie ciesze. A u was co dziewczyny slychac, mloda mamusiu nie przejmuj sie tak to jest z facetami ,ja na mojego tez sie czasem wkurzam .. Milego dnia kobitki, napisze wieczorem cos więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam :) U mnie wiatr jest, ale słońce piękne świeci :) synek właśnie śpi a ja szykowałam drzewo do pociecia. :) tak ciepło że nie trzeba w dzień palić w piecu:) tylko wieczorem wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
u mnie jest 21stopni w cieniu a w cieniu a w słońcu to tak grzeje że az nie chce sie iść do domu. wyszlam z mała na spacer to prawie dwie godziny. teraz wrocilismy to też siedzimy na dworze ale już przed domem bo coś mnie brzuch boli i nie chciało mi sie więcej chodzic. Truskaweczko my już od kilku dni w dzień nie palimy w piecu tylko na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) u mnie wczoraj piekna pogoda ciepło i w ogóle dzisiaj też zapowiada się ciepły dzień . mam tyle roboty że nie wiem w co ręce włożyć . muszę się udać dzisiaj na zakupy małemu kupić ze 2 pary spodni dresowych bo już ze wszystkiego wyrósł . Trzymajcie się Kochane i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witam.. u mnie też sie ładny dzień sie zapowiada.. do roboty nic takiego nie ma w domu. tylko w kuchni sprzątne i tyle. później pewnie znow z mała na dwór pójdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w pracy . mały ostatnio jest okropny , wiecznie płacze , to że do przedszkola nie chce iść , to że pietruszka w zupie pływa ,,, aj oszaleć można przy dzieciach . kiedyś koleżanka mi powiedziała że najgorszy okres to jak dziecko jest tak do 3 roku zycia potem to już z górki bo dziecko powie czego chce , pobawi się chwilę samo itp , jednak chyba kumpela się myliła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
witam, my dopiero wstalismy. patryk do samego wieczora był na dworze, dzisiaj tez z nim tak wyjde. :) dziecko było takie szczęśliwe :) wkońcu może pobawić się w piasku:) na zjeżdżalnie tak po drabinkach sie wspina że aż z niedowierzaniem patrze na to jak brykah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
u mnie 18stopni w cieniu niebo bezchmurne no slicznie!:) wczoraj wyszłam z dziewczynami na spacer i nas do wieczora nie było no super sie chodziło po prostu:)! dzisiaj tez idziemy ale umowiłysmy sie ze zostajemy na noc u jednej (mój w delegacji) az skakac sie chce ze taka super pogoda:) buziaki i milego dnia moze pojawie sie pozniej;*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
my już spowrotem w domku. byłam w sklepie i trochę z mała na dworze ale zaczęło kropic a ona akurat wstała jeść to trzeba było wrocic. jak nie b.dzie padać to później jeszcze pójdziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
my o 13 wróciliśmy ze spaceru. teraz maly spija troche posprzatałam i troche odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . dziewczyny padam na twarz przyszłam z pracy zrobiłam obiad , pranie . umyłam okna uprałam firany i zasłony to wszystko uprasowałam i powiesiłam . jeszcze na świętą noc mężowi się babki ziemniaczanej zachciało więc zrobiłam i się piecze , Rafcik małego wykąpał i ja zaraz uciekam pod prysznic . zaraz mnie pewnie matki polki zjadą ale pije zimną warkę cytrynową :) jutro mam na 10.30 do pracy więc rano jeszcze ogarnę mieszkanie i na spokojnie podłogi pomyje . miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie dziewczyny.;) ja dziś prawie nic nie robilam. cały dzień sie lenie. hehe. ciasto upieklam bo mnie chęć naszla, a i Mateusz mówił że coś słodkiego by zjadł. na szybkiego namieszalam i wyjelam z piekarnika prosto przed jego wyjściem do pracy to jeszcze ze sobą wziął. trochę zaniosłam jego mamie to też zadowolona bo mówi że od wczoraj za nia chodziło a nie chciało jej sie robić tak więc już całe znikło. kawałek udało mi sie uchronić to będę miala na rano.;) mała właśnie po kąpieli, najedzona i śpi. prawie cały dzień przespala. mam nadzieję że w nocy też trochę pośpi. od niedzieli wg w piecu nie palimy a ja mam w pokoju 24stopnie. cały dzień okno otwarte, dopiero pod wieczór zamykam bo już komary lataja. muszę kupić sobie ta siatkę na okno i zaczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×