Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

Beauty w Polsce- okupiony przez lekarzy którzy się reklamują?

Polecane posty

Gość ann_st
Martita,a znasz przyczynę? tie_girl jakbyś coś wiedziała,napisz proszę na maila: polly-84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
Zapewne moja widza nie będzie większa niż Wasza, ale jakby co, to dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że problem zaczyna być poważniejszy, BwP zniknęło z wyszukiwarki. Wielka szkoda, bo to skarbnica wiedzy. Codziennie zerkam czy aby nie uruchomiono znów. Jak będziecie coś wiedzieć czemu, co i jak to piszcie koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggiex20
Właśnie. Gdzie podziało się forum Beauty? Wie ktoś coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaamelki
Moim zdaniem to jest nie fer. Powinni poinformować co sie stało a nie z dnia na dziec poprostu zniknąć . Ludzie wystawiali tam swoje zdjecia. Wypadałoby cokolwiek napisać jaka jest tego przyczyna. Podejrzewam , że beauty juz nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamikaaa
Ja też miałam tam zdjecia swojego nosa:-(. Chyba zacznę szukać nowego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko szkoda, bo BwP to historie tylu ludzi, tylu operacji, sama tam opisałam swoje przeżycia i eh, szkoda, że zniknęło, mam nadzieję, że nie na stałe. Kiedyś Cyryl ponoć chciała zamknąć forum, ale zrezygnowała z pomysłu. Swoją drogą dziwne, że forum zniknęło, ale też i cała strona z artykułami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistek m
Tie-girl i Ann_st Jest jeszcze kontakt do administratora na fb, można tak próbować zapytać, co z naszym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
swistek m - ann_st pisała, że próbowała się skontaktować z administratorami poprzez maila, ale podobno nie działają te adresy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2wssx
a ja dzisiaj, pierwszy raz od 2tyg chciałam wejść na forum a tu coś takiego, byłoby szkoda, nieprawda że użytkowniczki nie szukają: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=564786 mam nadzieję że to się wyjaśni, przeczytałam wątek od początku i trochę zaniepokoiły mnie te wpisy że na BwP mogło dziać się źle i dlatego zamknięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashion_girl2
Na beauty wklejałam moje prywatne zdjęcia. Nie dostałam żadnego maila i nie wiem czemu str nie wyświetla się! Czy to prace moderatora czy strona wpadła w niepowołane ręce :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistek m
Dziewczyny, na naszym forum nic złego się nie działo! To, że ktoś pisze o tym, że forum było stronnicze to jego własna opinia, forum żyło swoim życiem, pacjentki niektórych lekarzy były bardziej aktywne a innych mniej... Administrator nie miał na to wpływu! Forum zawierało wiele cennych informacji i nikt temu nie zaprzeczy! A moderatorki dbały o to, aby wszelkie wiadomości były rzetelne - myślę tu o kwestiach technicznych operacji czy też postępowaniu po zabiegu... Napisałam na FB wiadomość do administratorów ... może czegoś się dowiem... Dziwnie bez tego forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda86
Czesc dziewczyny, widze tu znajomy nick tie_girl z watku kasprzykowego ;-) Trafilam tu przypadkiem szukajac w google informacji co sie stalo z forum BwP. Na poczatku myslalam, ze wykorzystujac dlugi weekend administratorzy robili jakas modernizacje, ale teraz jestem juz przekonana, ze niestety strone beauty i forum usuneli na zawsze... pytanie tylko dlaczego i dlaczego bez zadnej zapowiedzi? Naprawde nic nie wskazywalo na problemy. Mam nadzieje, ze gdzies w internecie wypowie sie ktos z moderacji albo ktoras z uzytkowniczek, ktora miala kontakty poza forum z moderatorami i administratorami. Ja niestety bylam na forum krotko (od marca), wiec nie jestem w stanie nic napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann_st
swistek m-ja nie miałam kontaktu z adminami na fb,tylko adresy mailowe,które tak jak forum-nie istnieją ;-( Dobrze,że napisałaś,daj koniecznie znać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe06
Cześć , ja również byłam aktywna na forum , jeśli jest tu magdzianna bądź witka z wątku u dr Skupina to dajcie znak ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vainilla
Ja to nie magdzianna ani Wikta ale melduję się z wątku Skupinosków - Vainilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduje! Dziwnie tak bez Was Skupinoski! -Grey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuffka
Nie do wiary... Taka strona nie może tak po prostu przestać istnieć, przecież wszystkie posty stanowią własność intelektualną autorów, nie można tego od tak usunąć... Na forum nie można wejść nawet przez kopię z pamięci podręcznej Google, bo taka nie istnieje! Jak długo to już trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuffka
Nie do wiary... Taka strona nie może tak po prostu przestać istnieć, przecież wszystkie posty stanowią własność intelektualną autorów, nie można tego od tak usunąć... Na forum nie można wejść nawet przez kopię z pamięci podręcznej Google, bo taka nie istnieje! Jak długo to już trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vainilla
Jak tam Wasze noski dziewczyny? Mój jutro kończy 3 miesiące! Nadal niestety nie mogę się normalnie ruszać bo potem w głowie mam jak w karuzeli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vainilla
Jak tam Wasze noski dziewczyny? Mój jutro kończy 3 miesiące! Nadal niestety nie mogę się normalnie ruszać bo potem w głowie mam jak w karuzeli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwicie sie
beauty w polsce na facebooku ma Pana doktora Z. z Gdańska w znajomych, o którym pisały tu wcześniej dziewczyny. Podobno to na jego temat niezadowolone opinie były kasowane. To by wyjaśniało,że mają na bakier z uczciwością i prawem. Kurz nawet po nich nie został w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vainilla
Jak tam Wasze noski dziewczyny? Mój jutro kończy 3 miesiące! Nadal niestety nie mogę się normalnie ruszać bo potem w głowie mam jak w karuzeli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwicie sie
beauty w polsce na facebooku ma Pana doktora Z. z Gdańska w znajomych, o którym pisały tu wcześniej dziewczyny. Podobno to na jego temat niezadowolone opinie były kasowane. To by wyjaśniało,że mają na bakier z uczciwością i prawem. Kurz nawet po nich nie został w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vainilla
Jak tam Wasze noski dziewczyny? Mój jutro kończy 3 miesiące! Nadal niestety nie mogę się normalnie ruszać bo potem w głowie mam jak w karuzeli:/ Zaraz chyba nam wątek otworzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe06
Ja w zasadzie dr Skupin i Szczyt , bo nie mogę sie zdecydowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vainilla
Jak tam Wasze noski dziewczyny? Mój jutro kończy 3 miesiące! Nadal niestety nie mogę się normalnie ruszać bo potem w głowie mam jak w karuzeli:/ Zaraz chyba nam wątek otworzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vainilla
Jak tam Wasze noski dziewczyny? Mój jutro kończy 3 miesiące! Nadal niestety nie mogę się normalnie ruszać bo potem w głowie mam jak w karuzeli:/ Zaraz chyba nam wątek otworzę;) Powiem Wam że to straszne co się stało z forum. Bo dawało mega wsparcie i było wielką skarbnicą wiedzy, szkoda aż tak wielu lat zniszczyć i nie wierzę jeszcze że forum nie wróci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe06
ja w zasadzie Dr Skupin I Szczyt bo nie mogę się zdecydować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vainilla
Jak tam Wasze noski dziewczyny? Mój jutro kończy 3 miesiące! Nadal niestety nie mogę się normalnie ruszać bo potem w głowie mam jak w karuzeli:/ Zaraz chyba nam wątek otworzę;) Powiem Wam że to straszne co się stało z forum. Bo dawało mega wsparcie i było wielką skarbnicą wiedzy, szkoda aż tak wielu lat zniszczyć i nie wierzę jeszcze że forum nie wróci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×