Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mini21

Zmniejszenie warg sromowych labioplastyka

Polecane posty

Gość mini21

Witam Mam problem tydzień temu poddałam sie zabiegowi teraz moje wargi sromowe są bardzo nie równe jedna jest mniejsze od drugiej i za bardzo wycięta.. Mam szwy jeszcze czy po rozpuszczeniu kształt sie zmieni czy już tak zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za duże wargi sromowe ale niestety nie stać mnie na zabieg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraków 3103
To zbieraj. Odkładając po 100 zł miesięcznie na ten cel, za 2-3 lata (~24-36 miesięcy) będziesz miała potrzebną sumę. Da się zmieścić już w 3000 zł, zależy gdzie robisz. Przemyśl i działaj :). Też musiałam się trochę naczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estereka
Również przechodziłam zabieg labioplastyki ze względu na przerost warg, który był mega uciążliwy. Zabieg miałam robiony w Wilmedzie przez doktora Pawła Szychtę . Świetny lekarz, który wie co robi. Teraz sama się nie mogę napatrzeć jak to "tam" wszystko super wygląda i co najważniejsze nic mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina775
Przerost warg sromowych to problem naprawdę wielu kobiet na cały świecie, tylko że większość boi się o tym mówić, ze względu na wstyd. Na szczęście ginekologia estetyczna jest w stanie to naprawić. Bez problemu można przejść plastykę warg sromowych. Kobiety chwalą sobie bardzo klinikę https://multiclinic.pl/wykonujemy/ginekologia-estetyczna/ w Łodzi, a na konsultację można umówić się na różne sposoby: mail, online, telefon itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Labioplastyka jest zabiegiem, na który decyduje się coraz więcej kobiet i ja to popieram. Sama poddałam się takiemu zabiegowi u dr Tomasza Mierzwińskiego z Bona Dea i nie żałuję swojej decyzji. Czuję się zdecydowanie bardziej pewna siebie, co przekłada się też na relacje z moim partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenahappy
W poniedziałek przejdę zabieg labioplastyki. Jestem przeszczęśliwa... w końcu pozbędę się tych wielkich warg sromowych... podczas konsultacji okazało się jeszcze, że mam podwójny napletek na łechtaczce, także lekarz będzie miał co robić. Boję się bólu po, ale cieszę się, że już nigdy nie będę musiała się wstydzić na plaży, na basenie... i przed nowym partnerem bo właśnie zakończyłam kilkunastoletni związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy jest tu ktoś, kto po zabiegu labioplastyki ma zmniejszoną wrażliwość łechtaczki? Pół roku temu przeszłam zabieg labioplastyki z plastyką napletka łechtaczki. Po zabiegu czucie było ok, a nawet lepsze niż przed. Niestety lewa warga brzydko się zrosła i była dłuższa. Kilka dni temu miałam korektę, warga została mocno przycięta przy napletku. Bezpośrednio po zabiegu czucie było, jeszcze wczoraj było ok. Dziś zauważyłam, że łechtaczka nie reaguje na bodźce. Czy jest możliwe, że zostały uszkodzone nerwy i po kilku dniach nastąpiła całkowita utrata czucia? Czy może problem leży w psychice i z obawy przed taką konsekwencją nastąpiła blokada psychiczna? Czy ktoś ma podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESTOja

jestem już po zabiegu! Szczęśliwa jak nigdy, mogłabym po domu cały czas latać na golasa. Decydowałam się 10 lat. Cierpiałam 5 dni. Dwa miesiące po powiem tylko NIE WARTO tyle czekać!!! Po operacji moja pewność siebie poszybowała w górę. Lekarz zrobił tak plastykę, by łechtaczka była bardziej "aktywna " w trakcie sexu:) Same plusy. Dziewczyny NAPRAWDĘ POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KORONKA

Głupia ja! Czekałam tak długo na ten zabieg. Głównie z powodu lęku. Bałam się,że coś mi zepsują. Jestem szczęśliwa i gdyby internet możnaby usłyszeć to usłyszelibyście mój krzyk radości! AAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Dla odwagi powiem, ze 3 tygodnie po już basen i bieganie, Naprawdę warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estell_a

Dziewczynki, szukam pomocy. Czy możecie polecić ośrodek. Mieszkam w Jeleniej Górze, ale miejsce nie ma dla mnie znaczenia. Dojadę wszędzie gdzie trzeba. Chcę by to robił najlepszy specjalista tzw. top of the top:)  Bardzo się boję i muszę mieć pewność, że będzie dobrze zrobione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Estell_a. Prof. P. Szychta napewno Ci pomoże (jak napisałaś top of the top) 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale wy jestescie glupie i zalosne, wszystko dla tych chlopow robicie, a oni i tak wala was w rogi z innymi babami. 😄 faceci nie sa tacy glupi, zaden nie robi sobie operacji dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata
Dnia 17.04.2017 o 00:54, Gość gość napisał:

Ja mam za duże wargi sromowe ale niestety nie stać mnie na zabieg 😞

Z tego co wiem w klinice Ars Estetica można zrobić na raty i to bez problemu. Ja miałam zabieg u dr Zalewskiego ale płaciłam gotowką, tylko mnie informowali, że może być również ratalnie. Także na pewno znajdziesz miejsce gdzie są takie możliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sis

Kate51 zgadzam się z Tobą 🙂 Ja też długo szukałam lekarza, któremu zaufam i trafiłam. Dr Tomasz Basta z Intima Clinic to strzał w dziesiątkę. jest bardzo cierpliwy, odpowiada na każde moje pytanie w tym temacie. A sam zabieg okazał się drobnostką:) Nie potrzebnie tak się balam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M&M

Cześć dziewczyny, jestem po zabiegu który wykonywałam dwa tygodnie temu w Łodzi. Czy z własnego doświadczenia możecie podpowiedzieć po jakim czasie jest możliwy powrót do aktywności seksulanej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammin

A może napisały byście coś konkretnie? Ile trwa zabieg czy i jak długo po zabiegu jest ból, jak szybko wruciłyscie do pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwinia

Dziewczyny, ja przerost warg mam od kiedy pamietam: już jako nastolatka wydawało mi się ze nie jest tam tak jak powinno. Bo porodzie problem się nasilił. Obecnie mam 30 lat. Wargi mam równe ale za dużo, wystają sporo poza wargi zewnętrzne. Podczas stosunku czasem wydaje mi się ze wciągają się do środka :( krępujące na tyle ze nie można się rozluźnić podczas stosunku. 

Pewnego dnia natknęłam się na artykuł i dowiedziałam o możliwości usunięcia tego. Miałam akurat urlop a za miesiąc zaplanowany kolejny. 

Maszynka decyzja, obdzwonilam wszystkie gabinety w łódzkim, umówiłam się na wizytę do Pani doktor, wyjaśniła mi wszytsko i wyznaczyła termin na mój kolejny urlop. 

Jestem już po,  zabieg kosztował 3000 zł, laserowo. Trwał dość długo, około 70 minut ale po podstawowym cięciu laserem pani doktor taka mniejsza końcówka pracowała żeby nadać jak najlepszy kształt, potem szycie. Dlatego tyle to trwało. 

Jestem mega szczęśliwa ze jestem już po bo baaardzo się bałam. Zabieg nie był bolesny bo był w znieczuleniu. W zasadzie jedyny ból to chwilka kiedy lekarz wstrzykiwał znieczulenie. 

Trzeba znaleść zaufanego  lekarza i działać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwinia

Oddam ze spodziewałam się ze po zabiegu będę chodziła tydzień w pampersie a krwawienie było tylk w pierwszej dobie ale takie ze już z kliniki wyszłam we wkładce. 

Dzien po zabiegu już robiłam wszelkie czynności domowe. Starałam się jedynie nke kłócac ani nic nie podnosic ciężkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An an

Pszeszlam zabieg w Gdyni u dr.Kubika. To najlepsza decyzja. Lekarz z ręka na sercu. Nie czułam się skrępowana. Zabieg wykonany był pod znieczuleniem miejscowym, poerw laser potem szycie. Fakt ze bez tabletek przeciwbólowych się nie obejdzie, ale warto było! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An an

PS dodam , ze zabieg kosztował 4 tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Plastyka pochwy, to nic nadzyczajnego! To nic strasznego. Ja sama korzystałam z plastyki pochwy i nic nie bolało, więc nie wiem, gdzie wy laski chodzicie, ale jak ja byłam na laseroterpaii u Dr Dethloff to żadnego dyskomfortu nie poczułam. Wargi sromowe, ładnie poprawione. dobrze to wygląda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania

To prawda, laseroterpia, czyli plastyka waginny ale nie tylko w klinice Dethloff to tak naprawdę przyjemność. Pani Beata to przemiła kobieta, z ogromną wiedzą. Robi to tak fachowo, ze to aż coś niesamowitego. Korekcja waginy wyszła PERFECTO jak to mawiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
Dnia 29.01.2019 o 20:48, Gość Kate51 napisał:

Doktor Kępa wykonuje zabiegi labioplastyki 🙂 Póki co byłam u niego na konsultacji i przekonał mnie do siebie, jak i do samego zabiegu na tyle, ze umowilam się na wizyte za miesiąc. Wazne jest znalezienie odpowiedniego lekarza, który ma doświadczenie w wykonywaniu takiego zabiegu, ale tez potrafi ci wszystko wytlumaczyc, rozwiać wątpliwości. Co do dr Kępy to mam pewność, ze zabieg zostanie dobrze przeprowadzony. Dam znac po 🙂

 I jak efekty? :) Mi właśnie polecono Med Beauty Orthos, gdzie przyjmuje pan doktor. Byłam już, ale na innym zabiegu i jestem ciekawa, czy w tym przypadku też będą takie fajne rezultaty. Ufam, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donna
Dnia 9.02.2019 o 18:37, Gość Sylwinia napisał:

Dziewczyny, ja przerost warg mam od kiedy pamietam: już jako nastolatka wydawało mi się ze nie jest tam tak jak powinno. Bo porodzie problem się nasilił. Obecnie mam 30 lat. Wargi mam równe ale za dużo, wystają sporo poza wargi zewnętrzne. Podczas stosunku czasem wydaje mi się ze wciągają się do środka :( krępujące na tyle ze nie można się rozluźnić podczas stosunku. 

Pewnego dnia natknęłam się na artykuł i dowiedziałam o możliwości usunięcia tego. Miałam akurat urlop a za miesiąc zaplanowany kolejny. 

Maszynka decyzja, obdzwonilam wszystkie gabinety w łódzkim, umówiłam się na wizytę do Pani doktor, wyjaśniła mi wszytsko i wyznaczyła termin na mój kolejny urlop. 

Jestem już po,  zabieg kosztował 3000 zł, laserowo. Trwał dość długo, około 70 minut ale po podstawowym cięciu laserem pani doktor taka mniejsza końcówka pracowała żeby nadać jak najlepszy kształt, potem szycie. Dlatego tyle to trwało. 

Jestem mega szczęśliwa ze jestem już po bo baaardzo się bałam. Zabieg nie był bolesny bo był w znieczuleniu. W zasadzie jedyny ból to chwilka kiedy lekarz wstrzykiwał znieczulenie. 

Trzeba znaleść zaufanego  lekarza i działać 

Rozumiem, ze było to znieczulenie miejscowe? I przy nim nie odczuwała Pani bólu? Czy pamięta tez Pani, jaki to był dokładnie lek znieczulający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudana labioplastyka

Witam. Czy któraś z pań  jest po nieudanej labioplastyce tak jak ja? Chodzi mi o wycięcie zbyt duzo/całości warg sromowych. Miałabym kilka pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Miałam wykonaną poprawkę operacji warg sromowych, którą nieudolnie wykonał jeden lekarz... Na szczęście dr Boligłowa podszedł do tematu bardzo profesjonalnie i mogę cieszyć się zadowalającymi efektami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudana labioplastyka
6 godzin temu, Gość Kalina napisał:

Miałam wykonaną poprawkę operacji warg sromowych, którą nieudolnie wykonał jeden lekarz... Na szczęście dr Boligłowa podszedł do tematu bardzo profesjonalnie i mogę cieszyć się zadowalającymi efektami. 

Rozumiem, ze było co poprawiać. Asymetria ? Czy inny powód? U mnie raczej to niemozliwe-mozna powiedzieć że zostałam ich pozbawiona. Miałam pozbyć się kompleksu,  a jest jeszcze gorzej-  morze wylanych łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×