Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość młoda mamusia.;)
witajcie. u nas wkoncu trochę sie wszystko stabilizuje bo już było ciężko. parę osób zalało. na szczęście wkoncu ten deszcz trochę ustąpił. gościu- że niby mnie znasz? no nie wiem, po czym to stwierdzasz?. jestem zachodniego końca polski. mama555 ja to z domu sie nie ruszam w deszcz. co z tego że auto stoi jak ja jeździć nie umiem.. miałam robić prawo jazdy no ale jest malutka, nie mam czasu i nie mam z kim jej zostawić. mama nie da sobie rady z dwójka a z mama M Powiedzialam że jej nie zostawię. w przyszłym roku na wiosnę planuje pójść. malutka podrośnie trochę to będzie łatwiej. no a teraz jakoś sobie radzę bez tego. oj ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam w kinie... jeszcze jak byłam w technikum.. ale tak to jest jak sie mieszka w małej miejscowości, wszędzie daleko a co blisko to nie warto iść.. z mała też chcemy za jakieś 3-4 miesiące zacząć na basen chodzic to będziemy musieli do czech jeździć chyba coś koło 50km bo u nas to masakra jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
teraz bd grali juz kac vava3 musze isc!;D no dlatego ciesze sie ze zrobilam prawko zanim zaszlam w ciaze i w ogole;) bo pozniej z malutka wszedzie pojade:) u nas poki co nie pada! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jak Wam mija dzien , siedzę w pracy pogoda butelkowa spać się chce jak cholera ,nudzi mi się strasznie w domu , Bez Rafała to tak jakoś dziwnie , jeszcze na dodatek tam ma słaby zasięg i nie możemy czasami nawet porozmawiac bo przerywa . Ja prawo jazdy zaczełam robić 2 msc przed 18 urodzinami , za pierwszym razem oblałam na łuku na szczęscie za drugim razem sie udało . miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda mamusia.;)- nie masz skończonej szkoły ,nie masz pracy .Nawet głupiego prawka nie masz ....za to zrobiłaś sobie bękarta z pierwszym lepszym fiutem a teraz narzekasz ze ci ciężko i jesteś zmęczona heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
pamietajcie dziewczyny na co sie umawialysmy!;) ja tez robilam zaraz przed 18 to juz 3lata;p hehe wybieram sie dzisiaj na jakies zakupy dla malej z moim po pracy:) zamowilam fajna wanienke BEBE-JOU Wanienka z dozownikami KOLEKCJA 2013 - HUMPHREY CREEM tzn mi sie podoba:) szukam teraz stelaża do niej bo zawsze lepiej:) oki pasuje sie ogarnąć:P buziaki i milego dnia duzo slonka wszystkim zycze:);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
a wlasnie sasandra mam nadzieje ze szybko Ci ten czas zleci bez Twojego męża ! oby jak najszybciej wrocił:) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 555 miałam praktycznie taka samą wanienkę !!! i powiem ci szczerze że taka najzwyklejsza była by chyba lepsza , fakt sprawdziła się jak Dominik był malutki ale jak miał ok rok i sam siedział to czepiał się do tych dozowników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 555 miałam praktycznie taka samą wanienkę !!! i powiem ci szczerze że taka najzwyklejsza była by chyba lepsza , fakt sprawdziła się jak Dominik był malutki ale jak miał ok rok i sam siedział to czepiał się do tych dozowników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 555 miałam praktycznie taka samą wanienkę !!! i powiem ci szczerze że taka najzwyklejsza była by chyba lepsza , fakt sprawdziła się jak Dominik był malutki ale jak miał ok rok i sam siedział to czepiał się do tych dozowników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 555 miałam praktycznie taka samą wanienkę !!! i powiem ci szczerze że taka najzwyklejsza była by chyba lepsza , fakt sprawdziła się jak Dominik był malutki ale jak miał ok rok i sam siedział to czepiał się do tych dozowników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 555 miałam praktycznie taka samą wanienkę !!! i powiem ci szczerze że taka najzwyklejsza była by chyba lepsza , fakt sprawdziła się jak Dominik był malutki ale jak miał ok rok i sam siedział to czepiał się do tych dozowników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
ja juz koło roku mam zamiar kąpać ja w normalnej wannie:) także ta tylko góra do roku:) a powiedz mi gdzie kupowałaś? moze znasz strone gdzie znalazłabym zestaw odrazu ze stelażem? bo mam zamiar na prezent zamowić również taką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
ja juz koło roku mam zamiar kąpać ja w normalnej wannie:) także ta tylko góra do roku:) a powiedz mi gdzie kupowałaś? moze znasz strone gdzie znalazłabym zestaw odrazu ze stelażem? bo mam zamiar na prezent zamowić również taką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
kurde wam tez sie wysyla tyle razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamawiałam wanienkę w sklepie w mieście w którym mieszkałam ale ja nie chciałam stelażu . wiem że na allegro można dostać taki stelaż ale nie wiem czy w komplecie z wanienką . musiałabyś poszukać , wiesz a może przejdz się do jakiegos sklapu z akcesoriami dla dzieci i zapytaj się czy mozna zamówic to w komplecie ze wszystkim . tak mi tez po kilka razy wysyła posty . a w ogóle co się dzieje z truskaweczką ? jestem ciekawa czy jest w ciązy czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie. też mnie ciekawi co sie dzieje z Truskaweczka. wogóle jakoś pusto sie zrobiło. co do prawka to ja miałam robić jak byłam w ciąży ale jakoś nie mogłam sie zebrać.. może dlatego że boję sie jeździć.. tzn z kimś nie ale sama mam opory żeby wsiąść za kierownicę... tchórz jestem w tej kwestii.. no ale sądzę sobie bez tego i nie jest źle... chyba Polozna środowiskowa chce sie ze mną spotkac. jak była u mnie jak mała sie urodziła to powiedziała że nie będzie mnie więcej w domu nachodzic tylko w ośrodku zdrowia mnie dorwie jak będzie trzeba i dziś do mnie dzwoniła kiedy będę na szczepieniu z Lilka. nie wiem o co do chodzi. szczepienie mamy 11 czerwca to zobaczę o co chodzi.. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
no wlasnie dlugo cos nie pojawia sie truskaweczka! ciekawe co u niej mam nadzieje ze wszystko oki:) no wlasnie chyba po patrze u nas w sklepach dla maluszkow za tymi zestawami;) Moze polozna chce zapytac o mala i w ogole sprawdzic czy wszystko u was dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie położna była chyba ze 3 razy . jak była pierwszy raz weszła do pokoju i mnie zjechała że młody smoczka ciąga , w szpitalu mały strasznie płakał i połozne same przyniosły mi smoczek bo budził się w nocy co pół godziny i płakał . ale jak miał chyba jakoś niecałe 2 lata to zabrałam mu ,,dyndusia ,,powiedziałam że bociek przyleciał i zabrał smoka dla małych dzieci i tyle tego było , nie płakał ni nic ale przez jakiś tydzień zasypianie trwało o wiele dłużej . Młoda mamusiu jak juz bedziesz miała prawko to nabierzesz wprawy :) ja też się na początku bałam ale mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jak Wam mija wieczór ? Moje młode juz padło o 20 z ledwością udało mi się go wykąpać bo już ledwo co na oczy patrzył . wybawił się na placu zabaw , z dziećmi stwierdzili że w kałuży jest złoto i muszą je wydostać , mału brudny jak nie wiem co , spodnie i bluzkę włącznie ze skarpetkami mocze w odplamiaczu i to ciekawe czy zajda te plamy . a ja spędzam kolejny wieczór sama , zaraz uprasuje na jutro ubrania do pracy i Dominikowi do przedszkola , może jakis film ogladne :) Dziewczyny macie jakis swój ulubiony gatunek smak herbaty ? ja dostałam od koleżanki liptona o smaku karmelu i wanilii , bleeeeeee paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
dzieci uwielbiają kałuże i błotko hehe:D! ja ogarnęłam mieszkanko zjadłam śniadanie i teraz słodkie lenistwo:D niestety pada więc raczej nigdzie sie nie wybiore tzn mama ma byc o 15 wiec posiedzimy i potem na obiad i kawe mamy wyskoczyc. moj rano pojechal i jutro wróci koło17 wiec mam luz:p a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
a co do herbat to ja pije przeważnie tylko liptona a ze smakowych uwielbiam grejfrut!! ,owoce leśne,tropikalne,jagodowe, zieloną herbatke:) wanilia faktycznie nie zbyt dobra..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ale upał normalnie cała płyne , a jeszcze na dodatek klimatyzacja w pracy nie działa jutro mają przyjść fachowcy odgrzybić czy coś tam innego . Pracy mam mało ale po pracy latania po mieście jak nie wiem co , musze iść po fakture by opłacić nata i telewizje , skoczyć do rybnego , małemu kupić czapkę z daszkiem bo po wczorajszym błotku zostały slady i nie mozna tego sprać mimo że całą noc się moczyło , po za tym przyda mu sie nowa a że syn wybredny to musze iść z nim żeby sobie sam wybrał . jedzenie się chomikowi skończyło , a i do rossmana przydało by sie zalecieć troche chemii kupić ... dobrze że dzisiaj mogę się wcześniej zerwać :) mama 555 i co wypatrzyłaś gdzieś te wanienkę ze stelażem ? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
sasandra nie mow ze masz sliczna pogode! u nas pochmurno i jakąś godzine dopiero nie pada...!!! nie zamówie w koncu bez stelaża no chyba ze znajde gdzies u siebie w sklepach a wybieram sie dopiero w sobote bo wczoraj w koncu nie pojechalismy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie... wczoraj nawet nie miałam czasu ani siły zajrzeć. przed 8 wyjechałam z domu. Mateusz zawiózł mnie przed praca do Mamy i poszlysmy od niej spacerkiem na miasto. obeszłysmy parę sklepów ale w efekcie nic nie kupiłysmy. ja Chcialam buty ale jakoś nic nie wynalazłam tam gdzie byłyśmy. no i bratu chciałysmy kupic ale też nic bo wszystko albo duże rozmiary albo nie na jego nogę bo ma grube stopy, wysokie podbicie i albo jakieś ciasne, albo mu spadały. jutro mam zajęcia więc najwyżej ściągnę ja i połazimy jeszcze raz. dobrze że mam możliwość wcześniej sie zerwać bo mam do 14.40 ale przez 4,5 godziny zajęcia z tym samym nauczycielem wiec pogadam z nim i już o 11 będę mogła iść... nawet nie wiem jak to rozegrać bo Mateusz do pracy i chyb będzie musiał mała wziąć ze sobą. dobrze że ma taka możliwość.. póki co fajna pogoda sie u nas zapowiada. jak tak będzie cały czas to wieczorem jak mateusz wróci to wybierzemy sie na boisko bo znajomi organizują jakiś "festyn" a że rzadko sie widujemy, zwłaszcza w większym gronie to można wie wybrać i zobaczyć co sie będzie działalno. jakas senność mnie dopadła ale już posprzatalam, Lilka śpi więc może i ja sie położę na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upał !!! dziewczyny pogoda jest piekna , szkoda że jestem w pracy bo najchetniej bym wzieła małego wsiadła w samochód i nad wodę z nim pojechała , ale super można sie dziaiaj opalić , mam nadzieję że będzie też i tak jutro :) obok mojej pracy jest targ więc wyskoczyłam na chwile kupiłam młode ziemniaczki koperek , po powrocie do domu rybę wrzuce na patelnie i obiad gotowy . młoda mamusiu ja mam problem z butami dla małego bo on ma szeroką stopę więc musze mu buty kupowac regulowane . Dobra biore się za robotę , dzisiaj piątek to może kierowniczka puści nas wcześniej do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
jeju jak Ci zazdoszcze u Nas pochmurno.. poki co nie pada ale zero słonka... ja dzisiaj na obiad mloda kapustka ziemniaczki i ryba. jutro do lekarza:) głowa mnie cos boli chyba sie poloze albo kawe zrobie.. buziaki Ps. mam pytanie jak małe dziecko ma 7,8 miesięcy to jaką ma stopę ? bo chce kuzynce kubić super butki i tak mniej więcej sasandra moze wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 555 myślę że dziecko w takim wieku może mieć rozmiar bucików 18 ale ręki nie daje sobie za to uciąć , każde dziecko jest inne , najlepiej przylukaj jaki rozmiar obecnie nosi dzieciątko , albo poproś by ktoś z otoczenia dziecka to sprawdził jeżeli sama nie masz takiej możliwości ale to tak delikatnie bo przecież ma być to prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
u nas jest trochę słońca i ciepło ale upałów to nie ma.. pewnie jeszcze kilka dni na nie poczekam... ja dzisiaj napadu nie robię. mial być ryż z filetem z kurczaka i warzywa ale wczoraj udało mi sie kupić bardzo fajny boczek i Mateusz stwierdził żeby nie gotować tylko ten boczek usmazyc to on sobie zje. a sobie to coś wymysle pewnie na Ostatnia chwilę.. co do butów to u nas praktycznie wszyscy mamy z nimi problemy. ja mam dużą więc jak już coś mi sie spodoba to rzadko jest mój rozmiar, ten drugi brat na dużą stopę bo ma 16lat a buty to już 43/44 ale ma bardzo chude więc co rozmiarem dobre to takie luźne że szok. my sie z Mateuszem śmiejemy bo mamy taki sam rozmiar to zawsze ja mu buty kupuje sama. chyba że pantofle to już sam musi sobie dopasować.. mama555 to daj znac co tam u lekarza. ja dopiero we wtorek z mała szczepienie i kontrola u ortopedy. mam nadzieję że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Jak wam mija weekend ? my wczoraj praktycznie cały dzień spedziliśmy na dworzu , wrócilismy do domu jakoś po 20 pogoda była piekna opaliłam się mały zresztą też . za to w nocy zaczeło padać , była straszna burza , deszcz lał , sąsiad rano przyszedł powiedzieć żeby samochód z garażu wyprowadzić ( mamy podziemny ) bo woda po kolana stoi , dałam mu kluczyki i zaparkował przed blokiem w piwnicy też wody pełno dobrze że nic w niej nie mamy , cały czas leje nie wiem co to do jutra bedzie . w każdym bądz razie dzisiaj dzień spędzamy w domu . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×