Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

Beauty w Polsce- okupiony przez lekarzy którzy się reklamują?

Polecane posty

Gość wezcie dajcie spokoj
z tym beauty każda w dupe sobie tam wchodzi :O czesto widac ze dziewczyna ma spierdzielone cycki, prosi o rade a one: no co ty, ja tam nic nie widze masz super cycki :O żal i administratorki np C Y R Y L KTÓRA ZBANUJE CIE ZA TO ŻE MASZ INNE ZDANIE NIŻ INNE DZIEWCZYNY, a weź jeszcze napisz źle o jakimś lekarzu to cie żywcem zjedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwp to forum reklamujace
lekarza z krakowa ,kazdy wie o kogo chodzi.:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie dajcie spokoj
kurde a o kogo chodzi? O dr K. ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwp to forum reklamujace
dokladnie to ten pupilek cyryla.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie dajcie spokoj
hehe :D to fakt ciągle go reklamuje temat z udziałem tego dr oceniony jest wszystkimi gwiazdkami heh ja próbowałam ocenić temat innego lekarza bo wg mnie jest bardzo dobrym lekarzem i na pewno nie ja jedna kliknęłam 5 gwiazdek,ale co Ty wcale nie oceniło :D adminka pewnie maczała w tym paluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydajemi sie
ze prowadzone sa jakies prace modernizacyjne bo 2 dni temu wchodzilam normalnie a teraz tez nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o forum i operacjach
Jestem niecały miesiąc po operacji piersi. Powiem tak - każdy kij ma dwa końce. Chirurg plastyk jest tylko człowiekiem i nie jest nieomylny, żal mi dziewczyn, w przypadku których popełniono błąd (ale należy wziąć pod uwagę, że w wielu przypadkach "wyjściówki" są tak słabe, że naprawdę nie da się osiągnąć satysfakcjonującego rezultatu). Przed operacją podpisuje się kilkunastostronicową umowę, której większość pacjentek chyba w ogóle nie czyta i w tym problem! Po lekturze tego "kontraktu" wniosek nasuwa się sam - lekarze przerzucają całą odpowiedzialność na pacjenta, który w razie niezadowolenia po operacji właściwie ma związane ręce. Czytajcie umowę - tam jest wyraźnie napisane, że za niezadowolenie z efektu chirurg nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Jest nawet napisane, że w przypadku powikłań i uszkodzeń implantu przysługuje wyłącznie prawo do darmowej wymiany protez, ale koszt ponownej operacji ponosi pacjentka (czy całkowity czy częściowy to już zależy od rozmowy z chirurgiem). Jest też cała klauzula o powikłaniach. Nie chcę bronić lekarzy, ale niestety muszę napisać kolejną nieprzychylną rzecz o wielu pacjentkach - chcą rzeczy niemożliwych. NIE da się wyeliminować asymetrii sutków, NIE da się włożyć implantu 620 do wyjściówki 65A itp. Przeglądajcie galerie zdjęć przed wyborem chirurga i wybierzcie tego, który najbardziej odpowiada waszym gustom i oczekiwaniom. Co do forum to BwP jest najlepszym źródłem informacji przed i po operacji i sponsoring tego nie zmieni. To prawda, że wątki poszczególnych lekarzy to kółko wzajemnej adoracji, gdzie dziewczyny z ewidentnie brzydkim biustem po operacji i tak dostają same ochy i achy od innych forumek. Co do wychwalania efektów krótko po operacji - myślę, że wskazana jest opinia na temat kliniki, lekarza, traktowania przez personel itp. Z oceną rezultatu operacji (ostatecznego) należy wstrzymać się do kilku miesięcy po zabiegu, ale i tak nawet 2 tyg. po zabiegu można określić, czy jesteśmy wstępnie zadowolone czy nie. Powtórzę - czytajcie, co podpisujecie. P.S. U mnie też forum BwP nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne....
a ja juz tam sie dobijam chyba z czwarty dzien. czy oni tej strony nie usuneli przypadkiem? Gdyby cos mieli zamar robic to powinni poinformaowac ze strona nei bediz edzialala przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggg.....
co do diabla dizej sie z ta stona????? Moze moderator tu zaglada i sie wypowie?? Czy znacie jakies inne fajen forum takie jak beauty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsbcg
Zdaje się że usunęli beauty, bo nawet w wyszukiwarce juz nie ma. Ciekawe jaka była przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistek m
Hej, U mnie w wyszukiwarce pokazuje się forum beauty w polsce, tylko strona się nie chce otworzyć, może jakaś awaria serwera?? a może po prostu urlop - majówka ;) tzn. mam nadzieję, że to chwilowa przerwa... Ja jestem uzależniona od tego forum, bardzo dużo mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba beauty zrobilo kaputt :(
innego wytlumaczenia nie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochikara
Co do jasnej Anielki z tą stroną?Tyle było użytkowniczek,a tylko parę się niepokoi w sieci. Mogła tak po prostu przestać istnieć?! Bez uprzedzenia i żadnej inforamcji?!Może nie zapłacili za domenę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty w polsce nie istnieje
Pogódźcie się z tym i wybierajcie lekarzy poprzez konsultacje z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --.,mnb
taaaaaa, wybierac lekarzy przez konsultacje z nimi hahahaa. sama nie wierzysz w to co gadasz (tzn. piszesz) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy rzeczywiście jesteś tak naiwna i wybierając specjaliste sugerujesz się zdjęciami zamieszczonymi na forum?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowiutka a
juz nawet przestalo wyswietlac sie w wyszukiwarce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty w polsce nie istnieje
tak,właśnie poprzez konsultacje. Wiem co piszę drogie dziecko,bo tak wybrałam ja i wiele innych kobiet.Ale jak Ty wierzysz we wszystko,co Ci wyświetli internet,to mi Cię bardzo szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B..............
Internet jest duzym źródłem wiedzy ktora mozna wykorzystac w trakcie konsultacji bo lekarze czasem takie bzdury opowiadają byle złapać pacjetkę. A co do omawianago tu forum, całkowicie się zgadzam że jest stronnicze. Kilka lat temu sama umiescilam zdjęcia i opis po nieudanej operacji. wszystko zniknęło. Podobno zostalo utracone podczes modernizacji forum, o dziwo inne zdjęcia się zachowały.. często też bywa że niepochlebne opinie na tm lekarza są mocno negowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty zniknęło...
...chyba już na zawsze, bo nie wyświetla się nawet w wyszukiwarce. Dziwi mnie, że zniknęło tak niespodziewanie, byłam stałą użytkowniczką i nikt i nic nie wskazywało na zamknięcie strony bez żadnego uprzedzenia!? To prawda, że forum było stronnicze, ale nie zmienia to faktu, że było kopalnią wiedzy na temat chirurgii plastycznej. Nigdzie w polskim internecie nie można było znaleźć tylu przydatnych informacji przed i pooperacyjnych, nie mam na myśli opinii o lekarzach tylko informacje na temat przygotowań do operacji, badań, powikłań, producentów implantów, bólu, rekonwalescencji itd. Wybór lekarza jest sprawą bardzo indywidualną - np. wg mnie np. sławni Sankowski albo Szczyt robią fatalne piersi, ale na pewno są kobiety, które są zadowolone z efektu operacji u powyższych lekarzy. Tak samo jak na pewno są pacjentki niezadowolone z operacji u wychwalanych pod niebiosa Kubasika i Kasprzyka (ja operowałam się u tego ostatniego i jestem megazadowolona). Każda ma swoje oczekiwania... Wiem, że kończy się długi weekend, ale zastanawia mnie gdzie podziały się wszystkie użytkowniczki forum beauty? Zniknęły razem z forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
Też od kilku dobrych dni nie mogę wejść na forum i ogólnie na stronę. Myślałam, że to tylko mój problem, ale widzę, że robi się coraz poważniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka_
Mimo wszystko powinni powiadomić o tym użytkowniczki forum. Niektóre dziewczyny- szczególnie w wątku dr Skupina, były moim zdaniem uzależnione od dodawania zdjęć (po dniu, tygodniu, miesiącu itd.) i od chwalenia nowych nabytków, było widać jakąś więź między nimi. Pewnie jakby zostały poinformowane o usunięciu forum, to znalazłyby inną drogę kontaktu. Jednak operacje plastyczne łączą ludzi, bo większość wie jak to jest żyć z kompleksem. I moim zdaniem takie forum pozwala wybrać lekarzy do których warto się udać na konsultacje. Również pomaga zdobyć wiedzę na konsultację, ja np. nie wiedziałam jakie mogłabym zadać pytania, a o poprawce to nawet nie myślałam, a to też ważna kwestia do poruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistek m
Cześć Tie-girl :) Jak miło, że ktoś z wątku Kasprzykowego się odezwał :) Ja mam 23 maja operację u niego i mam wielką nadzieję, że forum do tej pory zacznie funkcjonować. Nie mogę się zgodzić z tym, że forum jest stronnicze, ponieważ jestem na nim od początku od 2005 roku i to, że dziewczyny wybierają danego lekarza pod wpływem pozytywnych opinii i zdjęć to chyba nie zasługa moderatorek czy admina, ale pacjentek. Jedni lekarze mają ich na forum dużo, a inni mniej. Jednak ja osobiście pytając się o pomoc w zakresie wyboru lekarza np. moderatorek nigdy nie usłyszałam - idź do tego a tamten jest bardzo zły, ale poczytaj zastanów się, idź na konsultację do kilku...wybierz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistek m
Zgadzam się z przedmówczynią - forum uświadamia wiele rzeczy, o których nie wiemy idąc do lekarza, ja byłam na swojej pierwszej konsultacji jeszcze przed istnieniem tego forum. Od lekarza nie usłyszałam nic na temat ewentualnych komplikacji, na temat wkładek, nie wiedziałam np. że są gładkie i teksturowane. Wtedy mnie interesował tylko rozmiar, chciałam duży :) lekarz mi zaproponował 345ml i tyle się dowiedziałam na tej wizycie. Później pojawiło się forum i moje kolejne konsultacje wyglądały inaczej a decyzję o operacji przesunęłam o kilka lat, aby podjąć ją bardziej świadomie i nie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann_st
tie_girl miło Cię tu spotkać,mimo iż nas-użytkowniczek forum było duużo więcej,niepokoją się tylko nieliczne. Może masz kontakt z kimś,kto zna dojście do administratorów? Pozdrawiam! Wciąż mam nadzieję... A co do samego forum-można odebrać je jako stronnicze,bo jest dużo zarejestrowanych pacjentek jednego lekarza,a innych dobrych lekarzy nieliczne zakładają konta na forum. Co nie znaczy,że są gorsi.Myślę,że to jest tak jak ktoś napisał wyżej-można poczytać wskazówki,a potem udać się na kilka konsultacji. intuicja sama podpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O komplikacjach dowiedziałam się z innych źródeł, na pewno nie z forum, gdzie wciąż czytam same pochwały. Kto pisze na takich forach, czy rzeczywiście są to zadowolone pacjentki? Może takie które nie mają co robić, gdybym ja była posiadaczką pięknego nosa w życiu nie traciłabym czasu na pisanie na różnych forach. Wierzyć czy nie, zdjęcia czy fotoshop? Sama zostałam wyrzucona z tego forum, powód banalny, ale głównie chodziło o krytykę. Może i dobrze, że tak sie stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
ann_st - pisałam do kariki, ale na razie nie odpisuje. Pisałam do niej kilka dni temu właśnie z zapytaniem czy działa jej forum... No nic, pozostaje nam czekać i liczyć na to, że może gdzieś któraś z adminów się gdzieś wypowie na ten temat. Bo jeśli zostało zlikwidowane, to też jako użytkownik chciałabym znać powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann_st
niesia-owszem piszą tam pacjentki. Zadowolone i mniej zadowolone. I nie dlatego,że nie mają co robić,tylko aby ułatwić wybór.Jestem jedną z nich i nigdy nie obrabiałam zdjęć w photoshopie :/ . Co nie znaczy,że inne tak nie robiły. A co do komplikacji-było tam mnóstwo wątków o tym! Nie mówię,że jest to miejsce bezstronne, nie mam też wiedzy na temat wyrzucania za negatywne opinie-wiem natomiast tyle,że do każdego forum podchodzi się z dystansem. tie_girl- próbowałam pisać do adminów,ale oczywiście nie działają adresy mailowe. Jestem zirytowana faktem,że zostawiłam tam sporo "siebie",a oni nawet słowem nie wyjaśnią tego,co się stało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita7
Wielka szkoda ze nie ma forum bo uzaleznilo :)cale szczescie ze z niektorymi pozostal kontakt na fb i na zywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×