Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myślę o tym od niedawna

CO myślicie o emigracji za pracą np. na drugi koniec Polski.....

Polecane posty

Gość Myślę o tym od niedawna

....oczywiście brak znajomych na początku , daleko od własnego domu i rodziny....plus to chyba tylko że praca jest....nie wiem czy to najlepsze wyjście...czy jest tu ktoś co tak zrobił...i czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest to jedź. Tylko z góry mówię, że w Poznaniu czy Warszawie nie masz co liczyć na sensowną pensję jeśli nie jesteś specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę o tym od niedawna
no w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka w wakacje przeprowadziła się do Trójmiasta, jest z Gliwic...Żyje, ma już nowych znajomych, dobrą prace, podoba jej się na pólnocy. Tęsknimy, ale widujemy się od czasu do czasu, a to ona wpada na święta, a to my ze znajomymi jedziemy do niej na 3-dniowy wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden problem, ludzie jezdza
do Australii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent 47
są plusy i minusy takiego życia . Plus to min że w nowym mieście ma się nowych znajomych dobrą pracę i można poznać swoją drugą połowę a minusy to min toż rzadko ze starymi znajomymi się widzisz i kontakt się urywa a jak wracasz na stare włości to nie masz już za bardzo z nimi o czym gadać i kupę godzin podróż trwa i na długo nie przyjedziesz. ale puki się nie ma 30 lat i rodziny to można to taka szkoła życia - polecam takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×