Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ! Terenia !

Kury domowe

Polecane posty

tzn. chcesz by w przyszłości znaleźli sobie służące, by twoje przyszłe synowe nie pracowały, XXXX :D to sie zdecyduj - chcę zeby synowe nie pracowały czy żeby były służącymi ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię własnie do męża: Kochanie, musze Cię uświadomić: - w ciągu zapewne 3 najbliższych lat mnie zdradzisz, - w pracy mnie obgadujesz, że jestem nierobem i darmozjadem, - zamienisz mnie wkrótce na kobietę pracująca, - Wolisz mieć kobietę niezalezną i sądzisz o mnie najgorsze rzeczy, bo nie pracuję - A! i jestem bez ambicji i poza serialami i sprzątaniem w życiu nic nie robię maż na to: Aaaaa na kafeterii siedzisz :D To wszystko jasne ;P Po czym stwierdził, że większych idiotyzmów mu nie opowiadałam od czasów wątku gdzie jakas babka napisała, ze te co nie rodzą sn nie są prawdziwymi kobietami ani matkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj od rana do południa po ogrodzie zoologicznym biegałam z dzieći na ręku i mi się nic dzisiaj nie chce Jak wróciłam ugotowałam kolację i obiad na dziś a potem sie pizze kupi albo zrobi bo dzis swieto pizzy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciągu 3 lat ???:D podejrzewam ,ze juz cie zdradza i to perfidnie z zapracowaną koleżanką z pracy w kanciapie na faks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo sześciolatki twojemu mężowi chce się komętować takie pierdoły? Jestem w szoku ja wolę nie ryzykować i nie zapodaję mu o niczym stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąki pola lasy
allium - po prostu twoje założenia są żenujące, zwłaszcza jak na innym wątku nazywałaś kobiety pracujące "babochłopami". zresztą, nie każda musi mieć ambicje ale po co pluć jadem na kobiety ambitne i niezależne? może przewietrz się trochę, taki ładny dzień dzisiaj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie rozumiem , Cię nadal pracujesz czy nie bo mieszasz juz tak kobieto , że naprawdę chyba sama zapomniałaś kim jesteś. Ale , ześ dowcip mamo latki napisała widac , że mąż dobrze wie co robisz w ciągu dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kury domowe :D trzeba nam ise brać za jakieś roboty , bo mimo ,ze tak będące w pogardzie sprzątania , prania i gotowania same się nie zrobią . Panie pracujące już poleciały dawno do garów , ale my kobiety wolne :D mimo ,ze nie musimy sie śpieszyć to jednak ;) ... powodzenia kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allium tego się boję najmniej :D Jak zdradza w pracy to tylko z facetami, bo tam same chłopy :D Ewentualnie na poligonie może na jakie zgrabne sarenki w lesie poluje ;P Aczkolwiek wątpie w obie te opcje...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego nie rozumiesz dajsy ? że pracuję a jednak nie uważam kobiet nie pracujących zawodowo za gorsze od siebie ? no , rzeczywiście to wyższa szkoła logiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie pisz mamo 6 latki o chłopach bo nawet nie wiesz co ci tu baby wywróżą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhh
kobity kobity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie do mnie piszesz bo ja mam login Daisy nie dajsy. Raz piszesz , że jesteś kurą domową co siedzi z dupą w domu a za chwilę , że pracujesz zawodowo :D chyba właśnie sama już nie wiesz kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwałam babochłopami kobiety , które zwalniaja swoich mężów z odpowiedzialności za dom ,za rodziną bo wydaje im sie , że wszystko wiedzą najlepiej . I pełno takich babochłopów wokół ale i facetów na pół gwizdka też pełno - wieć z pewnością swój znajdzie swego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz problem daysy :) wyraźny problem z czytaniem tekstu i zrozumieniem go :) i gdzie ty możesz karierą zrobić z taki defektem ? bo nawet nie na kasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdradzi poki jeszcze
w miare mloda taka dzumdzia jest. Daje dupy, pierze, gotuje to ok. Facet ok 40 poleci na mlodsza dupencje a stara zona, malo atrakcyjna juz i nie majaca sie czym popisac procz artystycznego mycia kibli :D nie stanowi wyzwania. Jak spotka cwana malolate i ma kase oczywiscie to zone kopne w przechodzony juz zadek :D Wyjmijcie juz te lepetynki z tych kibelkow, odlozcie na chwile mopy i rozejrzyjcie dokola siebie. Daaalej niunki niz wlasne podworko. Ale to juz wasza tragedia i problem. Ja potem pomagac nie zamierzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąki pola lasy
jasna, jasne... moim zdaniem to dość uwłaczające tak żerować na mężach czy tam konkubentach, nic sobą nie reprezentować, prosić go o pieniądze na podpaski... poza tym mężulek nie musi was kopnąć w dupe, wypadki się zdarzają, a jako wdowy co zrobicie? już takie przypadki widziałam, owdowiałe kury domowe, które po śmierci męża nagle musiały zakasać rękawy bo ona i jej dzieci poumieraliby z głodu. praca przecież daje również zwykłe zabezpieczenie, ale co tam siedźcie dalej na dupach przed tv i podsuwajcie obiad mężom pod nos. na pewno będziecie wzbudzały w oczach swoich dzieci szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliumowo
Olej alium fakt ona sama nie wie co pisze :D za każdym razem. Namąciłaś alium i tyle ty nie umiesz pisać gupisz się w swoich wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allium to , że ty mieszasz i sama nie wiesz o co Ci chodzi nie oznacza , że masz zaraz kogoś obrażać. Stałaś się złośliwa bo nie masz już co napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako kobiety pracujące i taaakie rozwinięte w tej pracy naprawdę macie problem ze zrozumieniem prostego pojęcia ?:D Rzućcie tą waszą robotę w diabli , weźcie sie za książki - bo co to za robota co nie rozwija i nie pozwala zrozumieć prostego zdania ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wręcz przeciwnie - doskonale wiem co chciałam napisać i co napisałam :) Ze ty czytasz tylko to co jest ci wygodne i dorabiasz do tego krzywe filozofie - twój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliknąć na serce
Allium ogarnia sie kobieto i zastanów sie kim ty wkoncu jesteś. Bo raz piszesz ze nie pracujesz drugim razem ze pracujesz. Chyba z pamięcią masz problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu z Tobą dalej w dyskusje wchodzić bo Ty nawet na proste pytanie nie umiesz odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wklej gdzie napisałam , ze nie pracuję zawodowo :) pokaż , że umiesz czytać i rozumiesz słowo pisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedziałam już - dziś tylko - 2 razy na to pytanie . wróć do szkoły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłaś juz w temacie daysy :) 11:34 [zgłoś do usunięcia]allium stąd mogę wiedzieć droga pracująca mamo - że pracuję . Od lat . Ale nie uważam , żeby jakakolwiek praca zawodowa była ważniejsza od rodziny XXX tak jak pisałam - czytasz tylko to oc jest ci wygodne , co pasuje do twojego ciasnego horyzontu . Każdy inny model życia niz powielany od babci i mamy wzbudza w tobie popłoch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×