Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

Beauty w Polsce- okupiony przez lekarzy którzy się reklamują?

Polecane posty

Gość gość
niesia nie robiła żadnej poprawki, bo się boi. Nie dziwię się jej zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo teraz wszystkie osoby w tym naganiacze pisza w temacie o nieudanych i niezadowolonych a powinny kontunuowac topik w innym watku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo teraz wszystkie osoby w tym naganiacze pisza w temacie o nieudanych i niezadowolonych a powinny kontunuowac topik w innym watku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmasakrowany sam niepotrzebnie przedluza watek :( i tym samym sie meczy tak ja to widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i czytam i nie wierze ze mozna takie bzdury pisac .operacja spartaczona nie mogę podać nazwiska lekarza bo może bedzie poprawka !!!komplikacje po operacji nie wiedziałam lekarz nie powiedział zapomniał !! Na forum Beaty nie byłam przed ... Ale internet jest i jeśli wpisujesz operacje plastyczne wszędzie są opisane powikłania wystarczy czytać ewentualnie jeżeli sie ma niedosyt mozesz pytać lekarza. Nikt z marszu nie wchodzi do pierwszego lepszego gabinetu i mówi chce sie operować tu i teraz nie sprawdzając tego Przed każdym zabiegiem jest mnóstwo pytań a tu u niektórym zabrakło fantazji i dojrzałości poprostu .Podpisujac zgodę czytasz o powikłaniach .i wtedy tak wszystko rozumiem wiem i już chce być po.niestety pózniej rozczarowanie ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:21 ktoś od pani Żukowskiej się tłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 11.21 o co ci chodzi? Podpisywałeś in blanco? Taki świat kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na umowie nie podpisywałam zgody ,ze nos będzie wielki,krzywy,niesymetryczny i z zaburzeniami drożności.Zostałam tylko poinformowana,że tak może się zdarzyć.Jeśli wystapiły powikłania to lekarz nie wywiązał sie z umowy.I powinien poprawić nos. I lekarz powinien prowadzić dokładną dokumentację.W niej powinny być opisane ustalenia i najlepiej jeszcze podpis pacjenta.No chyba ,że lekarze uważają ,że pacjenci to idioci.A jeśli idioci to tylko dlatego,że ufają lekarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum jest niestety coraz mniej wiarygodne,ciagle jakieś g****oburze, pewni lekarze sa promowani...szkoda bo kiedyś było to fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A którzy lekarze tam się reklamują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M. in. dr Świebodzka promowana usilnie przez Cyryl, złego słowa nie można napisać bo zaraz wpada i robi porzadek, broni lekarki zaciekle jak lwica choć użytkowniczki skarża się na lekarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to jej doktorka to wiadomo o co chodzi. Cyryl zostawia u niej majątek więc jest obsłużona , jak królowa, a jeśli dobrze poszukać wpisów na temat tej lekarki to jest to typowa materialistka. Klientów a nie mówiąc pacjentów nfz towskich , któzy nie mają tyle kasy traktuje jak śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin

Mnie najbardziej zastanawia wątek Skupina - ten człowiek zniszczył mój nos, a na beuty jest wychwalany w niebiosa. Czyżby ukryty marketing skutecznie działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Przez lata duża codzienna reklama w GW, do tego Wizaż. To dało wreszcie efekty. Mimo ciągłego "wduszania kosteczek" i wyciągania kasy za poprawki na tzw koszty własne jego fan club działa. Marketing znakomity. W Poznaniu pozostawił wszystkich w tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin

Tylko, że tu się rozchodzi o zdrowie i życie pacjenta. Skupin zniszczył wiele nosow. Nie wierzyłam, dopóki sama nie stałam się jego ofiara. Na Beauty jego popularność jest wyjątkowo zastanawiająca. Bronią go użytkowniczki, które mają po kilka kont. Czy to nie jest cyrk, naganianie i ukryty marketing? Niestety ja podjęłam decyzję w oparciu o opinie prosto z Beauty, a dziś bardzo żałuję, że dałam się na to nabrać. Mam nos i twarz tak bardzo zniszczone przez Skupina, że chce mi się płakać każdego dnia. O zdrowiu fizycznym i psychicznym nie wspomnę. Powinnam była sprawdzić wiarygodność tego portalu przed operacją. Niestety już za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZŁO

Chirurgia plastyczna to ZŁO i ten, kto to wymyślił, na pewno nie myślał o zdrowiu pacjenta. Beauty promuje te wszystkie zabiegi. Łatwo się tam zgubić i uwierzyć, że warto zaryzykować. W rzeczywistości nie warto. Można wiele stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nos

Niech te baby z wątku Skupina przestana kłamać, bo znajdą się kolejne ofiary tego chirurga, takie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal

Moim zdaniem powinni zrobić porządek z tym portalem, bo te naganiaczki kreują operacje nosa jako coś fajnego. Tymczasem po zderzeniu z rzeczywistością jest jedna wielka katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×