Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada83

praca w salonie swiss

Polecane posty

Gość ada83

witam jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisku doradcy klienta w swiss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni rozumim
Albo ja pracuję w jakimś innym Swissie albo ktoś się poczuł bardzo urażony i mści się wypisując jedną litanię na wszelkich możliwych forach. Jeden tekst jest w kilku miejscach, po prostu przekopiowany. Jak taka osóbka była taka kreatywna w pracy, to nie dziwię się, że już tam nie pracuje. Zapier...l w Swissie? Zapewne, przecież codziennie przyjeżdżają palety z zegarkami, bo to towar pierwszej potrzeby i schodzą jak świeże buły...Tia...Masa biurokracji...chyba tylko w kadrach i w księgowości, ale nie w salonie, błagam! PU terrorysta? Bez komentarza. Jak już się szasta czyimś nazwiskiem, to trzeba mieć argumenty, dowody, a nie pier..lic o terrorze, bo to poważny zarzut...zniesławienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chyba pracowałam w innym SWISS. Przemocy psychicznej tam nie doświadczysz. Co najwyżej czasem pewnej upierdliwości. Ale to się spotka w każdej firmie. Firmę wspominam bardzo dobrze. Trzeba przestrzegać pewnych reguł, standardów, procedur i tyle, a z tego co wiem, mnóstwo sprzedawców tego nie robi. Jak się dobrze pracuje, to nikt nikogo nie zwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2009
Swiss to nieuczciwa firma - moją koleżankę zwolniono, chociaż miała lepsze wyniki w sprzedaży, a druga dziewczyna obrażała klientów i to nawet w obecności kierownika. Nikt jej nic nie powiedział, klienci wychodzili oburzeni, sprzedawała mało. A pracę straciła moja przyjaciółka. Ciekawe jakie plecy miała tamta druga dziewczyna... przynajmniej wiadomo, że Swiss oszukuje i nie liczą się dla niego starania i wyniki pracowników... przynajmniej nie w "oficjalnej pracy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza praca jaką można sobie znaleźć. Pracodawca zatrudnia studentów i traktuje ich jak g****o. Problem przy wypowiedzeniu umowy. BRAK PRZERWY!!! BĘDĄC 8 I WIĘCEJ GODZIN!! nie można zamknąć salonu a jest się samym na zmianie i nie ma jak zjeść trzeba pisać maila jak chce się iść do toalety! kłótnie o klientów nie dostosowują grafiku a wpierw mówią że można pracować na pół etatu na karzą wyrabiać cały mobbing w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna pracownica
Nie polecam pracy w tej firmie. Trzeba omijac ja szerokim lukiem. Prezesik bywa naciskany na zatrudnianie "ciotki stryjka psa macochy" i wtedy wywala z pracy obojetnie kogo, mozna byc nawet bardzo dobrym pracownikiem, a i tak sie leci. Moim zdaniem to oszustwo, cala ta firma to jeden wielki przekret w moich oczach. Do dzis nie uslyszalam wyjasnien, ani przeprosin. Widocznie wstyd im bylo powiedziec, ze bylam zapchajdziura i mnie oszukiwali. Pewnie tak niewychowani, ze nie znaja slowa "przepraszam" ;) strach tam pracowac, bo jeszcze mozna sie zarazic nieuczciwoscia, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Time

Ja pracuję w salonie Time Trend, warunki są dobre, atmosfera też okej, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×