Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

Beauty w Polsce- okupiony przez lekarzy którzy się reklamują?

Polecane posty

Gość jaq
a tutaj nie mozesz podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
nie, bo na tamtym forum można wystawić opinię konkretnemu lekarzowi. Tutaj zaraz znajdą się osoby, które naskoczą na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niesia
jeszcze Ciebie nie odblokowali na beauty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
jak sam/a widzisz. na początku dali mi tzw. szlaban do stycznia, a w tej chwili jestem całkowicie wyrzucona! Mam alternatywę, więc mogę juz pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
ok, ale jak wystawisz mu opinie to daj linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
najpierw muszą mnie odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwincj
niesiu . nie badz taka. nie bron bartactwa. my tu wszystkie umieramy z ciekawosci kto Ciebie operowal. Powiem Ci ze twarda sztuka jestes , bo ja to smialo pisalam kto mi spiepszyl operacje malo tego uzywalam jeszcze nie ladnych slow takich jak " partacz" itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
na wszystko przyjdzie pora, czekam na odblokowanie konta na beauty. Pojawiła się jakaś alternatywa, więc już niedługo będzie huczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
do moderatora forum beauty, czy jest możliwość odblokowania mojego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica kto ją
operował ? Co Ci da ta wiedza ? Że w necie będzie o jedną negatywną opinie więcej na temat korekty nosa u danego doktora gdzie na każdego można znaleźć niezadowoloną klientkę z nosa...nigdzie nie ma gwarancji ,że sie uda. Nawet Kobus ma negatywy.Nie ma lekarza , który ma same udane operacje. To nic nie zmieni ,że pojawi sie nowe (bądź stare) nazwisko wśród kilkudziesięciu innych. I co ? Kogo wybierzesz ? Trzeba chodzić na konsultacje i kierować sie intuicją przy jego wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
pozdrawiam głos zza światów! Teraz to nie ma różnicy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
pisać może każdy, a pewne posty oczerniające innych wskazują na rozmycie innych. Trzeba mówić prawdę, tym bardziej jeśli chodzi o coś ważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica kto ją
moim zdaniem nie ma to różnicy...tyle czasu zwlekałaś z napisaniem nazwiska i nagle to ,że dodasz negatywa jakiemuś lekarzowi co zmieni ? Moim zdaniem to nawet zrobisz mu reklamę bo mało , który ma honor by zaproponować darmową poprawkę jak Twój zaproponował Tobie. A nos to akurat każdemu może sie nie udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica kto ją
ale napisz, zawsze to tam jakaś opinia więcej. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
a skąd ty wiesz, że ktos zaproponaował mi darmową poprawkę? Nigdzie na tem darmowej poprawki nie pisałam. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
rozmowa nie ma sensu. Za poprawkę muszę płacić i nie pisz głupot. Nigdzie nie napisałam, że ktoś zaproponaował mi darmową poprawkę, bo jeśli tak nie robilabym zamieszania. Beznadzieja, czytajcie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
i mam nadzieję, że jednak wszystko się ułoży. Żal mam ale jestem dobrej myśli co do poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica kto ją
a to ciekawe co piszesz bo jeszcze nie dawno pisałaś ,że rezygnujesz z poprawki i dlatego napiszesz nazwisko lekarza a teraz ,że jesteś dobrej mysli co do poprawki...dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica kto ją
i co Cie powstrzymywało przed napisaniem nazwiska lekarza do tej pory skoro za poprawkę i tak musiałabyś zapłacić ? Rozumiem jakby za free ci zaproponował to wtedy bym nie pisała nazwiska ale jakby mi spartolił a potem żądał siana za poprawkę to co innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
jeśli napiszę, że to wszystko blef, to uwierzysz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica kto ją
I co cie powstrzymywało do tej pory przed napisaniem nazwiska lekarza skoro za poprawkę i tak musiałabyś zapłacić ? Rozumiem ,że jakby Ci za free zaproponował to bym nie pisała ale w sytuacji jak Ci spartolił i żądał siana za poprawkę to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica kto ją
co jest blefem ? To ,że nie zrezygnowałaś z poprawki czy Twoja cała historia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica kto ją
no i wyszło szydło z wora ,że cała historia niesi to bajeczka...a szkoda bo teraz ludzie będą mieć mniejsze zaufanie do faktycznie ważnych i konstruktywnych negatywnych opinii o tego typu zabiegach...których z pewnością jeszcze brakować nie będzie biorąc pod uwagę poziom polskiej medycyny estetycznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
a co to za różnica pisać można wszystko i na wszystkich. Rzeczywiście nie ma co dalej brnąć, bo forum to źródło zła. Nie wiem kto podsunął mi to i inne fora, bo to strata czasu. A ludzie tu piszący nie zawsze są wiarygodni. Nie ma co sugerować się opiniami i historiami opisywanymi przez niewiadomo kogo. Kilka razy próbowałam już zrezygnować z pisania, ale to jest jak nałóg i wciąż powraca. Muszę byc silna i raz na zawsze wykasować to i inne fora. Nie radzę tu zaczynać pisać i czytać, bo to zło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
nie to nie bajka, ja jestem. Operację miałam i nie wprowadzałabym ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
żegnam i mam nadzieję, że nałóg nie powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamy za slowo!!!!!!!!!!!!!
zacznij pisac pamietniki albo co i nie zasmiecaj for swoimi glupimi niewnoszacymi absolutnie nic i jednakowej tresci postami:-o.-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
niesia, czu w psychiatryku macie internet? z postów pisanych przez ciebie wynika ze jestes pacjentką szpitala psychiatrycznego. ty juz sama nie wiesz kim jestes. czy niesia, czy karolciamala, czy mialas operacje 4 miesiace temu, czy rok. nic nie wnosisz do dysksusji poza tym ze sie uzalasz nad soba. nie potrafisz nic powiedziec wiecej. nie znasz szczególów, bp nigdy nie mialas operacji. niedlugo wyjdzie ze jestes stalkerka oskarzajacego lekarza w ktorym sie zakochałas, i wymyslilas sobie ze ci spiepszyl nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia123
Jeśli dalej będzięcie mnie zaczepiać i oczerniać będę zmuszona się bronić. Nie jestem ani jednym ani drugim! Proszę zostawcie mnie juz w spokoju, uszanujcie moje ostatnie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słuchajcie mam taki problem, że nie wiem czy forum beauty istnieje jeszcze czy nie, bo nie wchodzi mi nawet ta strona. Kiedyś chyba z 2 lata temu na nie wchodziłam, bo operowałam nos u dr. Szczyta, z którego jestem w 98% zadowolona, a teraz chciałam wejść na stronę i wogóle mi się ona nie wyświetla. Jeśli któraś z Was może mi pomóc to byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam gorzka6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×