Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

Androge on lubi. Siebie może nie. Mnie z pewnością tak. Wiem to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sfrajerowałaś Arni, na szkolnych dyskotekach też pewnie tańczyłaś z koleżanką z ławki o ile w ogóle miałaś jakieś koleżanki? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę w trudno to uwierzyć że kiedyś płakałaś Bó. Mam nadzieję że taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy. Teraz aż zrobiło mi się głupio. Nie za bardzo przeginam w tekstach Bó? Jak coś to śmiało pisz, jesteś silna ale nie z kamienia Nie chcę by Tobie, czy komuś innemu, moje durne wpisy sprawiały przykrość. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popisuj się nowy, bo już nikt ci nie uwierzy, że ta brązowa kreska na twoich gaciach to rdza z kaloryfera...posłuchaj tato, należę do fajnego pokolenia '80 i za moich czasów, dziewczynki rozbierały wyłącznie lalki barbie a nie siebie i nie wiedzę nic dziwnego w tańcu z koleżanką 😴 wiele mnie to nauczyło dziś taki taniec wykonuję ku uciesze swojego faceta😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba tyrka :D Rdzawe ślady a nawet jet kaloryfer :D :D Jest motz w tym pokoleniu, chyba zacznę trzymać za nie kciuki. :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście daj muzykę. Ponoć koi. Co mi zaserwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwacz
push

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, uważaj, bo Nowy ponoć Antosia Szprychę serwuje. Wiesz, kilka uwodzicielskich kawałków o pięknych oczach i księżycowych nocach i padniesz mu do stóp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę się pochwalić, że dzisiaj przeleciałam po charity shopach. No i sobie zakupiłam z 20 płyt różnych. Na przykład przed sobą mam NIN. to z pewnością zaskoczy Androgena. Androgen. :) Na przydkład Radiohead kupiłam, Sinead O' Connor, Alanis Morrisette, Skunk Anansie, Oasis, Tom Jones, The Beatles, Eminem, Morcheeba, Dire Straits, The Annimals, Mozart, Liszt, Beethoven. No i Tomasz Stańko. Jestem w niebo wzięta Nowy w mieście. A to dopiero początki moich grzebań. :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen, co ty. Nie padnę. :) A on siłą nie umie. :/ Czy umie? Nowy w mieście, zeznaj? Jestem ciężkim orzechem do zgryzienia(a raz niejeden człowiek chciałby być lekkim) Niemniej muzę podaje bardzo na miejscu. Nie raz się rozpływałam, nogi uginałam. Już tuż, tuż. Ale nie, nie ma mocnych. On za mało się stara. Zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen, Ty potrafisz pisać? :P Przyznam się szczerze ze dopiero po tym temacie, Ciebie i Doktorka nie będę już wrzucał do jednego worka z napisem "bydło". Bo Ty poprawiasz grzywkę a Doktorek sika na drzewa. Tak czy siak nie ma zmiłuj się i pogodzić się z tym że nie jest się jedynym facetem na damskim forum. Błechehhchhchhch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja ciebie też bardzo. :) A muza daje w czachę, oj daję. Na słuchawkach popłynęłam. Ale w tej chwili właśnie mam dla Nowego w mieście nutę. To może być niespotykany wstrząs. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście for U. :) Pokaż swój mózg.. Podaj mi dłoń a klęknę.. Bądź a klęknę.. Czemu oczywiste jest, że ciebie nie ma.. Czemu? Czemu? Czemu? Aaaaaa... Kaliber 44 w pierwszej odsłonie. http://www.youtube.com/watch?v=SxSt--3xeuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen blokuje mi dla ciebie przesłanie. W moim kraju nie ma dopuszczenia zdaje się. Chóójowo, co? Nie martw się, znajdę sposób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to się potrafisz Nowy w mieście pospieszyć, złamasie. Wal. :/ Może ty byś zaczął mnie walić, a nie pierrdolisz jak połamany? Wkurrwiłeś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest napisane, że blokuje przez filtr. Jak to obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowałam się na stronę, nic to nie daje. Jest informacja: Web Site Blocked by filter. Nie łam się Androgen :). Znajdę coś innego na sen. Poczekaj chwilkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połamana to jest większość społeczeństwa forume Obrażasz mnie porównując mnie do nich, bo ja jestem nikim, ale na tytle sprytnym żby sprawić że własne majtki zdejmiesz przez głowę, jakby nie można byłoby zrobić tego w bardziej spokojniejszy sposób. Na marginesie ;) poręcz została wyrwana i już nie mam do Ciebie słów Bó, bo zawsze potrafisz mnie tak zaskoczyć i to zawsze miło że naprawdę będę musiał coś zrobić z tym kaloryferem. :) Jest niesamowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, czarna strona z tym napisem się pojawia. Rozumiesz. Może połóż się, ja popróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Pewnego dnia odlecimy.. Nowy w mieście. :) Dobrej dla ciebie nocy. I dnia dobrego kiedy się obudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×