Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Mamusiu ja też mam do szkoły jutro i w niedzielę. Mój mąż ma naszczęście cały tydzień wolny od 29 do 5, mama wyjezdza do Warszawy tak więc będziemy tylko w trójkę tyle dni. Pewnie pojedziemy do rodziców męża na dzień lub dwa. Dzisiaj mam zły dzień, mały marudzi tak, że aż głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
mi sie strasznie podobaaa jest sliczny ! i raczej go kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
co Ty nie mam o co sie obrazac przecież kazdy ma swoj gust:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
a wy jakie macie/miałyscie? może zauroczy mnie którys z waszych i zmienie;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama555 wozek ekstra i wcale nie taki drogi tez mialam z firmy tako 3w1 i super byl :-) mielismy podobny tylko fioletowy, ale i tak musialam kupic po pol roku spacerowke bo tego bym nie dala rady zniesc z pierwszego pietra i to tylko jedyny minus :-) ale jak ktos mieszka w domu lub z bloku z windą to napewno mu posłuży dłuzej :-) i skrętne kółka sa mega wygodne do jazdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Lampeczko mi wg nie przeszkadza że mam zajęcia. W sumie to nawet sie cieszę tylko mogliby inaczej te zajęcia rozkładać. Mama555 najważniejsze żeby tobie odpowiadał i Ci sie podobał. Jeśli uważasz że ten będzie odpowiedni to kup. Wisienko faktycznie po schodach z wózkiem ciężko więc najlepsza zwykła lekka spacerówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
no ja mam winde w bloku a od stycznia juz będziemy starali sie kupic dom tak ze wiesz ale napewno spacerowke i tak kupimy:) no zobacze jescze wozek to mam czas ;). a wam jak niedziela mija? ja zmeczona strasznie ide spac;p wczoraj ten grill ekstra sPRAWA! Super było:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. Ale sie u nas pogoda znow popsuła. Wczoraj zimno, dziś też, całą noc i pół dnia deszcz padał. Masakra. Od środy dopiero ma sie niby poprawic. Zobaczymy. Już wróciłam do domu po zajęciach. Miałam mieć do 16.30 ale facet stwierdził że nie będzie nas 6 godzin na informatyce trzymać i po 3godz kazał iść do domu. Mama555 wózków to ty jeszcze pewnie kilkanaście obejrzysz zanim coś kupisz.. My mieliśmy za tydzien robić grilla ale to sie okaże jak będzie z pogoda. Jak nie dopisze to przyjdzie sąsiad z żona i posiedzimy w domu posiedzimy, upieke najwyżej kurczaka, może jakąś salatke.. I w sumie to chyba wolałabym w domu bo będzie można dłużej posiedzieć bo w mała to nie za bardzo do pozna na dworze a i wieczory chłodne jeszcze są.. No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny , niedawno wróciłam z zajęc do domu , padam na twarz , pododa paskudna , zimni wietrznie , wczoraj skończyłam zajęcia po 1 więc o 3 w domu już byłam , pojechaliśmy do Rafała kolegi z pracy który ma stadnine koni , moglismy pojezdzić mały miał radochę bo Rafał go prowadzał na takim małym kucyku , wrócilismy do domu wieczorem wpadł Rafała znajomy i walkę ogladali a ja wczesniej połozyłam się z małym spać . teraz pije kawkę , mąż zrobił pizze na obiad a Dominik sie dopomina że chce na basen jechać , troche odpocznę i pojedziemy , Co do wózka to ja miałam jakiś taki zwykły nawet nazwy nie pamiętam chyba 700 zł za niego dalismy , potem parasolka i odkąd mały skończył 3 lata wózka nie używam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
my odpoczywalismy w łózku polowe dnia;p zaraz jedziemy na zakupy:) moj tylko jutro do pracy i wolne całe 8dni:D! straaaaasznie sie ciesze. w srode wyjezdzamy na te baseny:) buziaki napisze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny , już w pracy jestem młody w przedszkolu oj ciężko było mu dzisiaj wstać . Rafał pojechał na służbę więc będzie dopiero jutro ok 10 , ja z tej okazji wziełam wtorek wolny :) pojedziemy do mieszkania męża zabrać biurko dla Dominika a i Rafał musi coś na mieście załatwić . potem muszę zawieść dywan do pralni chociaż dzisiaj koleżanka mówi że dywany to pierze na myjni samochodowej ... pogoda paskudna tylko 5 stopni . może męzowi uda się jakoś zamienić z kimś na służbę i w weekend majowy pojedziemy na Litwę do Drusgiennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
trzymam kciuki zeby mu sie udało zamienic:);* ja jade z mama do miasta przypomniało mi sie że musze jakies ze 2 stroje kupic kąpielowe bo przeciez cycki mi zdeka urosły;p odezwe sie jak wróce ps.u nas sliczna pogoda!:) miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie pogoda beznadziejna szaro ponuro i deszcz pada , niedługo kończe prace lece po małego , dzisiaj obiadu nie gotuje z wczoraj mam jeszcze rosół to tylko makaronu ugotuje i starczy dla mnie i Dominika . Mama555 też muszę sobie jakiś strój kupić ale niestety mam z tym wielki problem jestem nieproporcjonalna jak góra dobra to w majtki mogły by się zmieścić jeszcze 3 osoby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
to ja na szczęście z tym problemu nie mam wiec naszczescie udalo mi sie kupic i jest ok jeden kupiłam czarny,zółty i turkusowy 3 wystarczą:). u nas dalej ślicznie chyba z 27 stopni :) jade do mamy na ogród posiedziec:) buziaki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jak wam mija poniedziałkowe popołudnie ? my już po obiedzie wstawiłam pranie wyjełam naczynia ze zmywarki nawet małego juz wykąpałam bo i tak bedziemy w domu siedzieć , deszcz leje zaledwie 10 stopni , czekam na kolezankę bo ma wpaść na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie.. My dziś mieliśmy tyle jeżdżenia i załatwiania że wyjechalismy z domu o 10 i dopiero niedawno wróciliśmy. Mateusz pojechał na nocke a ja siedzę z mała. U nas pogoda okropna. Zimno, ponuro i deszcz pada. Co na chwilę przestanie to znow zaczyna. A tak fajnie ciepło było kilka dni.. Jutro z samego sama jade z mała na szczepienie.. Nie mam siły. Spać mi sie strasznie chce. Jak tylko mała zaśnie to też sie kładę chociaż to pewnie nie prędko nastąpi bo ona bardzo mało śpi w dzien. Jak już to po 10-15 minut. Na dłużej zasypia dopiero tak koło 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam, u nas dzisiaj pogoda była znośna. teraz Patryk jest już w łóżku. Tak już sobie radzi na rowerze że musze za nim ganiać. mój bedzie pracował w czwartek i w sobote więc weekend spędzimy w domu. ehh a szkoda. jutro jedziemy na zakupy trzeba coś kupić ze spożywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
no i wrocilam do domu:) udany mialam dzien:) balkon dalej mam otwarty bo super pogoda;) jutro wybieramy sie z mama na lody;) a wy jak sie macie jak minął dzien? sasandra a co z tym mieszkaniem które mieliście oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. U nas kolejny dzień rozpoczął sie równie beznadziejna pogoda co poprzednie. Zimno i pada deszcz.. Właśnie jade z mała na do przychodni na to szczepienie. Już mnie przeraża jej krzyk bo ona ma taki głos że jak w domu żaby Ie krzyczeć to na dworze ja słychać równie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , odprowadziłam młodego do przedszkola teraz siedzę piję kawke i czekam na Rafała , tak za max godzinke powinien być , zje ogarnie sie i lecimy załatwiać sprawy . Pogoda u mnie zaczyna robić sie piękna nie jest zimno i słońce świeci , no dziewczyny teraz już wiem że przyszła prawdziwa wiosna , z nosa mi leci oczy jak bym pół nocy płakała czyli zaczynjamy czas wiosennych alergii :) młoda mamusiu a szczepienia masz te skojarzone ( czyli wszystko w jednej strzykawce , one są płatne ) czy każde oddzielnie . żeby małej tak miejsce po nakłuciu nie bolało to dobrze jest przykładać sodą rozrobioną z wodą na waciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Sasandra wykupiłam te skojarzone szczepienie. Szkoda mi jej żeby ja za każdym razem tak kłuli, a nie będę na dziecku oszczędzać. Wolę to mniejsze zło.;) Już jesteśmy po. Narazie zjadła i śpi. Mam nadzieję że nie będzie miala gorączki i nie będzie marudzila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Sasandra wykupiłam te skojarzone szczepienie. Szkoda mi jej żeby ja za każdym razem tak kłuli, a nie będę na dziecku oszczędzać. Wolę to mniejsze zło.;) Już jesteśmy po. Narazie zjadła i śpi. Mam nadzieję że nie będzie miala gorączki i nie będzie marudzila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Sasandra wykupiłam te skojarzone szczepienie. Szkoda mi jej żeby ja za każdym razem tak kłuli, a nie będę na dziecku oszczędzać. Wolę to mniejsze zło.;) Już jesteśmy po. Narazie zjadła i śpi. Mam nadzieję że nie będzie miala gorączki i nie będzie marudzila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Sasandra wykupiłam te skojarzone szczepienie. Szkoda mi jej żeby ja za każdym razem tak kłuli, a nie będę na dziecku oszczędzać. Wolę to mniejsze zło.;) Już jesteśmy po. Narazie zjadła i śpi. Mam nadzieję że nie będzie miala gorączki i nie będzie marudzila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Sasandra wykupiłam te skojarzone szczepienie. Szkoda mi jej żeby ja za każdym razem tak kłuli, a nie będę na dziecku oszczędzać. Wolę to mniejsze zło.;) Już jesteśmy po. Narazie zjadła i śpi. Mam nadzieję że nie będzie miala gorączki i nie będzie marudzila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam. u nas piękna pogoda, patryk jeździ po całym domu rowerem ja musze nadogonić trochę sprzatanie i zaraz patryka klade spac bo jest niegrzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
u nas tez slicznie;)bylam w sklepie kupic kosmetyki i pare luznych bluzek.zaraz bd sie powoli pakowała bo jutro juz wyjezdzamy siostry za około godzinke maja byc ze swoimi chlopakami dzisiaj posiedzimy a jutro w droge rano:) obiad ugotowany dzisiaj musiałam troche wiecej bo az dla 6osób;p zrobiłam ogórkowa z ryżem a na drugie młode ziemniaczki mizerie i mielone;) pewnie koło 17 pojedziemy do rodziców i umowimy sie co do jutra;) a potem na zakupy. a wam dziewczyny jak mija dzień? mam nadzieje ze tez macie sliczna pogode;) buziaki oczywiscie jak cos bd pisała z kom;) buziaki i miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , ja niedawno wrócilam do domu , Rafał poszedł po małego do przedszkola potem mają na myjnie zajechac , ja gotuje w tym czasie obiad , co do pogody to rewelacji nie ma tylko 18 stopni słońce przebija się przez chmury ale wiatr straszny wieje . dzisiaj wieczorem mają wpaśc do nas znajomi ale ja mam zamiar sobie drzemke uciąc przed ich przyjściem bo pewnie posiedzimy do póżna i mi się tak strasznie spać chce , pochodziliśmy sobie po sklepach troche , kupiliśmy małemu zarombiste tenisówki z autkiem i kapcie do przedszkola bo te co ma już przy małe się zrobiły , chyba mój mały ma dużą nogę bo trzeba mu kupowac rozmiar 28 . ja kupiłam sobie spodnie i sweterek a Rafał koszulkę . życze Wam miłego popołudnia . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Hej. U nas też z pogoda bez rewelacji. padać przestało ale zimno jest. Mateusz właśnie poszedł w piecu rozpalac bo nawet w domu jakoś tak chłodno a ja lubie jak jest cieplutko.;) Sasandra Twój ma dużą nogę. A mi dzisiaj pediatra powiedziała ze Lilka jest bardzo silna jak na takie małe dziecko bo jak leży na brzuchu to bardzo wysoko głowę podnosi i Dlugo tak utrzymuje. No i stwierdziła że jest bardzo pocieszna bo jak spokojnie leży to wystarczy sie do niej uśmiechnąć i już sie cieszy. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×