Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

Beauty w Polsce- okupiony przez lekarzy którzy się reklamują?

Polecane posty

Gość Meliss
ufamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
tak to prawda, nie przesiadywałam na forum, przeczytałam opinie o lekarzu i kilka wpisów na różnych forach. Gdybym wiedziała, że wpisy te są przez pseudo pacjentki a rankingi kłamią, to może decyzja moja byłaby inna. Kto to mógł wiedziec, że nie wszysccy są godni zaufania. Pierwsza wizyta była bardzo sympatyczna, zreszta kolejne tez, ale cóż z tego, że efekt zabiegu to porażka. Kto mógł przypuszczać, że fachowiec na pytanie o komplikacje odpowie nie do końca prawdę. Nie miałam do czynienia z czymś takim ze strony tych usług. Za wszelką cenę. Decyzja była pochopna i może nie do końca przemyślana. Efektem jest zapanięta strona nosa, której prawie nie ma, dziurka rozlana bez podparcia . Byłam formą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliss
No właśnie tak tez myślałam . Pochopne podjęcie decyzji . Duzo osob tak wpadło , ale kto mógł przypuszczać , ze jest takie zakłamanie . Pewie sugerowalas sie tez strona znanylekarz. pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
tak pierwsze co to sprawdziłam na opiniach , później kwalifikacje i zapomniałam o jednym najważniejszym. Większość osób sugeruje się tymi opiniami i dopiero gdy chciałam wystawić pozytywnę opinię lekarzowi ( nie od nosów) i nie dało się, pomyslałam, że cos jest nie tak. Nie zwróciłam uwagi na puste pozytywy, typu fajny sympatyczny fachowiec, gorąco polecam. Dziewczyny uważajcie, bo zmarnować sobie życie można łatwo, ale odbudować juz się nie da. Co rano budzę się z nadzieją, że coś się zmieniło, przecież pisza , że do roku nos się formuje. U mnie od początku jest tak samo, nic kompletnie nic nie uległo zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zwróciliście uwagę na to
jak dziewczyny 2/3 dni czy tydzień po operacji piersi lub nosa wychwalają lekarza !?? Nawet nie widzą efektów a już wychwalają !? Ja też jestem po operacji plastycznej i powiem ,że nawet udanej ale nie wychwalałabym mojego lekarza nad wszystko , i nie pisałabym o nim w samych superlatywach jak to zrobiły inne jego "pacjentki?" bo ja swoje zobowiązanie w postaci kilkunastu tysięcy złotych wykonałam i nie czuję się zobowiązana dodatkowo do tego by robić mu jeszcze reklame...mogę co najwyżej napisać ,że spoko i ok ale te "OCHY I ACHY" to przegięcie i napewno nie piszą tego prawdziwi pacjenci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
był taki jeden co nos miał w gipsie a juz wychwalał zabieg. Zapytałam skąd ma taką pewność, że operacja się udała a on bo wie i juz. Skoro nos kształtuje się rok, tak przynajmniej mówią lekarze, a on na drugi dzień wie, że juz bedzie dobrze. Chyba , że ten rok to po to , żeby dać im święty spokój?! takie rzeczy dzieją się w naszej elicie społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliss
Jak operacja sie powiedzie to widać to od samego początku , bo te czekanie to wydaje mi sie ze to tylko zbycie pacjenta zeby nie marudzil , a tak moze sie przyzwyczai i nie przyjdzie na poprawkę .., Widziałam tez kilka razy jak wypowiadaly sie osoby jeszcze z gipsem na nosie ! To jest chore jak dla mnie ! Przecież nawet nie widzi co jest pod gipsem a już wystawia opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
też mi się wydaje, że to czekanie to "zbycie" i masz rację, człowiek z czasem do wszystkiego się przyzwyczai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zwróciliście uwagę na to
już mi nawet nie chodzi o to ile dni po ale sam fakt ,że ktoś w taki ,wręcz patosowy sposób wychwala lekarza jest dla mnie podejrzane. Ja widze takie komentarze na temat mojego lekarza i innych.Albo pacjenci którzy zacięcie bronią danego lekarza jak ktoś coś złego o nich napisze. Dla mnie to dziwne bo choć jestem po udanej operacji nie broniłabym za wszelką cenę mojego lekarza. Widzę same ochy i achy u niego na profilu ale ja bym tego nie napisała bo choć operacja jest ok to sam lekarz średnio uprzejmy , chyba ,że do jednych pacjentów ma wręcz matczyne podejście a do drugich obojętne :> Tylko skąd ta rozbieżność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama^^
w tv czy w gazecie to duze pieniądze a tu masz za darmo. Czy mogę tu reklamować swoją firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama^^
może woli blondynki a Ty jestes brunetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
właśnie o tym piszę, jaki maja w tym interes i po co tracą czas na wychwalanie. Zauważyłam, że na jednym z for dziewczyny zarejestrowane sa juz kilka lat i wciąż są albo na etapie poszukiwania oczywiście okreslonego fachowca albo właśnie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zwróciliście uwagę na to
Akurat jestem blondynką :) Lekarz przy zdjęciu gibsu był bardzo opryskliwy. Już nie wspominając ,że psiknął mi przez nieuwagę w oko jakimś szczypiącym szprejem :P A na dowidzenia usłyszałam " No to widzimy sie za pół roku i niech Pani nie panikuje wcześniej bo nie lubię histerii" :| To ta "uprzejmość i łagodność" o której pisze Pani Basia. L na znanym lekarzu :D ? Miałam szczęście bo operacja sie udała ale z bombonierkami do niego chodzić nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
ważne, że operacja Ci się udała i nie obchodzi Cię, że lekarz gbur. Mogłabym mieć opryskliwego gbura jeśli tylko pomogłoby to w efekcie końcowym operacji. ALe generalnie jest tak, płacimy nie małe pieniądze i nikt łaski nam nie robi, chyba jest na odwrót. Jesli tylko upraram się z nosem to tę klinikę będę omijąć szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zwróciliście uwagę na to
dokladnie a facet za każdym razem dawał do zrozumienia mi ,żebym wyszła jak najszybciej z kontroli :) nie wiem nawet czy te kontrole trwały 4 minuty ...za to jednej dziewczynie poznanej przeze mnie na kontroli coś sie stało z cycuchami i ona powiedziała ,że napisze o tym na znanym lekarzu jeśli jej nie poprawi. Do dziś nie ma negatywu tej treści więc albo sie dogadali ( w co wątpie znając go) albo ze znanych powodów wpisu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
moje tez dłuzej nie trwały, ale cóż z tego, jak Ty możesz cieszyc się fajnym wyglądem a ja codziennie płaczę i wyję z rozpaczy. Wolałabym być w Twojej skórze, a Ty nie chciałabyś byc w mojej. Trudności z oddychaniem i generalnie z wciągnięciem czego kolwiek przez tę dziurkę doprowadzają mnie do szału. Katar leci a ja nie mogę wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zwróciliście uwagę na to
niesia wiesz nie powiem ,że wyglądam idealnie bo ja miałam nos dość mocno zdeformowany więc u mnie każda mniejsza zmiana była by na plus. Lekarz w moim przypadku musiałby sie naprawdę bardzo mocno postarać ,żeby jeszcze bardziej pogrążyć mój wygląd:D Mam małą gulkę na czubku nosa ale i tak to wygląda lepiej niż przed. Powiem tak ,że wyglądam teraz tak jak nie jedna dziewczyna z przeciętnym nosem przed operacjom :) A Tobie bardzo współczuję. I sugeruje Ci udać się na tą poprawkę bo skoro już jest tak źle ,że gorzej być nie może to może warto, pomyśl ja spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
dzięki za słowa otuchy, , boję sie strasznie. Oczywiście najbardziej narkozy i czy poprawka przyniesie poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesiu jeśli Twój stan jest faktycznie tak tragiczny to nie powinnaś mieć najmniejszego problemu z uzyskaniem mega odszkodowania. zamiast iść do tego samego lekarza pójdz do najlepszego prawnika a za zdobytą kasę znajdź takiego fachowca, nawet w USA, że zrobi Ci zajebistą rekonstrukcję i będziesz miała dobry nos. Jeśli masz dziurę i nie przesadzasz to odszkodowanie jest murowane i to zajebiste. grunt pojsc do naj naj najlepszego prawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
na razie raczej pójdę na poprawkę i mam nadzieję, że tym razem, jak ktos mówi, że będzie dobrze to jest to prawda. Nie oszukujcie, bo to bardzo boli, najgorsza prawda ale prawda. Nie mam siły na inne metody, przerosło mnie to całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zwróciliście uwagę na to
A ja chcę jeszcze napisać do lekarzy bo z pewnością czytają zacięcie ten wątek ;) Moi drodzy lekarze ,nikt was nie hejtuje bez powodu. Wręcz przeciwnie , podziwiam wasze wykształcenie i pracę jaką musieliście włożyć w zdobycie jego aleee... Zrozumcie to ,że wasi pacjenci (a raczej klienci !) płacą wam duuuże pieniądza za usługę nie po to ,żeby słyszeć od was ,że wam "sie śpieszy" i za waszą opryskliwość. Jeśli nie macie cierpliwości do ludzi i nie wytrzymujecie nerwowo wszelkich obaw pacjentów ( którzy przecież boją się o swoje zdrowie) może warto zmienić fach niż się męczyć ? No ale kasa ;) I druga rzecz , ja rozumiem ,że coś może nie wyjść ,ze operacja może sie nie udać. Ale zostawić pacjenta wtedy na pastwę losu to okrucieństwo ! Albo żądać od niego kasy za dodatkową operacje. Szczyt bezczelności. Człowiek płaci za poprawne wykonanie dla siebie usługi i wy jako wykonawcy musicie dołożyć starań jak nie wyjdzie ,żeby wyszło następnym razem. Nikt nie chce dopłacać do swojego oszpecenia. Bądźcie profesjonalni. Chyba jakaś etyka lekarska gdzie lekarz nie zostawia pacjenta obowiązuje... No i sponsorowanie forów też mówi samo za siebie ... Pozdrawiam i życzę refleksji nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
jeszcze, żeby mówili o komplikacjach. Poprawka nie zawsze przynosi korzyści, zdarzają się dwie i więcej. A w sytuacji gdy za dużo czegoś nam wytną, odwrotu nie ma i właśnie tego się boję! Czy jeszcze ktoś bierze kasę za poprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala 56
Powinna powstać odrębna instytucja, która powinna kontrolować efekty pracy lekarzy a zwłaszcza chirurgów i to chirurgów plastyków, ponieważ duży procent ludzi operuje się w celach zdrowotnych a nie estetycznych . Może jakieś zmanierowane panienki i w dodatku majętne mogą się dla kaprysu operować. Ale to jet tak ,że swój swojego broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierze mocno!!!
że już niebawem nadejdą i w Polsce zmiany odnośnie odpowiedzialności prawnej za nieudane zabiegi. Takiego nieuczciwego papraka lekarza mozna będzie zniszczyć tak samo jak on niszczy swymi nieudanymi operacjami pacjętów i nie poczuwa sie do naprawienia tego co zniszczył -ale już niedługo to,się zmieni. Uwierzcie w to,że potworzą się ogromne korporacje prawnicze którzy beda działac i to bardzo skutecznie w tej dziedzinie. Więc przez dziesięć lat te osoby które są pokrzywdzone przez chirurgów plastyków,lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów, będą mogły dochodzić swoich roszczeń (i to ogromnych) z tyt zniszczenia ciała,twarzy, a przede wszystkim zniszczonej psychiki pacjenta po tych nieudanych zabiegach. Życzę tego wam wszystkim pokrzywdzone Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
to juz nawet nie chodzi o to, tylko, że mogliby jasno mówic o komplikacjach. Gdybym wiedziała, że są jakies poprawki( o których nie miałam bladego pojęcie, że w medycynie coś takiego istnieje) to jeśli świadomie zdecydowałabym się na zabieg na pewno do nikogo nie miałabym pretensji. Gdy tylko dowiedziałam sie o poprawce załamałam się, bo wiem co mnie czeka i że po poprawce nie musi byc juz dobrze. Koczę pisać na forach, bo mam listy z groźbami. Naprawdę zastanowcie się nad tą jakże poważna decyzją operacji. To nie jest tak jak pójście do kosmetyczki ... Moje zycie to istny horror, nabawiłam sie różnych chorób w związku z osłabieniem organizmu i życia w ciągłym stresie.karolina12841@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzę mocno!!!
Grozić to ci mogą,nie powinnaś dać się zastraszyć,jeżeli lekarz cię oszpecił to,masz prawo o tym pisać i mówić i nie powinnaś się bać. Lekarze się w różny sposób reklamują i w ten sposób sami wskazują,że są osobami publicznymi a tym samym wiedzą,że sa narażeni na krytykę jeżeli coś po prostu "SPIEPRZĄ" więc masz prawo wyrazić swoje niezadowolenie tu na forum bo oni także reklamują się również na różnych forach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
nie należę do osób o silnej osobowości i takie listy wprowadzają mnie w depresję. Mój organizm jest na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego, muszę odpocząc od tego wszystkiego, dlatego postanowiłam przez jakiś czas nie udzilać się na forach. Mam kłopoty i boję się, że nie wytrzymam tego wszystkiego, a moje dzieci potrzebuja matki. Może jeszcze kiedys się odezwę. kasuję to i inne fora. Podałam mail jeśli ktos chce chętnie porozmawiam. Dziękuję tym, którzy mnie wspierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys,,,
czy tam nie ma reklam? Poradźcie, bo chcę wybrac specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzucona
i nie wiem za co? Pewnie za prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
Postanowiłam nie robić poprawki i dlatego podam nazwisko i klinikę, gdy tylko moje konto na beauty zostanie odblokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×