Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

Beauty w Polsce- okupiony przez lekarzy którzy się reklamują?

Polecane posty

Gość filfjuty
Powiedzenie '' Polska jesz zawsze 20 lat za murzynami '' sprawdza się na maksa. W niektórych wypadkach wypadałoby napisać '' 50 lat za Murzynami '' nie obrażając czarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby chodziło tylko o pieniadze, pewnie już dawno zrobiłaby poprawkę. Niestety nawet za pieniadze nie kupi się zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@_@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w którym kraju jest inaczej? P.S. Myślę, że tu nie chodzi o pieniądze, mozesz kupić sobie samochód a nie udany zabieg? Jak znajdziesz kogoś kto zagwarantuje udany zabieg, daj znać/ kasa nie gra roli/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodziłaś tam, bo ja tak i nie wydaje mi się wiarygodnym źródłem informacji?! Te zdjęcia i w ogole... szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Kobiet
Miasto Kobiet miastokobiet@tvn.pl Redakcja programu "Miasto kobiet" TVN Style poszukuje bohaterek, które są ofiarami nieuczciwych gabinetów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Osoby zainteresowane udziałem w programie prosimy o kontakt : miastokobiet@tvn.pl lub tel. 516-444-589

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi ktoś powiedzieć czy to forum dalej istnieje? Jeżeli tak to czy jest wiarygodnym źródłem? jak znaleźć zdjęcia nosów po operacji? bo kiedyś szukałam i nie mogłam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sobie żartujesz, po co ci zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to żeby zobaczyć??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co chcesz zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że to wiarygodnie źródło informacji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce zobaczyć nosy po operacji bo sama jestem przed operacja. A czy to wiarygodne źródło to nie wiem sama zadałam to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejny portal który tu tez co rusz wciska swoje linki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie rewelacyjne forum ,dzięki któremu wybrałam lekarza,który zoperował mi 6 lat temu nos.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowany
nikomu już nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam forum beauty , mają wszystko opłacone przez najgorszych partaczy którzy są wpisani do ptchp, poza kilkoma którzy nie potrzebują reklamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum beauty to najgorsze zakłamanie z całej sieci, na równi ze znanym lekarzem. Np. tak żukowska zapłaciła pieniędzmi za opinie, a to jest przecież konował bez pojecia. W dodatku powinna siedziec w wiezieniu za niewydadanie pacjentkom dokumentacji i wiele innych przewinien. I te jej zgody na zabieg z dziwnymi warunkami które daje do podpisania pacjentom - warunki nie do przyjecia licząc że nie przeczytają. Jest np. taki warunek tak skonstruowany który mówi wykretnie że zgadzasz sie na to żeby operował cie ktoś inny, czyli np praktykant. Tylko to jest tak napisane że na pierwszy rzut oka nie domyślisz sie bo tam pisze tak "Zgadzam sie na dobranie zespołu zabiegowego.....". Robi to żeby miec pozniej wymówke w sądzie że "przecież podpisalas i co mi zrobisz". Potem wybiela sie na forach, nadrabia na klawiaturze reklamą żeby interes szedł. Żal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wpisu wyżej Zgadza się wszystko co opisujesz. Mnie identycznie nabrano na innego szmelca która/y najpierw obstwawiał/a swymi wypowiedziami gazety i internet , musial/a mieć agencje od pr. Partacze wyskakują od razu na pasku kiedy wchodzi się na portal znany lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż Wy możecie tu pisac i przestrzegać innych. Kiedy ja pisałam po spartaczonej operacji tu na kafeteri co ten pseudo lekarz mi narobił i użyłam słów " partacz" itd to obrończyni zaczęła mnie atakować i powiedziała temu konowalowi a ten pózniej mnie sądem straszył. Kurwa prawdy nie mozna nawet napisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak tam Niesia Karolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co tam chodzicie? sami im napedzacie ruch jesli nikt tam nie bedzie komentował i pisał forum padnie siłą rzeczy.Zreszta tamto forum zawsze było dnem prowadzone przez 2 stare zakompleksione baby szambo i muł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na naganiaczy z art plastica którzy do dzisiaj nie pojęli jednej prostej zasady... Nigdy na KŁAMSTWIE nie zostaje zbudowane nic DOBREGO Tam od początku był tylko podstęp. właściciel już dawno powinien zrobić z personelem 'na dole' generalny porządek. Najprawdopodobniej nie wie on, [lub nie obchodzi go nic więcej poza nabijaniem pieniędzy ]co tam się dzieje, gdy go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezistan
Uważajcie na dr Żukowską która paprze zabiegi wszystkie jakie tylko są. Nadrabia poddszywająć sie na forach pod rózne nicki pacjentek i pacjentów i ściąga tym ludzi na operacje!! Nie zna sie na plastyce, w dodatku robi operacje pod rząd byle jak, żeby tylko zarobić kase! Nie polecama jej, skutki jej operacji odczuwam do dziś, nie wychodzać z domu, zamknąłem sie w sobie przez nią!!! Par....cz i kon..ał to lekko powiedziane!!! Na beauty jak napisałem to od razu dostałem wiadomosci od administracji, żeby udowodnić to wszystko. Chcieli cała dokumentacje medyczna zeby i przesłać i wogóle, chyba ich porąbało że im swoje dane podam bo oni tak chcą! Jeszcze mówili że tylko wtedy moge cos negatywnego napisal na lekarza jak wygram sprawe w sądzie i potem musze im przesłać dokumenty sądowe że wygrałem i dopiero wtedy oni dopuszczą moja negatywną ocene!! To jest poprostu rozbój!! A najgorsza strona to znanylekarz, tam to juz wogóle jest całkowite zakłamanie - usuwaja albo nie dopuszczają negatywnych wpisów. Stosują kłamstwo i manipulacje, np. puszczą jedną slabą negatywna opinie a przykryją ją 15 pozytywnymi, to takie coś jest manipulacją. W każdym badz razie moja opinia negatywna nigdy sie nie pojawila na znanymlekarzu bo jej nie opublikowali, pisałem z 10 razy do nich emaile dlaczego? czemu tak? nie dostałem nigdy odpowiedzi. A kiedys było tam jeszcze forum to pisałem na tym forum jak oni postepują żeby wszyscy to czytali to usuwali to i mnie zablokowali - bydlaki!! To teraz pisze na nich na innych stronach tutaj nie usuną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy nigdy się nie napchają pieniędzmi!! teraz rozumiem czemu w tym pierolniętym kraju jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Swarcel 2011.03.27 do Swarcel czego ty nie robiłaś. Na kazdym forum każdego dnia nowe wpisy reklamujące Sulęcin. Ciekawe ile jeszcze masz innych nicków. Z tego co wypisujesz w reklamach tego gabinetu to powinnaś już mieć w sobie 10 kg kwasu hialurunowego, być po 10 ciążach i 1000 mezoterapiach i miec wielorybie usta. A co do modnego thermage i fal radiowych to zamknij japę, bo te zabiegi są niestety szkodliwe jak tym i tym podobne zabiegi. Skóra traci swój tłuszcz i starzeje się, no ale dla pieniędzy czego wy nie zrobicie, żeby tylko złapać klientkę w swe sidła! Na stronach zagranicznych jest coraz więcej wpisów o szkodliwości tego typu zabiegów, wiele niezadowolonych klientek, które pozbyły się tak tłuszczu na twarzy i zostały się im obwisy. A ten Sulęcin to na forach do logowania nie ma dobrych opinii. Dlatego posiłkuje się kafeterią. Ty Swarcel to chyba z tego gabinetu nie wychodzisz nie? Bo ciągle coś tam robisz. Pewnie w tym gabinecie siedzisz od rana do wieczora i wypisujesz na Kafeterii bzdury. precz_z_reklamą 2011.03.27 Swarcel nie pisz juz nic więcej. bo w końcu ktoś się weźmie za tą twoją kampanię reklamową dr Kasi z Sulęcina. Pani dr jest najwidoczniej tak słabym lekarzem, ze potrzebuje ściemy i autoreklamy na forum. Dobrzy lekarze nie reklamują się w ten sposób - 99% opinii od dr Turczyńskiej to marna reklama. Na forach gdzie trzeba się logować o dr Kasi są raczej słabe a niektóre wręcz fatalne. Kafetria jest super do reklamy nie ma logowania, pełna swoboda. Dlatego nigdy nie sugerujcie się opiniami na tym portalu.//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniedziałkowa dziewczyna 2011.05.16 Przeczytała parę stron i zainteresoawla mnie wrzawa i nagonka na pewna osobę z tej kafeterii.Wpisałam ją sobie w google.no niestety dziewczyny mają rację,zresztą sama wpadła dokonując wpisu,który pokazał,że dziewczyna o niku Swarcel reklamuje pania X z miasta Y.Na końcu zdania napisała _Zapraszamy cytuje: "..ja polecam gabinet w Sulecinie. Jak chce mogę podać link. Przystępne ceny. Zapraszamy..." a to strona http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3219444& start=1680 i to by było na tyle usmiech.gif ////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO NIESIA Tyle czasu pisałaś i nastukałaś setki postów w paru wątkach. Opisz kobieto co dalej z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO NIESIA Tyle czasu pisałaś i nastukałaś setki postów w paru wątkach. Opisz kobieto co dalej z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×