Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

WZetka, po gotowaniu nabierzesz sił, po realizacji reszty będziesz miała mniej sił niż przed jedzeniem. To, co mam ugotować możesz wybrać. Na resztę pozostawiasz mi większy wpływ. Piszesz się? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Aj, nie musisz płacić przecież, wystarczy drobna przysługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andro, ugotuj coś, co uważasz, że pozwoli zdziczyć mnie na tyle, abyś mógł doświadczyć moich paznokci i zębów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwisty stek, zdecydowanie. Zjemy wspólnie. Musisz mieć siłę się bronić a ja atakować :-) A jak zostawisz ślady po pazurach i zębach to zrobię jeszcze deser :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślałam że ten doktorek
jest o nieprzeciętnej inteligencji.Okazuje się największą mameją na cafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kopa
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się tak nie ciesz, bo ja nie tylko na ciele ale i duszy ludzi znaczę :classic_cool: A z deserów najbardziej lubię wymęczające powtórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Nie mam sumienia Cię tak forsować :classic_cool: Mam zaproszenie od Ciebie na maila. Sęk w tym, że strach mnie obleciał, tak przekonaj mnie, że nie mam się czego bać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kopa
i jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... WZeta, duszę mam zdecydowanie bardziej podatną na zranienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się, nie wpadnę i nie zjem Ci kota, ani nawet żółwia. o ile masz. i generalnie niegroźny ze mnie człek. lekarze potwierdzają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Lekarze? Jacy kurna lekarze?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
To zrobimy tak! Muszę zniknąć, ale znajdę Cię i jeszcze pogadamy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jeszcze raz to przemyśl, bo w szale uniesienia mogę się nie pohamować i duszę drasnąć, a nawet nieźle pocharatać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, zostaw na jutro :D Dziś już późno na kawę ;) Znikaj, wracaj, szukaj, pytaj, wolny kraj ;) Ja się też już pożegnam na dziś :) No a przynajmniej na chwilę obecną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to miałem w metrze adwenczer z pogranicza froteryzmu. mianowicie jak to w metrze o 16, tłok, wszystkie biurwy do domów, no i wsiadła przede mną taka bardzo niebrzydka dziewoja, włos brązowy w lok, pachniała cholera tak ładnie, że szok. trzy stacje stałem za nią i ten z lekka waniliowy zapach chłonąłem. rormalnie aż szkoda, że wsiadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się kurrwa rozkręciłeś Doktorku. Chyba już dawno tak nie miałeś by przegrać całe 24 h :D :D Uprzedzam z góry że nitz mi do tego, tak tylko nieskromnie chcę zauważyć że piszesz tu od samego rana. Co lepsze nadal się świetnie trzymasz, ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrząc z perspektywy, nikogo z samozwańczej leyty nie udało Ci się skłonić do napisania chociaż jednego prostego zdania. Co prawda był Androgen ale to zwykła spierdolina (dziękuję za przypomnienie, od kiedy nie ma panny Jones na forume, moje słownictwo stało się bardzo ubogie i do tego mało kreatywne) Ma oczywiście swoje fanki, które rzucają w Niego swoją zakrapianą moczą bieliznę , ale jego chuujek marnieje, kiedy naprawdę trzeba napić się wódki i to nie nie takiej rozlewanej w plastykowe kubki na kolanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ty Nowy w mieście jakby brylujesz inaczej, co? Faktycznie jesteś wyjątkowy. Doktor, myślisz ze wanilinowy charakter miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×