Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek323232

08.02.2013 zaczynam dietę, szukam chętnych od 18 do 25 lat.ZAPRASZAM!

Polecane posty

Na kolacje była owsianka z dwóch łyżek płatków owsianych i szklance mleka i 1 łyżeczką miodu do tego pół pomarańcza potem 70 brzuszków i godzina na orbim - nigdy tyle mi się nie udało aż do dziś :) zadowolona jestem z dzisiejszego dnia ;) a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimka33
Hej laski:) Dziś waga pokazala 57 kg (rano) ale wczoraj o 23 pochlonelam dwa malutkie batoniki:( Dzis restrykcyjnie, trzy jogurty, pierożki i wsio. Nic już nie jem! Chcę w końcu zobaczyć 56,9 choćby:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś ostatnio przeginam z jedzeniem, nie wiem nie mam juz ochoty na odchudzanie ale jak przeczytałam twoje dzisiejsze posty co zjadłaś to mnie motywuje;) Od jutra naprawdę biorę sie za siebie koniec z lenistwem! Przyłączam się na stałe będę tu zaglądać codziennie.. Mając wsparcie naprawdę jest łatwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelcia napewno dasz rade.mocno w cb wierze i uwazam ze uda ci sie osiagnac swoje cele ;)mowie wam dziewczyny trzymajmy sie razem ...i nawet jesli ktoras zje cos zakazanego przy diecie to niech odrazu sie nie poddaje bo to jest najgorsze co mozemy zrobic...pomyslcie o satysfakcji kiedy spojrzycie w lustro i zobaczycie efekty swojej ciezkiej pracy nad wlasnym cialem-zapewne widok bezcenny :) a wiec pokazmy ze mozemy-tego wlasne nam wszystkim zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!! szukam szukam i Wy mi się podobacie! :) tak ładnie piszecie i się wspieracie :) wchodzę w to!! jeśli można :) jestem Gosia, 26, i po prostu muszę schudnąć -dla mnie! Rok temu cudownie schudłam ok 10 kg, ale roczek minął, stresy się pojawiły i waga poszybowałaaaaa w górę! Mam 161cm, ważę 63. próbowałam kopenhaską przed świętami - i luks schudłam!! ale potem były.. święta! i waga wróciła plus noworoczna nadwyżka :( no coż -ewidentny efekt jojo :( myślałam o grejfrutowej... ale to nie dla mnie. Wracam wiec do tego co mnie uratowało rok temu - dieta kapuściana. Mam już 2 dni za sobą, i jutro mó ulubiony 3: owoce, warzywa no i zupa, którą naprawdę lubię!! i to bardzo! Planuje zrobić podręcznikowy tydzień tej diety - a potem troszku ja zmodyfikuję na potrzeby organizmu -aby było zdrowo i przyjemnie. Ale ostry start musi być!! I planuje tak 4 tygodnie to minimum!! Ciesze się, że się dołączyłam do Was - razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15kg w 2 miechy?? Nie za dużo za szybko? Na pewno dasz radę, ale nie obawiasz się efektu jojo? Nie lepiej to jakoś rozplanować w czasie stopniowo nie głodząc się, tak żeby dieta weszła w krew i już pozostały nawyki zywieniowe na stałe..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOOnaaaaaaaaaaaaCZARnaaaaa
ja sie właczam :D zamawiam za niedlugo tabletki subitramina zjebiste :) :* mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie, którzy przyłączyliście się do mojego wątku ;) Bardzo się cieszę że z nami jesteście i jest nas coraz więcej, bo im nas więcej tym więcej wsparcia :) Nawet nie myślałam, że ten wątek zacznie się tak rozwijać. Odpowiadam na powyższe pytanie / Czy obawiam się efektu jojo jeśli uda mi się schudnąć te 15 kg w 2 msc- oczywiście, że się boję, ale bardzo chce zaryzykować, może uda mi się utrzymać później wagę dodając z każdym tygodniem troszkę więcej produktów do jadłospisu, wiem, że to wymaga ciężkiej pracy, ale ja ciężkiej pracy się nie boję heh...:) już za długo siedziałam na dupie i nic z sobą nie robiłam...idzie wiosna później wakacje , jak przyjemnie będzie pokazać się w nowych, mniejszych ciuchach rodzinie, znajomym a przede wszystkim samej sobie...bo tak naprawdę najgorzej czuję się sama ze sobą bo nie mogę uwierzyć, że dopuściłam do takiej wagi, ale nareszcie oprzytomniałam i chcę to zmienić.A jak to mówią CHCIEĆ TO MÓC, a więc dziewczyny niech to będzie nasze motto :) Pamiętajcie, że nie jesteście same i macie wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na śniadanko były 2 kanapki na waflu ryżowym z jajkiem na twardo bez soli, szklanka jakiś witamin rozpuszczanych na wodzie (mąż mi coś takiego kupił i powiedział że mam pić) no i oczywiście cały czas zielona herbata i woda na przemian z nią :) a co tam u was dziewczyny na śniadanko było? ;) a i zaraz brzuszków sobie zrobię i zastanawiam się nad ćwiczeniami ewy chodakowskiej-całego treningu zapewne nie przejdę, ale chociaż część więc może się skuszę heh...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc dodaję już 4 posta pod rząd ;) na obiad zjadłam zupę ryżową, bo troszkę jej zostało z dnia wczorajszego - tak pół miseczki plus kawałek pieczonej rybki z jednym waflem ryżowym i zielona herbata :) robiłam też ćwiczenia ewy chodakowskiej, ale tylko 15 min i 100 brzuszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na śniadanko była owsianka a na obiad kotlet+ surówka+3ziemniaki bez sosu. Na kolacje tez będzie owsianka. Gotuje ją sobie rano abym miała na śniadanie i na kolacje. Teraz troszeczkę zgłodniałam i zjadłam jabłko. Wieczorkiem Jak malutka pójdzie spać to będą ćwiczenia. Ćwiczę zawsze jak moja córeczka śpi ponieważ lubi mi troszeczkę poprzeszkadzać. Napiszę jeszcze jak mi poszło. No motylku trzymam za ciebie kciuki, mam nadzieje że dasz radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam że będę dla siebie osobno gotować. mój partner nie lubi dietetycznych dań na początku myślałam że po prostu będę jeśc mniej ale te kotlety i zupy na śmietanie to samobójstwo. Będę sobie gotować na 2 dni, będzie łatwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi............
a co ma wiek do odchudzania?? !! ja mam 26 i nie jedna 20 moze mi zazdroscic cery i braku zmarszczek, a i metabolizm w wieku 26 lat nie jest gorszy niz w twoim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG DIETA
Witam :) zaczynam właśnie dietę HCG + 500 www.dietkahcg.pl tu jest wszystko opisane , czy stosował ktoś tę metodę ? chudniesz od 0,4 do 1 kg na dobę super :) ....kto się przyłączy ? :) ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi i czemu taka nie miła czy ja Ci coś zrobiłam? Weszłaś na forum i odrazu się czepiasz... i tu wcale nie chodzi o metabolizm, a skoro masz piękną cerę, bez zmarszczek do tego w wieku 26 lat to naprawdę nic innego tylko gratulować i bić brawa...heh...;) tu chodziło bardziej o to żeby znaleźć rówieśniczki i dlatego taki przedział wpisałam, ale to już nie ważne, bo i tak dołączają tu osóbki troszkę starsze i to już bez znaczenia, ważne że się razem trzymamy :) i gdybyś dokładnie przeczytała wszystkie posty to może byś to dostrzegła, a jak się czyta tylko temat to już nie moja wina...więc powiem krótko jeżeli nie masz co wnieść do naszej dyskusji tylko same negatywne spostrzeżenia i złe emocje, bo nie wiem jak to inaczej nazwać to żegnam.Może znajdziesz szczęście na innym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nie jeść kolacji, ale miałam straszną ochotę na jogurt więc go zjadłam i do tego wypiłam szklankę mleka sojowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę jeść kolacje bo chodzę spać po 23 więc wolę zjeść o 18 niż podjadać w nocy bo na pewno bym zgłodniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę jeść kolacje bo chodzę spać po 23 więc wolę zjeść o 18 niż podjadać w nocy bo na pewno bym zgłodniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimka33
Ja mogłabym nie jeśc caly dzien za to od 19 jestem mega glodna:( Jezuu, 4 kg a tak mnie to wkurza, ze szok!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chłopak wraca po 22 więc chodzę późno spać. Napisz motylku jakie ćwiczenia dziś zrobiłaś;) Ja właśnie odchodzę od komputera wskakuję w dresik i biorę sie za robotę A może mogłabyś powiedzieć jak masz na imię skoro tak już sobie piszemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chłopak wraca po 22 więc chodzę późno spać. Napisz motylku jakie ćwiczenia dziś zrobiłaś;) Ja właśnie odchodzę od komputera wskakuję w dresik i biorę sie za robotę A może mogłabyś powiedzieć jak masz na imię skoro tak już sobie piszemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slimko 4 kilogramy to nie tak duzo na pewno dasz sobie z nimi radę tylko musisz mieć silną wolę i odpowiednią strategię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis przez caly dzien tylko trening z ewa chodakowska ale malo bo 15 min i 250 brzuszkow...moje imie to jedno z najbardziej popularnych-ania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.youtube.com/watch?v=UAmnYKPt2o4 ja przez 30 min sie z tym męczyłam oprucz tego na boczki- to mnie przerosło. Te 250 brzuszków rozumiem że zrobiłaś przez cały dzień a nie na raz. A możesz powiedzieć po ile robisz naraz tak bez żadnej przerwy bo ja 20 brzuszków i 10-20 sekund przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubię10
Hm, ze swoich bojów mogę polecić dodatkową motywację w postaci kursu na www.zgubbrzuch.pl poza tym gimnastyka, ale poczekam, aż nie będzie śniegu trzymam kciuki za resztę wytrwałych w diecie - w końcu od jutra wielki post, czas umartwiania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie mam specjalnego sposobu.poprostu kazdego dnia probuje coraz wiecej zgodnie z filmikiem jaki ogladalam na yt jak poprawnie wykonywac brzuszki.taka blondynka to tlumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×