Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość mama555
super ze mała ma tyle siły i tak ładnie rośnie:) u nas 30 stopni;) ja uwielbiam taką pogoe chociaż bardzo się męcze.. ale wole to niz deszcze itp! chociaz i tak jest chloniej troszke niz wczoraj bo przynajmniej mily wiatr wieje a wczoraj to chyba z 40 stopni!. strasznie pusto sie zrobilo tutaj;p truskaweczka chyba juz nie wroci. szkoda dzisiaj wybieram sie po prezent dla taty nie mam pojecia co kupic.. ostatnio mowil cos ze nie ma czasu kupic nowych maratonow to moze mu kupie i z glowy? sama nie wiem. facetowi to niby latwo ale jednak nie tak jakby sie wydawalo kupic cos fajengo... kobiecie to zawsze fajna bielizne perfumy no cokolwiek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam pomysłu na prezent dla Taty , myślałam o skórzanym portfelu , ale zobaczymy jeszcze troche czasu mam . Właśnie dzisiaj odwiedził mnie Tata z bratem , posiedzieliśmy , wypili kawe zjedli ciasto i pojechali bo brat coś tam jeszcze do załatwienia miał a jak by nie patrzeć to ok 60 km do mnie mają . potem przyszła sąsiadka z córką , wystawiłam taki mały basen na balkon nalałam wody i dzieciaki miały radoche . poszliśmy na spacer zachaczyłam o biedronkę , juz jesteśmy po prysznicu , mały z kabanosem w ręku oglada bajkę . jeszcze pranie wstawiłam to muszę poczekac aż się zrobi a chętnie bym juz spac się położyła . Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
w cieniu 34stopnie masakra ale fajnie;D ciągle mysle nad tym prezentem dla taty;p mieszkanie czyściutkie obiad gotowy tylko pranie zostało do powieszenia a potem mam zamiar jechać z koleżankami pochodzic po sklepach:) buziaki i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też upał , a ja na dodatek @ dostałam :( po pracy idziemy z małym do fryzjera bo juz trzeba mu włosy obciąć , dzien mi sie ciągnie niesamowicie , pracy mam mało a jutro idę na szkolenie więc mam nadzieję że skończy się wczesniej i do domu pojadę , chce z małym na plaże jechać po południu , dostałam zaproszenie na grilla na działke do koleżanki ale nie wiem czy pójdę . miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie dziewczyny. u mnie normalnie horror. dzisiaj 39stopni w cieniu było. myślałam że nie dam już rady. mała też ledwo dyszala, kombinowalam żeby jej było chłodniej.. teraz u mojej babci jesteśmy od wczoraj. mateusz z mała już poszli spać. ja zaraz pod prysznic i też sie chyba położę... dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
Witam, miałam spory problem z internetem dopiero go rozwiazalam. u nas wszystko po staremu, nic sie nie zmienilo. a u was co słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Truskaweczko WITAJ :) a już myślałyśmy że o nas zapomniałaś . ja za 10 minut idę na szkolenie mam nadzieje że pozwoli potem kierowniczka iśc do domu , wczoraj sąsiadka dzwoniła czy nie miałabym ochoty jechać z nimi na działkę , nasze dzieci chodzą do jednej grupy w przedszkolu a ona mieszka piętro niżej :) było super , dzieci buszowały w truskawkach , pluskały się w basenie , ja pomogłam sąsiadce troche popielić , wrócilismy jakos po 20 do domu , mały padł jak mucha . u mnie co prawda 27 stopni ale wiatr wieje . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie. Truskaweczko fajnie że wrocilas. my dalej byczymy sie u babci.;) Dzisiaj może pod wieczór wybierzemy sie do parku zobaczyć bo sie dzieje bo już sie zaczynają jakieś zabawy i koncerty bo są dni maja i tak będzie do końca czerwca. pogoda świetna. rano było chłodno ale już jakoś od 11 prawie 40 stopni.. mała zadowolona bo tu dużo ludzi sie kręci, każdy ja zaczepia, to babcia to wujek jak nie wujek to ciotka i tak na zmianę, a ta tylko sie cieszy... czekam na Mateusza bo pojechał i nie wraca a Chcialam żeby mała przejął bo mnie brzuch boli. dostałam wczoraj okres i tak beznadziejnie sie czuje że szok.. Truskaweczko a co u ciebie wyszło z ta spozniajaca si miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
dni miasta tam mialo być a nie dni maja.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
Hey Patryk nauczyl sie robic na nocnik:) a z okresem to problem z hormonami. trudno. dzisiaj caly dzien na dworze, jedliśmy czeresnie:) fajny dzień a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
cześć dziewczyny. ale tu pustki. u nas trochę sie ochłodzilo. Lilka rośnie jak na drożdżach. nie jestem pewna ale wydaje mi sie że ząbki jej zaczynaja iść bo jakas bardziej marudna sie zrobila. raczki pcha do buzi i to nie tak żeby pociamkac tylko przebiera w każda stronę i sźoruje po dziąsłach... miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
czesc kochane:) co slychac? u mnie piękna pogoda:)! dzisiaj planuje z siostrą zakupy (tą drugą;p) bo przyjechała w niedziele i zostaje do piątku:) strasznie fajnie:) a u was co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie weekend świetnie , byliśmy nad jeziorem , praktycznie całą niedziele , wieczorem była noc świętojańska na plaży więc też poszliśmy z młodym i sąsiadką zobaczyć co i jak , na wieczór zaplanowałam wycieczkę rowerową :) gorąco , duszno , a w nocy deszczowo i burze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
Witajcie u nas jest chlodno, pada deszcz zaraz umyje włosy. pojedziemy na zakupy. Patryk poprzegryzal smoczki i złości się bo nie chce mu nowego kupić :) wścieka się jak no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. U nas deszczowo prawie cały dzień. Do tego Lilka marudzi od rana i nawet na spacer nie możemy wyjść. No masakra jakas dzisiaj. Ja też źle sie czuje przez ta nagłą zmianę pogody bo tak gorąco było a teraz nagle deszcz i tylko 16 stopni... Czekam aż Mateusz wróci, pojedziemy na jakieś zakupy to może mała chociaż w aucie pośpi.. A tak z innej beczki to u was też tyle komarów? Bo u nas to strach w domu wyjść nawet w samo południe bo tak gryza że szok..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cały dzień gorąco , teraz jest troche chłodniej bo 25 st na dworzu ale co z tego jak w domu mam 28 , komary atakują u mnie tylko wieczorem a i to sporadycznie . niedawno wróciliśmy do domu , bylismy pojezdzić rowerkami na promenadzie , mały ze 2 km przejechał jak nie lepiej , własnie ogarnia kolację i oglada stacyjkowo , niedługo pod prysznic i spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
Witam, u nas było zimno i deszczowo. komary gryza koszmarmnie mały jest cały pogryziony. Wogóle w tym roku mamy do d**y lato :/ w tamtym roku nie bylo mowy o takiej pogodzie zaraz bedzie zima :(. Cóż :P mężu dostał znaczącą podwyżkę :) planujemy 2 Dziecko, mały upomina się ze chce być starszym bratem, wszyscy jego koledzy mają rodzeństwo :). mi lekarka powiedziała że lepiej teraz zajść w ciążę (i tak będzie trudno) bo póżniej może nam się nie udać, z moimi hormonami. jeśli do października bedzie tak dobrze jak jest to w październiku postaramy się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. Masakra z ta pogoda. Jak był upał to był a jak już zaczęło padać to nie przestaje.. Głowa mnie boli strasznie.. Jak tylko Lilka pójdzie spać to i ja sie położę bo ledwo chodzę. Późno poszłam spać, wcześnie Wstałam i jeszcze mała mi sie w nocy dwa razy budziła to byłam w szoku bo wstawala raz a ostatnie 3 noce całe przespala bez jedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
u nas piękna pogoda:) 26stopni w cieniu;) kupiłam wczoraj 2proszki do białego i koloru i płyn do płukania dla maluszków i zabrałam się za pranie nowych ciuszków małej:) bo pozniej sie z tym wszystkim nie wyrobie bo tyle tego nakupili wszyscy:) siedzimy sobie z siostrą na balkonie uwielbiam słonko:) koło 15zakupy:) a wasze maleństwa jak się mają? buziaki:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . u mnie pogoda bo bani pochmurno , wiatr wieje co prawda 27 stopni ale słońca to raczej dzisiaj nie zobacze , mój mały miał w nocy goraczkę , myslę że to od nadmiaru słońca , dzisiaj wstał normalnie do przedszkola , powiedziałam przedszkolance żeby miała na niego oko i w razie czego dzwoniła do mnie , jak narazie cisza . jakąs mam dzisiaj wene na sprzątanie , całe biurko ogarnełam a w domu planuje wyprać zasłony i przestawic meble u Dominika w pokoju :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
Witajcie :) u ns od 3 dni pada deszcz i wieje wiatr. Patryk oduczyl się od smoczka. :) wreszcie rosnie nam duży facet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) u mnie pogoda butelkowa wczoraj był taki wiatr że prądu całą noc nie było , Młody ma jutro w przedszkolu impreze na koniec roku , w związku z tym że starszaki odchodzą ma być grill , frytki , i lody . ma dostać równiez dyplom ze juz nie jest maluchem a awansował na starszaka :) muszę jakieś czekolady kupic czy coś bo głupio tak z pustą ręką iść , a rozmawiałam z sąsiadką , ona małej kwiaty kupuje . Już w poniedziałek wieczorem mąż mi wraca HURAAAAAAAAAA w końcu już doczekać się nie mogę , poprosił tylko żebym mu ciasto z truskawkami upiekła ( pomijająć fakt że o pieczeniu ciast nie mam zielonego pojęcia ) bo za nim juz od kilku dni chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. U nas już nie pada, ale pochmurno, zimno i strasznie wieje. Lilka silaczka już próbuje pełzac. Jak ja położe na brzuch to próbuje sie czegoś złapać i odpycha sie nogami. Tak to szybko leci. Jeszcze sie nie obejrze a już będzie chodzic. No a teraz jest na etapie meczenia sie ze smoczkiem. Wyciąga z buzi i próbuje wsadzić spowrotem ale jej nie wychodzi. Truskaweczko fajnie że Patryka już taki duży chłopak.;) Sasandra to niech ci szybko zleci ten czas do poniedziałku. ciasto z owocami akurat jest łatwe także spokojnie. Znajdź łatwy przepis to i ciasto będzie. Ja też będę musiała coś upiec bo dawno nie jedliśmy takiego domowego ciasta. Ja uwielbiam z rabarbarem. A teraz pojawiły sie jagody więc jeszcze trochę i pewnie będę robić pierogi. Już sie nie mogę doczekać.;) Jutro jak będzie dosyć ładna pogoda to muszę sie na zakupy wybrać kupić trochę chemii, i warzyw bo małej już wprowadzam a widzę że jej smakuje więc będę gotować...;) Miłego wieczoru!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
Pogoda paskudna, nie mozna wyjsc z domu.Patryk mial 9 miesiecy jak chodził :) ciasto jest proste ja moze na niedziele upieke ciasteczka z płatków kukurydzianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. U nas pogoda sie poprawia. Już powoli słońce zaczyna wygladac. Mateusz pojechał do pracy i wróci dopiero wieczorem a ja siedzę z mała. Niedługo powinna pójść spać więc będę sprzątać, później zakupy i może z koleżanka gdzieś wyskocze. Jakoś nic mi sie nie chce ale trzeba coś robić.. Jakoś ostatnio nie mogę sie wyspać. W nocy śpię i jeszcze w dzień sie z mała kładę... Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. U nas pogoda sie poprawia. Już powoli słońce zaczyna wygladac. Mateusz pojechał do pracy i wróci dopiero wieczorem a ja siedzę z mała. Niedługo powinna pójść spać więc będę sprzątać, później zakupy i może z koleżanka gdzieś wyskocze. Jakoś nic mi sie nie chce ale trzeba coś robić.. Jakoś ostatnio nie mogę sie wyspać. W nocy śpię i jeszcze w dzień sie z mała kładę... Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Truskaweczka
u nas dalej jest zimno, wiatr wieje straszny, Patryk dokazuje zaraz go położę spać. wczoraj odebralam kosmetyki z avonu, wszyscy chorzy, moja mama ma zapalenie oskrzeli, kolezanka jest w ciąży i jest ostro przeziebiona, jej mama ma zapalenie oskrzeli, wszyscy chorzy.. dobrze że patryk tak nie choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malutka Truskaweczka- ile twój syn ma lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
My na szczęście też tak nie chorujemy. Ja rzadko ale jak zacznę to już naprawdę kiepsko ze mną. A Mateusza gorączka złapie, jednego dnia 40stopni i ledwo sie rusza a na drugi dzień już zdrowy. Tylko małej muszę jeszcze raz zrobić badania moczu tak kontrolnie.. Ja już posprzatalam. Mała znow śpi. Jeszcze tylko zakupy, trzeba kupić coś na obiad bo nawet jednego ziemniaka nie mam w domu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×