Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek323232

08.02.2013 zaczynam dietę, szukam chętnych od 18 do 25 lat.ZAPRASZAM!

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Mogę do was dołączyć ? Co prawda nie byłam w ciąży, i mam niską wagę ale mimo to nie jestem zadowolona ze swojego ciała, do lata chcę sporo zmienić. Schudnąć z 3 kg, ujędrnić ciało, wyszczuplić uda, i podnieść tyłek, do tego jeszcze wyrobić mięśnie brzucha.. Trochę tego dużo, zwłaszcza, że lubię jeść.. Moją zmorą są słodycze. ;/ nie potrafię się opanować.. Chciałabym zacząć od teraz, byłam dzisiaj na basenie i w saunie, ale niestety po powrocie trochę dużo zjadłam.. ;/ a i mam 20 lat i jakoś 162 wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dwudziestko, oczywiście,że możesz do nas dołączyć, witamy w gronie odchudzających się;) A ile ważysz bo nie napisałaś? Masz jakąś specjalną dietę czy tak sama z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na śniadanie jak zwykle była owsianka;) do tego popijam teraz zieloną herbatkę.. Na obiadek gotuję zupkę warzywną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę obecną 48,5, ale chciałabym mieć tak z 45, niby ważę mało ale po mnie jakoś tego nie widać.. Co do diety to może nie jakaś specjalna, postaram się jeść zdrowiej, i trochę mniej. Ograniczę też słodycze, i dorzucę ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jestem na tel wiec nie dam rady zobaczyc filmiku z yt ale jak moj zlom odpali to napisze czy to te same ktore ja robie ;) dzis na sniadanie byl 1 wafel ryzowy i pol puszki szprota w pomidorach a na obiad 100g serka wiejskiego z lyzka musli lyzka blonnika i lyzka platkow owsianych ;) do poludnia byla zielona herbata a teraz woda niegazowana i tak do wiecZora...dzis zamierzam juz nic nie jesc bo wkoncu post ale czy sie uda zobaczymy...jak narazie dzis zrobilam 250 brzuszkow a pozniej zamirzam pocwiczyc na orbitreku chociaz 30 min.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie pare minut zeszlam z orbiego po 35 min dodatkowo zrobilam 100 brzuszkow.na dzis koniec...i tak jak mowilam dzis bez kolacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety żadnego sprzętu ćwiczeniowego nie posiadam. właśnie zrobiłam 100 brzuszków 50 powtórzeń podnoszenia bioder( tak jak w załączonym filmiku) Jak leżę to też wykonuję ćwiczenie,że przystawiam łokieć do przeciwnego kolana po 100 przyłożeniach brzuszek troszeczkę boli;) na dziś to jeszcze nie koniec chwila odpoczynku i jeszcze raz taka seria. Ja nie mogłam się powstrzymać i zjadłam na kolację bułkę z serkiem grani i pomidorem, nie potrafię wytrzymać bez grzechu ale jutro za karę nie będzie kolacji.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) widzę że dziś jakoś mało piszecie...ja dziś zjadłam od rana bułkę z ziarnami i do tego szklanka maślanki naturalnej no i oczywiście zielona herbata i woda ;) rano byłam na prawie 2 godz. spacerze i przy okazji na zakupach z synkiem i mężem...jak wróciłam zrobiłam 100 brzuszków...tak mnie nogi bolą, że dziś chyba odpuszczę ćwiczenia, ale jeszcze pomyślę nad tym ;) no , a jutro rano staje na wadze i okażę się czy są jakieś rezultaty mojej diety...trzymajcie dziewczyny kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na śniadanie była owsianka i pół bułki z dżemem, obiad spagetti Ale dosłownie 1/3porcji niedługo 17 więc kolacja też owsianka;/Miałam nie jeść kolacji ale nie dam rady jej nie zjeść. Dziś wysprzątałam cały dom więc troszeczkę się zmęczyłam. Ja ostatnio ważyłam się w niedzielę więc zważę się także jutro rano to będziemy mogły się pochwalić rezultatami. Ja już czuję że mój brzuch się troszeczkę zmniejszył.Trzymam za Ciebie kciuki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG DIETA
Witam :) ja też się dołączam .... jestem na diecie od poniedziałku a faza chudnięcia zaczęła się od wczoraj :D i dziś mam 1 kg mniej , a można stracić od 0,4 do 1 kg tłuszczu na dobę , lekko zwariowana jest ta dieta , ale Ja próbuję :) .... tu można sobie poczytać o nie www.dietkahcg.pl ..kto się przyłącza ??/ :) ..............cel 25 kg w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG DIETA
1 kg mniej od wczoraj :) na diecie HCG + 500 obczajcie www.dietkahcg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na kolacje zjadlam 2 kromki chrupkiego pieczywa z plasterkiem szynki i 2 kromki z serem...dzis zaszalalam ale mam taki dzien ze cZuje ogromnego gloda to chyba przez to ze dzis w markecie widzialam tyle pysznosci no masakra...ale jutro nowy dzien,wazenie wiec probuje sie pozytywnie nastawiac :)ewelcia tez trzymam za ciebie kciuki i czekam na raport z wazenia heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10w2
czesc:) idąc za zaproszeniem motylka, trafiłam do was:) mam 168 cm, 68,5 kg i ślub za równo 2 miesiące!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 10w2, ciesze sie ze do nas dolaczylas ;) dzis rano moja waga pokazala 69,5 kg ale dzis dostalam okresu wiec moze byloby jeszcze troszke mniej ale i tak sie ciesze z tego co osiagnelam przez ten tydzien i mam nadzieje ze wytrwam dalej :) na sniadanie byla owsianka i zielona herbata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10w2
ja też się cieszę:) słyszałam taką teorię, że dziewuchy jak ze sobą przebywają, to zaczynają okresować w tym samym czasie;) coś w tym jest ;) ja dostałam wczoraj;)))) brzuszek mam opuchnięty, ale najbardziej martwi mnie co innego... dostałam 5 dni wcześniej, a ślub mam 13.04, więc całkiem możliwe, że dostanę na ślub:( a nawet jak dzień po , to będę już opuchnięta na ślubie...a zaraz po mieliśmy jechać na tydzień... no i super mam załatwione noce poślubne;) co do dietki, to ja dzisiaj owsiankę (ale odkąd robi mi ją mój facet to jest ona ogromna) i kawusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha no ja nie mogę!! Ja wczoraj okres dostałam;) Moja waga pokazała dziś 66,7kg nie dużo spadło ale ja sie tym nie martwie ważne że spada w dół nawet troche. Brawo Aniu twoja waga po tym tygodniu bardzo ładnie spadła;) JESTEM Z CIEBIE DUMNA! A powiedzcie mi dziewczyny jak z ćwiczeniami podczas miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś na śniadanko także była owsianka z kromką chleba z dżemem i zielona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10w2
ja podczas miesiączki nie jestem w stanie ćwiczyć, 2 dni to dni wyjęte z życia, dlatego też martwię się tym ślubem. ja dzisiaj się ważyłam i jest 68,5 od 6.02 poszedł góra kg:( ale nie ćwiczyłam i średnio szczerze mówiąc się ograniczałam, dopiero od kilku dni poczułam, że lepiej mi idzie. ćwiczyłam 12.02 i mam takie zakwasy ze szok! ale mam też okres, więc odpoczynek, a od pn ostra walka dietką i ćwiczeniami. do slubu chciałabym ważyć 60 kg. to pewnie niemożliwe... przy zachowaniu w miarę zdrowotności i przy moim facecie, który nie jest za tym, żebym się odchudzała i na każdym kroku mnie dokarmia;) tak więc z 62 kg też będę zadowolona, to i tak najmniej ile udało mi się od wieków...a docelowo chciałabym 58kg, a jakbym ważyła 55kg to byłabym w 7 niebie, tylko ze szykujemy się do dzieciaczka niedługo po ślubie, więc chyba to nierealne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis okropnie boli brzuch wiec nie dam rady cwiczyc chyba ze do wieczora.dzis od samego rana ciagle chce mi sie jesc zjadlam dzis bardzo duzo bo mala miseczke salatki z marchewek gotowanych jajka i kukurydzy a do tego lyzka majonezu a do tego wszystkiego pozniej karmiac synka truskawkowymi flipsami sama kilka zjadlam...;( jestem wsciekla na siebie...za kare juz dzis nic nie jem...smutno mi :( ewelciu tez jestem z ciebie dumna i dziekuje za mile slowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10w2
poza łyżką majonezu nie widzę tu niczego gorszącego... źle się czujesz i masz prawo dzisiaj troszkę sobie odpuscić, bądź bardziej rygorystyczna jak poczujesz sie lepiej a nie katuj się, jak Ci brzuch pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zła bo ostatnio bardzo ograniczałam ilości spożywanego jedzenia i wogóle bez słodyczy a dziś właśnie ten majonez i do tego te flipsy truskawkowe, które jakby nie było są słodkie...jej muszę znów się zmobilizować...muszę dać radę DLA SIEBIE! :) trzymajcie kciuki. zrobiłam 150 brzuszków i może wejdę na trochę na orbitreka, ale zobaczę jeszcze jak będzie z moim bólem brzucha, bo narazie jakby trochę przestaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimka 33
Hej:) Dziś waga pokazała 56,2 jesem cała w skowronkach. To konsekwencja zagłodzenia się po godzinie 18. To pora, o której jestem potem najbardziej głodna. Muszę wytrwac do 52 kg, muszę!!!! Jej dużo marchewki kiedy już nie mogę wytrzymać. Czyli zrzuciłam 1,5 kg przez mniej więcej 10 dni. Może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny ja właśnie wróciłam do domku ze szkoły ( uczę sie zaocznie. Przed wyjściem zjadłam kanapkę z jajkiem tak na szybko w szkole jabłko a teraz jak wróciłam Talerz zupy warzywnej+ 2 placki ziemniaczane ale małe były. Poczekam tak z godzinkę po po jedzeniu źle się ćwiczy. No właśnie Aniu wyluzuj troszeczkę Daj sobie te 2 dni spokoju nie przejmuj się tym majonezem to taka nauczka na przyszłość aby go nie jeść;) Ja kiedyś robiłam sobie kanapki z szynką, serem zapiekałam i smarowałam majonezem ale to było PYCHA! ale nigdy więcej tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimka 33
Motylku, ja też zjadłam dwa batoniki raz - pisałam - i trudno, nic się nie stało, jedziemy z tym dalej:)Ważne, że trzymay się swoich postanowień dalej i nie reyzgnujemy:) A mi się dzis okres skończył - żeby pociągnąc temat okresu:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Slimka gratulacje bardzo dobrze Ci idzie;) 10w2 Gratulacje trzymam za Ciebie kciuki także chciałabym dobrze wyglądać na swoim ślubie. Znam ten ból mój chłopak jest na mnie wściekły za to odchudzanie tylko chodzi i marudzi najlepiej to by wszystko we mnie wcisnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po 45 min na orbitreku do tego 120 brzuszkow i oczywiscie bez kolacji ;)odrazu lepiej sie czuje psychicznie :) slimka33 gratuluje ci i zycze dalszych osiagniec w odchudzaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimka33
Dzieki Dziewczyny ale to nie koniec i trwam w wieczornym głodzie:) bym te 52 kg zobaczyc w koncu:) Ja tez sie lepiej czuje psychicznie ja sie wykatuje na rowerku albo solidnie pocwicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×