Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. Ja w ten weekend miałam zajęcia. Jeszcze tylko w następny weekend i wakacje.. Pogoda u nas też taka że szok. Wczoraj u nas tylko pokropilo a już dwa kilometry dalej taka burza i ulewa że znow ludzi pozalewalo.. Dzisiaj była powtórka. Złapało nas akurat jak ze szkoły wracałam. Chwila deszczu a po ulicach rzeka płynęła... Dzisiaj dziewczyny wyskoczyły z propozycja żeby Za tydzien sobie grupową imprezę zrobić. Zamierzam pójść ale już czuje jaki Mateusz będzie Wkurzony. Niby powiedział że zajmie sie mała itd ale jak mu zacznie marudzic to pewnie będzie wydzwanial.. Znow burza sie zaczyna.;/ Normalnie brakuje mi słońca i upałów.;) Milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
u nas pieknie! klawiatura mi cos szwankuje masakra weekend byl tez cudny! teraz wybieram sie na male zakup milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale tu ostatnio cicho się zrobiło ... U mnie nic się nie dzieje , Praca dom i tak w kółko , jakas wirusówka znowu panuje , szpatale to podobno już nie mają gdzie dzieciaków kłaść , wczoraj kolezanka z pracy z małą na oddział trafiła . wczoraj wieczorem byłam z młodym u sąsiadki , tak świetnie się bawił z jej córkami że do domu jakoś ok 21 przyszliśmy , dzisiaj rewanż one maja przyjść do nas , Dominik je zaprosił na podwieczorek , stwierdzili jednogłosnie że chcą galaretkę z truskawkami , wiec bedzie trzeba zrobić :) DZIEWCZYNY ODZYWAJCIE SIĘ CZĘŚCIEJ :) Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
no więc u mnie wciąż ładnie;) duzo zalatwien z weselem;) ale jest oki. szkoda ze truskaweczka nie napisala co w koncu u niej. w ogole duzo dziewczyn przestalo pisac.. sasandra fajnie ze jakos czas sobie organizujesz:)przynajmniej jakos czas Ci leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwuletniej dziewczynki
Hej dziewczyny ;) ja też jestem młoda mama. Zaszlam w ciążę mając 16 lat, urodziłam 2 tygodnie przed moimi 17 urodzinami. Mam wspaniała córkę, jest jej wszędzie pełno ciągle mi rozrabia. Jak wpadliśmy z chłopakiem (teraz już mężem ) to myślałam ze to koniec świata, do tego szkoła, reakcja rodziców. Było ciężko ale powiem wam ze mimo ze chciałam ciążę usunąć to teraz nie widzę świata poza moim dzieciątkiem a mam w tym roku 19 lat dopiero. Pozostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.. Mam 18 lat i także jestem w ciązy . :) 25 tydzień , za dużo już nie pozostalo , bedzie Wojtuś . :) Co prawda jestem przerażona ,tworzeniem rodziny itp ,jeszcze chyba myślę,że facet nie do końca odpowiedni,ale coż.. Ważne aby synek miał prawdziwą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. U nas też wkoncu pięknie i bez deszczu. Zrobimy sobie grilla, posiedzimy trochę. Lekarka nie pozwoliła mi zaszczepić małej. Powiedziała że niby wszystko jest w normie itd ale lepiej żeby dla pewności znow powtórzyć badania moczu i dopiero jak po raz kolejny wyjdą dobrze to na szczepienie. I kazała jej zagęszczac mleko nutritonem i patrzyć co sie będzie działo. Ze stawami biodrowymi też wszystko ok chociaż trochę jestem zawiedziona bo pediatra mi powiedziała że ortopedia dokladnie zbada, zrobi usg itd a on tylko przyszedł powyginał jej trochę nogi i powiedział "wszystko w porządku, proszę przyjść na kontrolę za trzy miesiące, dowidzenia" Jutro przed 7 muszę być u mamy bo jedzie z bratem do psychologa i muszę tego młodszego przypilnowac. Będzie ciężko bo Lilka w dzień prawie nie śpi a jego też trzeba mieć ciągle na oku. No ale jakoś dam radę.. Przynajmniej mam taka nadzieję.. Pusto tu i cicho. Wcześniej sporo dziewczyn pisało a teraz nic sie nie dzieje. Sasandra u nas natomiast w szpitalu na pediatrii puste sale. Byłam dzisiaj małej wypis odebrać to aż echo szło.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
a to cossie dzieje ze do psychologa jeslimozna spytac oczywiscie. no strasznie pusto. u nas byla burza mała ale juz jest ok icieplo caly czas i tak. nudy troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały ma biegunkę , juz 4 razy był na kibelku a na placu zabaw to w majtki kupke zrobił , mówi że go brzuch boli , gorączki co prawda nie ma , ale leży oglada bajkę i nawet ruszyć się nie chce . może coś zjadł w przedszkolu nie mam pojęcia , jak mu do jutra nie przejdzie to ide z nim do lekarza . zobaczymy jak noc minie . dałam mu smekte i carbosal ( węgiel w syropie ) pije też mięte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. Mama555. Pojechali do psychologa bo brat ma kuratora za to że nie chodził do szkoły bo twierdził że mu sie nie chce i wg. No i teraz dostał wezwanie z sądu żeby sie zgłosić na badanie do psychologa. No a ja siedze z dzieciakami. Wzięłam ich na dwór to Lilka cały czas śpi. Brat też poszedł spać w wózku. Niby powinien dopiero koło 12 ale ale był spiacy i strasznie marudny więc też zasnął już po 10. Ale upał. Normalnie aż ciężko wysiedzieć... Sasandra może faktycznie sie czymś zatruł i mu niedługo przejdzie.. Ale ten mój brat jest męczący. Niby śpi ale prawie cały czas trzeba go bujac bo sie budzi a mama ma wrocic dopiero koło 15.. Miłego dnia i pięknej pogody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......,,,.......,,,,,,,,,,,,,
młoda mamusia.;) - laska z jakiej ty patologi pochodzisz ...masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
a u nas wczoraj cały wieczór padało i caałą noc! teraz przestało i leciutko słonko prześwituje przez chmury masakra 2 dni ładnie i znowu do d**y!. ale podobno od piątku znowu ma być ślicznie oby tak było! dzisiaj caly dzien w domu siostra ma przyjechac na 2 tygodnie dzisiaj koło 19;) mieszkanie odpiepszone jak nigdy:D! sprzatałam wczoraj caałe popołudnie! dzisiaj koło 17 jade z moim na zakupy po jakies pyszne jedzonko i filmy wypożyczyć .a wy jak sie macie? jak mały przeszło mu troche? oby to tylko małe zatrucie było bo wiadomo że dzieci się męczą. a Ty jak tam młoda mamusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) małemu przeszło , dzisiaj już wszystko w pożądku , biega szaleje rozrabia , jutro normalnie idzie do przedszkola , ja korzystam z dnia wolnego , zrobiłam pranie , okna umyłam , byłam z małym na mieście na zakupach , jutro przyjeżdza mój brat to jakiś treściwy obiad trzeba zrobić , kupiłam schab więc będą schabowe , młode ziemniaczki z koperkiem i ogórki ze smietaną . , właśnie zjedliśmy obiad i jakoś tak spać mi się zachciało , chyba kawe musze wypić , obiecałam małemu że pójdziemy jeszcze ma lody . Pogoda piękna słońce świeci cieplutko . mama 555 ja nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś film wypożyczałam , jest taka fajna stronka w necie darmowa i bez logowania www.zalukaj.tv jest tam pełno filmów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
hej:) pogoda piękna właśnie wybieram sie na zakupy z siostrą:) wiem o tej stronce ale mój woli sobie wypozyczyć i na dużym tv oglądnąc włączyć na głośnikach wersje kinową itp ;p z nim czasami jak z dzieckiem:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. U nas ciąg dalszy gorących dni.. Mi to pasuje ale małej nie za bardzo. Na dwór to z nią wyjde dopiero wieczorem bo jak za gorąco to ona w wózku nie zaśnie Tylko ciągle płacze. Nawet w cieniu sie za bardzo nie uspokaja. Ciekawe co to z nią będzie przez całe lato, aż nie chce mi sie myśleć. Sasandra dobrze że małemu już przeszło i sie nie męczy. Muszę pomyślelc coś dzisiaj na obiad. Niby byliśmy wczoraj na zakupach ale nawet nie wiem co z tego stworzyć. Muszę coś bez mięsa bo Mateusz 3 dni pod rząd robił grilla i już nawet patrzyć nie mogę, a ten by chętnie znow mięsa pojadł.;) nie wiem jak tak można... Mama555ty tak nie szalej bo sie przemeczysz. Chociaż ja też tak miałam jakiś czas że wszystko lśnilo a ja pięć saww na dzień kurze ścierałam. Mateusz nie raz wracal z pracy to mówił żebym tak nie robiła wszystkiego bo w niczym mi nie może pomoc i jest taki niepotrzebny. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
daje rade:) pogoda super:) chociaż po tych zakupach nie mam siły;p ja mam obiad z glowy bo gdzies jedziemy po pracy takze obijamy sie z siostrą poki co;p idziemy na balkon z kawą poplotkować hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) wczoraj nie miałam czasu nawet sie odezwać , wróciłam z pracy odebrałam szybko małego i pojechalismy z bratem na zakupy bo chciał sobie kupić troche ubrań i miałam mu doradzić .potem zjedliśmy obiad na mieście i do domu , Brat jakoś o 18 pojechał a my siedzieliśmy na placu zabaw . zastanawiam się czy nie spakowac się i nie jechac na weekend do dziadków na wieś , pojede o ile dzisiaj kurier przywiezie paczkę bo na allegro Rafał jakieś części do samochodu zamawiał . dzisiaj przychodzą do nas koleżanki Dominika bo wczoraj je zaprosiła na podwieczorek , bedę musiała cos im zrobić dobrego . myślałam o truskawkach w galatetce ale zobaczymy , miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu patologia... "Może partner nie do końca odpowiedni, ale chce, żeby synek miał rodzinę" - dziecko, co ty ćpasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
w koncu sa czeresnie!;p juz nie mogłam sie doczekać! upał od samego rana ale to dobrze;) zaraz zbieramy sie odwiedzic rodziców i pewnie dopiero wrocimy wieczorem albo jutro:) milego dnia dziewczyny:) a u was jak z pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. U nas znow ciepło. Rano trochę padało ale już jest słonecznie. Mateusz w pracy, ma przyjechać po 16.. Lilka robi mi coraz więcej niespodzianek. Wczoraj wyszliśmy na dwór i trochę marudzila w wózku to podałam jej ręce bo jakoś tak sie uspokaja jak mnie trzyma. A ona co? Podniosła sie prawie do siadu.. A w nocy zazwyczaj spala tak od 22 i wstawała ok 3 jeść. A tym razem zjadła o 21 i wstala dopiero o 4.30. Wczoraj odebrałam jej wyniki moczu i są w porządku.. Dzwoniłam dzisiaj ja zarejestrować na szczepienie a ta durnowata babka do mnie że po co. To tłumacze jej że mieliśmy odroczone itd a ona że dużo dzieci chorych jest i trzeba czekać i wg. Mówię do niej że przecież ja na szczepienie to do dzieci zdrowych a nie do chorych. To stwierdziła że teraz mnie nie zarejestruje bo nie ma szczepionek zresztą ona sama nie wie i mam zadzwonić poniedzialek. No Kurcze to po co ona tam siedzi jak nawet nie wie czy może na szczepienie zarejestrować.. Coś mnie głowa boli a jeszcze mam trochę roboty. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda taka sobie , rano było ciepło łonecznie teraz się zachmurzyło wiatr wieje i tylko patrzeć jak będzie padać ... Młoda mamusiu nie tylko Ciebie głowa boli , ja zwiełam apap ale coś nie pomaga , spac mi się strasznie chce , chyba pora na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
U nas pogoda do wieczora pozostala ładna. Zresztą nawet teraz na dworze dosyć ciepło jest. Jutro i w niedzielę na zajęcia i wakacje. Jeszcze w niedzielę dziewczyny chcą zrobić jakąś imprezę na działce. Zobaczymy co to będzie... Jak uda mam sie wszystko załatwić to w ostatni weekend czerwca małej chrzest bo u nas ksiądz chrzci tylko w Ostatnia niedzielę miesiąca. No nic. Uciekam spać bo mała właśnie zasnela a ja o 5 muszę wstać. Spokojnej nocy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie dziewczyny. co tam u was słychać? jak wam weekend minął? u nas zdecydowanie za szybko.. byłam dzisiaj u koleżanki prosić ja na chrzestna do małej... na tygodniu ma iść do księdza i załatwić zaświadczenie więc 30czerwca chrzest. pogoda piękna. we wtorek burze tylko maja być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie weekend też za szybko poleciał , pojechałam w sobotę rano do Dziadków na wieś i zostałam na noc , wróciłam wczoraj jakoś ok 20 . pogoda super , mały się wylatał na podwórku , woził koty w taczce i próbował nakarmic psa żelkami :) ogólnie jestem bardzo zadowolona , dzisiaj już w pracy niestety ale za to dzień zapowiada się z piekna pogodą więc nie bedzie tak żle . Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
hej dziewczyny.. u nas też pogoda piękna. mała właśnie zasnela a ja będę kontynuować sprzątanie.. muszę sie wyrobić ze wszystkim bo jutro mnie cały dzień w domu nie będzie a później może prądu nie być bo wymieniają słupy czy coś tam. wogóle mam jakąś wene na sprzątanie.;) dawno tak nie miałam więc trzeba to wykorzystać.;) udanego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
u mnie tez zecydowanie na szybko weekend zleciał;p cały weeken spędziliśmy w domu nad jeziorem rodzicow mojego bo nam dali klucze;) bylo ekstra:) pogoa dalej cudna wybieram sie na spacer:) buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie. jakie tu pustki.;) mama555 a jak Ty sie wogóle czujesz? u nas nadal upały. wczoraj to było na słońcu ponad 40 stopni. mała strasznie sie męczy tym upałem. jeszcze wczoraj miala szczepienie to prawie cały dzień przespala, a jak nie spala to tylko leżała i patrzyła.nie pogadala sobie ani nic.dopiero wieczorem jak już było chłodniej i wyszliśmy na dwór.. ja też ledwo sie czołgam mimo że lubie ciepło.. mateusz zjarany jak murzyn wygląda. niedługo tylko skwarka z niego chyba zostanie... wczoraj dałam małej spróbować troszkę marchewki. jak sie dopadła to zostawić nie chciała. po ciamkala a jak już nie miala nic w buzi to zaczynala krzyczeć.;) wogóle pediatra wczoraj stwierdziła że jest silna jak 4 miesięczne dziecko. a ona dopiero skończyła 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) młoda mamusiu zazdroszcze Ci tych upałów u mnie co prawda ciepło ale nie gorąco tak w ogóle to mam kaszel i katar chyba cos mnie łamie ,,, u nas spokój cisza ja do pracy mały do przedszkola potem dom obiad i plac zabaw do wieczora , kąpiel kolacja i spać tak co dzień , dzisiaj pod wieczór będę miała gości przyjezdza mój tata z bratem . Już nie mogę się doczekać kiedy Rafał wróci , była mowa ze 1 ale coś chyba mu sie przedłuży .... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×